زین ملک کیست؟ بررسی حواشی رابطه زین ملک و جیجی حدید

0 دیدگاه

امروز در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با زین ملک یکی از بهترین خوانندگان آمریکایی با شما صحبت کنیم. در ادامه بیوگرافی این خواننده بسیار معروف را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

محتوا پنهان
بیوگرافی زین ملک

بیوگرافی زین ملک

زین ملک کیست؟ در ابتدا می خواهیم زندگینامه زین ملک را برای شما بازگو کنیم نام اصلی او زین جواد ملک می باشد که در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است و زاده دوازدهم ژانویه است. او در انگلستان چشم به جهان گشوده است و یکی از زیباترین کراش های خارجی و خوش صدا ترین خوانندگان آمریکایی محسوب می شود که اکثر مردم او را با نام زین می شناسند و یکی از ترانه نویس های بسیار توانمند نیز است. او در یورک شر غربی متولد و بزرگ شده است و دوران کودکی و نوجوانی اش را در آنجا گذرانده است. این خواننده مشهور برای مسابقات موسیقی بریتانیا ایکس فاکتور در سال ۲۰۱۰ شرکت کرد و در آن دوره از مسابقات او تنها بود و آن زمان هم گروهی هایش را پیدا نکرده بود و با آن ها همکاری نمی‌ کرد بلکه به صورت انفرادی در این مسابقات شرکت کرد. اما در مرحله ای از این مسابقات حذف شد و دیگر نتوانست در این مسابقات صعود کند او پس از اینکه این شکست را از این مسابقات خورد تصمیم گرفت که دوباره به این برنامه بازگردد و سال دیگر شرکت کند.

سپس او در سال بعد به همراه چهار نفر دیگر که هم گروهی هایش بودند به رقابت بازگشت و نام گروهشان را وان دایرکشن گذاشتند. آن ها تا کنون نیز با این نام شناخته می شوند و تمام مردم دنیا آن ها را با این نام می شناسند. او پس از چهار الی پنج سال همکاری با گروه وان دایرکشن تصمیم گرفت که دیگر از این گروه جدا شود و به صورت انفرادی فعالیت کند که در سال ۲۰۱۵ نیز این تصمیم را گرفت و با آرسی ای قراردادی را امضا کرد.

او در سال ۲۰۱۶ نخستین آلبوم خودش را با نام ذهن من به اشتراک گذاشته به موفقیت‌ های زیادی نیز دست پیدا کرد. پس از اینکه این آلبوم را با هوادارانش به اشتراک گذاشت در سال ۲۰۱۸ یعنی دو سال بعد نیز دومین آلبوم خود به نام سقوط ایکاروس به اشتراک گذاشت و دومین آلبوم او نیز موفقیت های زیادی را از نظر منتقدین کسب کرد. اما در فروش این آلبوم چندان موفق نبود و فروش دومین آلبوم زیاد به سود او نشد. زین سه خواهر دارد که یک خواهر بزرگتر از اوست و نامش دنیا می باشد و دو خواهر کوچکتر از خودش به نام صفا و ولیحا دارد و نام پدر او یاسر می باشد و نام مادرش تریشیا است.

آلبوم های وان دایرکشن شامل up all night, take me home, midnight memories, four, made in the A.M می باشد و این گروه یکی از موفق ترین گروه های خوانندگان می باشد که توانسته اند جوایز ارزنده ای نیز دریافت کنند. زین در سال ۲۰۱۵ با جی جی حدید یکی از مدل های مشهور آمریکایی آشنا شد و از آن سال تا کنون تقریباً پنج سال است که با یکدیگر زندگی می‌ کنند و رابطه بسیار خوبی را تا کنون کنار هم گذرانده اند و آنان در سال ۲۰۲۰ نیز صاحب فرزند شده اند که فرزندان آنان نیز گویا از زیبایی خاصی مانند پدر و مادرش برخوردار است و فرزندشان دختر می باشد.

همسر زین ملک هم اکنون چه کسی است؟

او یک رابطه جنجالی با جی جی حدید مدل معروف فلسطینی داشته است. زین و جی جی از سال 2015 تا 2021 با یکدیگر در رابطه بودند و حاصل این رابطه نیز یک فرزند دختر می‌ باشد.

