در کشور ایران گیمر ها و بازیکن های بسیار زیادی وجود دارد که به وسیله بازی های اینترنتی توانسته اند معروفیت بسیار زیادی را به دست آورند. برخی از این استریمر های ایران به دنبال این هستند که با معروفیت ویژه ای که در فضای مجازی به دست آورده اند، درآمد قابل توجهی را از آن خود کنند. یکی از این افراد زهرا می باشد که از گیم پلیر های معروف در دنیای یوتیوب می باشد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با این شخص به شما اطلاعات جذاب و هیجان انگیزی را ارائه دهیم. در ادامه شما می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات مفیدی پیرو این موضوع جذاب بهره مند شوید.

 • در صورتی که تمایل دارید، بدانید استریمر کیست مقاله را دنبال نمایید.
زهرا گیمر کیست؟

زهرا گیمر کیست؟

اگر شما نیز از افرادی هستید که دوست دار بازی های اینترنتی می باشید حتما تا به حال نام زهرا که از گیم پلیر های معروف در فضای مجازی می باشد را شنیده اید.این خانم که از گیمر های معروف در کشور ایران می باشد، یکی از گیم پلیر هایی می باشد که توانسته است علاوه بر معروفیت از درامد بسیار زیادی نیز بهره مند باشد. وی تا به حال بازی های زیادی را انجام داده است و توانسته است با فروش آن ها مبلغ بسیار زیادی را به خود اختصاص بدهد. وی در یکی از مصاحبه های خود این طور عنوان می کند که برای کسب رتبه نخست در حرفه خود تاکنون تلاش های بسیار زیادی را انجام داده است و توانسته است تا حدودی هم موفق باشد. جالب است بدانید که این گیم پلیر نزدیک به 17 سال سن دارد و از سایر رقیب های خود دارای سن کم تری می باشد.

عکس زهرا

راه ها و روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید به وسیله آن ها عکس ها و تصویر های زیادی را از زهرا مشاهده کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی می باشد. شما می توانید با جست و جو کردن در سایت ها و صفحه های مختلف اینترنتی عکس های زیادی را از این شخص مشاهده کنید. همچنین شما می توانید در برخی از پیج های اینستاگرامی نیز تصویر هایی را از این گیم پلیر معروف تماشا کنید. جالب است بدانید که این گیمر تا به حال در کلاب هاوس و توئیتر نیز عکس هایی را از خود منتشر کرده است. در این قسمت از مقاله می خواهیم یکی از عکس های جذاب و با کیفیتی که از این شخص برای شما تهیه کرده ایم را نشان بدهیم. در ادامه شما می توانید این عکس را مشاهده کنید.

پیج زهرا چیست؟

پیج زهرا چیست؟

برخی از افراد ماهر و کاردان سعی می کنند با ایجاد کردن صفحه هایی در اینستاگرام با دوست داران و طرفداران خود در ارتباط باشند. یکی از این افراد خانم زهرا می باشد که از گیم پلیر های معروف است. او با آدرس پیج cod_sunflower@ در این فضا فعالیت می کند. این شخص تا به حال نزدیک به 38 پست را در این فضا منتشر کرده است و حدود 2.5 کا نیز دنبال کننده به خود جذب کرده است. شما می توانید در این برنامه با یک جست و جوی ساده پیج مورد نظر خود را پیدا کنید و همچنین آن را در صورت تمایل دنبال نمایید.

آدرس چنل یوتیوب زهرا چیست؟

یکی از معروف ترین گیم پلیر هایی که در برنامه یوتیوب نیز فعالیت های خود را به صورت گسترده دنبال می کند زهرا می باشد. این گیم پلیر در بازی کال آف مهارت های بسیار زیادی را دارد. شما باید برای یافتن صفحه یوتیوب این شخص عبارت زهرا گیمر را جست و جو کرده و صفحه مورد نظر خود را در این برنامه پیدا کنید. اگر علاقه مند به دنیال کردن این صفحه در یوتیوب هستید شما می توانید با تنظیم کردن یوتیوب خود به هنگام گذاشتن کلیپ جدید این شخص با خبر شوید.

درآمد این گیم پلیر چقدر است؟

برخی از دوست داران و طرفداران بازی های رایانه ای دوست دارند بدانند که درآمد یوتیوبر ها از بازی های کامپیوتری چقدر می باشد؟ در این رابطه تحقیق ها و جست و جو های بسیار زیادی را انجام دادیم. با توجه به جست و جو های انجام شده متوجه شدیم که این گیم پلیر تا به حال درامد زیادی را از راه فروش بازی های خود به دست آورده است. البته مبلغ دقیق درامد وی به صورت کامل مشخص نمی باشد، اما می دانیم که از میزان درامد کمی هم بهره مند نمی باشد.

این گیمر تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

این گیمر تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

همان طور که خود شما نیز از این موضوع آگاه هستید برخی از افراد برای جلب توجه اطرافیان خود سعی می کنند حاشیه هایی را برای خود به وجود آورند. در این میان فردی مانند این گیمر مشهور و معروف تا به حال هیچ حاشیه ای را نداشته و از افراد کم سر و صدا در حرفه خود محسوب می شود.

کلیپ های زهرا را در کجا مشاهده کنیم؟

راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید کلیپ های زهرا را تماشا کنید. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی مانندآپارات ونماشا می باشد. شما می توانید با یک جست و چوی ساده در این برنامه ها کلیپ های این گیمر را پیدا کرده و ببینید. همچنین شما می توانید با سرچ کردن در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز این کلیپ های جذاب را پیدا کنید و در صورت تمایل آن ها را دانلود کنید.

زهرا در کجا زندگی می کند؟

ممکن است دوست داشته باشید بدانید که این گیمر معروف در چه شهری زندگی می کند. این فرد اطلاعات زیادی را از خود منتشر نکرده است و نمی دانیم که در چه شهری ساکن می باشد. در صورت یافتن اطلاعات بیشتر در همین پست به شما اطلاع خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا این گیمر در یوتیوب نیز فعال است؟

  این شخص در برنامه هایی مانند یوتیوب نیز کلیپ های خود را منتشر می کند.

 2. زهرا در چه شهری ساکن است؟

  اطلاعات زیادی از او موجود نیست و نمی دانیم در چه شهری زندگی می کند.

 3. این گیمر در کدام بازی مهارت بیشتری دارد؟

  وی در بازی هایی مانند کال آف مهارت های زیادی را دارد.

 4. این فرد در اینستاگرام چند دنبال کننده دارد؟

  این بازیکن در این فضا 2.5 کا دنبال کننده دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید