کاردانو که با نماد اختصاری Ada شناخته می شود، یکی ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه است. این رمز ارز دیجیتال که شکلی از دارایی دیجیتال به حساب می آید، این روز ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه جهانی که در حال حاضر بیست و یک میلیارد دلار از بازار را در دستان خود دارد. در رتبه چهارم بازار دیجیتال جهانی و بازار هوشمند، قرار دارد. به صورتی که Ada، سهم 1.5 درصدی از بازار را برای خود دارا می باشد.

فهرست محتوا پنهان
رمز ارز ada

رمز ارز ada چیست؟

کاردانو که یک رمز ارز دیجیتال پایه در بازار سرمایه هوشمند جهانی است. این روز ها با تقاضا بسیاری از سمت سرمایه داران و سرمایه گذار ها رو به رو است. به شکلی که این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه مقام چهارم را در بازار برای خود کسب کرده است. این رمز ارز دیجیتال که با نام رمز ارز Ada نیز شناخته شده است، سهم بزرگی از بازار جهانی را برای خود دارا می باشد.

این رمز ارز دیجیتال نیز همانند دیگر رمز ارز های پایه، یک شبکه می باشد. به شکلی که بر اساس بلاک چین کار می کند. این شبکه نیز خدماتی از قبیل سرمایه گذاری و خرید و فروش ارز دیجیتال و یا حتی برگزاری و ثبت قرار داد های هوشمند را برای کاربر های خود ارائه کرده است. این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه جهانی، به دلیل ارائه و راه اندازی قرار داد های هوشمند، رقیب ارز های دیجیتالی همانند اتریوم، ایاس و یا پلتفرم هایی است، که این کارایی را ارائه می کنند.

بر اساس قیمت روزانه و لحظه ای دلار هر یک واحد کاردانو را به قیمت 0.676 دلار در بازار می توان خرید. حال اگر بخواهیم این مقدار را بر اساس قیمت دلار به ریال تبدیل کنیم، برابر با 17 تومان پول ایران می باشد.

این رمز ارز دیجیتال دارای تبادل های بسیاری در بازار می باشد و سهم بزرگی از بازار را در دستان خود دارد. به صورتی که ای دی ای روزانه نزدیک به 8 میلیارد دلار تبادل قیمت را دارا می باشد. البته این روز ها بازار این رمز ارز دیجیتال رو به افت می باشد. به شکلی که همین امروز نیز نزدیک به یک درصد کاهش قیمت داشته است. این نمودار رو به کاهش و افت قیمت، نشان از افت بازار سرمایه و رکود اقتصادی می دهد.

در این مقاله هدف آشنایی هر چه بهتر با این رمز ارز دیجیتال و تحلیل اتفاقاتی است. به شکلی که این ارز دیجیتال را تحت شعاع قرار داده است. به همین خاطر شما را دعوت می کنم، تا این مقاله را دنبال کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش داده و یا به نوعی تکمیل کنید.

قیمت کاردانو چقدر است؟

یکی از سوال هایی که ذهن اغلب دنبال کننده های این رمز ارز دیجیتال را به خود مشغول کرده است. قیمت کاردانو می باشد. چرا که قیمت رمز ارز های دیجیتال یک مقدار ثابت نیست. بلکه با تغییر در بازار سرمایه هوشمند جهانی شرایط برای این رمز ارز دچار تغییر می شود. رمز ارز دیجیتال Ada نیز همانند دیگر رمز ارز های دیجیتال، دچار فراز و فرود می باشد.

به نحوی که این رمز ارز دیجیتال بعضی اوقات کاهش قیمت و در بعضی مواقع رشد آن چنانی قیمت را شاهد می باشد. اما بهتر است مطمئن باشید، که فراز و فرود های این ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، بسیار کم و جزئی می باشد. به شکلی که می توان آن را بر دیگر رمز ارز های پایه برتری داد.

حال اگر بخواهیم قیمت لحظه ای این رمز ارز دیجیتال را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم می توان گفت. قیمت یک واحد از این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، برابر با 0.677 دلار می باشد. اگر دلار را بر اساس قیمت امروز بازار ایران محاسبه کنیم، قیمت هر واحد رمز ارز Ada، برابر با 18 هزار تومان می باشد. حجم مبادله های روزانه این رمز ارز دیجیتال پایه، در بازار سرمایه هوشمند جهانی معادل 8.11 دلار می باشد. این بخش از تبادل ها در یک روز مقدار بسیاری است و نشان از قدر بودن این رمز ارز پایه می دهد.

