آیا سرمایه گذاری در دگ کوین خوب است؟ بررسی مجوز دگ کوین

1 دیدگاه

در این مقاله می خواهیم به ارائه توضیحاتی پیرامون موضوع ارز دیجیتال دگ کوین dagcoin بپردازیم. احتمالاً شما نیز علاقه مند به کسب اطلاعات در پیرامون موضوع دگ کوین می باشید. بنابراین برای کسب آگاهی بیشتر به شما پیشنهاد می دهیم تا در پایان این مقاله همراه ما باشید.

دگ کوین چیست؟

دگ کوین چیست؟

می‌توان گفت که بدون اغراق و بدون استثنا پروژه‌ هایی که در جهان به صورت هرمی فعالیت می‌کنند، کلاهبرداری محض به شمار می‌روند و نباید این را از یاد ببرید که این شرکت‌ ها تمام محصولات بی ارزش خود را با تبلیغات گسترده، با ارزش و مهم جلوه می کنند. بنابراین شما باید به عنوان فردی آگاه از این گونه تبلیغات جلوگیری نمایید. زیرا شما نباید توسط آشنایان خود به این سیستم دعوت شوید و باید این وعده‌ها را پوچ و توخالی بدانید و گول ظاهر زرق و برق این تبلیغات را به هیچ وجه نخورید. زیرا تبلیغ کنندگان این گونه پروژه ها با دعوت شما پورسانت خود را دریافت می کند.

اما به هر حال مبلغ بسیار زیادی از شما کاسته می شود. به هر حال افزایش شدید قیمت های این شرکت ها افراد زیادی را به عضویت در این سیستم ها در می آید و پس از مدتی شاهد فروپاشی این شرکت‌ها خواهیم بود به هر حال این را فراموش نکنید که اولین نیست که این پروژه‌ها کار خود را شروع نموده اند و به تبلیغات گسترده پرداخته اند. پس شما به عنوان فردی که از تمام فعالیت‌های این گونه پروژه‌ها اطلاعات زیادی دارید سعی کنید تا به عنوان فردی غیر آگاه عمل نکنید و جلو سو استفاده این افراد را بگیرید.

وایت پیپر دگ کوین چه می باشد؟

وایت پیپر دگ کوین ارز دیجیتال در جهت پاسخ به این سوال که دگ کوین چیه و ارز دیجیتال دگ کوین و ارز دگ کوین چه نوع عملکردی دارد، ایجاد شده و به نگارش درآمده است. دگ کوین اتحادیه اروپا به قدری توسعه پیدا کرده بود و تبلیغات گسترده ای از خود عرضه کرده بود که بسیاری از افراد و دنبال کنندگان آن، حقیقت و واقعیت را فراموش کردند و علاقه مند به فعالیت در این زمینه شدند. اما ما از شما می‌خواهیم که حقیقت این ماجرا را فراموش نکنید که اگر شنونده تبلیغات دگ کوین می باشید نباید تحت تاثیر تبلیغات آن، قرار بگیریم زیرا این چیزی نیست که به عنوان یک سایت معتبر یا یک شرکت معتبر به شما عرضه شود و کلاهبرداری و دروغ آشکار می باشد.

زیرا اگر شما نیز مانند ما وایت پیپر این موضوع را مورد مطالعه قرار دهید، متوجه نقایصی که به این موضوع گرفته شده است خواهید شد. میگی ناتوا بازاریاب در یک شرکت برای کمپین تحقیقات تبلیغاتی بزرگ می باشد که راه‌ کارهای زیادی پیرامون ارز دیجیتال داشت و ادعا می کرد که تا دو سال دیگر هیچ کس قادر به حرف زدن پیرامون بیت کوین نخواهد بود تفاوت ارز دیجیتال وان کوین و دگ کوین بین این بود که نمی‌توان جزئیات فنی آنان را مورد بررسی قرار داد و در بلاک چینی وجود نداشت و اگر به سایت بانک مراجعه می کردید متوجه می شدید که مطالبی که توسط این سایت ارائه شده به وسیله کامپیوتر نوشته شده به صورت یک ارز دیجیتال واقعی ارائه نشده است و افرادی که در این زمینه اطلاعات بسیار کمی دارند گول ظاهر این سایت‌ ها را می‌خورند و سرمایه خود را در این مسیر از دست خواهند داد‌.