اینستاگرام زین ملک چه محتوایی دارد؟

در این بخش می خواهیم درباره زین ملک اینستا با شما صحبت کنیم و از تعداد فالووران و محتوای پست های او به شما اطلاعاتی را بدهیم. در واقع زین یکی از خوانندگانی می‌ باشد که از معروفیت زیادی برخوردار است و زمانی یکی از اعضای گروه وان دایرکشن بوده است که موفقیت های زیادی را نیز تا کنون کسب کرده است. در رابطه با محتویات پیج زبن ملک می‌ توانیم به این مورد اشاره کنیم که او اکثر عکس هایش در رابطه با تیزرهای جدیدش و آهنگ هایش می باشد و گاهی نیز عکس های خانوادگیشان را به اشتراک می‌ گذارد و در کنار جی‌ جی‌ حدید نیز عکس های عاشقانه می‌ گیرد و آن ها را در قالب پست و یا استوری به طرفدارانش نشان می دهد. این خواننده مشهور توانسته در اینستاگرام نزدیک به 51 میلیون فالوور داشته باشد و با زحمات زیادی توانسته این تعداد فالوور را کسب کند.

او حدود ۱۵۰ پست نیز با طرفدارانش به اشتراک گذاشته است و یکی از خواننده‌ هایی می باشد که در اینستاگرام فعالیت های چندانی ندارد. در رابطه با عکس‌ هایی که به همراه دخترش می گذارد می توانیم بگوییم که این زوج دوست‌ داشتنی تا کنون چهره فرزندشان را به کسی نشان نداده اند و هنوز عکسی از چهره فرزندشان به اشتراک نگذاشته‌ اند. اگر می‌ خواهید پیج اینستاگرام این خواننده مشهور آمریکایی را داشته باشید و خودتان را یکی از فالوورهای بدانید کافیست که نام او را در اینستاگرام سرچ کنید و با سرچ ساده‌ ای بتوانید پیج اصلی او را پیدا کنید. در واقع از آنجایی که این خواننده به اندازه کافی مشهور است پیج اصلی او تیک‌ ابی خورده است و به راحتی می توانید با یافتن این پیج یکی از فالوورهای او شوید و عکس ها و پست های او را لایک کنید و برایش کامنت بگذارید و دیگر نگران این نباشید که فن پیج های او را فالوو کرده اید. از انجایی که این خواننده آمریکایی طرفداران زیادی دارد فن پیج های زیادی نیز برای او درست کرده‌اند و فعالیت‌هایی که او در پیج شخصی اش انجام می‌ دهد را در دیگر پیج‌ های اینستا نیز می توانیم مشاهده کنیم. آدرس اینستاگرام او Zayn می باشد.

یوتیوب زین ملک

این خواننده مشهور آمریکایی یکی از کسانی می باشد که در یوتیوب نیز فعالیت های متعددی دارد و در این شبکه اجتماعی نیز ویدیوهایی را به اشتراک می گذارد. در واقع یوتیوب یکی از برنامه هایی می باشد که در آن خوانندگان سعی دارند که تعداد بازدید هایی که در یوتیوب دارند را بیشتر از قبل کنند و هدف اصلی آن ها بازدیدهای یوتیوب می باشد و کمتر در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند.

زین ملک نیز یکی از خوانندگان مشهوری است که تیزر های جدیدش و موزیک ویدیو های جدیدش را در یوتیوب با مردم به اشتراک می‌ گذارد. او تمامی این لینک ها را در اینستاگرام به مردم نشان می دهد تا آنان بتوانند وارد صفحه یوتیوب او شوند و در یوتیوب نیز او را حمایت کنند. به این صورت او قصد دارید بازدیدهایش را بیشتر از قبل کند. از آنجایی که یوتیوب یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد است؛ اکثر خوانندگان در این شبکه اجتماعی مانور زیادی می دهند و سعی دارند که در یوتیوب فعالیت‌ های متعددی را از خودشان نشان دهند.

حاشیه های زین ملک در چه مورد است؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با حاشیه‌ های زین ملک با شما صحبت کنیم و بگوییم که او در زندگی اش چه حواشی هایی را دنبال کرده است پس همراه ما باشید تا از حواشی این خواننده معروف آمریکایی مطلع شوید. در واقع زین ملک یکی از خوانندگانی می باشد که از حواشی همیشه سعی می‌ کند دور باشد و کمتر در مورد او صحبت کنند.

