زک کینگ یکی از هنر پیشه ها و تهیه کننده های آمریکایی می باشد، که در دنیا از شهرت بسیاری برخودار می باشد. این مرد جوان و خوش فکر آمریکایی در تمام سال های فعالیت خود، آثار بسیاری را خلق کرده است. تمام آثار این مرد جوان در نوع خود بسیار هوشمندانه و جذاب می باشد. زک در کار های اخیر خود در تلاش است، تا شعبده بازی های بسیار جذابی را به نمایش بگذارد. شاید همین الان نیز اغلب شما او را به عنوان یک شعبده باز بشناسید. کینگ در تمام سال های فعالیت خود در تلاش بوده است، تا کار های بی نظیر و زیبایی را خلق کند. این تهیه کننده آمریکایی مشهور، خلاقیت بی وصفی دارد، که می توان به راحتی در ویدیو ها و فیلم های او مشاهده کرد.

زک در سال های اخیر حرفه بازیگری را کمی رها کرده است. چرا که او به عنوان معروف ترین یوتیوبر جهان تمام توجه و تمرکز خود را بر روی ویدیو های یوتیوب خود گذاشته است. این مرد جوان و خوش اندام اهل آمریکا، فعالیت های خود را در فضای مجازی بسیار بیش تر کرده است. به شکلی که می توان او را در اغلب ویدیو های شگفت انگیز موجود در اینستاگرام و یا یوتیوب مشاهده کرد. زک تا به حال جوایز بسیاری را دریافت کرده است. به شکلی که کارنامه این مرد جوان بسیار سنگین و پر افتخار است.

زک را در حال حاضر می توان بزرگ ترین و مشهور ترین شعبده باز فضای مجازی دانست. البته لازم به ذکر است، که اغلب شعبده بازی های کینگ بر اساس علم می باشد. به شکلی که می توان تمام کار های خارق العاده او را با استفاده از علم به راحتی ثابت کرد. اگر به دنبال شناخت بیش تر و کامل تر این مرد جوان هستید، توصیه می شود، که این مقاله را با دقت دنبال کنید. در این مقاله مسیر زندگی حرفه ای و شخصی زک به صورت کامل بررسی شده است.

بیوگرافی زک کینگ

بیوگرافی زک کینگ

زک کینگ یکی از شعبده باز های مشهور در دنیا می باشد، که در امریکا متولد شده است. شرایط زندگی این مرد جوان به گونه ای بوده است، که او بتواند به راحتی مسیر های مختلف را در زندگی خود تجربه کند. زک در تمام دوران زندگی خود به سمت علایقش حرکت کرده است و از دنبال کردن خواسته ها و آرزو های خود نتایج خوبی را کسب کرده است. زک خانواده و حامی های بسیاری را در زندگی خود داشته است. این مرد جوان و خوش چهره آمریکایی در تمام دوران زندگی خود از خانواده و والدینش به عنوان حامی های اصلی زندگی خود یاد کرده است. زک در ابتدا در حرفه بازیگری و هنر پیشگی فعالیت داشت. اما بعد از مدتی تصمیم گرفت تا شرایط را تغییر دهد. چرا که خواسته های خود را در حالت دیگری یافته بود.

Zach King شعبده بازی های بسیاری را تا به حال در فضای مجازی منتشر کرده است. علت آن که او را می توان یکی از بهترین شعبده باز های جهان دانست، خلاقیت بی اندازه او در ویدیو هایش می باشد. زک تمام توجه و تمرکز خود را بر روی شعبده بازی ها و ویدیو هایش گذاشته است. او تمام تلاش خود را کرده است، تا بتواند اعتماد مخاطب های خود را کسب کند. چرا که او به صورت ویدیو به شعبده بازی می پردازد، جلب رضایت و اعتماد مخاطب بسیار سخت می باشد. چرا که مطمئنا افراد زیادی کار ها و رفتار های او را خیالی و ساختگی دانسته اند.