قیمت کاردانو

کیف پول رمز ارز ada چگونه است؟

در این بخش از مقاله به کیف پول این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه می پردازیم. با وجود آن که این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه جهانی، در مقام بالایی قرار دارد، اما متاسفانه کیف پول های بسیاری برای آن تعبیه نشده است. که این امر یکی از ضعف های این رمز ارز دیجیتال مطرح در بازار سرمایه جهانی می باشد.

این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه تنها یک کیف پول و یا والت رسمی دارد. به شکلی که کیف پول رسمی تعبیه شده برای آن نیز تنها بر روی کامپیوتر های شخصی قابل نصب است و برای اندروید نسخه ای ندارد. همین امر شاید از درصد مخاطب های این رمز ارز دیجیتال کاسته است. چرا که شرایط را برای سرمایه گذار ها سخت کرده است. البته کیف پول های غیر رسمی نیز برای آن موجود می باشد، اما امکانات و امنیت کیف پول و یا والت خود رمز ارز ada را ندارد.

کیف پول رسمی که برای این رمز ارز دیجیتال ارائه شده است، Daedalus نام دارد. که برای تهیه و یا نصب این والت لازم است تا آن را از سایت اصلی و رسمی کاردانو دریافت کنید. این کیف پول یک کیف پول غیر متمرکز به حساب می آید. این کیف پول برای سیستم های ویندوز، لینوکس و مک قابل دسترسی است. کیف پول هایی که به صورت غیر رسمی برای این رمز ارز دیجیتال تعبیه شده است، نیاز به دانلود بلاک چین ندارد. کیف پول ها و یا والت های رمز ارز ada را به صورت موردی بیان کرده ایم.

 • کیف پول سخت افزاری لجر و یا ledger
 • کیف پول سخت افزاری trezor model T
 • کیف پول نرم افزاری yoroi
 • کیف پول نرم افزاری atomic

خرید کاردانو به چه صورت است؟

یکی از سوال ها و دغدغه هایی که اغلب سرمایه گذار ها با آن رو به رو هستند، نحوه خرید این رمز ارز دیجیتال می باشد. برای خرید این رمز ارز پایه موجود در بازار دیجیتال، لازم است تا به یک سایت صرافی دیجیتال مطمئن و امن مراجعه کرد. اگر شما ساکن ایران هستید، به شکلی که در قسمت پایین توضیح داده شده است، می توانید به خرید کاردانو بپدازید.

 • خرید مستقیم این رمز ارز دیجیتال موجود در بازار سرمایه، از طریق سایت های ایرانی با ریال و یا کارت بانکی خود
 • خرید اتریوم و یا بیت کوین از طریق سایت های ایرانی به ریال و سپس تبدیل آن به ارز ada در صرافی های جهانی مانند بایننس

برای خرید این رمز ارز دیجیتال پایه و حضور در بازار سرمایه جهانی، لازم است تا سایت های ایرانی که این تبادل را انجام می دهند، در مرورگر گوگل جست و جو کنید. سپس با کارت بانکی خود و به صورت ریال آن را خریداری کنید. اما از آن جایی که این شکل خرید و استفاده از روش اول با قیمت بسیار بالا تمام می شود. یا آن که بسیاری از سایت های ایرانی آن را در لیست خرید و فروش خود ندارند. توصیه می شود از روش دوم بهره بگیرید، چرا که سود بیشتری از این طریق نصیب شما خواهد شد.

البته در خرید به شکل دوم نیز مشکلاتی دخیل است. چرا که کشور ما، ایران با مشکل تحریم رو به رو است. به همین خاطر حضور در صرافی های بین المللی برای فردی با آی پی ایران غیر قابل انجام است. در نتیجه لازم است تا فرد با یک آی پی دیگر وارد شود، که در آن نیز امکان مسدودی حساب و عدم دسترسی به پول امکان پذیر است. در نتیجه بهتر است در خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال نهایت دقت و توجه را لحاظ کنید.

آینده ارز کاردانو

آینده ارز کاردانو چگونه است؟

یکی از دغدغه های سرمایه گذار های این رمز ارز دیجیتال و یا آن ها که به فکر سرمایه گذاری هستند، آینده رمز ارز ada می باشد. به شکلی که در این قسمت از مقاله به توضیح کامل و بررسی دقیقی از آینده این رمز ارز پایه خواهیم پرداخت.

از آن جایی که کاردانو یک ارز و تکنولوژی در حال پیشرفت می باشد، پیش بینی قیمت آن کاری بسیار سخت می باشد. به شکلی که نمی توان به راحتی از قیمت آن در آینده با خبر بود و حدس های نزدیک به واقعیتی را ارائه داد. به همین خاطر متخصص های بسیاری در این مورد نظر داده و به دنبال راهکار هایی برای آن هستند. در این بخش به راهکار هایی که تحلیل گر های رمز ارز های دیجیتال و اقتصاد دان ها ارائه کرده اند، توجه خواهیم کرد.

در وب سایت دیجیتال کوین پرایس که یکی از تحلیل گر های نام آشنا در مورد رمز ارز های دیجیتال به شمار می آید. آینده ada نیز مورد بررسی قرار گرفته است. به شکلی که این وب سایت ادعا کرده است، قیمت این رمز ارز دیجیتال رو به افزایش می باشد. این در حالی است، که گفته شده پیشرفت و افزایش قیمت آن محدود بوده و رشد زیادی نخواهد کرد. بر اساس گفته های این سایت و تحلیل گر های این سایت، تا سال 2026 میلادی رشد قیمت صورت گرفته. به صورتی که قیمت آن به 20 سنت خواهد رسید.

کوین سوییچ که دیگر رسانه تحلیل گر اقتصادی مطرح در سطح جهان به شمار می رود. رشد چشم گیری را برای این رمز ارز دیجیتال در نظر گرفته است. به شکلی که کوین سوییچ به این باور است، که قیمت این رمز ارز دیجیتال تا پایان سال 2021 میلادی به یک دلار رسیده. سپس پیش بینی شده است، که تا پنج سال آینده آن قیمتش به سه دلار نیز خواهد رسید.

مقایسه کاردانو با ارز های مختلف به چه شکل است؟

در این بخش از مقاله به مقایسه ارز دیجیتال کاردانو با دیگر رمز ارز های دیجیتال مطرح در بازار سرمایه می پردازیم. به شکلی که این بخش یکی از مهم ترین قسمت های این مقاله به حساب می آید. چرا که باعث آشنایی هر چه بیش تر با دیگر ارز های دیجیتال نیز خواهد شد.

کاردانو بهتر است یا بیت کوین؟

در این بخش از مقاله به مقایسه و تحلیل بیت کوین و رمز ارز دیجیتال مورد بحث می پردازیم. به شکلی که برای این مقایسه لازم است، تا به ویژگی های موجود در هر دو آن ها توجه کرد.

بیت کوین بر خلاف کاردانو، رتبه اول را در بین رمز ارز های دیجیتال دارد. به شکلی که ای دی ای در مقام چهارم جدول است. درست است، که بیت کوین کمی قدیمی شده است و ای دی ای از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است. اما به دلیل قدمت طولانی آن و حضور سرمایه گذار های بزرگ و مطرح کار برای دیگر رمز ارز ها سخت شده است. در کنار بیت کوین قیمت بسیاری بالاتری از ada دارد. چرا که قیمت بیت کوین امروز به 45 دلار رسیده است. اما این در حالی است، که قیمت ای دی ای برابر یا 0.67 دلار است.

در هر دو این رمز ارز دیجیتال مطرح در بازار سرمایه، امنیت بالایی موجود است. به شکلی که سرمایه گذار به راحتی اطلاعات شخصی و سرمایه خود را در دست سایت های این رمز ارز های دیجیتال قرار می دهد. لازم به ذکر است، دسترسی به بیت کوین بسیار ساده تر و با سرعت بیشتری انجام می شود. اما این در حالی است، که دسترسی به ada سخت تر و نیازمند به لوازم بیشتری دارد.

کاردانو بهتر است یا ترون؟

کاردانو بهتر است یا ترون؟

در این قسمت به توضیح ارز دیجیتال ترون و تفاوت های آن با ada می پردازیم. ترون که این روز ها سرمایه گذار های نو پا را به خود درگیر کرده است. یکی از رمز ارز های دیجیتال و پایه می باشد، که با سود و رشد قیمتی که این روز ها از او شاهد بوده ایم، خود را به خوبی در بازار سرمایه به نمایش گذاشته است.

کاردانو بهتر است یا اتر؟

در این بخش از مقاله به توضیح و مقایسه دو رمز ارز دیجیتال مشهور می پردازیم. به شکلی که یکی از آن ها مقام دوم و دیگری مقام چهارم تبادلات را در بازار سرمایه از آن خود کرده اند. اتر و ada شباهت های بسیاری دارند، اما اتریوم به دلیل حجم مبادلات بالاتر و قرار داد های هوشمند امن تر در جایگاه بالاتری ایستاده است.

کاردانو بهتر است یا ریپل؟

در مقایسه کاردانو و رمز ارز ریپل نکات بسیاری توجه سرمایه دار ها را به خود جلب می کند. به شکلی که ریپل که یک شبکه پرداخت آزاد است. این شبکه به صورت یک شبکه پرداخت و سیستم توزیع فعال است. در چند ماه اخیر این رمز ارز دیجیتال با رشد چشمگیر خود توجه بسیاری از صنایع بزرگ را به سمت خود جذب کرد.

کاردانو نوبیتکس چیست؟

نوبیتکس یک صرافی ارز دیجیتال آنلاین می باشد که در خود اغلب رمز ارز های دیجیتال را مبادله می کند. این صرافی آنلاین این روز ها کاردانو را نیز به لیست رمز ارز های موجود خود افزوده است. این در حالی است، که تا قبل از این ها کم تر صرافی ایرانی بود، که این رمز ارز دیجیتال را ارائه دهد.

کاردانو نوبیتکس

استخراج ارز ada به چه شکل انجام پذیر است؟

یکی از دغدغه های اساسی که این روز ها بسیاری از سرمایه گذرا ها به آن مشغول هستند، استخراج است. استخراج ارز دیجیتال که گونه های مختلفی دارد، در دیگر رمز ارز ها بسیار هزینه بر است. چرا که نیازمند برق بسیاری می باشد، که همین امر شرایط را برای فردی که متقاضی ماینینگ هست، سخت می کند.

در این قسمت از مقاله به چگونگی استخراج کاردانو و شرایط مورد نیاز آن می پردازیم. برای استخراج و رسیدن به توکن های بلاک چین ada نیاز به انرژی بسیاری نیست. به شکلی که نیاز به یک کامپیوتر قدرت مند و سنگین دارد، که بتواند سنگینی برنامه مورد نیاز را تحمل کند. برای استخراج و دست زدن به فرآیند ماینینگ لازم است تا برنامه و یا نرم افزار Ouroboros نصب شده باشد.

اگر الگوریتم های لازم و مد نظر این برنامه به درستی جلو برود، استخراج نیز کار سختی نخواهد بود. برای اشخاصی که به دنبال استخراج ada هستند، الگوریتم های ریاضی دقیقی طراحی شده است. به شکلی که نیاز به صرف انرژی بسیار برای ماینر را ندارد. این الگوریتم ها بر اساس فرمول های کاملا ریاضی طراحی شده است. هدف طراحی و پرداختن به آن ها راه اندازی استخراج این توکن ها می باشد.

قیمت لحظه ای ada چقدر است؟

اگر بخواهیم به قیمت لحظه ای کاردانو بپردازیم، بهتر است تحلیل دقیقی نیز از آن به عمل آوریم. به شکلی که در این لحظه قیمت هر واحد ada برابر با 0.677 دلار تخمین زده شده است. به صورتی که بر اساس قیمت دلار و تبادل آن به ریال، هر واحد ada برابر با 18 هزار تومان می باشد. البته قیمت ها دائما در حال تغییر می باشند. به شکلی که قیمت این رمز ارز دیجیتال از یک ساعت پیش تا به الان 0.9 درصد رشد داشته است. اما از روز گذشته نزدیک به 0.1 درصد افت قیمت را تجربه کرده است.

بر اساس آمار و تحلیل هایی که در دست می باشد. این رمز ارز دیجیتال همانند پیش بینی هایی که برای آن شده است، روندی رو به رشد را تجربه کرده است. این در حالی می باشد، که بسیاری نوید رشد قیمت این رمز ارز را می دادند.

