تحلیل آینده ارزهای دیجیتال در سال 2021 به صورت کاملا تخصصی

0 دیدگاه

در این مقاله می خواهیم بعد از شناخت کافی نسبت به ارز دیجیتال در مورد آینده ارزهای دیجیتال صحبت کنیم. برای اطلاعات بیشتر در ادامه همراه ما باشید.

محتوا پنهان
آینده ارزهای دیجیتال چگونه می باشد

آینده ارزهای دیجیتال چگونه می باشد؟

شاید تاکنون به گوش شما خورده باشد که ارزهای دیجیتال چه می باشند. شما می توانید با ارزهای دیجیتال داد و ستد کنید و می توانید در آینده به عنوان یک سرمایه گذاری به ارزهای دیجیتال نگاه کنید و از آن استفاده کنید.

سال ۲۰۲۰ سالی پر از فراز نشیب برای ارزهای دیجیتال بوده است بسیاری از شرکت ها وارد یکی از ارزهای دیجیتال شده اند که حدوداً ۸۰ درصد بانک ها در زمینه ارزهای دیجیتال نقش پنهانی را داشتند. انتظار می‌رود در آینده تحولات جدیدی در زمینه ارزها رخ دهد و بانک‌ها بتوانند به صورت مستقیم بر روی ارزهای دیجیتال نظارت داشته باشد.

غیر از بیت کوین، ارزهای دیجیتال آینده دار 2021 به ترتیب اتریوم، لایت کوین، تزوس، کاردانو، مونرو، ریپل، چین لینک، اوه، توکن بیسیک اتنشن، سکه کریپتوکام، بی ارن فایننس، بایننس کوین، ترون و تلور هستند. عوامل مختلفی بر آینده ارزهای دیجیتال تاثیر می گذارد: ویژگی های مثبت ارزهای دیجیتال، ویژگی های منفی ارزهای دیجیتال دو عامل اصلی این امرهستند.

 • ویژگی های مثبت ارزهای دیجیتال: تورم تاثیری روی آن ندارد، به صورت خودگردان مدیریت و اداره می شود، امن و خصوصی است، غیرمتمرکز است، مبادلات ارزی را می توان به راحتی انجام داد، راهی سریع برای انتقال وجوه، روشی مقرون به صرفه است.
 • ویژگی های منفی ارزهای دیجیتال: از دست دادن داده ها می تواند باعث خسارات مالی شود، می تواند برای معاملات غیرقانونی استفاده شود، با وجود غیر متمرکز بودن توسط برخی از سازمان ها اداره می شود، استخراج آن بر محیط زیست اثرات منفی دارد، ریسک هک شدن در آن وجود دارد، امکان لغو یا بازپرداخت وجود ندارد.

تعداد افرادی که ارزهای دیجیتال را مورد پذیرش قرار می دهند رو به افزایش است. اما هنوز اکثر مردم این مفهوم را غیرقابل اعتماد و جدید می دانند درنتیجه به همان روش قدیم پیش می روند. برخی از محدودیت های که ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند مانند این واقعیت که در اثر خرابی رایانه، دارایی الکترونیکی اشخاص به کلی نابود می شود یا حساب مجازی شخص توسط هکر، مورد حمله و هک قرار بگیرد ممکن است با پیشرفت های فنی برطرف شود. پیش بینی این که در آینده دقیقا چه بر سر ارزهای دیجیتال می آید کمی دشوار است.

نکات مهم در آینده ارزهای دیجیتال: ترکیدن حباب، کریپتوکارنسی های دولتی گل می کنند، کریپتوکارنسی های غیرمتمرکز به یک سیتم مالی موازی در تمام جهان تبدیل می شود، استفاده از کریپتوکارنسی ها خیلی آسان تر خواهد شد، بلاکچین شروع پدیده های غیرمتمرکز است. پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت: احتمالا پول رایج چند کشوربه زودی از بین برود، 95 درصد ارزهای دیجیتال از بین خواهد رفت، بانک های اصلی بیت کوین قبول خواهند کرد، چین شدیدا روی ارز دیجیتالی دیگری کار خواهد کرد، دولت آمریکا شروع به جمع آوری یکی از این ارزهای دیجیتال کوچک تر به طور مخفیانه خواهد کرد تا تراکنش های خود را با دیگر کشورها راحت انجام دهد، برای قانون گذاری روی ارزهای دیجیتال یک سازمان دولتی ایجاد خواهد شد.

