بیوگرافی زیبا کرمعلی و همسرش + عکس های جدید و جذاب او

0 دیدگاه

زیبا کرمعلی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی و بسیار جوان سینمای ایران محسوب می شود، که در همین اواخر به صنعت سینمای ایران معرفی شد و با بازی درخشانی که از خود نشان داد، توانست نظر تماشاگران و اهالی هنر را به خود جلب کند، در ادامه به شرح حال این بازیگر می پردازیم.

زیبا کرمعلی کیست؟

زیبا کرمعلی کیست؟

زیبا کرمعلی از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی سینمای ایران و متولد آذر ماه سال 1375 در شهر کرج است، که از دوران دانش آموزی به مقوله ی هنر از خود علاقه مندی نشان داده و سرانجام در کنکور هنر شرکت کرد و با کسب رتبه ی درخشان 8 کشور و 2 منطقه در آزمون کنکور سراسری توانست خوش بدرخشد و راهی دانشگاه هنر تهران در رشته ی سینما شود.

معروف ترین فیلم های زیبا کرمعلی کدامند؟

زیبا کرمعلی بازیگری جوان و نو پا در سینما است ولی در همین مدت حضور کم، توانسته حسابی جای پای خودش را با نقش آفرینی های موفقی که از خود نشان داده، محکم کند و خود را به اهالی هنر و مخاطبین سینمای ایران معرفی کند و بشناساند، در ادامه به طور اجمالی و کوتاه به بررسی کارنامه ی هنری او نگاهی می اندازیم:

لاتاری

این فیلم اولین ورد خانم کرمعلی به دنیای سینما بود، که اتفاقا موفق ترین فیلم او هم محسوب می شود، او در این فیلم به عنوان نقش اول بازیگر زن حاضر شد و نقش شخصیتی به نام ” نوشین ” را بازی کرد، بازیگر مقابل او در این فیلم آقای ساعد سهیلی از دیگر بازیگران موفق سینما بود. این فیلم به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تولید شده در سال 1396 است.

دینامیت

فیلمی پر فروش و مخاطب پسند در ژانر کمدی به کارگردانی مسعود اطیابی و تولید شده در سال 1397 که به خاطر حواشی و جنجال هایی که در بحث سانسور برای او پیدا شد تا سال 1400 نتوانست مجوز اکران بگیرد و در نهایت در این سال اکران شد.

حکم تجدید نظر

فیلمی به کارگردانی محمد امین کریم پور در ژانر اجتماعی و تولید شده در سال 1399.

تهاتر

یک فیلم کوتاه و بسیار تحسین شده در جشنواره های داخلی و خارجی که زیبا کرمعلی به همراه دیگر همکار خود کارگردانی آن را به عهده داشت.

عکس های زیبا کرمعلی

برای مشاهده و دسترسی به عکس های خانم زیبا کرمعلی که یکی از هیکل ترین بازیگران ایرانی است؛ کافی است در یکی از موتور های جست و جو گر نام این خانم بازیگر را جست و جو کنیم تا به صفحات بی شماری که عکس های ایشان را در اختیار مخاطبین و طرف داران او قرار می دهد، دست پیدا کنیم، همچنین با مراجعه به صفحات شخصی و رسمی این بازیگر در صفحات مجازی می توان به طور مرتب و روزانه به عکس های او دست پیدا کرد، البته لازم به ذکر است که برخی از طرفداران این بازیگر صفحاتی را برای ارائه ی مطالب و عکس های مرتبط با او مدیریت می کنند که می توان به آن ها هم مراجعه نمود.

پیج اینستاگرام زیبا کرمعلی چیست؟

برای دستیابی و مراجعه به صفحه ی اینستاگرام این بازیگر کافی است تا نام او را در اینستاگرام جست و جو کنیم تا به صفحه ی شخصی او که برای عموم باز است، دست پیدا کنیم و همچنین بسیاری از طرفداران او برای ایشان صفحات مجازی به جهت طرف داری از او باز کرده و مدیریت می کنند. برای دسترسی به اینستاگرام زیبا کرمعلی را می توانید از این لینک دنبال کنید.

زیبا کرمعلی چه حاشیه هایی داشته است؟

زیبا کرمعلی بازیگری جوان و نو پا در سینمای ایران است ولی از همان بدو ورود سعی کرده است تا وجه ی مثبت خود را حفظ کند و وارد حاشیه های منفی و پر دردسر نشود و بر خلاف برخی هم سن های خود بسیار آرام بوده و شخصیتی متین دارد. البته که اطراف این بازیگر خالی از حاشیه هم نبوده و همیشه مطالبی هست که تیتر رسانه های خبر ساز و حاشیه ساز شود.

زیبا کرمعلی در دوران دانش آموزی فردی بسیار کوشا و درس خوان بود، او فارغ التحصیل رشته ی ریاضی و فیزیک در دوران دبیرستان بوده و با معدل حدود 19 توانست دیپلم بگیرد ولی به علت علاقه ی وافری که به رشته ی هنر داشت در کنکور رشته ی هنر شرکت کرد و توانست رتبه ی 8 کشوری را در کنکور سراسری رشته ی هنر کسب کند و به همین ترتیب او از ممتازان کنکور در ورودی زمان خودش بود.

ورود خانم کرمعلی به دنیای سینما هم بسیار حاشیه ساز بود، وقتی که او فقط یک دانشجوی پر از امید و با آرزو های دور دست بود، خیلی اتفاقی در راهرو های دانشگاه هنر تهران به گروه فیلم برداری ماجرای نیمروز برخورد کرد، و این برخورد آینده ی او را رقم زد و باعث شد پای او به دنیای سینما باز شود، در راستای همین دیدار با گروه فیلم برداری بود که توسط گروه فیلم ماجرای نیم روز و در اصل توسط شخص کارگردان فیلم یعنی آقای محمد حسین مهدویان دیده شد و از او دعوت شد تا اگر تمایل دارد به دفتر رسمی این کارگردان برود، همین دیدار باعث شد تا او برای بازی در نقش اول زن فیلم بعدی این کارگردان به نام ” لاتاری ” و در نقش مقابل آقای ساعد سهیلی ظاهر شود و بسیار هم بازی مقبولی از خود ارائه دهد.

مطلب دیگر آن که این بازیگر اعلام کرده که به نوشتن و نگارش فیلم نلمه و غیره هم بسیار علاقه مند است و در این زمینه خود را مستعد می داند و از سنین کودکی یعنی وقتی مدرسه ای بود در تحریریه ی مدرسه ی خود فعال بوده و حتی در دوران جوانی هم با نام مستعار نوشته های خود را در قالب وبلاگ نویسی ادامه داده است، خانم کرمعلی معتقد است اگر کمی جسارت و شجاعت بیشتری به خرج بدهد می تواند در این عرصه هم موفق باشد.

همچنین این بازیگر استعداد خود را در رشته ی کارگردانی هم امتحان کرده که بسیار موفق بود به طوری که اولین تجربه ی کارگردانی او در فیلم کوتاه ” تهاتر ” بسیار موفقیت آمیز بود و در جشنواره های داخلی و خارجی جوایز بسیاری کسب نمود و با تحسین اهالی هنر رو به رو شد.


درآمد زیبا کرمعلی چقدر است؟

بحث درآمد بازیگران همیشه موضوعی جنجالی و پرمخاطب ولی پر حاشیه بوده است، البته که هیچ بازیگری معمولا تمایلی به اعلام دست مزد دقیق خود نشان نمی دهد و خانم زیبا کرمعلی هم از این قاعده مستثنی نیست.

همسر زیبا کرمعلی چه کسی است؟

زیبا کرمعلی تا کنون خبری مبنی بر ازدواج خود اعلام نکرده است و از این رو، وضعیت تاهل او مجرد در نظر گرفته می شود، البته که برای داشتن اخبار به روز و معتبر روابط شخصی بازیگران می توان به صفحه ی رسمی اینستاگرام اومراجعه نمود.


ثروت زیبا کرمعلی چقدر است؟

ثروت زیبا کرمعلی معلوم نیست ولی با توجه به محبوبیت او پیش بینی این است که ثروت معقولی را از دنیای سینما به دست می آورد.

محل زندگی زیبا کرمعلی کجاست؟

زیبا کرمعلی متولد شهر کرج استان البرز است ولی در حال حاضر در شهر تهران زندگی می کند، البته که محل دقیق زندگی او معلوم نیست و در این باره مطلبی ارائه نداده است.

آیا زیبا کرمعلی بیماری خاصی دارد؟

در هیچ مصاحبه و یا رسانه ای خبری مبنی بر داشتن بیماری خاص درباره ی زیبا کرمعلی منتشر نشده است و خود این بازیگر هم مطلبی راجع به این موضوع اعلام نکرده است.

اولین فیلم زیبا کرمعلی چه فیلی بود؟

داستان بازیگر شدن خانم زیبا کرمعلی بسیار جالب است، اگر چه او در دانشگاه هنر تهران دانش آموخته ی رشته ی سینما است ولی بدون هیچ پیش زمینه ای و به طور اتفاقی وارد عرصه ی بازیگری شد. داستان بازیگر شدن این خانم از این قرار است که وقتی مشغول تحصیل در رشته ی سینما در دانشگاه هنر تهران بود و تازه ترم چهارم را پشت سر گذاشته بود، گروهی از عوامل فیلم ” ماجرای نیمروز ” که از فیلمهای تحسین شده ی سینما چه در گیشه و چه در بین اهالی هنر است، برای رسیدگی به پاره ای از امور به این دانشگاه آمدند و در جریان گفت و گویی اتفاقی بین خانم کرمعلی و کارگردان آن فیلم سینمایی یعنی آقای محمد حسین مهدویان، به خانم کرمعلی پیشنهاد داده شد که برای ادامه ی گفت و گو های حرفه ای به دفتر رسمی این آقای کارگردان مراجعه شود تا در صورت توافق بین طرفین، در فیلم آتی این کارگردان از او استفاده شود. در نهایت این دیدار منجر به وقوع یک توافق و اخذ قرارداد بین طرفین شد و به طور رسمی خانم زیبا کرمعلی به دنیای سینما وارد شد و در فیلم بعدی آقای محمد حسین مهدویان و با بازیگری نقش اول مرد ” ساعد سهیلی ” به عنوان نقش اول زن و در قالب کاراکتر ” نوشین ” به سینمای ایران معرفی شد، که بسیار هم موفق بود وبه خوبی توانست با مخاطبین ارتباط برقرار کند و همین فیلم پلی برای ادامه ی موفقیت های او شد.

سوالات متداول

 1. 1. زیبا کرمعلی متولد چه سالی است؟

  او متولد سال 1375 است.

 2. 2. اولین فیلم این بازیگر چیست؟

  او با فیلم لاتاری به دنیای سینما معرفی شد.

 3. 3. آیا زیبا کرمعلی تجربه ی کارگردانی دارد؟

  او کارگردانی فیلمی کوتاه به نام تهاتر را عهد دار بود.

 4. 4. زیبا کرمعلی ازدواج کرده است؟

  تا کنون خبری مبنی بر ازدواج او اعلام نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0