جدیدترین ارز دیجیتال 2021 کدام است؟ راهنمای خرید و بررسی آینده این ارز

0 دیدگاه

ارز دیجیتال امروزه به مهم ترین مبحث کسب درآمد تبدیل شده است. به همین دلیل روزانه افراد بسیاری برای سرمایه گذاری در این دسته از ارز ها اقدام می کنند. اشتیاق مردم جهان به جدیدترین ارز دیجیتال، موجب شد تا روز به روز به تعداد ارز های راه اندازی شده افزوده گردد. از این رو به تازگی ارز های جدیدی به بازار سرمایه گذاری عرضه شده اند، که هم اکنون در این مقاله به معرفی جدیدترین ارز دیجیتال موجود اشاره خواهیم کرد.

محتوا پنهان
جدیدترین ارز دیجیتال در دنیا چیست؟

جدیدترین ارز دیجیتال در دنیا چیست؟

امروزه کسب درآمد و راه های افزایش درآمد، از اصلی ترین مسائلی است که هر انسانی با آن ها سر و کار دارد. از این رو اکثریت به دنبال راهی می گردند تا بتوانند سرمایه های نقدی و غیر نقدی خود را چندین برابر کنند. سرمایه گذاری در ارز ها یکی از مطمئن ترین راه هایی است که می تواند در چندین برابر شدن سرمایه افراد، تاثیر گذار باشد. در میان ارز هایی که در بازار وجود دارد، ارز های دیجیتالی می توانند بیشتر از ارز های دلار، طلا، یورو و … موثر واقع شوند. ارز های دیجیتالی از ارز هایی هستند که ارزش آن ها بسیار بیشتر از ارز های دیگر است. همچنین اعتبار سرمایه گذاری در این دسته از ارز ها مطمئن تر می باشد. از این رو خواهان سرمایه گذاری در این دسته از ارز ها روز به روز افزایش می یابد. ارز های دیجیتالی از سرمایه هایی هستند که به صورت آنلاین و مجازی مبادله می شوند در واقع این ارز ها قابلیت لمس فیزیکی ندارند و برای خرید و فروش آن ها باید به صرافی های آنلاین مراجعه نمود. برای سرمایه گذاری در این ارز ها باید یک حساب کاربری در صرافی مورد نظر ایجاد کرد و پس از آن، ارز های دیجیتالی خریداری شده را در کیف پول مخصوص حساب خود نگهداری کنید. یکی دیگر از دلایل محبوبیت این ارز ها، روش آسان معامله آن ها می باشد. در این روش سعی شده تا امنیت حساب های کاربران حفظ شود. زیرا که تمامی ارز های دیجیتالی بر روی پلتفرمی از بلاک چین فعالیت خود را آغاز کرده اند. بلاک چین تمام معاملات هر ارز دیجیتالی را در بلوک های خود با تمام جزئیات ذخیره می کند. از دیگر ویژگی هایی که موجب تمایز میان ارز های معمولی با ارز های دیجیتالی شده است، این است که اغلب ارز های دیجیتالی به صورت کاملا غیر تمرکز فعالیت می کنند. این بدین معنی است که این دسته از ارز ها به کشور یا منطقه خاصی محدود نیستند و هیچ سازمانی نمی تواند معاملات این ارز ها را متوقف کند. همچنین هیچ ارگانی در ارزش این دسته از ارز ها دخیل نیست. به همین دلایل، بسیاری از سرمایه گذاران، سرمایه های خود را وارد دنیا ارز های دیجیتالی می کنند که تعداد آن ها به صورت روزانه در حال افزایش است. استقبال شدید افراد در سراسر جهان، توسعه دهندگان را مجبور ساخت تا ارز های دیجیتالی جدیدی را به بازار معامله ارائه دهند. امروزه ارز های جدیدی وارد بازار شده اند که می توانند سرمایه گذاری های پر سود و در عین حال کم ریسک را به ارمغان آورند. در ادامه ارز هایی را معرفی خواهیم کرد که به عنوان جدیدترین ارز دیجیتال دنیا معرفی شده اند. این مقاله می تواند به شناخت ارز های جدید برای علاقه مندان در سرمایه گذاری موثر واقع شود.