یکی از تفاوت های مهم و جذاب زک که بسیاری از شعبده باز ها را بر مخالف او کرده است، گفتن راز های برنامه هایش است. زک بعد از انجام هر یک از شعبده بازی های خارق العاده و مهیج خود، از مخازبان خود نطر سنجی می کند. او از آن ها می خواهد تا نظر شان را درباره هر یک از شعبده بازی ها و شبوه انجام آن بیان کنند. کینگ سپس بعد از مدتی خود راز برنامه ها و کار هایش را بیان می کند. شاید یکی از دلایل جلب اعتماد مخاطب توسط او همین مورد باشد.

در این مورد می توانید اطلاعات دقیق تری را از ویکی پدیا Zach King دربافت کنید.

زک کینگ چند سال دارد؟

زک کینگ چند سال دارد؟

زک کینگ در روز چهارم ماه فوریه و در سال 1990 میلادی زاده شده است. این مرد جوان و خوش اندام آمریکایی در حال حاضر سی و یک سال دارد. از آن جایی که او دارای اندامی ظریف می باشد، سن او کم تر از حالت اصلی آن دیده می شود. البته او دارای چهره ای بیبی فیس نیز می باشد، که باعث شده است، تا سنش کم دیده شود. اغلب مخاطب ها و طرفدار های این جادوگر جوان سن او را بسیار کم تر می دانند. البته Zach King تا به الان فعالیت های بسیاری داشته است. تنها با کمی توجه به کارنامه او و فعالیت هایی که داشته است، می توان متوجه شد، که او سن کمی نخواهد داشت. چرا که سال های بسیاری از فعالیت او در زمینه های مختلف می گذرد.

Zach King ساکن کجاست؟

Zach King ساکن کجاست؟

زک در ایالت اورگن زاده شده است. این جادوگر و هنر پیشه آمریکایی در شهر پورتلند متولد شده است. پورتلند یکی از مشهور ترین و بزرگ ترین شهر های موجود در ایالت های مختلف آمریکا می باشد. زک از آن جایی که در تمام سال های زندگی خود در شهر های بزرگ و مشهور زندگی کرده است، امکانات بسیاری برای رسیدن به خواسته های خود داشت است. این یکی از بزرگ ترین شانس های کینگ در زندگی اش بوده است. پورتلند شهر بسیاری زیبایی است و دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد. این شهر را اغلب مردم دنیا به خاطر تیم فوتبال آن می شناسند. چرا که مشهور ترین اتفاق موجود در این شهر بزرگ و زیبا می باشد.

زک در پورتلند سال های خوبی را تجربه کرده است. به شکلی که او از شهر محل تولد خود خاطره های بسیاری دارد. کینگ بار ها گفته است، که منبع الهام او شهر محل تولدش می باشد. از آن جایی که اصالت خانواده او به پورتلند بر می گردد، زک تا زمانی که شرایط را برای خود مساعد می دید، در آن شهر ساکن بود. اما زمانی که مانند دیگر جوان ها و هنر پیشه ها، کالیفرنیا را برای رسیدن به آرزو های خود بهترین گزینه دید. تصمیم گرفت تا به این شهر مهاجرت کرده و در ان جا ساکن شود. زک بعد ها در کالیفرنیا ازدواج کرده و صاحب فرزند شد. همین مورد دلیلی بود، برای آن که او دیگر از کالیفرنیا خارج نشود.

زک و خانواده اش در حال حاضر در شهر روسمور سکونت دارند. این شهر یکی از شهر های کوچک در کالیفرنیا می باشد. روسمور در استان ارونج ساکن است و یک منطقه مسکونی می باشد. این شهر جدابیت های گردشگری خاص و ویژه ای ندارد. اما محیطی آرام برای زندگی می باشد. این شهر را می توان تقریبا دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی دانست. چرا که این شهر بالا تر از سطح دریاست. این شهر با محل تولد و کودکی زک تفاوت بسیاری دارد. اما زک و همسرش این محیط را برای پرورش فرزندان خود بسیار مناسب یافته اند.

