آموزش بازی کرایم وارز به همراه قوانین و باید های آن

0 دیدگاه

امروزه افراد برای زمان خالی خود برنامه ریزی های فراوانی انجام می دهند تا دچار بی حوصلگی نشوند و بتوانند برای خود سرگرمی‌ های جدیدی را ایجاد کنند. یکی از برنامه هایی که افراد می توانند برای بهتر شدن حال روحی خود از آن استفاده کنند بازی های رایانه ای و موبایل می باشد. در ادامه مطلب به معرفی، بررسی و آموزش کرایم وارز یکی این بازی ها اشاره خواهیم کرد تا اگر تا به حال از او استفاده نکرده اید آن را دانلود کنید.

معرفی بازی کرایم وارز

معرفی بازی کرایم وارز

این بازی یک بازی رایانه ای کارتی می باشد که در آن افراد باید مینیون های دشمن خود را بکشند و برای پیروزی خود تلاش کنند. این بازی یکی از برنامه های شناخته شده حال حاضر دنیای مجازی و واقعی می باشد که جمعیت زیادی از افراد آن را می شناسند و از کاربرد های آن با خبر هستند. این بازی یکی از بهترین برنامه‌های کاربردی است که برای اکثریت جامعه مناسب می باشد.

آموزش بازی Crime Wars

بازی کرایم وارز جزء آن دسته از مواردی است که برای انجام آن نیاز به پیش زمینه خاصی نیست و تمامی افرادی که محدویت های سنی آن را رد کرده باشند می توانند از این برنامه استفاده کنند و حتی آن را به بازیکنان دیگر آموزش دهند. البته که سایت هایی که این فایل ها را در اختیار کاربران قرار می دهند توضیحات مختصری مبنی بر آموزش برنامه‌ها قرار می دهند که افراد می توانند حتی با مطالعه این نکات بازی را بهطور کلی آموزش ببینند و بهتر از قبل این بازی را انجام دهند.

این بازی چه قوانینی دارد؟

این بازی قوانين سنگین و عجیبی ندارد چون یکی از بازی هایی است که امکانات راحتی را برای کاربران قرار داده است و نیازی به اجرای عنوان های سخت ندارد. مهم ترین قانون این بازی انجام آن به صورت پشت سر هم می باشد چون اگر شما از وسط بازی خارج شوید مرحله شما نصفه خواهد ماند و نمی توانید مرحله جدیدی را آغاز کنید چون پایان قسمت قبلی بازی ناتمام مانده است. هر بازی به صورت مستقل قانون های مخصوص به خود را دارد که اگر شما حداقل یک بار آن را انجام دهید با تمامی موارد آشنا می شوید.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

بازی کرایم وارز محدویت تعداد نفرات دارد و باید برای انجام آن حتما به همان تعداد مشخص تعیین شده حضور پیدا کنید در غیر این صورت نمی توانید قابلیت های مشخص شده بازی را انجام دهید. تعداد افرادی که می توانند در این بازی حضور پیدا کنند تعداد 2 تا چهار کاربر می باشد و تعداد کمتر و بیشتر هم مجاز نیستند. اگر شما به صورت گروهی و دوستانه آن را انجام دهید قطعا لذت بیشتری از آن می برید و نتیجه بهتری را نیز رقم می زنید چون مضمون این بازی رقابتی می باشد و باید هیجان داخل آن را افزایش دهید.

بازی کرایم وارز برای موبایل هم وجود دارد؟

این بازی بهترین نسخه ای که نشر داده است برای موبایل بوده است و کاربران تلفن همراه می توانند از آن استفاده کنند. این بازی برای نسخه های مختلف و دستگاه های مختلف طراحی شده است و یکی از دلایل محبوبیت بیش از حد آن در بین کاربران همین موضوع می باشد که راحت نصب می شود و برای کاربران تمامی موبایل ها امکانات ویژه ای ارائه می دهد. نسخه های جدید این موبایل در تمامی سایت های معتبر اینترنتی وجود دارند و همه می توانند آن را ذخیره کنند.

محتویات بازی کرایم وارز چیست؟

دربازی کرایم وارز تیم هایی که به عنوان حریف وجود دارند باید افراد مقابل را از بین ببرند. در این بازی مینیون هایی وجود دارد که شما باید آن ها را از بین ببرید و همچنین کینگ پین های آن ها را بکشید تا بتواند در نتیجه نهایی موفق باشید.

سوالات متداول

 1. آیا بازی کرایم وارز برای یک دستگاه مشخص ساخته شده است؟

  بازی کرایم وارز نسخه های جدید و قدیمی برای تمامی دستگاه های موبایل ارائه کرده است.

 2. مضمون بازی کرایم بارز چگونه است؟

  مضمون کلی بازی کرایم بارز رقابتی است و افراد باید برای برد تیم خود تلاش کنند.

 3. تعداد افرادی که می توانند بازی کرایم بارز را انجام دهند چه تعدادی است؟

  برای انجام این بازی تعداد 2 تا 4 نفر می توانند وارد بازی شوند.

 4. مهم ترین قانون بازی کرایم وارز چیست؟

  اصلی ترین قانون بازی به پایان رساندن مراحل قبلی که انجام داده اید می باشد و باید برای شروع مرحله جدید حتما این کار را انجام دهید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0