جدیدترین ارز دیجیتال 2021 چه می باشد؟

سال ۲۰۲۱ سالی بود که شروع آن با قرنطینه برای ویروس کرونا همراه بود. ویروس کرونا در این سال توانست اقتصاد بسیاری از کشور ها را تا مرز سقوط به پیش ببرد. بسیاری از بازار های سرمایه گذاری نیز با شکست مواجه شدند و ارز های دیجیتالی مشهوری مانند بیت کوین و اتریوم نیز با سقوط درصدی ارز خود رو به رو گشتند. ضربه ای که ویروس کرونا به بازار معاملات ارز های دیجیتالی وارد کرد، با گذشت زمان رو به بهبودی رفت و هم اکنون دوباره ارز های دیجیتالی توانسته اند به جایگاه های قبلی خود باز گردند. به طوری که این سال به نام سال ارز های دیجیتالی نام گذاری شد. سرمایه گذاری در این ارز ها به صورت روزانه افزایش می یابد و باید بدانید که تقریبا تمامی ارز های وجود برای معامله ها، دارای رشد ارزش چند درصدی بوده اند. به همین دلیل تعداد کاربران سرمایه گذار در این دسته از ارز ها افزایش یافت و موجب شد تا توسعه دهندگان، ارز های جدید خود را معرفی کنند.

ارز دیجیتال کاردانو

کاردانو ارزی نوظهور است که به گفته توسعه دهندگانش می تواند جایگاه خود را در میان ارز های برتر جهان به دست آورد. این ارز یکی از جدیدترین ارز دیجیتال معرفی شده در سال ۲۰۲۱ است و تا کنون نیز توانسته جایگاه خوبی را برای خود به ارمغان آورد. کاردانو هم اکنون در رتبه دهم در جدول ارزش بندی ارز های دیجیتالی قرار دارد که این جایگاه برای یک ارز تازه وارد، بسیار عالی می باشد. استخراج کنندگان و راه اندازان این ارز عنوان کرده اند که کاردانو می تواند جایگاه خود را به جایگاه پنجم ارز های دیجیتالی تغییر دهد. هر چند که این امر از نظر عده بسیاری غیر ممکن است، اما باید بدانید که طبق پیش بینی های انجام شده بر روی این ارز، این امکان وجود دارد که کاردانو بتواند به جایگاه پنجم صعود کند. زیرا که یکی از عواملی که در موجب افزایش سرمایه گذاری در یک ارز دیجیتالی می شود، قیمت آن می باشد و احتمال می رود که قیمت ارز کاردانو تا پایان سال ۲۰۲۱ افزایش چشم گیری داشته باشد. از دیگر دلایلی که موجب رشد این ارز دیجیتالی شده است، انتشار Hydra می باشد. این پروتکل مربوط به مقیاس پذیری ارز های دیجیتالی است و این امکان را برای کاردانو فراهم کرده است که بتواند در هر ثانیه، بیشتر از یک میلیون تراکنش را پشتیبانی کند. همچنین توانایی ثبت قرارداد های خارج از زنجیره موجب شده تا امروزه ارز کاردانو به یکی از سریع ترین ارز های دیجیتالی تبدیل گردد. از این رو با قاطعیت می توان گفت که سرمایه گذاری در رمز پایه کاردانو، یکی از پر سود ترین سرمایه گذاری های سال ۲۰۲۱ می باشد.

ارز دیجیتال پولکادات

ارز دیجیتال پولکادات امروزه به عنوان رقیب اصلی و سرسخت ارز اتریوم شناخته می شود. این ارز جدیدترین ارز دیجیتال بازار است و با توجه به تازه وارد بودن آن، جایگاه بالایی را در میان رمز ارز های رایج کسب کرده است. وایت پیپر ارز پولکادات، این ارز را به عنوان جدید ترین پروتکل بلاک چین معرفی کرد. در پلتفرم این ارز، شبکه ای هدفمند از بلاک چین ها راه اندازی شده است تا بتواند به رفع مشکلات مقیاس پذیری و تعامل پذیری در بازار معاملات ارز های دیجیتالی بپردازد. باید ذکر کنیم که توسعه دهندگان این ارز تا کنون در مورد آینده مالی این ارز دیجیتالی نظری نداشته اند. در واقع این ارز از پشتوانه مالی بالایی برخوردار نیست تا بتوان به طور قاطع در مورد حضور آینده او در میان دیگر ارز های دیجیتالی صحبت کرد. اما راه حل پیشنهادی توسعه دهندگان این ارز، خرید توکن های مخصوص این پلتفرم می باشد. در واقع هر کاربر با خرید توکن های ارزی، یک حق رای برای آینده این ارز دیجیتالی دارد.