آینده ارزهای دیجیتال در سال 2021

آینده ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ بسیار درخشان می باشد. یکی از کشورها مطرح دنیا که در ارزهای دیجیتالی بسیار پیشرفت کرده است کشور چین می باشد. این کشور در سال ۲۰۲۱ می خواهد ارز دیجیتال خود را به نام “یوهان چین” وارد بازار کند و بسیار تلاش می کند تا این پروژه به صورت کاملا موفقیت آمیز در سال آینده وارد بازار جهانیان کند. در این قسمت از مقاله می‌خواهیم آینده چندین ارز دیجیتالی که در سال ۲۰۲۱ موفق خواهند بود برای شما به صورت مختصر توضیح دهیم.

ارز دیجیتال بیت کوین

در حال حاضر ارز بیت کوین جزء بهترین ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود و ارزش مالی آن در بازار ۴۴،۹۰۰ دلار می باشد. در سال ۲۰۲۱ تعداد بسیاری از شرکت‌ های بزرگ جهان ارز بیت کوین را خریداری کرده‌اند. طرفداران ارز بیت کوین رفته رفته بر تعدادشان افزوده می شود اگر می خواهید یکی از ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاری سال ۲۰۲۱ انتخاب کنید به نظر من ارز بیت کوین بهترین انتخاب می تواند باشد.

ارز دیجیتال اتریوم

می‌توان گفت: ارز اتریوم بعد از بیت کوین در جایگاه دوم قرار دارد. این ارز کامپیوتری هوشمند و غیر متمرکز به مرور زمان طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است‌. می توان گفت در سال ۲۰۲۱ جایگاه اول را در ارزهای دیجیتال کسب کرده است. در حال حاضر رتبه این ارز در بازار یک میلیون و هفتصد و چهل و هفت هزار دلار می باشد. برای این ارز آینده بسیار درخشانی را پیش بینی کرده اند.

ارز دیجیتال ریپل

ارز دیجیتال ریپل به عنوان یک سیستم تبادل اطلاعات می باشد. به دلیل اینکه وظایف انتقال بانک ها را انجام می دهد. این ارز نیز برای معاملاتی که انجام می دهد از بلاکچین استفاده نمی کند، ارز ریپل می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن برای آینده شما ها باشد اما باید برای سرمایه گذاری این ارز بسیار دقت کنید.

آینده ارزهای دیجیتال و ارز دیجیتال بایننس کوین

در حال حاضر بایننس کوین قیمت آن در بازار ۱۲۲ دلار می باشد. این ارزش شامل بزرگترین “صرافی” در جهان می باشد و از دیگر رقبای خود فاصله بسیار زیادی گرفته است. ارز دیجیتال باینسس با نماد BNB مشخص شده است، این ارز در مقایسه با ارزهای دیگر در طبقه صرافی می تواند یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال باشد.

می توان گفت تنها صرافی غیر متمرکز بزرگ ارزهای دیجیتال در حال حاضر ارز بایننس است. آینده این ارز که غیر قابل پیش بینی می باشد و نمی توان به صورت قطعی گفت آینده درخشانی دارد.

ارز دیجیتال استلار (XLM)

ارز استلار یکی از رقیب های گذشته ارز ریپل می‌باشد در حال حاضر ارزش سهام آن۰،۴۲ دلار در بازار ارز است. یکی از امتیازات شاخص این ارز این می باشد که می توانیم اختیار عمل بیشتری داشته باشیم.

آینده ارز دیجیتال استلار بستگی به دلار آمریکا دارد اگر فکر می‌کنید دلار آن‌کشور افزایش پیدا می‌کند این ارز را خریداری کنید زیرا آینده درخشانی خواهد داشت و اگر فکر می کنید دلار پایین می آید از خریداری این ارز خودداری کنید.

ارز دیجیتال فال کوین (FIL)

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ با ارزش حدود دویست میلیون دلار سرمایه گذاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و کار ذخیره سازی غیر متمرکز داده ها را برای کسانی که در این ارز کار می کنند تهیه شده است.