تحصیلات زک کینگ چه می باشد؟

تحصیلات زک کینگ چه می باشد؟

Zach King در تمام سال های زندگی خود و از کودکی علاقه بسیاری به بازیگری داشت. این مرد جوان و آمریکایی از کودکی در فکر این بود، که بتواند به شهرت برسد و بازیگر شود. درست مشخص نیست، که او به دنبال شهرت از طریق بازیگری بود و یا بالعکس. زک بر اساس مصاحبه ای که با دوستان و خانواده اش شده است، از کودکی علاقه بسیاری به دوربین داشته است. به صورتی که والدین او یک دوربین عکاسی ساده برای او خریده بودند، تا این مرد جوان بتواند خواسته ها و آرزو های خود را تا حدی دنبال کند. در پی علاقه کینگ به دوربین، او علاقه بسیاری نیز به بازی در جلوی دوربین نیز داشته است.

مادر او در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرده است، که زک همیشه در فکر رسیدن به شهرت بوده است. به شکلی که زمانی که در جمعی قرار می گرفته است، به دنبال جذب و جلب توجه دیگران بوده است. شاید همین اخلاق و ویژگی های او بود، که شرایطی را حاصل کرد، تا زک بتواند در حال حاضر به چنین شهرتی دست پیدا کند. زک از کودکی به درس خود بسیار اهمیت می داد. به شکلی که او برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود در زندگی، درس را مسیر راحت تری می دانست. زک بلافاصله بعد از اتمام دوران دبیرستان خود و اخذ مدرک دیپلم، وارد دانشگاه شد.

کینگ در دانشگاه نتوانست، که در رشته بازیگری تحصیل کند. در نتیجه وارد رشته فیلم سازی شد. در حال حاضر رشته تحصیلی او به زک کمک های بسیاری کرده است. به صورتی که او تمام ویدیو های جذاب خود را به تنهایی فیلم برداری می کند. زک در دانشگاه بیولا درس خوانده است. این دانشگاه در یکی از ایالت های آمریکا وجود دارد. بیولا یکی از داشنگاه های متوسط در زمینه هنر سینما می باشد. زک در دوران دانشگاه خود دروس زیاد و نکات بسیار کاربردی را فرا گرفته است. به صورتی که همیشه از دوره دانشجویی خود به خوبی یاد کرده است. زک بعد از اتمام دوران تحصیل خود در مقطع لیسانس دیگر درس و دانشگاه را ادامه نداد.

آغاز فعالیت های زک کینگ در سینما

آغاز فعالیت های زک کینگ در سینما

زک کینگ در سال 1997 میلادی فعالیت خود در عرصه هنر و به خصوص سینما را آغاز کرد. این بازیگر و هنر پیشه جوان در زمانی که تنها 7 سال داشت، از سمت یک کارگردان مشهور برای یکی از فیلم هایش انتخاب شد. این اتفاق یکی از بزرگ ترین و مهم ترین اتفاق های موجود در زندگی این مرد جوان و خوش اندام بود. زک در زمانی که بسیار کوچک بود، برای اولین بار در جلوی دروبین قرار گرفت. این اتفاق شرایط زندگی او را دست خوش تغییر کرد. چرا که کینگ در آن زمان به هیچ وجه به ورود به عرصه سینما و بازیگری فکر نمی کرد. اما زمانی که شرایط بازی در یک فیلم برای او حاصل شد، تصمیم گرفت تا همین مسیر را نیز برای آینده خود انتخاب کند.

زک از سن 7 سالگی تا به الان که سی و یک سال دارد، در زمینه سینما و هنر فعالیت های مختلفی داشته است. البته او سال ها پیش فعالیت خود در زمینه بازی و سینما را رها کرد. چرا که زک در این فکر بود، که در حوزه بازیگری به جایگاه خاص و ویژه ای دست نخواهد یافت. Zach King انتخاب درستی را در زندگی خود پیش گرفت. چرا که زمانی از سینما و بازیگری دور شد و آن را رها کرد، که در اوج بود. او در دنیا به عنوان یکی از بازیگر های توان مند شناخته می شود. زک تا به حال در فستیوال های مختلف جوایز مهم و ارزنده ای را دریافت کرده است، همین مورد نشان دهنده استعداد او می باشد.