این ارز در چه جایگاهی قرار دارد؟

توکن این ارز هم اکنون با نام اختصاری دات (DOT) مورد معامله قرار می گیرد و باید بدانید که در حال حاضر این ارز توانسته در جایگاه هشتم ارز های دیجیتالی قرار بگیرد. این در حالی است که در اوایل سال ۲۰۲۱ و در زمان انتشار پولکادات، این ارز در جایگاه دهم بود. صعود رتبه این ارز، نشان دهنده آینده روشن برای سرمایه گذاری های بلند مدت می باشد. امروزه از ارز بیت کوین به عنوان نسل اول بلاک چین ها و از اتریوم به عنوان نسل دوم بلاک چین ها نام برده می شود. با این حال می توان ارز پولکادات را در کنار ارز کاردانو به عنوان پیشتازانی برای نسل سوم بلاک چین ها نام برد. نسل اول و دوم بلاک چین ها علاوه بر نقاط قوتی که دارند، ضعف هایی نیز داشته اند که در نسل سوم این پلتفرم سعی شده تا این نواقص به حداقل برسد. از ویژگی های منحصر به فرد پولکادات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارتباط میان و خارج از شبکه زنجیره ای
 • مقیاس پذیری بالا
 • مدیریت غیر متمرکز
 • ارتقاء یافتن شبکه ارزی بدون هارد فورک

ارز دیجیتال مینی سواپ

ارز مینی سواپ نامی است که به تازگی بر سر زبان ها افتاده است. جایگاه امروزی این ارز در جدول رده بندی ارز های دیجیتالی موجب شد تا نگاه بسیاری از سرمایه گذاران به سمت این ارز جلب شود. ارز مینی سواپ در حال حاضر توانسته در جایگاه دوازدهم در جدول ذکر شده، قرار بگیرد و روز به روز احتمال صعود این ارز به رتبه های بالا تر افزایش می یابد. این ارز نیز یکی از ارز هایی است که بر بستر ارز اتریوم راه اندازی شده و می توان اصلی ترین دلیل محبوبیت این ارز را، پلتفرم اتریوم آن عنوان کرد. تفاوتی که از ارز با دیگر ارز های دیجیتالی دارد، این است که پروتکل این ارز بر مبنی متن باز است و می توان در توکن های ERC20 را تبادل و معامله نمود.

هدف این ارز چه می باشد؟

مطابق با وایت پیپر منتشر شده از این ارز دیجیتالی، هدف از راه انداری یونی سواپ این است که با فراهم آوردن سرعت و امنیت درون شبکه ای بالا برای کاربران این پلتفرم، بدون نیاز به واسطه گران معاملات به صورت کاملا مستقیم انجام شود. باید عنوان کرد که خالق این ارز هایدن آدامز معرفی شده است. اما با بررسی های دقیق تر می توان اثری از ویتالیک بوترین در راه اندازی یونی سواپ مشاهده نمود. ویتالیک بوترین خالق پلتفرم اتریوم است. از این رو عده ای این چهره را به عنوان خالق حیرت انگیز یونی سواپ می دانند. از آن جایی که ارز مخصوص مینی سواپ تنها از طریق صرافی غیر متمرکز این ارز، در دسترس قرار می گیرد، باید عنوان کنیم که امروزه این صرافی به یکی از معتبر ترین صرافی های جهان شناخته می شود و می توان گفت که ارز مینی سواپ، موقعیتی مناسب برای کسب سود می باشد.

جدیدترین ارز دیجیتال رایگان کدام ارزها است؟

ارز های دیجیتال ارز هایی برای کسب سود و درآمد به حساب می آیند. در واقع برای سرمایه گذاری و خرید این ارز ها نیز مانند سایر ارز های معمولی شناخته شده، باید هزینه ای پرداخت شود. لازم به ذکر است که هیچ صرافی به صورت رایگان ارز های دیجیتالی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. پس اگر صحبت از ارز های دیجیتالی رایگان در یک صرافی به میان آمد، باید به امنیت آن صرافی شک کنید. اما در برخی شرایط می توان از ارز های دیجیتالی به صورت رایگان بهره مند شد که در ادامه این روش ها را عنوان خواهیم کرد.

فاست

فاست در واقع به سایت هایی می گویند که ارز های دیجیتالی را به صورت رایگان در اختیار کاربران درون سایت خود قرار می دهند. این سایت ها روش کار مخصوصی دارند. برای دریافت کوین ها و یا توکن های رایگان ارز های دیجیتال از طریق سایت های فاست، ابتدا باید در این سایت ها ثبت نام نمایید. پس از آن شما باید در این سایت وقت خود را بگذرانید و تبلیغات این سایت ها را مشاهده نمایید. راه اندازان سایت فاست مطابق با مدت زمانی که کاربران در سایت هایشان حضور دارند، ارز های دیجیتالی رایگان را به آن ها هدیه می دهند.