او یکی از خوانندگانی است که تمام تمرکزش را روی اهدافش و روی موزیک ویدیوهایش گذاشته است و وقتی برای حواشی ندارد و سعی می کند که به فرزندش و خانواده‌ اش برسد. تا کنون هیچ گونه حاشیه‌ ای در رابطه با او نشنیده‌ ایم و او یکی از خوانندگانی است که به جرات می‌ توان گفت حاشیه ای پشت سر او نبوده و رابطه های جنجالی و کارهای تعجب آور انجام نداده است.

کتک کاری این خواننده و همسرش حقیقت دارد؟

در پیرامون رابطه زین ملک و جی جی حدید فراز و نشیب‌ های بسیار زیادی مشاهده می‌ شده است. حال گفتنی است زمانی که این دو سلبریتی در شرف جدایی بودند حواشی بسیار زیادی در پیرامون این جدایی به وجود آمد که یکی از این حواشی در رابطه با کتک کاری این خواننده با جی جی حدید بوده است. البته پس از مدتی حواشی که در رابطه با کتک کاری این دو سلبریتی در رسانه‌ ها منتشر شده بود توسط برخی از منابع رسمی و معتبر تکذیب شدند. هم چنین پس از آن خیلی از فن‌ های زین در این باره بیان کردند که این حواشی توسط مادر جی جی حدید برای بدنام کردن این خواننده منتشر شده است.

عکس های زین ملک را چگونه می توان مشاهده کرد؟

برای پیدا کردن عکس زین ملک ابتدا می توان به اینستاگرام او مراجعه کرد و با سرچ کردن آیدی او در اینستاگرام می توان عکس های او را مشاهده کرد. او در اینستاگرام حدود ۱۵۰ پست به اشتراک گذاشته است که عکس‌ های زیادی نیز از خودش به همراه همسرش جی جی حدید و دخترش گذاشته است و اکثر عکس های او نیز لایک های بسیار خوبی را گرفته است. از آنجایی که این خواننده آمریکایی چهره بسیار جذاب و زیبایی دارد عکس هایش همیشه پر بازدید بوده و اکثر طرفدارانش از او درخواست می کنند که فعالیت هایش را در اینستاگرام بگذارد و عکس های بیشتری را با آنان به اشتراک بگذارد.

نگاهی به آلبوم های زین ملک

زین ملک خواننده مشهور پاکستانی- بریتانیایی از زمانی که فعالیت خود را در عرصه خوانندگی شروع کرده است. علاوه بر سینگل ترک آلبوم‌ هایی را نیز خوانده و منتشر کرده است. حال در ادامه قرار است به معرفی آلبوم‌ های این خواننده مشهور بپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

ذهن من

آلبوم ذهن من به انگلیسی (Mind of Mine) اولین آلبوم استودیویی از این خواننده بریتانیایی است که در تاریخ 25 مارس 2016 منتشر شد. بهتر است بدانید نخستین تک‌ آهنگ این آلبوم به نام گفتگو بالشی در 29 ژانویه 2016 منتشر شده است که پس از انتشار در صدر جدول صد آهنگ داغ بیلبورد قرار گرفت.

سقوط ایکاروس

بهتر است بدانید که آلبوم سقوط ایکاروس به انگلیسی (Icarus Falls) دومین آلبوم استودیویی از خواننده انگلیسی زین است که در سال 2018 منتشر شد. گفتنی است که این آلبوم تحسین و نقدهای مثبتی از منتقدین به‌ ویژه برای شیوه به کارگیری آوای فالستو را دریافت کرد. هم چنین زین با انتشار این آلبوم توانست به اوج شهرت و محبوبیت خود برسد.

نیست گوش شنوا

آلبوم نیست گوش شنوا به انگلیسی (Nobody Is Listening) سومین آلبوم استودیویی از خواننده انگلیسی زین است که در تاریخ 15 ژانویه 2021 توسط آرسی‌ ای رکوردز منتشر شد. بهتر است بدانید این آلبوم آخرین آلبومی است که تا به اکنون توسط زین منتشر شده است. آلبوم نیست گوش شنوا با توجه به ترک‌ های جذابش مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفت و از فروش بالایی برخوردار شد.