زک در حال حاضر تمام توجه خود را معطوف به عرصه شعبده بازی کرده است. این مرد جوان در زمینه فیلم برداری و کارگردانی نیز نتایج درخشانی را داشته است. البته اغلب فیلم های او به صورت هنری بوده اند و مخاطب های خاص خود را داشته اند. زک یکی از دلایل ورود خود به شعبده بازی را بی توجهی به استعداد و توانایی های خود می داند. او معتقد است، که به اندازه توانایی های خود در دنیا دیده نشده است.

جوایز و افتخار های زک کینگ
The King Family How I Parent

جوایز و افتخار های زک کینگ

زک در سال های فعالیت خود افتخار ها و جوایز بسیاری را کسب کرده است. این مرد جوان و بازیگر اهل آمریکا، سال های بسیاری است، که فعالیت های خود را در زمینه هنر دنبال می کند. به همین خاطر در همین مدت نیز جایزه های بسیاری را کسب کرده است. زک انسان سخت کوشی است و در هر حوزه ای که قدم می گذارد، به افتخار ها و نتایج فوق العاده ای دست پیدا می کند. او بار ها در مورد شخصیت خود گفته است، که بسیار کمال گرا می باشد. البته این کمال گرایی در زمینه های بسیاری به کمک او آمده است. اما زمان های بسیاری نیز برای او دردسر های بسیاری را به وجود آورده است. چرا که زک از این وجه شخصیت خود احساس خوبی دریافت نمی کند.

برای اشنایی بیش تر با جایزه ها و افتخار هایی که کینگ در زندگی حرفه ای خود دریافت کرده است، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

 • اولین جشنواره فیلم لندن برای تبلیغات HP در سال 2009 میلادی
 • جایزه منتقد در جشنواره و فستیوال فیلم نوجوان برای فیلم و ویدیو راننده نوجوان در سال 2009 میلادی
 • مقام اول در جشنواره فیلم لندن در سال 2010 میلادی
 • برنده بریدجستون در سال 2010 میلادی
 • جایزه Vidcon Golden Poop در سال 2012 میلادی
 • برنده شدن در مسابقه سازنده های ویدیو های یوتیوب Next Up در سال 2013 میلادی
 • جایزه دانش آموخته جوان از دانشگاه بیولا در سال 2016 میلادی
 • کسب جایزه انگور سال در سال 2017 میلادی

جایزه هایی که به این مرد جوان تا به الان اعطا شده است، در بازه های زمانی مختلفی بوده است. اغلب این جوایز در دوره هایی به زک کینگ داده شده است، که او در اوج فعالیت های خود بوده است. زندگی زک سراسر افتخار و موفقیت می باشد. او در حال حاضر یکی از یوتیوبر های مشهور و پر طرفدار در دنیا می باشد. ویدیو های زک جز پر بازدید ترین ویدیو های یوتیوب می باشد.

جادوگری زک کینگ

جادوگری زک کینگ

زک کینگ یکی از جوان های شعبده باز اهل آمریکا می باشد، که در عرض مدت زمان کوتاهی توانست مخاطب های بسیاری را برای خود جذب کند. این مرد جوان و خوش فکر در زمینه شعبده بازی شیوه خاص و تازه خود را دارد. شیوه زک با حالت سنتی موجود در دنیا تفاوت های بسیاری دارد، به همین خاطر او توانست خیلی زود جایگاه خود را پیدا کند. زک در تمام دوران فعالیت خود در یوتیوب به انجام جادوگری های مختلفی می پرداخت. شعبده بازی های کینگ در اندازه ای طبیعی و جذاب می باشد، که بسیاری را محو اتفاق ها می کند. جذابیتی که زک در کار های خود دارد، بیان شیوه انجام شعبده بازی های خود است. زک از مخاطب های خود درخواست می کند، تا شیوه انجام شعبده بازی ها را حدس بزنند. سپس به شخصی که به درستی حدس زده است، یک جایزه اهدا می شود.