قیمت دگ کوین چقدر می باشد؟

افرادی که در پی به دست آوردن قیمت دکوین بر می‌ آیند، متوجه دروغ بودن این موضوع می‌ شوند زیرا موضوعی بسیار غیر حرفه‌ ای است که افرادی که بدون انجام تحقیق و داشتن اطلاعات در آن قدم می گذارند به شکست خواهند رسید. به سادگی می‌ توان متوجه شد که افراد پول‌ های بسیاری را بابت سرمایه‌گذاری در آن وارد کردند و از یاد برده اند که افراد زیادی قبل آن ها در راه آنها قدم گذاشته اند و به شکست دست پیدا کردند.

افرادی که در زمینه واردات دگ کوین و بیت کوین فعالیت می‌ کردند، پول‌های هنگفتی را از طریق داشتن ظاهری زیبا به دست آوردند و بعد با حدود ۴ میلیارد پول فرار کردند که همه مات و مبهوت این حرکت شدند. البته هرچه افراد بیشتر رو به این ارز ها می‌آورند، قیمت آن نیز بالا و بالاتر می رود تا جایی که بسیاری از مکان‌ ها ارزهای بسیار گران قیمتی را پیشنهاد می کنند. البته این موضوع دیگر در ایران جا افتاده و بستگی به افراد دارد که این حقیقت را به عنوان امری درست باور کنند و یا ظاهر تبلیغ کننده ها را بخورند.

دگ کوین کلاهبرداری است؟

تحقیقات بسیاری انجام شده تا به این موضوع پی برده شود که دگ کوین به صورت ارزهای دیجیتال ارائه شده و یا چیزی غیر از این است‌ باید بگوییم که نتیجه این تحقیقات بسیار خوب بود و تنها چیزی که به عنوان نتیجه اعلام شد این بود که دگ کوین کلاهبرداری و دروغی بیش نیست و اصلاً در بازارهای بین المللی به عنوان ارز های دیجیتال به حساب نمی‌ آید و تنها ثابت شد که افرادی که در این زمینه به خرید و فروش پرداختند، ضررهای بسیاری پیدا کردند. بنیان‌ گذاران ارزهای دیجیتال گفته اند که دگ کوین چیزی نیست که بشود به صورت بین‌المللی از آن استفاده نمود. بنابراین هیچ فایده ای ندارد زیرا در ایران نیز هیچ کاربرد و استفاده از آن نمی شود.

بنیانگذار دگ کوین سعی زیادی نمود تا بتواند ارز دیجیتال خود را به عنوان بهترین ارزهای دیجیتال جهان معرفی کند اما به هیچ عنوان نتوانست به خواسته خود نزدیک شود زیرا فعالیت حرفه‌ای در میان نبود. برای خرید و فروش ارز دیجیتال شما نمی‌ توانید در بانک‌ ها اقدامی کنید و در صرافی ها و در سوپر مارکت و فروشگاه های دیگر از ارزش و اعتبار نیز برخوردار نخواهید شد پس در این صورت می‌ توان گفت که با یک کلاهبرداری تمام عیار رو به رو هستیم که هیچ جوره نمی توانیم از آن فرار کنیم. مگر آنکه با آگاهی زیاد در زمینه ارزهای دیجیتال قدم برداریم‌‌. ارز های دیجیتال معروف تری نیز هستند که می‌توانند با خیال راحت و با اطمینان بیشتری در آن گام برداشت. سود پول های خود را در تمام ارزهای دیجیتال می توانید سر موقع دریافت کنید و متوجه شوید که آیا می توانید از ارز های دیجیتال ثروت بیشتری به دست آورید و یا نمی توانید به این ارزهای دیجیتال اعتماد کنید‌ اما هیچ کدام از این مزایا را ارز دیجیتال دگ کوین ندارد. حتی ولت و کیف پولی را که دیگر ارزهای دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد این ارز دیجیتال نمی‌تواند به شما بدهد. پروژه های کلاهبرداری تنها ظاهر خود را حفظ می کنند و در عمل هیچ حرفه و مهارتی را در چندته خود ندارند . به هر حال کسی که باید حرفه‌ای عمل کند و با مهارت زیاد دروغ و یا راست بودن این حقایق را متوجه شود شما هستید

خرید دگ کوین به چه صورت امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد که تصمیم به خرید دگ کوین گرفته اند و خرید این ارز دیجیتال را گوگل کردند، به اطلاعات جالبی پیرامون این ارز دیجیتال دست پیدا کردند که از ترجمه وایت پیپر های موجود از ان به دست امده است. پلتفرم هایی که از این ارز دیجیتال در دست می باشند، معاملات بسیار گسترده را برای سرمایه گذاران فراهم نموده اند. دپازیت کردن و خرید و فروش کردن این ارز ها همه نحوه به خصوصی دارند که در سایت این ارز دیجیتال اموزش داده شده است.