ایردراپ

برخی از شرکت ها و برخی از از سایت های صرافی ها، برای این که کاربران به سرمایه گذاری در صرافی مورد نظر ادامه دهند، به آن ها ارز های دیجیتالی رایگان هدیه می دهند. در واقع در این روش، دارندگان شرکت ها و صرافی ها کاربران خود را به خرید یک نوع ارز مشخص شده، با دادن ارز های دیجیتال به صورت رایگان، تشویق می کنند. این دسته از ارز های هدیه به صورت خودکار به کیف پول کاربران واریز می گردد.

پیوند های ارجاع

اصولا امروزه افراد بسیاری از این طریق ارز های دیجیتال رایگان دریافت می کنند. برای این امر کافی است که در ابتدا سایتی را بیابید که در آن بتوان با استفاده از لینک‌ ریفرال به کسب درآمد، پرداخت. پس از ثبت نام در این سایت ها، لینکی دریافت خواهید کرد که این لینک تنها به شخص شما تعلق دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لینک خود را به اشتراک بگذارید و از طریق افرادی که با لینک شما در این سایت ثبت نام می کنند، ارز دیجیتال رایگان دریافت نمایید. در واقع این ارز های دیجیتال به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد.

جدیدترین ارز دیجیتال چین چه می باشد؟

چین یکی از کشور های پر رونق اقتصادی است که امروزه به یکی از قدرت های برتر جهان تبدیل شده است. این کشور در سال اخیر اقدام به انتشار وایت پیپر های ارز جدید خود کرد. این ارز قرار است با نام ارز بانک مرکزی چین ارائه شود و یک ارز دیجیتال دولتی می باشد. چین تا کنون در برخی از شهر های خود این ارز را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار داده است. تا کنون این ارز در اختیار ۸ میلیون کاربر چینی برای سرمایه گذاری های درون کشوری قرار گرفته است.

جدیدترین ارز دیجیتال ۲۰۲۰ به چه صورت است؟

سال ۲۰۲۰ سالی بود که می توان از آن به عنوان سال درخشش ارز های دیجیتالی نام برد. زیرا که در این سال چهره های مشهور جهانی، سرمایه گذاری خود در ارز های دیجیتالی را آشکار ساختند. از این رو طرفداران ارز های دیجیتالی در این سال بیش تر از قبل افزایش یافتند. در سال ۲۰۲۰ ارز های متنوعی به بازار ارائه شد که یکی از آن ها ارز تزوس بود. این ارز در همین سال توانست به عنوان یک ارز رکورد شکن شناخته شود. تزوس یکی از ارز های دیجیتالی که فعالیت خود را بر روی پلتفرم اتریوم آغاز کرد. این ارز نخستین ارزی بود که خود را به عنوان یک پلتفرم خود اصلاح گر به همگان معرفی نمود. امکان برقراری قرارداد های هوشمند نیز موجب محبوبیت بیشتر این ارز شد. از ویژگی های منحصر به فرد ارز تزوس، مربوط به هدایت و نحوه مدیریت این ارز می باشد.

برطرف کردن عیوب این ارز برعهده کیست؟

فرآیند های تصمیم گیری در مشکلات تزوس و یا راه حل رفع عیوب این ارز به جای این بر عهده توسعه دهندگان آن باشد، توسط کاربران تعیین و مشخص می شود. ارز آوه با نام اختصاری LEND یکی دیگر از ارز های دیجیتالی راه اندازی شده سال ۲۰۲۰ می باشد. آوه دارای یکی از جذاب ترین پلتفرم هایی است که تا کنون کم تر در میان ارز های دیجیتال دیده شده است. آن هم پلتفرم وام دهی به کاربران می باشد. در پلتفرم آوه، کاربران و سرمایه گذاران می توانند با نرخ بهره های ثابت و همچنین متغیر، مبالغی را عنوان وام دریافت کند. آوه همچنین این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده که اگر از توکن آوه استفاده کنند، به آن ها تخفیف در پرداخت بهره تعلق خواهد گرفت. این دو ارز نام برده شده در سال ۲۰۲۰ توانستند تغییرات جدیدی را در پلتفرم های ارز های دیجیتالی ایجاد کنند که، حاصل آن ارز های جدیدی بود که در سال ۲۰۲۱ وارد بازار معامله شد.

