بیوگرافی ژیلا صادقی + بررسی اخلاف سنی او و همسرش

0 دیدگاه

ژیلا صادقی از قد بلندترین بازیگران ایرانی و مجری تلویزیون و سینما ایران می باشد. این هنرمند در سال 1352 متولد شده است و در حال حاضر 48 سال سن دارد. این هنرمند در سریال هایی مانند شن های کف رودخانه از یوسف سید مهدوی، زیر آسمان شهر از مهران غفوریان و باد های موسمی از هادی نامور ایفای نقش کرده است. او در سوارکاری نیز مهارت دارد. در ادامه به معرفی کامل سرکار خانم ژیلا صادقی و همسر ایشان جناب آقا محسن رجبی می پردازیم.

معروف ترین فیلم های ژیلا صادقی کدامند؟

ژیلا صادقی کیست؟

سرکار خانم صادقی یکی از 50 بازیگر برتر سینما و تلویزیون می باشد او همچنین در حرفه مجری گری نیز مشغول به کار است. سرکار خانوم صادقی ۴۸ سال سن دارد و در تهران ساکن است. این بازیگر و مجری در ۲۲ شهریور سال ۱۳۵۲ در شهر تهران متولد شد. او دارای مدرک رشته گرافیک است و مدرک خود را از دانشگاه آزاد گرفته است.

این هنرمند به سوارکاری علاقه مند است و همچنین در دو ورزش تیر و کمان و غواصی نیز مهارت دارد. سرکار خانم صادقی در خطاطی و هنر نیز مهارت دارد. این بازیگر ایرانی هنوز مشغول به کار است و در تهران سکونت دارد. ژیلا صادقی در خارج از کشور چند ماهی را به دوره آموزش شنا گذرانده است.

ژیلا صادقی در چه زمینه هایی فعالیت دارد؟

از نظر بسیاری ژیلا از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی به حساب می آید. ژیلا صادقی در زمینه بازیگری و مجری گری فعالیت دارد. او فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است و تا به امروز ادامه دارد. او در زمانی در حرفه گویندگی و در قسمت دوبلاژ فعالیت داشته و قبل از آن به تدریس مشغول بوده است. سرکار خانم صادقی در سال ۱۳۷۰ در تست تلویزیون موفق شد اما بعد از گذشت مدتی در سال ۱۳۷۸ در عنوان مجری شروع به کار کرد و در ادامه طی این سال ها در چندین مجموعه و فیلم نیز مشارکت داشته است.

معروف ترین فیلم های ژیلا صادقی کدامند؟

ژیلا صادقی در فیلم ها و سریال های زیادی نقش ایفا کرده است. او در سریال هایی مانندی شن های کف رودخانه از یوسف سید مهدوی، روزهای زندگی از سیروس مقدم، زیر آسمان شهر از مهران غفوریان، دردسرهای طلایی از شاپور قریب، هزاران چشم از کیانوش عیاری، آینه عشق از محمد تقی رنجبر و بادهای موسمی از هادی نامور ایفای نقش کرده است. این بازیگر در فیلم هایی نیز فعالیت داشته است که از جمله فیلم های این بازیگر می‌ توان به فیلم بی همتا به کارگردانی جهانگیر جهانگیری، فیلم خیلی دور خیلی نزدیک به کارگردانی سید رضا میرکریمی، فیلم به خاطر سوگند به کارگردانی سید رحیم حسینی، فیلم آتش بس در بیمارستان به کارگردانی اصغر نصیری و فیلم من سالوادور نیستم به کارگردانی منوچهر هادی اشاره کرد. در ادامه به توضیح کوتاهی از چند فیلم این بازیگر می پردازیم.

فیلم بی همتا

فیلم بی همتا در سال ۱۳۸۰ به نویسندگی داریوش جهانگیری و به کارگردانی جهانگیر جهانگیری ساخته شده است.

فیلم خیلی دور خیلی نزدیک

فیلم خیلی دور خیلی نزدیک در سال ۱۳۸۳ و به نویسندگی رضا میرکریمی و محمدرضا گوهری و به کارگردانی این دو عزیز ساخته شده است.

فیلم به خاطر سوگند

این فیلم در سال 1384 و به کارگردانی جناب آقای سید رحیم حسینی ساخته شده است.

فیلم آتش بس در بیمارستان

این فیلم در سال 1388 و به کارگردانی جناب آقای اصغر نصیری ساخته شده است.

فیلم من سالوادور نیستم

فیلم من سالوادور نیستم در سال ۱۳۹۴ و به کارگردانی منوچهر هادی ساخته شده است سرکار خانم صادقی مجری تلویزیون می باشد.

فیلم های ژیلا صادقی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود فیلم های ژیلا صادقی شما می توانید با جستجو کردن نام فیلم مورد نظر خود از این بازیگر و با استفاده از سایت هایی که گوگل به شما پیشنهاد می دهد این فیلم ها را دانلود کنید و همچنین برای دانلود فیلم های این بازیگر می توانید از کانال ها و منابع دانلود فیلم نیز استفاده کنید. همچنین شما می‌ توانید با جستجو کردن نام فیلم های سرکار خانم صادقی آن ها را به صورت آنلاین نیز نگاه کنید.

ژیلا صادقی مجری چه برنامه هایی بوده است؟

او برای مجموعه های زیادی، مجری گری کرده است و از جمله این مجموعه ها می توان به مجموعه جاذبه ها از رضوی، مجموعه رنگ جوانی از کرد، مجموعه سپید از جمشید بیات ترک، مجموعه مهد قرآن از مسعود عسگری، مجموعه هشت فصل عشق از مجتبی شهدادی، مجموعه یاد ماندگار از مجتبی شهدادی، مجموعه راز خورشید از مجتبی شهدادی، مجموعه بیدار شو آفتاب شد از معصومی، مجموعه موج از وکیلی، مجموعه موج نو از غفارزاده، مجموعه گل بیار گل ببر از سید محمد هاشمی اصل، مجموعه با تو، ورود آقایان ممنوع از سید محمد هاشمی اصل، ویژه برنامه تحویل سال نو از محمد صالح علا، مجموعه خانه مهر از یمینی، مجموعه صمیمانه از احمدرضا داوری، مجموعه الفبای مهربانی از سید کاظم احمدزاده، مجموعه من خوبم تو خوبی از قریشی، مجموعه خانه من خانه تو از سید محمد هاشمی اصل، ویژه برنامه تحویل سال نو از سید محمد هاشمی اصل، مجموعه خانه فیروزه ای از سید محمد هاشمی اصل، مجموعه دانه های عشق از سید محمد هاشمی اصل، مجموعه تابستانه از رضی، مجموعه آبی آسمونی از علی حجازی، مجموعه ماه آسمونی از محمد صدری، مجموعه لحظه دیدار از علی اکبری، مجموعه فرش بهشتی از محمد قنبری، مجموعه آب و آیینه از علی زاهدی، مجموعه خوبی از خودتونه از سمانه فراهانی، مجموعه مهر محمد از مقداد مومن نژاد و مجید خواجه نژاد، مجموعه سالی نو از محمد قنبری، مجموعه تمام ما از احسان ارغوانی، مجموعه نگی که نگفتی از مجتبی احمدی و مجموعه اینک بهار از محمدرضا رضاییان اشاره نمود.

ژیلا صادقی چه حاشیه هایی داشته است؟

در برخی از سایت ها عبارت هایی مانند رقص ژیلا صادقی و بیماری ژیلا صادقی عنوان شده اند، که معمولا صرفا برای جذب مخاطب می باشد. از مراسم عروسی این فرد می توان عکس هایی را در صفحه های مجازی و سایت های مختلف مشاهده نمود. سرکار خانم صادقی در مسابقه آشپزی ای در تلویزیون شرکت کرده است و پس از مدتی از این برنامه انصراف داده است. او دلیل انصراف خود را از این برنامه که در شبکه 5 پخش می شد اعلام کرد. او دلیل انصراف خود را مشکلات و محدودیت ها و ممیز هایی که عوامل برای لباس های او مشخص کرده بودند، اعلام کرد. ژیلا صادقی و نفیسه روشن نیز حاشیه هایی داشته اند. به گفته سرکار خانم صادقی، نفیسه روشن سعی در ترغیب او به طلاق گرفتن از شوهرش و خراب کردن زندگی مشترک او و شوهرش داشته است.

عکس های ژیلا صادقی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های ژیلا صادقی شما می توانید نام این بازیگر را در مرورگر خود جستجو کنید و با استفاده از تصاویر سایت های مختلف عکس های این هنرمند را تماشا کنید همچنین شما می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام سرکار خانم صادقی عکس هایی که ایشان در پیج خود به اشتراک گذاشتند را مشاهده کنید در ادامه برای شما یکی از عکس های خانم ژیلا صادقی را آورده‌ ایم.

آدرس پیج اینستاگرام ژیلا صادقی چیست؟

شما عزیزان می توانید با جستجو کردن نام ژیلا صادقی در اینستاگرام، صفحه شخصی این بازیگر و مجری تلویزیون را پیدا کنید و همچنین می توانید با جست و جو کردن عبارت (اینستاگرام ژیلا صادقی) از طریق گوگل، صفحه اینستاگرام این هنرمند را پیدا کنید. آیدی اینستاگرام این هنرمند خوش ذوق jila.sadeghi می باشد. علاقه مندان می توانند برای دسترسی راحت به عکس های این هنرمند صفحه اینستاگرام او را دنبال کنند.

همسر ژیلا صادقی کیست؟

همسر خانم ژیلا صادقی، جناب آقای محسن رجبی هستند. سرکار خانم صادقی و محسن رجبی در دوم خرداد سال ۱۳۹۵ ازدواج کردند. جناب آقای محسن رجبی و همسرش بر اساس گفته سرکار خانم صادقی، با یکدیگر همسایه بودند و پس از مدتی با محسن رجبی ازدواج کرد و زندگی مشترک نشکیل داد. همسر سرکار خانم صادقی از جمله رستوران داران در لواسان می باشد. در حال حاضر اطلاعاتی از فرزند ژیلا صادقی وجود ندارد و در مورد بارداری ژیلا صادقی نیز به همین صورت اطلاعاتی در دسترس نمی باشد. تفاوت سنی ژیلا صادقی و همسرش زیاد نمی باشد و در حدود یک الی سه سال می باشد. در ادامه یکی از عکس های ژیلا صادقی و همسر ایشان را برای شما آورده ایم.

ژیلا صادقی کجا زندگی می کند؟

این هنرمند محبوب ایرانی در تهران متولد شده است. سرکار خانم صادقی در حال حاضر در تهران سکونت دارد. او با همسر خود که یکی از رستوران داران در لواسان است و در گذشته با یکدیگر همسایه بودند، در شهر تهران زندگی می کنند.

سوالات متداول

  1. خانم ژیلا صادقی در چه سالی و در کجا متولد شده است؟

    خانم ژیلا صادقی در شهریور سال 1352 در شهر تهران متولد شده است و در پیشه بازیگری و مجری گری مشغول به کار است.

  2. خانم ژیلا صادقی در چه سالی ازدواج کرده است؟

    خانم ژیلا صادقی در خرداد سال 1395 با آقای محسن رجبی ازدواج کرده است. جناب آقا محسن رجبی یکی از رستوران داران در لواسان می باشد.

  3. خانم ژیلا صادقی در چه سریال هایی شرکت داشته است؟

    او در سریال هایی مانندی شن های کف رودخانه از یوسف سید مهدوی، روزهای زندگی از سیروس مقدم، زیر آسمان شهر از مهران غفوریان، دردسرهای طلایی از شاپور قریب، هزاران چشم از کیانوش عیاری، آینه عشق از محمد تقی رنجبر و باد های موسمی از هادی نامور ایفای نقش کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0