مقامات پولی هنگ کنگ مطابق گفته ها و شنیده ها مسئولین اصلی این ارز دیجیتال می باشند و با جستجو این ارز به وایت پیپر های گسترده ای دست می یابید که در جهت اموزش راهکار های سرمایه گذاری در جهت این ارز دیجیتال دست پیدا می کنید. بعد از ان که جستجو های خود را در جهت خرید این ارز نام برده انجام دادید، حواستان را جمع کنید که تحت تاثیر تبلیغات این ارز قرار نگیرید و اقدام به خرید گسترده این ارز انجام ندهید که ممکن است شما هم از جمله افرادی قرار بگیرید که سرمایه خود را در این معاملات راکد کند و از دست بدهد.

قیمت ارز دیجیتال دگ کوین به چه صورت می باشد؟

اگر فردی تصمیم به خرید و فروش ارز های دیجیتال گرفت ان گاه باید به سایت این ارز دیجیتال مراجعه نماید تا بتواند به قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال دست پیدا کند و با توجه به نمودار قیمت هفتگی و روزانه بهترین زمان را برای خرید و فروش را انتخاب نماید. اگر شما تمام تحقیقات خود را انجام دادید و باز هم مایل به خرید و فروش و انجام معامله در این نوع ارز دیجیتال و بازار سرمایه گذاری هستید، باید بگوییم که با احتیاط قدم بردارید و سعی کنید تا با مشاوری در این زمینه مشورت نمایید و تنها به تبلیغات اعتماد نکنید. دویست واحد از ارز دگ کوین در حدود سه میلیون تومان ارزش دارد و در ولت شما به عنوان سه میلیون تومان به صورت بالقوه ذخیره خواهند شد.

اما رشدی که ارز های دیجیتال دیگر مانند اتریوم و بیت کوین دارند قابل مقایسه با دگ کوین نمی باشد و اگر می خواهید به سرعت به سود بالایی دست پیدا کنید پیشنهاد می کنیم دیگر ارز های دیجیتال را برگزینید. دیگر ارز های دیجیتال با امکاناتی که در اختیار مشتریان و سرمایه گذاران قرار می دهند باعث شده تا پول هنگفتی در بازار سرمایه گذاری این ارز دیجیتال در جریان باشد. به هر حال این واقعیت را نمی توان کتمان نمود که با وجود ان که دگ کوین هیچ امکاناتی را در اختیار مشتریان خود قرار نداده است، با این حال ثروت هنگفتی به مقامات هنگ کنگی رسیده و همچنان نیز واقعیت ماجرا بر بسیاری از افراد فاش نشده و برای اثبات کلاهبرداری این ارز دیجیتال به زمان بیشتری نیاز است.

معایب دگ کوین چه می باشد؟

علاوه بر معایب و مشکلاتی که تا این جا از دگ کوین نام بردیم، معایب دیگری نیز می توان از این ارز دیجیتال نام برد و باید گفت که سایت های زیادی به وجود امده اند که بتوانند اعتماد از دست رفته مردم را برای بار دیگر به دست اورند. اما این وب سایت های انگلیسی و فارسی با شکست مواجه شدند و نتوانستند در مقایسه و رقابت با دیگر ارز های دیجیتال قرار بگیرند. هیچ کدی از این ارز ها وجود ندارد که شما بتوانید با صرافی ها تطابق بدهید. به هر حال به هیچ شکلی نمی شود به اعتبار زیادی از ارز های در دست خود اطمینان حاصل کنید. اما ادعا ها زیاد است. تا ان جا که می شود، ادعا ها مبنی بر ان است که اکوسیستم های کل بازار ارز دیجیتال نام برده برای ساخت این سایت ها زمان زیادی را صرف نموده اند اما تمام این سایت ها و امکانات ارائه شده، تقلبی و چند نرم افزار ساده می باشند.