سال ۲۰۲۰ این ارز بسیار پیشرفت چشم گیری داشته است اما در چند ماه اخیر به سرعت کاهش یافته است. اگر می خواهید این ارز را برای سال ۲۰۲۱ خریداری کنید باید به طور دقیق تری اطلاعات کسب کنید تا دچار ضرر نشوید.

آینده ارزهای دیجیتال و ارز دیجیتال سوایپ

هدف ارز سوایپ پرداخت راه حل راحت و آسان از طریق ارز های دیجیتال می باشد. که هدف بسیاری از ارزهای دیگر می باشد در حال حاضر قیمت این ارز ۲.۵ دلار در بازار می باشد. ارزهای دیگر به ارز سوایپ بسیار توجه می کنند، آینده این ارز در سال ۲۰۲۱ درخشان خواهد بود در واقع گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در سال های آینده می باشد.

ارز دیجیتال فلو

قیمت این ارز در بازار ۱۴ دلار می باشد. این ارز که از ارز های بسیار ریسک پذیر می باشد برای انتخاب این ارز باید آدمی با دل و جرئت بسیار بالایی باشید. این ارز به تازگی وارد صرافی ها شده است و در حال حاضر در جایگاه نهم ارزهای دیجیتال قرار دارد. آینده این ارز بسیار مبهم می باشد و تضمینی برای پیشرفت این‌ ارز وجود ندارد‌.

ارز دیجیتال دسنترالند یا مانا

ارزش این ارز در حال حاضر ۰،۳ دلار می‌باشد. ارز مانا یکی از ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت می باشد. یکی از دلایلی که ارز مانا در ارزهای دیگر برتر محسوب می‌شود به خاطر سرمایه‌گذاری شرکت‌ های مختلف مانند “گری اسکیل” است. دسنترالند مانند فروشگاه‌های بزرگ می باشد که هر چیزی را نیاز داشته باشیم می‌توانیم از آن جا تهیه کنیم و آینده رو به پیشرفت دارد.

ارز دیجیتال هدرا هش گراف

این ارز دارای ارزش ۰.۱۲ دلار می باشد و نماینده این ارز در سال ۲۰۲۱ بسیار امیدوار کننده می باشد. این ارز مانند ارزهای دیگر که از بلاکچین استفاده می کنند به هیچ وجه از ارز بلاکچین استفاده نمی کند و نحوه تراکنش های او با ارزهای دیگر کمی تفاوت دارد.

او از هش گراف استفاده می کند اگر سرمایه ای در اختیار دارید به شما توصیه می‌کنم از حالا به فکر خرید این ارز باشید زیرا به سرعت در حال پیشرفت می باشد.

آینده ارزهای دیجیتال در ایران چگونه خواهد بود؟

تاکنون با خود فکر کرده ایدکه چگونه پول های واقعی جای خود را به پول های نامرئی که به وسیله کامپیوتر کنترل می شوند داده‌اند. در حال حاضر در هر مکانی صحبت از ارزهای دیجیتال می باشد از زمانی که ما به خاطر داریم پول ها به شکل فلزی، کاغذی گاهی هم به صورت اسکناس‌های ۵۰ هزاری و۱۰۰ هزاری بوده است.

اما مدتی است به صورت پول های ارز به وجود آمده‌اند که به آن ها ارزهای دیجیتال می گویند. بیت کوین اولین ارز دیجیتال محسوب می شود البته این ارز های دیجیتال ضرر هایی نیز دارند. اگر به صورت حرفه‌ای با این ارزها آشنا باشید می توانید آینده درخشانی با این ارزها برای خود بسازید و در حال حاضر ارز بیت کوین و ریپل آینده بسیار درخشانی در بین ارزهای دیجیتال دارند.

آینده ارزهای دیجیتال در سال 2020 چگونه است؟

می‌خواهیم در مورد بهترین ارزهایی که می‌توان در سال ۲۰۲۰ سرمایه گذاری کنیم به شما توضیح دهیم البته اکثر ارزهای دیجیتال در این سال پیشرفت بسیار چشمگیری داشته اند.

می توان با کمی تحقیق بر روی اکثر این ارزها سرمایه گذاری کنیم آینده ارزهای دیجیتالی در سال ۲۰۲۰ بسیار امیدوارکننده است. آینده ارزهای دیجیتال ۲۰۲۰ را به صورت مختصر برای شما در این قسمت شرح می دهیم.