زین مالک و جیجی حدید چه رابطه ای دارند؟

زین مالک و جی جی حدید در سال ۲۰۱۵ با هم آشنا شدند و از آنجایی که جی جی حدید از مشهور ترین مدل های اینستاگرام آمریکایی می باشد و با برندهای زیادی همکاری کرده است یکی از شناخته ترین مدل ها در آن کشور محسوب می‌ شود و زین مالک نیز از خواننده های محبوب آمریکایی است که این دو از مشهوریت زیادی برخوردار هستند. با آشنا شدن آن ها در سال ۲۰۱۵ جرقه ای بین آن ها رخ داد و حدود پنج سال است که با هم رابطه دارند و یکی از بهترین و زیباترین زوج هایی هستند که در این دوره محسوب می‌شوند.

آن ها پس از پنج سال تصمیم می‌ گیرند که صاحب فرزند شوند و طعم مادر شدن و پدر شدن را بکشند. در سال 2019 نیز جی‌ جی‌ حدید باردار شد و در سال ۲۰۲۰ نیز آنان صاحب فرزند شدند و فرزندشان به دنیا آمد. دختر آن ها بسیار زیبا می باشد موهایش کمی بور است و گویا از زیبایی خاصی برخوردار است.

این زوج دوست‌ داشتنی تا کنون چهره فرزندشان را به کسی نشان نداده اند و در پست‌ هایشان کاملا چهره دخترشان را به طرفدارانشان نشان نمی دهند و فقط عکس هایی در رابطه با لباس های برند فرزندشان و بازی کردن او به اشتراک گذاشته اند. اما در هیچ یک از این عکس‌ ها صورت دخترشان مشخص نیست.

زین مالک و فرزندش

زین مالک یکی از خوانندگانی می باشد که از معروفیت زیادی برخوردار است و در سال ۲۰۱۵ با جی جی حدید آشنا شد و پس از ۵ سال رابطه تصمیم گرفتند که صاحب فرزند شوند. فرزند او در سال ۲۰۲۰ به دنیا آمد و دختری بسیار زیبا است که از او نیز عکس ها و پست های زیادی را به اشتراک می گذارد. اما به اشتراک گذاشتن این پست ها به این معنا نیست که چهره فرزندش را به طرفدارانش نشان دهد. بلکه او عکس‌ هایی را به اشتراک می‌ گذارد که چهره فرزندش دیده نشود. گاهی اوقات از لباس‌ هایش و گاهی نیز از کفش‌ ها و بازی‌ هایش پست هایی را به اشتراک می‌ گذارد. و جیجی حدید نیز در مصاحبه‌ هایش گفته است که او بهترین پدر در این دنیا می باشد و بسیار به دخترش اهمیت می‌ دهد. زین مالک و همسرش فرزندشان را بسیار دوست دارند و زین مالک آهنگی را قصد دارد برای فرزندش بخواند.

زین مالک و تیلور سویفت

زین مالک یکی از خوانندگانی است که از معروفیت زیادی برخوردار است. او با خواننده های مشهور دیگری نیز فیت داده است. اخیرا خبرهایی در رابطه با او و تیلور سویفت به گوش می‌ خورد و این دو همکاری بسیار جنجالی را با یک دیگر داشته اند.

آهنگ های زین مالک چه ترک هایی می باشد؟

در ادامه می خواهیم در رابطه با آهنگ های زین مالک با شما صحبت کنیم و محتوای این آهنگ ها را به شما بگوییم و بگوییم که توانسته در چه سال هایی این آهنگ ها را منتشر کند. پس همراه ما باشید تا با چند مورد از آهنگ های او آشنا شوید.

زین ملک too much

از بهترین و زیباترین ترانه های او می توانیم‌ به توماچ اشاره کنیم که از پربازدید ترین آهنگ های زین می‌باشد و از طریق این آهنگ توانسته طرفداران زیادی را جذب خود کند و با این آهنگ به معروفیت زیادی برسد.

زین ملک befour

یکی دیگر از آهنگ های او ترک befour می باشد که این آهنگ نیز توانست بازخوردهای خوبی را بگیرد و از پرفروش ترین آهنگ های زین باشد و از طریق این آهنگ بتواند شهرتش را دو برابر کند.

آهنگ let me

ترک let me یکی از ترک هایی بود که برخلاف محتوایی که داشت تصور می شد فروش چندان زیادی نداشته باشد. اما او توانست از طریق این ترک یکی از پرفروش‌ ترین کارهایش را به بازار بدهد و موفقیت‌ های زیادی را از طریق این موزیک به دست بیاورد.

آهنگ still got time

در واقع این آهنگ یکی از آهنگ هایی بود که طرفداران زیادی نداشت و نتوانست از طریق این آهنگ با طرفدارانش ارتباط خوبی برقرار کند و یکی از آهنگ هایی باشد که بازخوردهای خوبی نیز نخورده است.

آهنگ finger

از بهترین و زیباترین آهنگ های او می توانیم به ترک فینگر اشاره کنیم که محبوبیت او از طریق این آهنگ چند برابر شده است و توانسته تعداد لایک های زیادی را از طریق این آهنگ به دست بیاورد. برای دیدن این ترک می توانید به پیج زین مالک مراجعه کنید و عکس زین مالک را نیز مشاهده کنید.

خانواده زین مالک

در ادامه می خواهیم در رابطه با خانواده زین مالک با شما صحبت کنیم. زین مالک یکی از کسانی است که در خانواده ثروتمند به دنیا آمده است. او هر چیزی که در زندگیش می‌ خواسته را پدرش و مادرش برای او فراهم کرده‌ اند. نام پدر او یاسر ملک می باشد و مادرش نیز تریشیا برنان است که از نسل ایرلندی ها می باشد و مادرش برای آنکه با یاسر ازدواج کند تصمیم گرفت که مسلمان شود.

او سه خواهر دارد که یکی از خواهرهایش از او بزرگتر می باشد و نام او دنیا است و دو خواهر کوچک تر و جوان تر به نام های صفا و ولیحا دارد.

زین ملک مسلمان است؟

این روزها سوالی که برای خیلی از افراد به ویژه کسانی که جدیدا فن و طرفدار این خواننده مشهور شده‌ اند به وجود می‌ آید این است که آیا زین مالک مسلمونه؟ و یا این که زین مالک کجایی است؟ گفتنی است که ملک به عنوان یک مسلمان بزرگ شده است و در حال حاضر می تواند به انگلیسی و اردو صحبت کند هم چنین او می تواند عربی بخواند. پس از این که تایید شد زین مسلمان است مورد هدف حملات ضد مسلمانان قرار گرفت. اما با این حال این روزها هیت های او به دلیل مسلمان بودنش بسیار کمتر شده است.

در سال 2017 ملک اظهار داشت که به عنوان یک مسلمان غیر عمل کننده شناخته می شود. اما با این حال نمی خواهد با مذهب و یا پیشینه فرهنگی اش تعریف شود. در رابطه با ملیت این خواننده می توان این گونه بیان کرد که زین جواد ملک در برادفورد یورک‌ شر غربی، انگلستان متولد شده است اما ملیتی پاکستانی بریتانیایی دارد. پدرش یاسر ملک و مادرش تریسیا برنان ملک انگلیسی از نسل ایرلندی‌ ها است.

حال اگر تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این خواننده مشهور همچون بیوگرافی زین و یا زین مالک قد او بدست آورید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت و یا حتی زین مالک اینستاگرام این خواننده مراجعه نمایید. به این گونه می‌ توانید به مشاهده عکس زین مالک نیز بپردازید.

خصوصیات زین مالک چه می باشد؟

در واقع زین مالک یکی از خوانندگانی است که از خصوصیات خوبی برخوردار است و همیشه جی جی حدید در مصاحبه هایش می گوید که من خوشبخت ترین زن این دنیا هستم که با زین آشنا شده‌ ام و او را در کنار خودم دارم از خصوصیات او به موارد زیر اشاره می کنیم.

 • مهربان
 • صبور
 • خونگرم
 • مثبت اندیش
 • پر تلاش

درآمد zayn malik چقدر است؟

زین مالیک یکی از خوانندگانی است که درآمد بسیار بالایی دارد و از آنجایی که آهنگ ها و البوم های زیادی را به اشتراک می گذارد توانسته درآمد خوبی را کسب کند. از زندگی او و ماشین های او می توان متوجه این موضوع شد که درآمد بالای او باعث شده است که تمامی لباس هایش برند باشد و ماهیانه این درآمد را به چندین میلیون دلار برساند. همچنین همسر او نیز از درآمد خوبی برخوردار است و یکی از زوج های ثروتمند آمریکایی محسوب می شوند.