جملات و امیدواری هایی که به افراد داده شد تا سرمایه انان را در عرصه ارز دیجیتال نام برده وارد کنند، در جهت این بود که محصولات این ارز دیجیتال بدون هیچ امکانات عرضه شده ای به فروش برسد. ارز های دیجیتالی که به مرور زمان هیچ ارزشی بر روی ان نیامد و تمام ادعا ها پوچ و تو خالی تلقی شد. سود های چند صد دلاری و چند هزار دلاری به ارز های دیجیتال دیگر تعلق پیدا کرد و سرمایه گذاران این ارز نیز سرمایه خود را به طور کامل از دست دادند. سوئیپ کیس نام تنها صرافی در جهان است که این ارز دیجیتال را به رسمیت می شناسد و کمک کرده تا دارندگان این ارز سرمایه خود را زنده نگه دارند.

نمودار دگ کوین به چه صورت می باشد؟

سایتی که از دگ کوین در اختیار داریم سایتی تقلبی و سوری است که افرادی که در این سایت به سرمایه گذاری مشغول بوده اند با کلاه برداری عظیمی رو به رو شده اند‌. به این منظور ساخته شده بود که بتواند لفظا بر روی این ارز دیجیتال ارزش بیشتری بگذارد اما بعد از ان که ماهیت فعالیت دگ کوین فاش شد، مشخص شد که پشت ان کلاهبرداران زیادی خود را پنهان نموده اند.

پس از مدتی که سرمایه گذاران در پی دریافت وجه خود برامدند، دستگاه های خود پردازی که در سراسر جهان قرار داشت ارز های نام برده شده را نمی شناخت و این موضوع، جرقه ای را در ذهن این افراد ایجاد کرد که احتمالا ارز های نام برده از ارزشی برخوردار نیستند و فاقد اعتبار می باشند. پس از آن افرادی به مطالعه وایت پیپر های ارز دیجیتال یاد شده پرداختند تا به تاریخچه ارزشمندی از این ارز دیجیتال دست پیدا کنند، چیزی که به آن دست پیدا کردن اطلاعاتی بسیار دروغین بود و اصلاً با هم جور در نمی‌آمد.

این ارز از چه سالی در حال فعالیت است؟

در سایتی که از این ارز در دست بود گفته شده بود که این ارز از سال ۲۰۱۶ در حال فعالیت می باشد اما در کمال تعجب متوجه شدیم که سال ۲۰۱۸ زمزمه هایی از شروع فعالیت این ارز و سایت به گوش رسیده است. نمودار این سایت تکانه های زیادی در سراسر سال داشته و هیچ روند مشخصی نداشته است. قیمت این ارز برای هر واحد ۴۲ تومان در ایران اعلام شده است و به جرعت می توان گفت که فعالیت در ان هیچ سودی ندارد.

سرمایه گذاری در دگ کوین به چه صورت می باشد؟

دگ کون جهت معامله گری و سرمایه گذاری در جهت ارز های دیجیتال در سطوح مختلف بانکی داخلی و جهانی و خارجی به وجود امده بود و در ظاهر به نظر می آمد که بسیار معادل دیگر ارز های دیجیتال معتبر می باشد. به هر حال این فرضیه از بین رفت و جای آن را بی اعتمادی کامل سرمایه گذاران گرفت. اصول اولیه ارز های دیجیتال در دگ کوین از بین رفت و زیر سوال رفت. اما سوال این جا است که ایا دگ کوین همچنان در حال پیش روی و کلاه برداری است؟ باید بگوییم چرا که نه؟

زمانی که هنوز افرادی هستند که در سرمایه گذاری عجول اند و بسیار بی توجه و بی اطلاعات کافی در زمینه سرمایه گذاری قدم می گذارند می توان به کلاه برداران اجازه داد که به طور گسترده به فعالیت های خود بپردازند. به هر حال این موضوع را نمی توان زیر سوال برد که هر چه موج عظیمی از طرفداران دگ کوین به این ارز دیجیتال بیشتر باشد انگاه قیمت ارز دیجیتال دگ کوین بیشتر می شود و ارزش بیشتری پیدا می کند‌. اگر شما نیز قصد دارید در زمینه سرمایه گذاری به نتایج عالی دست پیدا کنید فراموش نکنید که همواره راهی را که امتحان خود را پس نداده انجام ندهید و به سمت فعالیت هایی بروید که نتیجه آن تا حدودی مشخص می باشد.

مجوز دگ کوین آیا موجود است؟

مجوز های زیادی پیرامون دگ کوین وجود دارد که توانسته فعالیت‌ های این ارز دیجیتال را مجاز جلوه دهد‌. البته لیست‌ های بلند بالایی نیز وجود دارند که تمام فعالیت‌ های این شرکت و افراد را به صورت غیرمجاز اعلام نموده اند که افراد باید این را به عنوان نشانه هایی جهت جلب اعتماد از این شرکت ها قلمداد کنند و نباید از ان ها به سادگی عبور کنند. حال اگر نتوانند این کار را انجام دهند و به سادگی اعتماد کنند دیگر نمی توانند مسئولیت این اشتباه را بر دوش کسی بیاندازند. زیرا به راحتی می توانند با مطالعه پروپوزال ها و وایت پیپر ها به تاریخچه دروغین دگ کوین پی ببرند‌.

چگونه تمام ثروت از دست می دهند؟

زمانی که افراد وارد و حرفه ای وارد این عرصه شوند پس از مطالعه و تحقیقات گسترده متوجه هرمی بودن دگ کوین می شوند و ثروت اضافه تری را وارد این حرفه نمی کنند و در بد ترین حالت افراد ان قدر دیر متوجه می شوند که تمام ثروت خود را از دست می دهند و تنها فقر را به دست می اورند.

دگ کوین دروغ است؟

به هر حال اساس تمام شرکت های هرمی که هم اکنون در حال فعالیت می باشند یک دروغ و کلاهبرداری محض می‌ باشد و تمام افرادی که به عنوان فرد جدید در این هرم ها وارد می شوند، به سرعت متوجه این موضوع می شوند و آن هایی هم که دیر به دروغ بودن این موضوع پی می‌ برند، سرمایه کلانی را از دست خواهند داد. به هر حال نه هزینه و نه وقتی در این هرم ها به پول اضافه تری نخواهد رسید.

اگر با افراد باهوش سروکار داشته باشند چه اتفاقی می افتد؟

اگر این افراد ببینند که با افراد باهوش سر و کار دارند، فعالیت های خود را به شکل نوین تر و حرفه ای تر نشان می دهند و اگر هم متوجه شوند که افراد هیچ گونه اطلاعی در این زمینه ندارند، بدون زحمتی می توانند ثروت زیادی از آنها به دست آورند. نباید این موضوع را فراموش کرد که این شکل نوین کلاهبرداری های گذشته است و تنها اسم و ظاهر آن امروزی شده است و تغییر پیدا کرده تا بتواند به شکل نوین و امروزی به ثروت زیاد از راه کلاهبرداری دست پیدا کند در حالی که ماهیت قضیه یکسان است و تنها گول زدن و به کار گرفتن مردم در راهی کلاهبرداری گونه می باشد. تا این جا به ارائه اطلاعاتی در زمینه ارز دیجیتال و سرمایه گذاری پرداختیم و امیدواریم این اطلاعات مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. این اطلاعات به طور کامل و جامع در سایت ایران بورس در اختیارتان قرار گرفته و متخصصین این سایت تحقیقات گسترده و معتبری در این زمینه انجام داده اند.

سوالات متداول

 1. دگ کوین چیست؟

  دگ کوین در گذشته به نام ارز دیجیتالی شناخته شده بود که در حال گسترش و پیش روی بوده است. اما امروزه به عنوان فعالیت های کلاهبرداری و هرمی در بازار سرمایه گذاری شناخته می شود.

 2. دگ کوین در کدام منطقه از جهان فعال است؟

  این ارز دیجیتال در این نقطه از زمان تمام اعتبار خود را در سراسر جهان از دست داده است.

 3. دوج کوین همان دگ کوین است؟

  خیر این دو ارز دیجیتال نباید به خاطر شباهت در نام با هم به اشتباه گرفته شوند. دوج کوین از اعتبار بالایی برخوردار می باشد.

 4. آیا دگ کوین به ارز دیجیتال جهانی شناخته شده است؟

  بله مدتی بود که افراد زیادی رو به سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال اوردند اما هم اکنون تمام اعتبار ان سلب شده و از دست رفته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0