ارز دیجیتال تزوس (XTZ)

قیمت این ارز در حال حاضر دو دلار می باشد. این ارز به عنوان “خود اصلاحگر” در بین تمام ارزهای دیجیتال شناخته شده است. همانطور که در بخشی از این مقاله در مورد ارز اتریوم صحبت کردیم ارز تزوس هم مانند آن برنامه های غیر متمرکز را کنترل می کند.

این ارز از سال ۲۰۱۷ تاکنون ۲۳۰ میلیون دلار سرمایه در اختیار گرفته است و این ارز به عنوان کم ریسک ترین سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال شناخته شده است.

ارز دیجیتال مونرو

ارز مونرو از سال ۲۰۱۴ وارد بازار ارز دیجیتال شده است. به منظور راهکاری برای خصوصی سازی تراکنش ها ایجاد شده است در حال حاضر قیمت آن در بازار ۵۶ دلار می باشد. تراکنش های این ارز دیجیتال می تواند به صورت ناشناس انجام گردد و در سال ۲۰۲۰ مونرو جزء بهترین ارزهای خصوصی سازی می باشد.

ارز دیجیتال الگورند

ارزش این ارز ۰،۱۸ دلار می باشد و در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شده است. ارز الگورند خود را اینگونه معرفی کرده است که او اولین بلاکچین در سهام ۲ نفره می باشد. کسی که این ارز را معرفی کرده است سیلویومیکالی می باشد و این ارز در سال ۲۰۲۰ پیشرفته بسیاری تاکنون داشته است و می‌توان گفت آینده‌ای نسبتاً خوبی دارد.

آینده ارزهای دیجیتال و ارز دیجیتال آگر

قیمت این ارز دیجیتال ۹.۲۹ دلار در بازار می باشد. این ارز در سال ۲۰۱۹ بسیار پیشرفت کرده است و خود را در لیست ۱۰ ارز دیجیتال برتر جای داده است. آگر ارزی برای زندگی های مدرن آینده می باشد و این ارز تقریباً آینده ارزها را به درستی می تواند پیش بینی کند و شما را به سود بسیار بالایی برساند، طبق تحقیقاتی که خود شما انجام می دهید می‌توانید برای آینده بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید.

ارز دیجیتال انجین کوین

قیمت این ارز در حال حاضر ۰،۰۹دلار می باشد. افرادی که به فناوری و اطلاعات نوین آشنایی بیشتری دارند می‌توانند عضو این ارزهای دیجیتال شوند. در حال حاضر بزرگترین بلاکچین در حوزه گیمینگ می باشد. هدف این ارز بالا بردن تمرکز افراد در بازی های آنلاین می باشد اگر فکر می کنید که در صنعت بازی های ویدئویی پیشرفت خواهیم کرد بر روی انجین سرمایه گذاری کنید.

آینده دارترین ارزهای دیجیتال چه ارزهایی هستند؟

افراد برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بسیار تلاش می کنند تا مطمئن شوند کدام ارز مناسب می باشد برای سرمایه‌گذاری کمتر ضرر کنند و سود پول هایشان هم بیشتر شود. نمی‌ توانیم به طور قطع بیان کنیم که آینده ارزهای دیجیتال تضمینی هستند می‌توان گفت: بیت کوین پادشاه ارزهای دیجیتال می باشد بقیه ارزها نیز از آن پیروی می کنند.

بیشتر ارز های دیجیتال موجود در بازار مربوط به بیت کوین می باشد و افراد به دلیل آن که این ارز بسیار تکرار می‌شود آشنایی بیشتری با آن ندارند و تمرکزشان را بر روی این ارز گذاشته اند برای آشنا شدن بیشتر با این ارز می توانیم به صفحه خرید بیت‌کوین مراجعه کنید.

