تور پوکر آسیا و اقیانوسیه توسط پوکر استارز در سال 2007 راه اندازی شده است و یک سری ویژه تور جهانی پوکر است که این روز ها بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.

  • به راحتی و تنها با کلیک روی “ورود به وب سایت” به برترین سایت شرط بندی پوکر هدایت خواهید شد.
تور پوکر آسیا و اقیانوسیه چگونه است؟

تور پوکر آسیا و اقیانوسیه چگونه است؟

شاید تا به اکنون نام تور پوکر اقیانوسیه آسیا را شنیده باشید. این تور یک تورنمنت پوکر بسیار پرطرفدار می باشد. در رابطه با این تور بهتر است که بدانید که برای اولین بار توسط پوکر استارز در سال 2007 ایجاد شد و یک سری ویژه پوکر است، چرا که تنها رویداد مسابقات پوکر در مقیاس بزرگ آن در کل منطقه می باشد. پوکر استارز تصمیم گرفت تا این تور را راه‌ اندازی کند تا به این گونه جزئی از تور جهانی پوکر سالانه (WPT) به عنوان همتای تور پوکر اروپا EPT، تور پوکر آمریکای شمالی (NAPT)، تور پوکر آمریکای لاتین (LAPT) باشد. بهتر است که بدانید این تور از ارزش بالایی برخوردار است و به نوعی نخبگان در آن شرکت می کنند و به طور معمول پخش زنده دارد و تور آسیایی پوکر 2022 از طریق تلویزیون به صورت کامل پخش شد.

تور پوکر آسیا و اقیانوسیه در کجا برگزار می شود؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این تور دارای فصل های مختلفی می باشد که هر کدام از این فصل ها در شهر های مختلف و از قبل تعیین شده برگزار می شوند. به عنوان مثال فصل اول، سال 2007 این تور شامل چهار رویداد بود که در شهر هایی نظیر کشور ماکائو، چین، مانیل، فیلیپین، سئول، کره جنوبی و هم چنین سیدنی، استرالیا برگزار شد.

جوایز این مسابقات چقدر است؟

جوایز این مسابقات چقدر است؟

یکی از قسمت های هیجان انگیز و جذاب این تور مربوط به جوایز آن می باشد. حال در این باره بهتر است بدانید که جوایز این تور همانند سایر مسابقات پوکر مقادیر بسیار زیادی پول نقد است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید مدتی قبل بازیکنی به نام ویلسون لیم سنگاپوری در این تور شرکت کرد و توانست 1364 نفر را شکست دهد و جایزه برتر 12970 روپیه به اندازه 2،448،15 دلار آمریکا را به خود اختصاص دهد.

این مسابقات چه قوانینی دارد؟

این مسابقات چه قوانینی دارد؟

خیلی از افراد تمایل دارند تا در رابطه با قوانین این مسابقات اطلاعات بیشتری به دست آورند. در این باره بهتر است بدانید که قوانین این مسابقات شباهت زیادی به قوانین سایر مسابقات پوکر دارد و بازیکنانی که قوانین این مسابقات را بدانند، می‌ توانند به راحتی در این مسابقات شرکت کنند و بازی بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارند و مهم تر از آن مبالغ هنگفتی را کسب کنند.

تور پوکر آسیا و اقیانوسیه هر چند سال برگزار می شود؟

تور پوکر آسیا و اقیانوسیه هر چند سال برگزار می شود؟

این مسابقات جذاب و پر طرفدار هر سال یک بار برگزار می‌ شوند که در هنگام برگزاری آن بازیکنان بی شماری از سراسر جهان در این مسابقات شرکت می کنند تا به این گونه بتوانند مبالغ خوبی را از طریق بازی در این مسابقات کسب کنند.

چگونه در تور پوکر آسیا و اقیانوسیه شرکت کنیم؟

بهتر است بدانید این تور در ایران ممنوع است و از این رو افرادی که در ایران زندگی می‌ کنند، نمی‌ توانند به راحتی در این تور شرکت کنند. البته ناگفته نماند ایرانی هایی که مقیم کشور های دیگر هستند، می توانند با یادگیری این بازی و قوانین آن در این تور شرکت کنند و به مسابقات آن راه پیدا کنند. این موضوع را هم باید افزود که در این تور امکان شرکت افراد عادی وجود ندارد.

این مسابقات اولین بار در چه سالی برگزار شد؟

این مسابقات اولین بار در چه سالی برگزار شد؟

اگر شما هم علاقه‌ مند به این تور جذاب و هیجان‌ انگیز هستید، شاید برایتان جالب باشد که بدانید برای اولین بار این تور در سال 2007 آغاز شد. در همان سال بازیکنان زیادی طرفدار این تور شدند و پس از آن دیگر کسی این تور را فراموش نکرد و هر ساله بازیکنان زیادی در آن شرکت می کنند.

سوالات متداول

  1. تور پوکر آسیا و اقیانوسیه چگونه است؟

    تورپوکر اقیانوسیه آسیا برای اولین بار توسط پوکر استارز در سال 2007 ایجاد شد و یک سری ویژه پوکر است، چرا که تنها رویداد مسابقات پوکر در مقیاس بزرگ آن در کل منطقه می باشد.

  2. آیا مردم ایران می توانند در تور پوکر آسیا و اقیانوسیه شرکت کنند؟

    این تور در ایران ممنوع است و به همین دلیل افرادی که در ایران زندگی می‌ کنند، نمی‌ توانند به راحتی در این تور شرکت کنند، مگر این که ایرانی ها مقیم کشور های دیگر باشند.

  3. جوایز تور پوکر آسیا و اقیانوسیه چگونه است؟

    یکی از قسمت های هیجان انگیز این تور مربوط به جوایز آن می باشد که همانند سایر مسابقات پوکر مقادیر بسیار زیادی پول نقد است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید