زهرا قنبری فوتبالیست تیم ملی در پست هافبک وسط

0 دیدگاه

زهرا قنبری از مطرح ترین فوتبالیست های زن ایرانی است که مدت ها است در تیم ملی جوانان و بزرگسالان حضور دارد و در پست هافبک وسط و به عنوان کاپیتان در حال فعالیت است. این زن تیم در ملی فوتبال ایران حضور دارد که از اواخر سال ۱۳۸۴ تا کنون در این عرصه حضور دارد. از این رو پیشنهاد می کنیم که اگر کنجکاوید که اطلاعات کاملی از این فوتبالیست به دست آورید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا پیرامون فعالیت های این بازیکن در تیم فوتبال جزئیات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم.

 • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در همین مقاله مشاهده می کنید می توانید به بهترین سایت شرط بندی فوتبال هدایت شوید.
زهرا قنبری کیست؟

زهرا قنبری کیست؟

زهرا قنبری در متولد ۱۴ اسفند ماه و سال ۱۳۷۰ می باشد. او متولد و زاده شهر کنگاور است و اصالت او نیز به همین شهر بر می گردد. او هم اکنون از بازیکنان اصلی و مطرح تیم ملی فوتبال ایران جوانان و بزرگسالان می باشد. این بازیکن در پست اصلی هافبک ایفای نقش کرده و استعداد و توانایی خود را در پست های دیگر این تیم نیز به به اثبات رسانده است. زهرا قنبری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ به در این تیم ها آغاز نمود و تا این لحظه نیز در دو تیم ملی جوانان و بزرگسالان حضور دارد و بعد از آن در سال های متوالی به عنوان بهترین بازیکن این تیم ها نیز شناخته شد.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۳ بود که این بازیکن به عنوان بهترین بازیکن فعال در تیم ملی بزرگسالان و جوانان شناخته شد و از همان موقع شهرت بسیار زیادی به دست آورد. این بازیکن از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در تیم ملی بزرگسالان و از سال ۱۳۸۴، فعالیت خود را در تیم ملی جوانان آغاز نمود و همین باعث شد که او با تلاش و کوشش فراوانی سعی در کسب موفقیت های بیشتر در این دو تیم نماید و تمام تمرکزش را صرف پیشرفت در این مسیر نماید.

زهرا قنبری در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

کم پیش می آید که بازیکن فوتبالی در اکثر پست های فوتبالی حضور موثری داشته باشد. این بازیکن نه تنها در پست هافبک، بلکه در پست های مهاجم و دفاع نیز حضور دارد و توانسته در این پست ها ایفای نقش بسیار موثری داشته باشد. از این رو چندان دور از انتظار نیست که اکثریت تیم ها بخواهند به او پیشنهاد حضور در تیمشان را بدهند. به هر حال اصلی ترین پست او در تیم ملی، هافبک وسط می باشد.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر جست و جوی اندکی انجام دهید، متوجه خواهید شد که او نه تنها در اینستاگرام، بلکه در دیگر شبکه های مجازی نیز، هیچ حضور فعالی ندارد و آیدی اینستاگرامی او نیز در دست نمی باشد. از این رو نمی توان در اینستاگرام به مشاهده عکس های او پرداخت. طرفداران او تنها می توانند با جستجو نام او در سایت های معتبر گوگل، به مشاهده عکس های او و کسب اطلاعات بیشتر از او بپردازند.

پیج اینستاگرام زهرا قنبری چیست؟

تا به این جا درباره پیج اینستاگرام زهراقنبریت‌ضیح دادیم و یاد آور شدیم که این سلبریتی تا کنون در هیچ شبکه مجازی حضور پیدا نکرده است. یه همین خاطر است که افرادی که دنبال کننده او می باشند، تنها از طریق اخبار منتشره از سایت های معتبر ورزشی او را دنبال می کنند.

زهرا قنبری چه حاشیه هایی داشته است؟

 درباره این فوتبالیست معروف، زهرا قنبری ویکی پدیا اطلاعات موثقی را منتشر کرده و درباره بیوگرافی زهرا قنبری و زندگی شخصی او جزئیاتی را به انتشار درآورده است. تا کنون زهرا قنبری اینستا فعالی نداشته است و تمام تمرکز او صرف پیشرفت و موفقیت در عرصه فوتبال و تیم ملی بوده است‌ و مانند دیگر بازیکنان فوتبال خانم فعال در تیم ملی، از حواشی بسیار کمی برخوردار بوده و ترجیح داده با فاصله گیری از اینستاگرام همینطور بی حاشیه باقی بماند. به هر حال او هم مانند بسیاری از افراد حاضر در تیم ملی حواشی داشته که از جمله آن می توان به ۴۱ گل او اشاره نمود که او را به عنوان بهترین گل زن خانم در تیم ملی به شهرت رساند.

سوالات متداول

 1. زهرا قنبری کیست؟

  زهرا قنبری فوتبالیست فعال در این ملی بزرگسالان و کاپیتان تیم ملی جوانان می باشد.

 2. زهرا قنبری در کدام عرصه در حال فعالیت می باشد؟

  او هم اکنون یکی از فوتبالیست‌ های مطرح تیم ملی زنان می باشد.

 3. زهرا قنبری چه تعداد گل در تیم ملی فوتبال به ثمر رسانده است؟

  او ۴۱ گل را مجموعا در تیم ملی به ثمر رسانده است‌.

 4. زهرا قنبری در کدام شهر متولد شده است؟

  او زاده شهر کنگاور می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0