تحلیل آینده ارزهای دیجیتال به چه صورت است؟

پیش بینی آینده ارزهای دیجیتال بسیار مهم است اگر می خواهید وارد معامله های ارز دیجیتال شوید باید یک دوره از کلاس های ارز را بگذرانید تا بتوانید نمودار ها و قیمت های ارز را متوجه شوید و یا حداقل ابتدایی ترین کار آن خرید و فروش ارزها را در ارزهای دیجیتال بیاموزید می خواهیم شما را با سه روش تحلیل ارز های دیجیتال آشنا کنیم. ارزهای دیجیتال آینده دار می توان به بیت کوین و ریپل اشاره کرد می توانید ارزهای دیجیتال ارزان آینده دار در سایت مخصوص ارز جست و جو کنید.

بسته شدن کندل ها

هنگامی که قیمت ها بالا و پایین می شود و مقاومت ها و حمایت ها در برابر سود و زیان مقاومت می کنند معمولاً با بسته شدن کندل ها مشخص می شوند. باید شما آموزش دیده باشید که بسته شدن کندل را در چه زمانی درست انجام دهید.

به عنوان مثال اگر بیت کوین شما در تایم فریم چهار ساعته باشد یک بسته حمایتی از خود نشان می دهد بسته شدن کندل شما در تایم زیر ۱۵ دقیقه به این معنی نمی باشد که شما شکست خورده اید و از حمایت برخوردار نمی باشید.

حرکت از تایم فریم از بالا به پایین

اگر شما وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اید به نمودار قیمت‌های خود توجه کنید بهتر است برای این کار از تایم فریم از نقطه بالا مثل هفتگی به سمت پایین ترین نقطه روزانه حرکت کنیم از زمانی که بازار ضرر کند شما مطلع می شوید و سریع پول خود را از بازار خارج می کنید این روش برای معاملات روزانه مفید است.

شکست های معتبر و کاذب

برای آن که بدانیم چه زمانی مقاومت ارزها شکسته می شود و ما می توانیم سهام خود را به فروش برسانیم از شکست های معتبر و کاذب استفاده می کنیم. مثلاً در زمانی که کندل بسته شده باشد و چند معامله پشت سر هم به صورت نزولی باشد به این نتیجه می رسیم که نزولی می باشد و ما باید وارد موقعیت فروش بشویم ابتدا از موقعیت شکست خود مطمئن شوید و بعد در موقعیت خرید و فروش قرار بگیریم تا دچار ضرر نشویم.

کدام ارزهای دیجیتال آینده بهتری دارد؟

 • ارز دیجیتال وی چین
 • ارز دیجیتال چین لینک
 • ارز دیجیتال تزوس
 • ارز دیجیتال اتم
 • ارز دیجیتال بیت کوین

کدام ارزهای دیجیتال بدون آینده اند؟

از آن‌ جا که بسیاری از افراد امروزه به سمت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال روی آورده اند و می خواهند بدانند کدام یک از ارزهای دیجیتال آینده دارد و کدام یک از ارزها بدون آینده هستند تا سرمایه گذاری که می‌خواهند انجام دهند در آن ضرر نکنند و سرمایه شان را از دست ندهند.

طبق تحقیقاتی که به عمل آورده ایم چندین ارز مشخص شده‌اند که آینده چندانی ندارند و سرمایه‌گذاری بر روی آن ها بی نتیجه می باشد می‌توانیم به ارزهای دیجیتالی بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین و ارز دیجیتال ایاس اشاره کرد.

نرم افزار پیش بینی ارز دیجیتال چه می باشد؟

برای تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال نرم افزارهای گوناگونی در سایت وجود دارند که برخی از این نرم افزار رایگان می باشند و برخی هم باید پول بسیار زیادی پرداخت کنید تا این نرم افزار را تهیه کنید.

این نرم افزارها به ما کمک می کنند تا ما بهترین انتخاب و سود را در انواع ارزهای دیجیتال انجام دهیم. در این بخش به صورت مختصر به چند مورد از نرم افزارهای تحلیل تکنیکال اشاره می کنیم تا شما هم با این نرم افزارها آشنا شوید.

 • Haas onlin
 • Commas3
 • Shrimpy
 • Coinigy
 • Zignaly
 • Kryll
 • coinrule
 • Trade Santa
 • HodlBot

تفاوت ارزهای دیجیتال با پولی که در بانک می‌گذاریم چه می باشد؟

تفاوت عمده ای که ارزهای دیجیتال با پولی که در بانک می گذاریم دارند این می باشد که پولی که ما در بانک می گذاریم به صورت کاغذی می باشد و سود بسیار کمی بر روی آن خواهد آمد و ضرری هم وجود ندارد، در صورتی دچار ضرر می شویم که بانک ور شکست شود آن هم احتمالش بسیار کم می باشد.

