برای یوتیوبر شدن چه چیزهایی لازم است؟ همه چیز درباره یوتیوبر شدن

0 دیدگاه

امروزه یوتیوبر شدن مانند گذشته کاری بسیار سخت و دشوار نیست و هر فرد می تواند بنا به سطح توانایی ها و امکاناتی که دارد در این راه به موفقیت دست پیدا کند. تمام کسانی که در این شبکه مجازی فعالیت می کنند، می توانند به عنوان یک یوتیوبر حرفه ای کلیپ هایی را در این شبکه مجازی منتشر کنند. برای مثال بسیاری از یوتیوبر ها از برنامه ها و نرم افزار هایی استفاده می کنند که توانسته اند در این زمینه بسیار سریع پیشرفت نمایند. برای ان که در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب نمایید بهتر است که تا پایان این مطلب همراهمان باشید تا اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب نمایید.

راه های یوتیوبر شدن

راه های یوتیوبر شدن

ارزوی بسیاری از افرادی که در یوتیوب فعالیت می کنند، علاوه بر یوتیوبر حرفه ای شدن این است که بتوانند به یوتیوب به عنوان یک منبع درامدی بسیار حرفه ای نگاه کنند و از طریق فعالیت در یوتیوب به درآمد بسیار بالایی دست پیدا کنند. کسب درامد اینترنتی می تواند راهی باشد تا افراد به فعالیت بیشتر در یوتیوب علاقه مند شوند و به مرور زمان ساعت بیشتری را در این شبکه مجازی صرف نمایند‌.

بسیاری از افراد گمان می کنند که کسب درامد از یوتیوب تنها به این معنی است که یک کانال ایجاد کنند و در این کانال شروع به تولید محتوا نمایند. به همین خاطر از فعالیت در این شبکه مجازی می ترسند و نمی داننند که فعالیت های این چنینی را از کجا باید آغاز نمایند. شاید فعالیت در این حرفه برایشان بسیار سخت باشد اما به این معنی نیست که غیر ممکن باشد.

کسب درامد از یوتیوب چندان غیر ممکن نیست ولی برای ایرانیان شرایط سخت تری دارد. ایرانیان به خاطر تحریم های متنوع مجبور اند که از شرایط و امکاناتی که برای تمامی دنیا به طور یکسان وجود دارد به طور سخت تر استفاده نمایند. کسب درامد مستقیم از شبکه مجازی یوتیوب به این شکل است که خود یوتیوب به انها درامدشان را پرداخت می کند. اگر در ایران زندگی می کنید باید یک اکانت گوگل ادسنس داشته باشید تا از این طریق درامد خود را به دست اورید.

باید به این نکته توجه نمایید که نمی توان یوتیوب را دور زد و درامد خود را متغیر گردانید و یوتیوب قوانین بسیار سفت و محکمی دارد که باید به انها پایبند ماند و حتی نمی توان با مشخصات جعلی و قلابی در ان فعالیت نمود. پس اگر می خواهید که در طولانی مدت در یوتیوب به کسب درامد بپردازید باید به تمام قوانین و شرایط یوتیوب پایبند بمانید‌.

چگونه یوتیوبر شویم؟

یکی از راه های دستیابی به درامد به صورت دلار این گونه است که می توان به تولید محتوا در یوتیوب پرداخت و از این طریق به سمت و سوی کسب درامد به دلار مشغول شد. تولید محتوا نه تنها در اینستاگرام بلکه در یوتیوب نیز تبدیل به یک راه برای کسب درامد قطعی شده است. البته یوتیوب بیشتر مربوط به تولید محتوای ویدیویی است و با ساخت و ادیت کلیپ و ویدیو همراه می باشد.

برای یوتیوبر شدن چه چیزهایی لازم است؟

شرایط یوتیوبر شدن و کسب درآمد دلاری بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد اما بسیاری از افراد هستند که می‌ خواهند به هر قیمتی که شده از طریق یوتیوب کسب درآمد داشته باشند و بتوانند در این شبکه مجازی به ثروت و شهرت دست پیدا کنند، اما ساخت ویدیو های جدید در یوتیوب نیاز به رعایت یک سری نکات دارد که در ابتدا باید این نکات را به طور کامل مد نظر قرار داد.

البته باید به این افراد گفت که بدون آن که زحمت ساخته ویدیو را به خودشان بدهند، می توانند در این شبکه مجازی به کسب در آمد بپردازند. این افراد نیازی نیست که حتماً ویدیویی از خودشان بگیرند یا آنکه خودشان را حتماً نشان بدهند. مهم این است که می توانند از اطلاعاتی که در دست دارند کلیپ های جدیدی بسازند و حتی با انتشار موسیقی و یا مطالب این چنینی به تولید محتوا بپردازند و تنها از این طریق بازدید کانال خود را بالا ببرد.

