آلبوم سولد اوت زدبازی و لیتو و خلسه رکود شکن شد

0 دیدگاه

آلبوم سولد اوت زدبازی یکی از آلبوم های معروفی است که از خواننده هایی مانند علیرضا جی جی، سیجل و خلسه تشکیل شده است. این آلبوم توانسته افراد بسیاری را به سمت خود جذب کند. در ادامه به معرفی آلبوم می پردازیم.

بهترین آهنگ های آلبوم سولد اوت زدبازی کدامند؟

بهترین آهنگ های آلبوم سولد اوت زدبازی کدامند؟

گروه آلبوم سولد زدبازی یکی از آلبوم های محبوب و جذابی بود که بسیاری را به سمت خود جلب کرده و روز به روز به هوادارانش افزوده است. در ادامه به بررسی چند نمونه از آهنگ های این آلبوم می پردازیم.

آهنگ شل کن

آهنگ شل کن یکی از آهنگ های معروف و محبوب آلبوم سولد اوت است که روی سایت های زیادی قرار گرفته است. شاید برای شما سوال شود که این آهنگ را چه کسی خوانده است که در پاسخ باید بگوییم این آهنگ توسط خلسه خوانده شد.

اهنگ همبستگی خلسه

آهنگ همبستگی خلسه یکی از آهنگ هایی است که مورد توجه و استقبال همه هواداران قرار گرفت. برای دانلود این آهنگ شما می توانید به سایت های متعدد یا کانال های تلگرامی گوناگون سر بزنید.

اهنگ بزی تو رو میخواد با اینک سرش دعواس

این آهنگ یکی دیگر از آهنگ های گروه سولد است که توسط بهزاد لیتو خوانده شد. برای دستیابی به آهنگ شما می‌توانید آن را در مرورگر گوگل وارد کنید و از این طریق به راحتی با آن دست یابید.

خرید آلبوم سولد اوت زدبازی چگونه ممکن می شود؟

برای خرید آلبوم سولد اوت زد بازی شما می توانید به سرویس یوتیوب مراجعه کنید چرا که در یوتیوب کلیپ های فان و خنده دار و ری اکشن به اکثر رپر ها را تولید کنند که در آنجا درآمد بیشتری کسب می کنند هر ویدیویی که ویو بیشتری داشته باشد مبلغ بیشتری یوتیوب به آن ها به صورت دلار می دهد. جالب است بدانید که در این آلبوم که به اسم سولد اوت است آهنگی نیز به اسم سولد اوت وجود دارد در اکثر آلبوم هایی که منتشر می‌شود آهنگ نیز به نام آن آلبوم وجود دارد.

در سایت های متعدد نیز می توانید به خرید آلبوم سولد زد بازی بازی بپردازید. آلبوم سلطان در اکثر سایت ها ۲۰ دلار و در سایت های دیگر به مبلغ ۳۰ دلار فروش می‌رود و تا الان فروش بسیاری نیز داشته است زیرا در این آلبوم هفت خواننده وجود دارد که این ۷ خواننده طرفداران زیادی دارند و هر کدام آنها اگر به خاطر یک رپر این آلبوم را بخرند این آلبوم به فروش بسیار بالایی دست پیدا می کند.

آلبوم سولد اوت زدبازی چند ترک دارد؟

این آلبوم حدوداً ده آهنگ دارد و در اکثر آهنگ ها هفت رپر حضور به عمل آورده اند. جالب است بدانید با این که در همه آلبوم های مهراد هیدن حضور دارد اما در این آلبوم نیست چرا که در آلبومی به نام ذوزنقه فعالیت داشته است. سامان ویلسون یکی دیگر از افرادی است که در همه آهنگ ها حضور فعال داشته اما در این آلبوم نیست هیچ فعالیتی نکرده است.

آلبوم سولد اوت زدبازی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود آلبوم سولد زدبازی می توانید به سایت های معروفی که در این حیطه به فعالیت پرداختند مراجعه کنید. نام یکی از این سایت ها موزیک فای است که آهنگ های بسیاری را دارد. امروزه روش های زیادی برای دانلود آلبوم موجود می باشد که یکی از آن ها از طریق کانال‌های تلگرامی می باشد.

موزیک ویدیو آلبوم سولد اوت زدبازی را در کجا مشاهده کنیم؟

این آلبوم موزیک ویدیو های بسیاری را تولید کرده است که همه آن ها در سرویس یوتیوب و سایت های عدد موجود می باشد. بهزاد لیتو موزیک ویدیو حضور دارد و آن ها را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد. اگر شما علاقمند هستید تا به موزیک ویدیو های این گروه دستیابی می توانید نام آلبوم زدبازی را در مرورگر گوگل وارد کنید و از این طریق به مشاهده آن ها بپردازید.

رپر های آلبوم سولد اوت زدبازی چه کسانی هستند؟

این گروه رپر های زیادی دارد و هر کدام جزء معروف ترین افراد می باشد. سیجل، جی جی، خلسه، هیدن، سامان ویلسون اجازه آزادی هستند که در این آلبوم حضور داشتند و اکثر آهنگ ها را با هم خوانده اند.

سوالات متداول

 1. آلبوم سولد اوت زد بازی در چه تاریخی انتشار یافت؟

  آلبوم سولد اوت زد بازی یک هفته قبل یعنی در اواخر تیر ماه انتشار یافته است.

 2. آلبوم سولد اوت زد بازی از کدام رپر ها تشکیل شده است؟

  آلبوم سولد اوت زد بازی از افرادی مانند جی جی، خلسه، لیتو و هیدن تشکیل شده است.

 3. آلبوم سولد اوت زد بازی با چه هزینه ای در سایت ها به فروش می رسد؟

  آلبوم سولد اوت زد بازی حدوداً بین بیست تا سی دلار به فروش می رسد.

 4. چرا در آلبوم سولد اوت زد بازی هیدن حضور نداشت؟

  او مشغول به فعالیت در آلبوم دیگری بود.


شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0