ولی سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال کار بسیار ریسکی می باشد و ممکن است در یک ساعت کلی سود کنید و بر روی پول شما افزوده شود و ممکن است در یک لحظه تمام پول خود را از دست بدهید.

بانک ها هیچ دخالتی در ارزهای دیجیتال نمی کنند. ویژگی دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد این است که تراکنش های ارزهای دیجیتال غیر قابل برگشت هستند یعنی پولی که وارد بازار و فروش کرده نمی توانید منصرف شوید و پول را برگردانید.

ارز دیجیتال چیست و کاربرد آن چگونه می باشد؟

شاید شما نیز تا کنون نام ارز دیجیتال را در جمع‌ های مختلف و سایت‌های مختلف دیده و شنیده باشید. ولی اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال نداشته باشید در واقع ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۸ توسط وایت پییر وارد بازار شده است.

ارزهای دیجیتال نوعی از پول هستند که بر پایه علم رمز گذاری شده می باشند که ما با علم فناوری می‌توانیم انجام دهیم. از ویژگی‌های این ارز می توانیم به غیرمتمرکز بودن آن اشاره کنیم. ارز های دیجیتال چندین نوع مختلف دارند که در بخش هایی از این مقاله به گونه‌ های مختلف آن اشاره کرده‌ایم این روزا ارزهای دیجیتال کاربردهای بسیار فراوانی دارند.

ویژگی های ارزهای دیجیتال را بیان می کنیم

تمام ارزهای دیجیتال بسیار مفید می باشند. توضیح دادن همه آن ها در این مقاله نمی گنجد بنابراین توضیح مختصری در مورد آن ها خواهیم داد. ارزهای دیجیتال را نمی توانیم جعل کنیم اما پول های کاغذی و فلزات را به راحتی می‌توان جعل کنیم.

ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین را می توانیم به تعداد بسیاری تقسیم کنیم مثلاً ۱۰۰ میلیون را به تعدادی ساتوشی تقسیم کنیم، در حالی که پول ها را نمی‌توانیم تقسیم کنیم چندین سال است که دیگر افراد جابجایی پول خود را از طریق کارت های بانکی و اینترنت انجام می دهند. یکی از ویژگی‌های مهم ارزهای دیجیتال ضد تورمی بودن آن ها می باشد.

ارز های دیجیتال چگونه به وجود آمده اند؟

در زمان‌های گذشته از طلا و نقره برای مبادلات خود استفاده می کردند اما به دلیل حجم زیاد آن ها و دزدیده شدن آن هابه دنبال راه حلی ساده تر بودند تا به راحتی بتوانند مبادلات خود را انجام دهند و ارز های دیجیتال را وارد کار کردن تا دو نفر به راحتی بتوانند مبادلات خود را انجام دهند.

در ابتدا موسسات امانت داری تاسیس شد و زمانی که پول را دریافت می کردیم برای اطمینان خاطر به شخص سندی تحویل می‌دادند که مقدار رسید طلا یا وسیله‌ای که به امانت داده است می باشد.

به مرور زمان بانک ها جایگزین موسسه های امانت داری شدند و بانک ها نیز به دلیل جعل و تقلب پول های سیستم امنیتی خاصی را برای جعل اسکناس ایجاد کرده‌اند که با استفاده از کارت های بانکی امکان جعل اسکناس ها بسیار کمتر شده است. ولی کارت های بانکی نیز دارای معایبی می باشند که مهمترین آن ها دزدیده شدن رمز حساب بانکی افراد توسط سارقان ارزهای دیجیتال می باشد.