زک بعد از آن که در ویدیویی یک شعبده بازی انجام می دهد، شیوه انجام و راز آن را می گوید. همین مورد باعث شده است، که زک طرفدار های بسیاری را به سمت ویدیو هایش جذب کند. زک تا به حال مخاطب های بسیار داشته است. جالب است بدانید، که تعداد زیادی از طرفدار ها و مخاطب های کینگ شعبده باز هستند. بسیاری از شعبده باز های موجود در دنیا از زک و کار های الهام می گیرند. البته شیوه شعبده بازی قدیمی و سنتی با روش های زک مخالف می باشد. چرا که اصل افشا کردن راز ها را به هیچ وجه درست نمی داند. در شیوه سنتی شعبده بازی و جادوگری، باید رازه ها تنها در میان شعبده باز ها مشخص باشد.

زک فعالیت های خود در فضای مجازی و به خصوص یوتیوب را از سال 2008 میلادی و زمانی که 18 سال داشت، آغاز کرد. ویدیو های زک در آن دوره بسیار جدید بود و همین باعث شد، تا طرفدار های بسیاری در دنیا پیدا کند. البته آوازه زک دیر تر به ایران وارد شد. چرا که یوتیوب در آن روز ها در ایران جایگاه ویژه ای نداشت.

همسر Zach King چه نام دارد؟

همسر Zach King چه نام دارد؟

زک کینگ در سال 2014 میلادی تصمیم به ازدواج گرفت. این مرد جوان در آن زمان در سن 24 سالگی به سر می برد و تقریبا جوان بود. زک و همسرش از دوران دانشگاه با یک دیگر در رابطه بودند. اما در سن بیست و چهار سالگی بود، که آن ها تصمیم به رسمی کردن رابطه عاشقانه خود گرفتند. همسر او در حال حاضر به کار های مختلفی می پردازد. به صورتی که او اغلب در زمینه کار های پشت صحنه فعالیت می کند. اما تا به حال شهرت خاصی را کسب نکرده است. همسر زک ریچل هولم نام دارد. به گفته زک، ریچل زنی زیبا و مهربان است. زک ادعا می کند، که تمام موفقیت های خود در زندگی را به خاطر همسرش دارد. چرا که حضور او باعث آرامش زک و خانواده شان شده است.

ریچل هولم، بخش زیادی از زمان و توجه خود را برای زک هزینه می کند. به شکلی که او تمام توجه و تمرکز خود را برای ایجاد فضایی مناسب و ارام برای زک کرده است. در زندگی اغلب افراد مشهور، همسرشان نقش بسیار پر رنگی دارد. به صورتی که تمام سختی های زندگی را به جان می خرد، تا همسرش بتواند رشد کند. این گونه ازدواج ها اغلب بسیار پایدار هستند. چرا که یکی از طرفین خود را در مسیر موفقیت همسرش فدا می کند.

ریچل و Zach King سال های بسیاری است، که در کنار یک دیگر رابطه خوبی را دارا می باشند. آن ها در 7 سال زندگی عاشقانه خود صاحب دو فرزند شده اند. زک از زندگی خانوادگی خود بسیار رضایت دارد و معتقد است، که زندگی او با وجود همسر و فرزندانش بسیار شیرین است. زک کینگ تا به حال تصویر زیادی از همسر و فرزندان خود منتشر نکرده است، چرا که زندگی شخصی و حرفه ای برای او دو مقوله جدی می باشند. زک در تلاش است، تا خانواده خود را از حاشیه های موجود در فضای مجازی تا حد امکان دور کند. او در این مسیر تا حد زیادی نیز موفق عمل کرده است.

بعد از شناخت کامل این فرد بدون شک برایتان سوال است که چگونه یوتیوبر شویم که خب ما برایتان در مقاله ای مجزا هر آنچه که باید بدانید را لیست کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

سوالات متداول

 1. زک کینگ و همسرش چند فرزند دارند؟

  زک کینگ و همسرش صاحب دو فرزند می باشند.

 2. زک کینگ در چه شهری متولد شده است؟

  زک کینگ شعبده باز و یوتیوبر مشهور در شهر پورتلند زاده شده است.

 3. دانشگاهی زک کینگ در آن تحصیل کرده است، چه نام دارد؟

  دانشگاهی که زک کینگ در آن تحصیل کرده است، بیولا نام دارد.

 4. زک کینگ در حال حاضر ساکن کجاست؟

  زک کینگ در حال حاضر همراه با همسر و فرزندانش در شهر روسمور در کالیفرنیا سکونت دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید