بیوگرافی زهره جلالی مدافع تیمی ملی فوتبال بانوان

0 دیدگاه

زهره جلالی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان و از بهترین فوتبالیست های زن ایرانی است. در بیوگرافی زهره جلالی گفته شده است که او در ابتدا، به ورزش فوتسال مشغول بوده است اما بعد از مدتی به فوتبال روی می آورد و از طریق مدرسه و آموزشگاه ها آموزش بیشتری می بیند و بعد از آن وارد تیم ملی جوانان می شود و هم اکنون یکی از بازیکنان حرفه ای تیم ملی ایران است. تحصیلات او کاردانی تربیت بدنی است اما او برای آموزش ابتدایی به دانشگاه می رود و در مقطع کارشناسی درس می خواند.

زهره در گفت و گوهایش از اوضاع بد ورزش در کردستان خبر می دهد. او می گوید در استان کردستان اهمیتی به ورزش نمی دهند و خودش به تنهایی تمام تلاشش را کرده است که توانسته موفق شود و در این راه کسی همراه او نبوده است. جلالی هم مانند دیگر بازیکنان فوتبال بانوان از کم بودن درآمدش می گوید و معتقد است که حمایت مالی نشدن از پیشرفت آن ها جلوگیری می کند.

  • برای ورود به بهترین سایت شرط بندی فوتبال، می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید کلیک کنید.
زهره جلالی کیست؟

زهره جلالی کیست؟

زهره جلالی در قروه شهری از کردستان در روز 27 بهمن 1377 به دنیا آمد. او یکی از مدافعان میانی تیم فوتبال زنان است که در تیم ملی ایران و تیم زارع باتری سنندج حضور دارد. او همراه تیم ملی بانوان به روسیه رفت تا در مسابقات بین المللی سوچی شرکت کند. در این مسابقه تیم ملی کشورهای اسلونی، ایران، کراسنودار، روسیه، قزاقستان، رومانی و بلاروس شرکت می کنند. جلالی در طی یک سال گذشته بسیار خوب بازی کرده است و به مسابقات بین المللی زیادی دعوت شده است. او فوتبال را زیر نظر مربی اش خانم معصومه منتشلو برای دوسال تمرین کرد و به سرعت پیشرفت کرد. در ابتدا خانواده اش مخالف حرفه او بودند اما با تلاش و سماجت توانست در این راه پیروز شود. خانم جلالی از نبود اسپانسر برای تیمش گلایه دارد. این تیم مدتی تحت حمایت شهرداری سنندج و بعد از آن راهیاب ملل و در آخر وچان کردستان بوده است و معلوم نیست که اسپانسر آینده این تیم چه کسانی خواهند بود.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

زهره جلالی فوتبالیست جوان کردستانی، با شماره پیراهن 15 برای تیم ملی فوتبال بانوان و شماره 7 برای تیم فوتبال زنان زارع باتری سنندج بازی می کند.

زهره جلالی در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

جلالی به عنوان مدافع میانی در زمین فوتبال حضور پیدا می کند.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های زیادی از او در اینترنت، اینستاگرام و فضاهای مجازی وجود دارد.

پیج اینستاگرام زهره جلالی چیست؟

به نظر می رسد که زهره جلالی اینستا ندارد، متاسفانه این بازیکن پیج رسمی ندارد و اطلاعی از صفحه غیر رسمی او نیز در دست نمی باشد. با سرچ کلمه، زهره جلالی ویکی پدیا، اطلاعات کمی به دست می آید که ما در این مطلب سعی داشتیم اطلاعات مفید و بیشتری را در اختیار شما قرار بدهیم.

زهره جلالی چه حاشیه هایی داشته است؟

زهره جلالی از تیم های دسته یک و لیگ برتردعوت های خوبی داشته است مانند تیم بم، البرز، ذوب آهن و سپاهان که او همه آن ها را رد کرد چرا که دوست دارد برای تیم استان خودش بازی کند و به پیشرفت تیمش کمک کند. موفقیت جلالی تاثیر زیادی بر روی خانواده هایی که مخالف فوتبال برای دخترانشان بودند، گذاشت. حالا این خانواده ها حامی دخترانشان هستند و کمک می کنند تا آن ها هم روزی مانند زهره جلالی موفق شوند. این بازیکن کردستانی همراه تیم ملی به هند سفر می کند تا در مسابقات جام ملت های آسیا 2022 شرکت کند. در این مسابقات ایران وهند باهم بازی می کنند و چین و چین تایپه نیز به رقابت تیم هند و ایران می پردازند تا مشخص شود که چه تیمی برنده سهمیه جام جهانی می شود.

سوالات متداول

زهره جلالی در چه تیم هایی بازی کرده است؟

این بازیکن دعوت تمام تیم ها را رد کرده است و از ابتدا در تیم زارع باتری سنندج فعالیت داشته است. اوبه تیم ملی جوانان نیز پیوسته بود و جدیدا به تیم ملی بزرگسالان راه پیدا کرده است.

چه کسانی از حرفه زهره جلالی حمایت کردند؟

به گفته زهره جلالی خانواده اش به شدت مخالف این بازی برای دخترشان بودند اما با دیدن موفقیتش از حامیان همیشگی او شدند. او از طرف هیچ ارگان و مسئول و فرد مهمی حمایت نمی شود و این مشکل برای تمام بانوان فوتبالیست صدق می کند.

زهره جلالی همراه تیم ملی عازم به کدام کشور است؟

او باید برای جام ملت های آسیا 2022 به هند برود و همراه تیمش در برابر هند، چین و چین تایپه بازی کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0