آینده ارزهای دیجیتال چینی

ارز دیجیتال چین، از جمله ارز دیجیتال هایی است که برای توسعه زیر ساخت های کشور چین در آینده استفاده می شود. این رمز ارزها علاوه بر اینکه به اقتصاد چین کمک می کند، راهی برای دور زدن تحریم ها هم است. رمز ارزهای دولت چین عبارتند از: لینک چین، وی چین، ترون، یوان و نئون که خالق تمام این ارزهای دیجیتال چینی می باشد. رمز ارز چین لینک مانند اکثر کریپتوکارنسی ها از بیت کوین تبعیت می کند. بیت کوین در این سال جاری، رشد چشم گیری داشته است و سایر ارزهای دیجیتال هم از آن پیروی کرده و رشد داشته اند. طبق پیش بینی هایی که انجام گرفته است، کشور چین تا چند سال آینده جای آمریکا را به عنوان اقتصاد برتر جهان خواهد گرفت. لذا این پیشرفت بر روی ارزهای دیجیتال آن هم تاثیر خواهد گذاشت. به همین دلیل افراد زیادی در دنیا منتظر خرید این ارزهای دیجیتال هستند.

یک مقام ارشد بانک مرکزی چین اعلام کرده است در المپیک زمستانی 2022، پکن در تلاش است ارز دیجیتال خود را تویط بازدید کنندگان خارجی و ورزش کاران مورد استفاده قراردهد. این اقدام، اولین استفاده از ارز دیجیتال ملی چین توسط کاربران بین المللی خواهد بود. چین از سال 2014 روی ارز دیجیتال یوان کار کرده و چندین پروژه پایلوت استفاده از آن را در شهرهای بزرگ خود به اجرا گذاشته است.

آینده ارزهای دیجیتال شت کوین

شت کوین یک رمز ارز است که برای سرمایه گذاری گزینه ای بد است و ارزش خاصی به عنوان سرمایه گذاری ندارد. اگر شما آن را خریداری کنید احتمال اینکه خریدار اول و آخر آن شما باشید بسیار زیاد است و پول شما در این گونه ارزهای دیجیتال قفل می شود. شت کوین ها به خاطر قیمت ارزان برای سرمایه گذاری انتخاب می شوند. بنابراین اولین گام برای دوری از شت کوین ها این است که فریب قیمت پایین آن ها را نخوریم، سایت های مربوط به رتبه بندی ارزهای دیجیتال را مطالعه کنیم، نگاهی به کل میزان ارز موجود در بازار آن ارز دیجیتال و میزان معاملات آن داشته باشیم. همچنین دقت داشته باشید که در 24 ساعت گذشته چقدر حجم معاملاتی داشته است. از این رو به سمت بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بروید که در بین ارزهای موجود در بازار، بسیاری از آن ها مانند: بیت کوین، اتریوم، ریپل، تتر، دوج کوین، کاردانو و ترون هم آینده ای درخشان دارند.

آینده ارزهای دیجیتال از نظر بانک ها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره آخرین وضعیت ارز دیجیتال بومی در کشور اظهار کرد که اکنون بانک مرکزی رمز ارزها را به رسمیت می شناسد و با آن ها تعامل می کند و اگر ارزهای دیجیتال خارجی در ایران فعالیت کنند و بتوانیم در برخی معاملات کوچک از آن ها استفاده کنیم، مفید خواهد بود. بزرگ ترین بانک های مرکزی جهان برای انتشار پول های دیجیتالی خیز بلندی را آغاز کرده اند. بانک مرکزی چین تصمیم دارد در زمینه انتشار ارز دیجیتالی پیشگام باشد. بانک مرکزی اروپا در حال بررسی طرح راه اندازی ارز دیجیتالی یورو است. بانک مرکزی بریتانیا در حال بررسی برای انتشار بریت کوین است.

سوالات متداول

 1. تحلیل تکنیکال در ارزهای دیجیتال به چه معنی می باشد؟

  تحلیل تکنیکال در واقع روشی است تا به راحتی آینده قیمت های ارزها را پیش بینی کنیم.

 2. در حال حاضر آینده دار ترین ارز دیجیتال کدام ارز می باشد؟

  نمی‌ توان به طور قطع گفت ولی ارز دیجیتال بیت کوین بهترین ارز و آینده دار ترین مشخص شده است.

 3. آینده دار ترین ارز در سال ۲۰۲۱ کدام ارز دیجیتال باشد؟

  ارز دیجیتال اتریوم بهترین ارز سال ۲۰۲۱ معرفی شده است.

 4. آینده دار ترین ارز در سال ۲۰۲۰ کدام ارز دیجیتال می باشد؟

  ارز دیجیتال مونرو بهترین ارز در سال ۲۰۲۰ معرفی شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0