جدیدترین ارز دیجیتال در بایننس چگونه است؟

صرافی بایننس یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی ارز های دیجیتال جهان می باشد. همچنین این صرافی نخستین صرافی راه اندازی شده در جهان بود و امروزه ارز های دیجیتالی متعددی را به کاربران خود ارائه می دهد. این صرافی در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که قصد دارد بازار معامله توکن های غیر مثلثی خود را راه اندازی کند. این بازار مربوط به فروش های هنر های بصری است و بایننس تنها ۱۰ درصد کارمزد توکن های غیر مثلثی را دریافت می کند. ۹۰ درصد از درآمد فروش به حساب کاربری که خالق اثر بوده تعلق می گیرد.

جدیدترین ارز دیجیتال 2022 چه می باشد؟

در سال ۲۰۲۲ به احتمال زیاد، ارز های دیجیتالی متنوعی ارائه می شود که نخستین آن را می توان ارز دیجیتال بانک مرکزی چین دانست. این ارز هم اکنون در مراحل آزمایش قرار دارد و دولت چین اعلام کرده که در سال ۲۰۲۲ این ارز را به طور رسمی وارد بازار خواهد کرد. علاوه بر این به احتمال زیاد، بیت کوین همچنان در جدول رده بندی ارز های دیجیتال، در رتبه یک قرار خواهد گرفت و همچنان به عنوان پادشاه ارز های دیجیتالی شناخته شده باقی خواهد ماند.

نماد های جدیدترین ارز های دیجیتال چه می باشد؟

در مطالب پیشین ارز های جدیدی را معرفی کردیم که به تازگی توانسته اند جایگاه های بالایی را میان ارز های دیجیتالی رایج به دست آورند. هر کدام از این ارز ها با نماد های مخصوص و همچنین نام های اختصاری متعلق به خود، شناخته می شوند. اگر به عکس های جدیدترین ارز دیجیتال مراجعه کنید، می توانید با نماد های این ارز های تازه وارد آشنا شوید. در ادامه نام های اختصاری ارز های ذکر شده را شرح می دهیم.

 • ارز کاردانو با نام اختصاری ADA
 • ارز پولکادات با نام اختصاری DOT
 • ارز یونی سواپ با نام اختصاری UNI

خریدن جدیدترین ارز دیجیتال از کجا امکان دارد؟

هنگامی ارز های جدیدی وارد بازار معاملات می شوند، سرمایه گذاران بی شماری برای خریدن آن ها اقدام می کنند. خرید ارز های دیجیتالی جدید از طریق بسیاری از صرافی های معتبر انجام می شود. صرافی ایران بورس از صرافی های قابل اطمینان در زمینه ارائه ارز های دیجیتالی است که می توانید با مراجعه به سایت این صرافی، به خریدن ارز های تازه وارد دنیا دیجیتال اقدام کنید.

اخبار مربوط به جدیدترین ارز دیجیتال از کجا باید شنید؟

ارائه و معرفی ارز های نوظهور با کلیپ جدیدترین ارز دیجیتال همراه می باشد. با مراجعه به سایت صرافی های معتبر و به روز مانند سایت صرافی ایران بورس، می توانید از جدید ترین اخبار مربوط به ارز های دیجیتالی جدید آگاه شوید و سپس به خریداری آن ها اقدام نمایید.

جدیدترین ارز دیجیتال ایرانی چیست؟

کشور ایران نیز به تازگی خبری مبنی بر بهترین و جدیدترین ارز دیجیتال ایران منتشر کرده است. این ارز قرار است با نام ارز دیجیتال پیمان وارد بازار شود. پشتوانه این ارز دیجیتال، ارز طلا است و قرار است که راه اندازان این ارز، شرکت ققنوس ایران و چهار بانک معتبر ایرانی باشد.

سوالات متداول

 1. ارز های جدیدی که سود بسیاری را در سال ۲۰۲۱ به ارمغان می آورند کدام اند؟

  ارز های پولکادات، کاردانو و یونی سواپ

 2. از چه طریقی می توان از اخبار ارز های دیجیتال آگاه شد؟

  از طریق صفحه اصلی سایت صرافی ایران بورس می توانید اطلاعات به روز رسانی شده ارز ها را مشاهده نمایید.

 3. ارز دیجیتال کشور ایران کدام است؟

  این ارز با نام ارز پیمان منتشر خواهد شد.

 4. از چه طریقی می توان به ارز های دیجیتال به صورت رایگان دسترسی پیدا کرد؟

  از طریق سایت فاست، لینک های ریفرال و ایردراپ

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0