بازداشت امیر تتلو در ترکیه و اخبار بازگشت تتلو به ایران

0 دیدگاه

موضوع بازداشت امیر تتلو امروزه مهم ترین و داغ ترین اخبار این روز های فضای مجازی می باشد. از همین رو لازم دانستیم که یک بررسی کلی از این خواننده و موضوع دستگری او را برای شما در دسترس بگذارید.

بدون شک شایعه های زیادی را در این مورد شنیده اید اما خب این موضوع تازه ای نیست! قبل از این همم تتلو بار ها بازداشت شده است. به طور مثال همه دستگیری امیر تتلودر سال 1392 را به یاد داریم. در این مورد دلیل برداشت او منتشر پست های پر حاشیه در اینستاگرام وی بود. اما سر انجام باز هم این خواننده توانست از بازداشت در بیایید. در واقع حواشی مربوط به این خواننده تمامی ندارد و هر روز خبر های جدید و جنجالی به گوش میرسد.

از گرفتن ویدئو کلیپ بر روی عرشه نو دماوند نیروی دریایی گرفته تا ملاقات با آقای رئیسی تولیت آستان قدر زمان و کاندید ریاست جمهوری سال 1396! همه این موارد عجیب با هیچ گونه توجیهی خاتمه پیدا کردند و این خوانده هم اکنون ماه هاست که در ترکیه زندگی می کند! در واقع تمامی شرایط به ظاهر برای این خواننده خوب پیش می رفت اما در تاریخ 8 بهمن سال جاری یعنی سال 1398 شاهد انتشار خبری عجیب بودیم که گواه بر بازداشت امیر تتلو بود. این خبر اولین بار توسط خود خواننده منتشر شد و هم اکنون همه به دنبال دلایل دستگیری تتلو در ترکیه هستند!

دستگیری تتلو در ترکیه

بررسی چگونگی بازداشت امیر تتلو

اگر اینستاگرام تتلو را دنبال کرده باشید می دانید که این خواننده در حال تکمیل کار های خود برای برگذاری کنسرت در لندن بود. البته این کنسرت همراه با اخد ویزای بریتانیا بود! اما خب بازداشت تتلو در ترکیه تمامی حساب و کتاب ها را به هم زد و باعث ایجاد تنشی عجیب شد. این خبر به سرعت در شبکه های اجتماعی درز کرد و امیر تتلو هم عکس های زیادی را از خود انتشار می داد که دستگیری او را آن هم توسط پلیس ترکیه تایید می کد! بعضی از سلبریتی ها بر این ادعا بودند که علت این باز داشت مشکلات اقامت می باشد و همچیز در حال درست شدن می باشد! اما با بررسی هایی که انجام شد و خبر هایی که در کانال امیر تتلو توسط خود او و ادمین پیج قرار می گرفت گواه بر موضوع دیگری بود. موضوع در واقع مربوط به ارسال تتلو به ایران است!

علت دستگیری تتلو در ترکیه

طبق ادعا های خود خواننده او به علت انشار فیلم های غیر اخلاقی و رواج مصرف مواد مخدر در بین جوانان باز داشت شده است! موضوعی که باعث تعجب همه شده است. شاید این دلیل قانع کننده برای بازداشت تتلو در ترکیه نباشد ولی جالبست بدانید که این دستگیری به درخواست پلیس بین المللی ناجا و توسط پلیس اینترپل صورت گرفته است! جنجالی شدن این موضوع وقی شدید تر می شود که بدانید احمد نوریان سخنگوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایراناین گونه گفته است که  ” این فرد امروز توسط پلیس ترکیه دستگیر شده است و به زودی به تهران منتقل خواهد شد.”

دستگیری تتلو در ترکیه می تواند عواقب عجیبی را برای این خواننده رقم بزند ولی چیزی که در فیلم ای منتشر شده مشخص می باشد نشان از آرامش خاطر تتلو دارد که این به نوبه خودش می تواند بسیار عجیب به نظر برسد! انتقال او به ایران با توجه به پرونده های اخلاقی و سیاسی که دارد می تواند آینده ای نا معلوم را برای او رقم بزند.

روند بازداشت امیر تتلو

شواهد بر این مبنا می باشد که تتلو برای نهایی کردن کارای ویزای خود در حال اقدام حضوری بوده است که خب در ادامه توسط پلیس تریکیه بازداشت شده است. این ماجرا یعنی بازداشت تتلو در ترکیه برای خود خواننده عجیب به نظر می رسید و با لحنی عجیب در کانال تلگرامی خود اظهار نظر های جنجالی را پیاده سازی می کرد. کانال تلگرام تتلو هم اکنون هم فعالیت دارد و توسط ادمین اداره می شود. شما می توانید با مراجعه به این کانال شاهد یک نظر سنجی باشید.. این نظر سنجی برای آزادی امیر تتلو می باشد که با استقبال خود کاربران نیز همراه شده است!

دستگیری تتلو در ترکیه شخم بسیاری از آرتیست ها و کاربران فعال مجازی را به همراه داشت از حصین با کلیپ تند خود گرفته تا هیچکس، مرژاک، پوبون، پارسا لیپ، آرتور و … همه و همه که فارغ از سبک و سن و سال از این خواننده حمایت کرده اند. هنوز معلوم نیست چه اتفاقی قرار است بیوفتد ولی چیزی که مشخص می باشد این است که جای هنرمند در زندان نیست! این جمله در واقع وجه مشترک تمامی استوری و پست های مروبوط به بازداشت امیر تتلو می باشد!

درخواست ارسال تتلو به ایران

موضوعی که نگرانی همه را به خود جلب کرده است مربوط به ارسال تتلو به ایران می باشد. همان طور که بار ها در این مقاله به ان پرداختیم این کار که احتمال وقوعش پایین نیست باعث به وجود آمدن شرایطی ویژه می شود چرا که این خواننده طرفداران زیادی را به همراه دارد. بار ها پیج اینستاگرام امیر تتلو بسته می شد که خب ا دوباره رکورد ها را جا به جا می کرد! از پیج های 4 میلیونی گرفته تا کانال تلگرام 2 میلیونی! در واقع باید شما را با طرفداران بالای این کاربر آشنا کنیم و برای همین می باشد که بازداشت امیر تتلو تا به این اندازه جنجال به پا کرده است.

شب گذشته همچنین این طرفداران در محل بازداشت تتلو در ترکیه حاضر شده بودند و با اعتراض خود توجه رسانه ها را جلب کرده بودند. این افراد درخواست عدم ارسال تتلو به ایران را داشتند که خب باید ببینید آیا بازداشت امیر تتلو به این موضوع ختم می شود یا نه ! در صورت بروز هر گونه خبر جدید در این مورد ما ان را به اطلاع شما کاربران گرامی می رسانیم. پس با ما همراه باشید….

همچنین لازم به ذکر است که امیر تتلو هیچ سایت شرط بندی و سایت بازی انفجار را مدیریت نمی کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0