بر اساس تحلیل های صورت گرفته، در روز 14 دی ماه سال 1396 هجری شمسی و یا همان روز چهارم ماه ژانویه سال 2018 میلادی، بیش ترین رشد را داشته است. به شکلی قیمت آن برابر با 1.11 دلار بوده است. البته در حال حاضر قیمت آن نزدیک به 39 درصد کاهش داشته است.

وایت پیپر کاردانو

وایت پیپر کاردانو چیست؟

به اشخاصی که به عنوان تازه وارد در مسیر سرمایه گذاری در این رمز ارز دیجیتال قدم می گذارند، وایت پیپر گفته می شود. این تازه کار ها که اساس سرمایه گذاری و خرید و فروش را نمی دانند. یکی از مواردی هستند، که بازار را دچار نوسان می کنند.

نمودار تحلیل کاردانو چیست؟

هر گاه کارشناس ها و یا تحلیل گر های رمز ارز های دیجیتال دست به تجزیه و بررسی روند یک رمز ارز پایه دست می زنند. برای نمایش آنچه دریافت و حاصل شده است، به رسم یک نمودار می پردازند. این نمودار که تحلیل روند رشد و یا افت یک رمز ارز دیجیتال را به دست می گیرد، مشخص کننده آینده یک ارز دیجیتال است. چرا که این نمودار در اصل یک تحلیل تکنیکال به حساب می آید. برای سرمایه گذاری و آشنایی با یک رمز ارز دیجیتال لازم است، تا نمودار آن و تحلیل های مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد.

تبدیل کاردانو به دلار امکان پذیر است؟

برای تبدیل کاردانو به دلار تنها لازم است، تا از صرافی های جهانی استفاده کرد. البته این کار بسیار راحت است. قیمت لحظه ای کاردانو و هر یک از واحد های آن نیز به دلار بسیار نا چیز می باشد. به همین خاطر به راحتی می توان در این رمز ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد.

کاردانو یا پولکادت

کاردانو یک پلتفرم یا یک شبکه متن باز است که در حقیقت در جهت قراردادهای چینی شناخته می شود. این ارز که با حروف اختصار ADA شناخته می شود، توسط چارلز هاسکینسون که از قضا از بنیان گذاران اتریوم نیز بود پایه گذاری شده است. قابل ذکر است که نام این شبکه یا پلتفرم را به افتخار ریاضی دان ایتالیایی جرمالوکاردانو و همچنین ریاضی دان انگلیسی ایدا لاولیس، آدا و لاولیس نام گذاری کرده اند. کاردانو برای تمام آپدیت های خود از نظرهای آکادمیک استفاده می کند و بنا بر عقیده متخصصان چنین اذهان شده که فناوری مورد استفاده این ارز جدید بوده و روندی متفاوت دارد. پروژه کاردانو در سال 2015 آغاز گردید. شرکتی که پشت سر آن توسعه یافته است OHK نام دارد، که توسط بنیان گذار Bit shares و اتریوم، چارلز هاسکینسون اداره می شود. هدف این رمز ارز ایجاد زنجیره بلوکی است که بتواند عملکرد بهتری نسبت به بلاک چین های قدیمی مانند اتریوم داشته باشد، یعنی باید تراکنش های ارزان تر و سریع تر و بیشتری پردازش کند.

این ارز یک بلاکچین از دسته نسل سوم است، در حالی که بیت کوین و اتریوم در دسته نسل اول و دوم قرار دارند. لذا IOHK به جای کپی کردن کد سایر بلاک چین ها، بلاک چین جدید خود را ایجاد کرده و ارائه نموده است. کاردانو و ADA اندکی تفاوت با هم دارند به این صورت که کاردانو نام زنجیره بلوکی است که به افراد امکان ارسال و دریافت وجوه را می دهد. ADA نام ارز نام گذاری شده است. مانند نحوه کار ریپل: ریپل نام بلاک چین است و XRP نام ارز رمز گذاری شده است. کاردانو ارزی غیرمتمرکز است و این واژه به این معنی است که توسط هیچ مرجع خاصی کنترل نشده و معاملات و قراردادهای هوشمند توسط انجمن تشکیل دهنده این ارز تایید می شود. آن ها با کمک قدرت محاسباتی خود این کار را انجام می دهند. نحوه کار کاردانو به دو لایه مختلف تقسیم و تعریف می شود:

لایه تسویه: کاربران این ارز می توانند سکه های ADA را از طریق یک کیف پول به کیف پولی دیگر ارسال و یا دریافت کنند. این کار مشابه نحوه انتقال کاربران متعلق به ارز اتریوم به یکدیگر است.
لایه محاسبات: لایه محاسبات به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد پس از راه اندازی، قراردادهای هوشمند ایجاد و منعقد کنند. وجود این دو لایه جداگانه برای کاربران کاردانو به معنای مزایای بالقوه ای است که حفاظت از دارایی ایشان را تا حد زیادی تضمین می کند.

در رابطه با پولکادات نیزگفتنی است که نوعی از بلاک چین نسل سوم است که از طریق بلاک چین های متعددی به این شبکه به اتصال در می آیند. در خصوص مهم ترین مزایای پولکادات قابلیت ارتقا، امنیت مشترک، تراکنش های کراس چین، مکانیسم حاکمیت تعریف شده و… اشاره کرد.

کاردانو یا پولکادت

کاردانو بخریم یا نه

برای برخی از کاربران و تبادل کنندگان و همچنین تازه واردهای این ارزها سوال است که درباره خرید هر کدام از این ارزهای دیجیتال چه اطلاعاتی مورد نیاز است و کدام یک از امنیت بیشتری برخوردار هستند. در رابطه با این مسئله و همچنین امنیت و اینده ارز کاردانو عده ای از تحلیلگران چنین اذهان داشته اند که، کاردانو که با نماد (ADA) در بازار کریپتو معامله می شود، یک ارز نسل سومی به حساب می آید و در فاصله کمی از نسل اول بیت کوین و نسل دوم اتریوم قرار دارد. نمودار روزانه کاردانو از نظرتحلیل تکنیکال دو محدوده حمایت قوی در 0.16 دلار و 0.36 دلار را ثبت نموده است و در سال 2020 وارد یک کانال صعودی و پیش رونده شده است. این ارز اکنون در محدوده 1 تا 1.5 در حال کف سازی است. این ارز در محدوده 1.5 دلاری مقاومت قابل توجهی از خود نشان داده و تارگت میان مدت برای این ارز 2.5 دلار است و همچنین برای تارگت بلندمدت 7 دلاری دور از نظر نیست. با تحلیل های انجام شده و بررسی شده از این ارز، از نظر بنیادی وضعیت قابل قبول و پیش رونده ای دارد و مستعد رشد با تکمیل پروژه های در دست اجرا و گذر زمان است. از نظر تکنیکالی ارز پس از رشد 1000 درصدی که سال گذشته داشته است نیاز به اصلاح قیمتی و زمانی دارد که محدوده یک دلار قیمت بسیار جذابی برای خرید می تواند باشد ولی در محدوده فعلی ریسک قیمتی دارد که با پذیرش ریسک برای سرمایه گذاری با دید بلندمدت مناسب است.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

همانطور که در طی مقاله نیز اشاره شد ارز کاردانو در حال گسترش و صعود است و از این بابت پیش بینی قیمت آن دشوار بوده و پیش بینی های اصولی که در مورد قیمت این ارز انجام می شود بسیار کم هستند. در این مقاله به کمک نظراتی که متخصصین در مورد قیمت های آینده آدا بیان نموده اند به دنبال پیش بینی قیمت کاردانو 2021 خواهیم بود:

سایت دیجیتال کوین پرایس که همواره یکی از موثق ترین و فنی ترین سایت های ارزیابی آینده ارزهای دیجیتال بوده چنین اذهان داشته است که، دیجیتال کوین پرایس به آینده این ارز دیجیتال خیلی امیدوار نیست و صعود قیمتی را پیش بینی می کند. با این حال می گوید با توجه به چشم اندازهای مطرح شده از سوی مدیران این ارز پیش بینی قیمت آن در سال 2021 صعود چشم گیری نخواهد داشت و تا سال 2026 ممکن است قیمت آن به 20 سنت برسد.

کوین فننیز به عنوان یکی از مراجع حرفه ای چنین اذهان نموده است که: قیمت کاردانو تا سال 2021 به 19 سنت و تا سال 2025 به بالای 45 سنت برسد. کوین سویچ نیز با دیدگاهی کاملا متفاوت در رابطه با این ارز خوش بینانه چنین بیان کرده است: قیمت ارز دیجیتال کاردانو در سال 2021 به 2 دلار خواهد رسید و تا 5 سال آینده بالای 3 دلار خواهد رفت.

وایس ریتینگ نیز با عنوان کردن مطالبی نسبتا مشابه با کوین سوییچ دیدگاهی خوش بینانه داشته و چنین بیان کرده است که، رمز ارز کاردانو یک نمره بسیار خوب توسط وایس ریتینگ دریافت کرده و بعد از تزوس از برترین رمز ارزهای بازار محسوب می شود. این نمره بالا در وایس ریتینگ مرهون تمرکز هاسیکنسون روی برنامه نویسی و تحقیقاتی است که انجام داده تا از توانایی و پایداری سیستم طراحی شده اطمینان حاصل کند. عوامل زیادی وجود دارد که نشان دهنده افزایش قیمت ADA خواهد بود. اندیکاتور تکنیکال و اسکنرپرایس اکشن که اغلب اوقات دقیق پیش بینی می کند، روند صعودی را نشان می دهد. پرافیت فارمرز، شرکت پشتیبان این اسکنر بارها نشان داده است که در پیش بینی بازار بی ثبات رمز ارز مهارت بالایی دارد.

قیمت اولیه کاردانو

قیمت اولیه کاردانو

همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد، “ADA” نام اختصار واحد ارزی کاردانو است. تعداد این ارز دیجیتال محدود است و چنین ادعا شده که از این ارز در نهایت تنها 45000000000 تولید خواهد شد. در2 اکتبر سال 2017 میلادی این ارز دیجیتال با قیمت هر واحد 0.02 دلار در صرافی بیترکس عرضه شد و خیلی سریع روندی جهشی به خود گرفت. در 14 در سال 1396 این ارز دیجیتال با 6000 درصد افزایش نسبت به قیمت اولیه خود، بالاترین قیمت تاریخش یعنی 1.22 دلار رسید. پس از رسیدن به اوج قیمت کاردانو در یک روند نزولی طولانی مدت که به “زمستان ارزهای دیجیتال” مشهور شد، به شدت سقوط کرد. با وجود سقوط شدید، این ارز با جذب مقبولیت و توسعه خود، توانست در رتبه های بالای بازار باقی بماند و برای کسب جایگاه بزرگانی مانند اتریوم و ایاس بجنگد.

خرید و فروش این ارز توسط حرفه های کریپتوکارنسی توصیه می شود؟

در واقع کریپتوکارنسی به رمز ارز هایی گفته می شود که به شکل دیجیتال خرید و فروش می شود. از جمله ویژگی های آن می توان به مواردی همچون غیرمتمرکز بودن، امکان انجام معامله بدون واسطه، دارایی دیجیتال، کاهش هزینه، حفظ هویت سرمایه گذاران، کنترل تورم جامعه و… اشاره نمود. یکی از سوالاتی که ذهن فعالین و ترید کنندگان این ارز را درگیر می کند مسئله اینده این ارزها می باشد. با این حال بایستی اذهان نمود که تحلیل گران نسبت به چشم انداز پروژه این ارز نیز خوش بین هستند. شایان ذکر است که رشد این ارز دیجیتال بر اساس عوامل زیر قابل پیش بینی است: کاردقیق و اصولی برای بهبود پروژه، حضور پایدارافراد سرمایه گذار، بهره گیری از راه حل های نوین و نوآورانه، برنامه ریزی برای دست یابی به ویژگی عدم تمرکز سیستم و …

سوالات متداول

 1. نام دیگر کاردانو چیست؟

  نام دیگر رمز ارز دیجیتال کاردانو، رمز ada نام دارد.

 2. قیمت لحظه ای کاردانو چقدر می باشد؟

  قیمت لحظه ای رمز ارز دیجیتال کاردانو برابر با 0.676 دلار می باشد.

 3. کاردانو در چه سالی به بیشترین مرحله از رشد خود رسید؟

  رمز ارز دیجیتال کاردانو در روز 4 ماه ژانویه در سال 2018 میلادی به بیشترین رشد قیمت خود دست پیدا کرد.

 4. کیف پول رسمی رمز ارز ada چه نام دارد؟

  کیف پول رسمی رمز ارز دیجیتال کاردانو، Daedalus نام دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید