آموزش بازی بیگ آس و تکنیک های تضمینی این بازی

0 دیدگاه

بازی بیگ آس یکی از بازی های کارتی است که توسط 5 نفر انجام می شود و برای اولین بار در مغولستان ایجاد شده است و در حال حاضر به محبوبیت زیادی رسیده است.

  • با تنها یک کلیک روی گزینه “ورود به وب سایت” به معتبرترین سایت شرط بندی ایرانی، هدایت خواهید شد.
معرفی بازی بازی بیگ آس

معرفی بازی بازی بیگ آس

در ادامه قرار است به معرفی، بررسی و آموزش بازی کارتی بیگ آس بپردازیم. Big A (打大A: dă dà A) یک بازی کلایمینگ مناسب 5 بازیکن در تیم‌ های مختلف است. این بازی جذاب با دو دسته کارت 54 تایی انجام می شود و هر دست صاحب یک آس با دارنده نسخه مشابه این آس متحد می‌ شود. با توجه به این که این تیم چقدر می تواند از شر تمام کارت های خود خلاص شود امتیاز به دست می آورد. در حال حاضر این بازی به یکی از بازی‌ های محبوب و پرطرفدار در بین علاقه مندان به بازی های کارتی تبدیل شده است.

آموزش بازی بوراکو به همراه بررسی قوانین این بازی و نحوه برد در آن نیز برای شما کاربران محترم بررسی شده است.

آموزش بازی بازی Big A

در بازی بیگ آس از دو بسته 54 کارتی استفاده می‌ شود که هر بسته شامل کارت‌ های 2 الی A در هر خال و دو جوکر متمایز، قرمز و مشکی است. در هر دست بازی دو آس از یک خال به عنوان آس بزرگ و یا بیگ آس انتخاب می‌ شوند. جدای از این و تمایز بین جوکر های قرمز و سیاه، رنگ و خال‌ های کارت‌ بی‌ اهمیت هستند. توزیع کارت‌ ها و بازی باید بر خلاف جهت عقربه ساعت انجام شود.

در ابتدا کارت ها بر می خورد و رو به پایین چیده می شود، سپس بازیکنان همانند سایر بازی های چینی یک کارت می کشند. بازیکنان در هنگام کارت کشیدن به کارت های خود نگاه به جز آخر کارت نگاه می کنند. سه بازیکن اول 22 کارت می گیرند و 2 بازیکن دیگر 21 کارت می گیرند و سپس بازی شروع می شود. اگر تمایل دارید تا به صورت کامل آموزش این بازی را فراگیرید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به سایت‌ های مربوطه که در اینترنت موجود هستند مراجعه نمایید.

این بازی چه قوانینی دارد؟

هر بازی کارتی دارای یکسری قوانین است که بازیکنان باید این قوانین را بدانند و آن ها را رعایت کنند تا به این گونه در هنگام بازی با مشکلی رو به رو نشوند. حال در رابطه با قوانینی که در بازی بیگ آس دیده شده، موارد نادری هستند که هر دو آس دل جزو 5 کارت آخر باشند و هیچ‌ کس یک آس را فاش نمی‌ کند، پوشش نمی‌ دهد. حال اگر تمایل دارید تا به مطالعه تمام قوانین این بازی بپردازید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به مطالعه مقالاتی را که در این باره در اینترنت منتشر شده است، جستجو و مشاهده نمایید.

تعداد نفرات لازم برای انجام این بازی چند نفر است؟

خیلی از افراد در دورهمی های دوستانه و یا جمع های خانوادگی تمایل دارند تا به انجام این بازی جذاب بپردازند، چرا که برای انجام بازی Big A به تعداد 5 بازیکن نیاز است. این بازی از بازی های دورهمی نیز می باشد.

بازی بازی بیگ آس برای موبایل هم وجود دارد؟

در حال حاضر بازی Big A به یکی از بازی‌ های محبوب کارتی تبدیل شده است که توسط خیلی از افراد بازی می‌ شود. با این که در حال حاضر بازی Big A از محبوبیت زیادی برخوردار است، اما با این حال هنوز نرم افزار این بازی ساخته نشده است و از این رو بازیکنان تنها می‌ توانند به صورت کارتی و با حضور بازیکنان دیگر به این بازی جذاب بپردازند و لحظات مهیجی را برای خود به وجود آورند.

محتویات بازی بازی بیگ آس چیست؟

اگر تا به اکنون به انجام بازی بیگ آس نپرداخته اید و برای اولین بار می خواهید این بازی را در کنار سایر دوستان و اعضای خانواده خود انجام دهید؛ بهتر است که بدانید برای این بازی تنها به دو دسته کارت 54 تایی که (هر بسته شامل کارت‌ های 2 الی A در هر خال و دو جوکر متمایز، قرمز و مشکی است) نیاز دارید.

سوالات متداول

  1. بازی بیگ آس چگونه است؟

    یک بازی کارتی است که توسط پنج نفر انجام می شود و برای اولین بار در مغولستان ایجاد شده است و در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار است.

  2. محتویات بازی بیگ آس چیست؟

    بهتر است بدانید محتویات این بازی دو دسته کارت 54 تایی که (هر بسته شامل کارت‌ های 2 الی A در هر خال و دو جوکر متمایز، قرمز و مشکی است) می باشد.

  3. آیا نرم افزار بازی بیگ آس برای موبایل موجود می باشد؟

    با این که این بازی از محبوبیت زیادی برخوردار است و پرطرفدار می باشد، اما هنوز نرم‌ افزار آن برای موبایل ساخته نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0