چرا zayn malik از گروهش جدا شد؟

در واقع خبرهای زیادی در رابطه با این موضوع در شبکه‌ های اجتماعی منتشر شد و هر یک از کاربران و سایت ها در رابطه با این موضوع خبرهایی را نوشتند. اما علت واقعی این موضوع را کسی نمی داند و کسی از این موضوع آگاهی ندارد که چرا زین ملک از گروه جدا شده است و دیگر با آن ها فعالیت نمی کند. در واقع سابقه کاری این گروه با هم ۵ سال بود که پس از ۵ سال زین تصمیم گرفت از این گروه جدا شود. برخی از سایت ها می گویند که او پیشنهاد های کاری دیگری داشته است و پول را به هم گروهی هایش ترجیح داده است و قراردادهای میلیون دلاری اش را از ما برتر دانسته و تصمیم گرفته که دیگر با ما همکاری نداشته باشد.

zayn malik و سایمون

در واقع سایمون یکی از داوران پایه ثابت ایکس فاکتور می باشد که در آن مسابقات همیشه داوری های سختی را انجام می‌ دهد و در سالی که گروه وان دایرکشن در مسابقات شرکت کرده بود با سایمون آشنا شد و از آنجا به بعد آن ها دوستان صمیمی با هم شدند. زمانی که آن ها در ان مسابقات شرکت کردند برای سایمان که مربی آن ها بود آهنگ torn را خواندند و در نهایت توانستند که در اجراهای زنده ایکس فاکتور راه پیدا کنند و مقام سوم را در آن مسابقات کسب کنند. آن ها قرارداد های کاری زیادی با سایمون نیز بستند و سایمون یکی از کسانی بود که همیشه این گروه را حمایت می‌ کرد و به آنان روحیه می‌ داد.

زین ملک با چه خواننده هایی همکاری داشته است؟

زین همانند خیلی از خوانندگان دیگر علاقه بسیار زیادی به همکاری با خوانندگان و رپران دیگر را دارد. این موضوع باعث شده است تا زین در طول دوران فعالیتش آهنگ های جذابی را با همکاری خوانندگان دیگر منتشر کند. حال در ادامه قرار است به این موضوع بپردازیم به همین دلیل پیشنهاد می‌ کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

همکاری با سیا

مدتی قبل زین و سیا خواننده مشهور استرالیایی تصمیم گرفتند تا با همکاری یکدیگر یک آهنگ مشترک منتشر کنند. به این گونه این دو خواننده آهنگی به نام Dusk till dawn را منتشر کردند. گفتنی است که آهنگ سیا و زین ملک بامداد تا شامگاه پس از انتشار با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و تا مدت ها رکورد دانلود را از آن خود کرد.

همکاری با تیلور سویفت

مدتی قبل زین ملک آهنگ نمی‌ خواهم تا ابد زنده باشم را با همکاری خواننده مشهور آمریکایی تیلور سویفت منتشر کرد. این آهنگ پس از انتشار از تعداد دانلود بسیار بالایی برخوردار شد. هم چنین ناگفته نماند که این آهنگ نامزد جایزه موزیک ویدئوی ام‌ تی‌ وی و هم چنین نامزد جوایز برگزیده نوجوانان نیز شده است. آهنگ نمی‌ خواهم تا ابد زنده باشم یکی از بهترین اهنگ های زین مالک به شمار می رود.

زین ملک در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این روزها علاوه بر این که زین به عنوان خواننده مشغول به فعالیت است به عنوان یک بازیگر محبوب نیز شناخته می‌ شود. حال گفتنی است که این سلبریتی معروف تا به اکنون در فیلم ها و مجموعه هایی به عنوان بازیگر نیز حضور داشته است که از معروف ترین آن ها می توان به همه شب بیدار اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. از خانواده مالک چه می دانیم؟

  نام پدر او یاسر است و 3 خواهر نیز با نام های دنیا، ولیحا و صفا دارد.

 2. وزن زین مالک چقدر است؟

  قد زین مالک حدود 175 است و وزنش نیز حدود 80 است.

 3. کتاب زندگینامه زین مالک چه محتوایی دارد؟

  او سرگذشت، شکست ها و موفقیت هایش و کسانی که الهام بخش او بوده اند را در این کتاب گفته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0