قوانین یوتیوبر شدن

وسایل برای یوتیوبر شدن و امکانات مورد نیاز و قوانین لازم، همه در خود یوتیوب برای شما ذکر و عنوان می شود. برای مثال زمانی که شما برای ثبت نام به این سایت مراجعه می کنید، متوجه می شوید که قوانین یوتیوبر شدن بسیار پیچیده است. به خصوص ایرانیان برای تبدیل به یک یوتیوبر حرفه ای شدن نیاز به قوانین بسیار زیادی پیدا می‌ کنند و باید با قبول تمام این قوانین و شرایط در این سایت شروع به فعالیت نمایند.

برنامه های که برای یوتیوبر شدن لازم است

صفر تا صد یوتیوبر شدن تنها با تلاش و کوشش به دست می آید. برخی از افراد برنامه ها و نرم افزار های بسیار پیچیده و پیشرفته ای را برمی گزینند تا به مرور زمان بتوانند فعالیت خود را در یوتیوب را ارتقا ببخشند. انتخاب نرم‌افزار مناسب یکی از مهم ترین اقدامات یوتیوبر ها برای تبدیل شدن به یوتیوبر حرفه ای به شمار می رود. در این قسمت چهار نمونه از این نرم‌افزارها را به شما معرفی خواهیم نمود. نرم افزار Loom و iMovie و OpenShot Video Editor و Apowersoft در دسته این نرم افزارها قرار می گیرند.

یوتیوبر شدن با کمترین امکانات

اینکه برای یوتیوبر شدن چه باید کرد و نحوه یوتیوبر شدن چگونه است، همه سوالاتی است که می توانید در این قسمت به پاسخ آن دست پیدا کنید. ویرایش فیلم های آنلاین و ایجاد آنها می‌ تواند به انجام تبلیغ برند های شخصی و داشتن یک استراتژی و داشتن یک محتوا کمک نماید. شما اگر به یک ویرایشگر ویدیو خوب نیاز داشته باشید می توانید خود به مرور زمان در این زمینه تجربه کسب نمایید و به مرور زمان مهارت بیشتری را به دست آورید. ما در این قسمت به شما پیشنهاد می دهیم که با برنامه ها و نرم افزار های ساده آغاز نمایید و به مرور زمان کار ویرایش را ارتقا ببخشید.

ایده برای شروع یوتیوبری

در این مقاله تا به کنون نکات کاربردی و مهمی را برای فعالیت در یوتیوب و یوتیوبر شدن اموختید و حال قصد داریم نکاتی را اموزش دهیم که اگر به ان عمل نمایید متوجه می شوید که می توانید به راحتی به یک یوتیوبر حرفه ای تبدیل بشوید. روش های زیادی وجود دارد که افراد در یویتوب تعداد سابسکرایب های خود را بالا می برند و هر کس متناسب با توانایی و امکاناتش می تواند به کسب درامد بپردازد.

کسب درامد از طریق یوتیوب به این عامل بستگی دارد که شما تا چه اندازه توانایی و امکانات خود را به کار می گیرید تا بازدید ویدیوهایتان را بالا ببرید و بتوانید درامدتان را بیش از پیش گردانید. برخی از دوستان برای فعالیت در یوتیوب راه هایی را به کار می گیرند تا بتوانند یوتیوب را دور بزنند و فعالیت هایشان را بهتر گردانند. اما باید بگوییم که این راه چندان جالب نیست زیرا ریسک بسیار بالایی دارد.

یوتیوب زمانی که هویت شما را تایید نمود و متوجه شد که شما کاربر مورد اعتمادی هستید درامدی که در این شبکه مجازی به دست اوردید را به شما پرداخت خواهد نمود. شما زمانی که گزینه کسب درامد را در این شبکه مجازی فعال نمایید. انگاه یوتیوب به خود این اجازه را می دهد که در ابتدای ویدیوتان کلیپی را به صورت تبلیغاتی و به صورت رندوم و مدل انتخابی خود بارگزار می نماید و بر اساس انکه تا چه اندازه ثانیه مشاهده این تبلیغات بالا باشد، درامد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

روش اصلی کسب درامد از یوتیوب همین می باشد و شما نمی توانید به صورت غالب روش دیگری را نیز برای کسب درامد در این شبکه مجازی پیدا کنید. شما بعد از ان که سرویس گوگل ادسنس خود را فعال نمودید، ان گاه باید ویدیو خود را در صفحه خود بارگزاری نمایید و پیش از ان که بر روی صفحه به نمایش گذاشته شود، انگاه یوتیوب یک کلیپ تبلیغاتی را بر روی ویدیو شما بارگزاری خواهد نمود.

همکاری در زمینه فروش محصولات بسیار اهمیت دارد. زیرا یکی از بهتریندپ راه هایی است که می توان از طریق ان در یوتیوب به کسب درامد پرداخت و برای یوتیوبر شدن حرفه ای ان را امتحان نمود. برای مثال کلیپ هایی در یوتیوب وجود دارد که افراد در زمینه فروش محصولات خود کلیپ هایی را منتشر می کنند و به اموزش نحوه خرید و فروش محصولات می پردازند‌.

اسم برای یوتیوبر شدن

برای یوتیوبر شدن نیاز است که نام کاربری متناسب با نوع فعالیتمان برگزینیم و اسمی را انتخاب کنیم که توجه دیگر مخاطبان را به خود جذب نماید. ممکن است که نام کاربری ما به محتوای فعالیتمان شباهت نداشته باشد اما زمانی که نام کاربری مناسبی را انتخاب نماییم، در طول درازمدت همان نام بر روی پیج فعالیتی ما باقی می ماند.

اموزش کامل یوتیوبر شدن

همه چیز درباره یوتیوبر شدن در بسیاری از مقاله ها در سایت ها وجود دارد. اگر بخواهیم برای یوتیوبر شدن اطلاعاتی را به دست آوریم می‌ توانیم از این مقاله ها به عنوان منبع اطلاعاتی استفاده نماییم. یوتیوبر شدن پدیده ای است که می توان با آموزش کامل به سرعت به آن دست پیدا کرد و در آن قدم گذاشت و به درآمد بسیاری دست پیدا کرد.

آیا یوتیوبر شدن خوب است

اگر بخواهیم پیرامون این سوال پاسخ کاملی بدهیم باید بگوییم که کسب درآمد به هر شکل با تلاش و کوشش می تواند بسیار خوب باشد. برای مثال افرادی هستند که از راه های بسیار آسان می‌ خواهند پول در بیاورند و به درآمد بالا دست پیدا کنند. اما فردی که تصمیم می‌ گیرد تبدیل به یوتیوبر بسیار ماهری بشود، می‌ تواند از همان نقطه شروع به فعالیت نماید و به مرور زمان تبدیل به یک یوتیوبر بسیار حرفه‌ ای بشود. یوتیوبر ها می توانند درآمد بالایی را از طریق یوتیوب کسب نمایند و این به این معنی می باشد که یوتیوبر شدن بسیار می تواند مفید واقع شود.

بهترین سن برای یوتیوبری

خوب است بدانید که برای یوتیوبر شدن هم اکنون در میان افرادی که به عنوان بهترین یوتیوبر معرفی شده اند، افرادی هستند که با سن کم توانسته اند در این راه به موقعیت های خوب دست پیدا کنند و حتی از سن ۸ سالگی، افرادی هستند که در این زمینه به موفقیت دست پیدا کرده اند.

یوتیوبری با موبایل

اینکه از راه های بسیار راحتی بتوان به یک یوتیوبر بسیار حرفه ای تبدیل شویم، بسیار آسان باشد بسیار مهم است. بهترین فیلم و بهترین درآمد زایی ها همه در یوتیوب با هم ارتباط مستقیم را دارند. گوشی های موبایل از جمله آسان ترین روش ها برای کسب درآمد می باشد. برای مثال هر چقدر که شما با گوشی موبایل وارد تر باشید و بتوانید که با این دستگاه راحت‌ تر ارتباط برقرار کنید می‌ توانید بیشتر و بهتر محتوا تولید نمایید و از این طریق بازدید ویدیو های خود را بالا ببرید.

ساخت ویدیوهایی که مربوط به نمایش اطلاعات و یا گیم پلی می باشد از جمله راه‌هایی است که می‌ توان از طریق آن بسیار سریع به محتوا زایی مشغول شد و از این طریق کلیپ هایی را تولید نمود که محبوب واقع شود و بسیاری از افراد کنجکاو باشند که سری بعدی آن را نیز مشاهده نمایند. البته شما می توانید چالش هایی را نیز برگزار کنید که از طریق آن افراد زیادی سعی نمایند که به نقد و بررسی کلیپ های شما بپردازند.

اگر می خواهید ویدیو هایی را تولید نمایید که بازدید آنها بسیار بالا باشد و باید در زمینه تبلیغات عالی عمل نماید یعنی آنقدر خوب عمل کنید که بسیاری از افراد تبلیغ کانال شما را انجام بدهد و از این طریق در یوتیوب شهرت بیشتری به دست آورید. این نکته بسیار ضروری می باشد تا شما بتوانید به کسب درامد از طریق گوشی موبایل بپردازید.

در این قسمت چند نمونه از راه هایی که به وسیله ان می توانید به کسب درامد بپردازید را به شما معرفی خواهیم نمود. شما باید ابتدا محتوایی را انتخاب نمایید که نه تنها برای خودتان بسیار راحت و جذاب باشد بلکه باید محتوایی را انتخاب نمایید که اکثر مردم با ان ارتباط برقرار نمایند. اگر شما خود در ساخت محتوا فعال عمل نونید چه انتظاری دارید که دیگران شما را در تولید محتوایتان حمایت نمایند.

برای ویدیوهایتان می توانید از عکس های سفارشی استفاده نمایید. Custom Thumbnail یا همان عکس سفارشی عکسی می باشد که شمل در ابتدای کلیپتان می گذارید و از این طریق جذابیت ویدیو خود را بالا می برید. راه دیگر ان است که یکی از شات هایی که در طول ویدیویتان قرار دارد را در ابتدای کلیپ و ویدیو خود قرار بدهید و از این طریق افراد را مشتاق به مشاهده کلیپتان نمایید.

شما می توانید برای انجام تبلیغ و معرفی آدرس سایتتان از دیگر شبکه های مجازی نیز استفاده نمایید. تعامل نیز می توان گزینه مناسبی برای اگاهی افراد از وجود پیج شما باشد. اگر در اینستاگرام فعالیت دارید بهترین کار این است که پیج خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و از این طریق به معرفی کانالتان بپردازید.

با تعامل داشتن زیاد با مخاطبینتان می توانید قدردان بودن خود را نسبت به پیگیری فعالیت هایتان را به انها نشان دهید و از این طریق به انها انگیزه بدهید تا با شما جلو بیایند و از این طریق به سابسکرایبر بیشتر دست پیدا کنید.

درامد یوتیوبر ها

درامد یوتیوبر ها در سراسر جهان بسیار متفاوت است و بنا به این که تا چه اندازه فعالیت کنند، درامدشان متفاوت خواهد بود. ایرانیان بر خلاف دیگر مردم جهان تحریم هستند و نمی توانند به اندازه دیگر مردم جهان از امکانات موجود در دنیا استفاده نمایند. اما همیشه راه هایی وجود دارد که می توان از طریق انها تحریم را دور زد. یکی از راه هایی که می توان از طریق ان تحریم ها را دور زد و یوتیوبر شدن این است که به یکی از اشنایانمان که خارج از کشور زندگی می کنند بگوییم که برایمان یک کانال در یوتیوب راه اندازی نماید.

او باید تمام مراحلی که از طریق آن می توان یک کانال را راه اندازی نمود را انجام بدهد و شما را یکی از مدیران کانال نماید تا شما نیز به این کانال دسترسی پیدا کنید. شما بعد از ان باید تمام فعالیت هایتان را در جهت کسب درامد پیش ببرید و یک راه مطمئن را انتخاب کنید تا از طریق ان درامد یوتیوبی خود را به ریال تبدیل نمایید.

روش بعدی ان است که شما یک سرور مجازی را برای مدت زمان طولانی انتخاب نمایید و همه فعالیت های یوتیوبی خود را پیش ببرید و بعد از ان فعالیت هایتان را در راستای قوانین یوتیوب انجام دهید و این را بدانید که ریسک این روش بسیار بالا است و ممکن است که در این روش به دردسر بیفتید و یوتیوب به شما شک کند. در این روش شما نیاز به یک ادرس معتبر نیز دارید و نمی توانید بدون داشتن ادرس از این روش برای فعالیت در یوتیوب استفاده نمایید.

زمانی که درامد خود را از یوتیوب مطالبه نمایید، یوتیوب برای شما چند شرط می گذارد تا بتوانید با رعایت ان شروط کسب درامد نمایید. اول انکه ویدیو های شما بالا ۴۰۰۰ دقیقه دیده شده باشد و به علاوه هزار عضو یا ۱۰۰۰ سابسکرایبر شما را دنبال نمایند. این که ۴۰۰۰ دقیقه از ویدیو های شما دیده شود به این معنی است که تعداد ویودیو های شما چندان مهم نیست و چیزی که مهم است این است که شما باید در قدم اول محتوا کلیپ هایتان را به نحوی اماده نمایید که بتوانید بازدید ویدیو های خود را بالا ببرید.

قانون دوم یوتیوب این است که شما برای ان که بتوانید در این شبکه مجازی فعالیت نمایید سرویس گوگل ادسنس خود را فعال نمایید و در این سیستم عضو شوید. دلیل ایجاد این قانون این است که یوتیوب درامد شما را از طریق این سرویس به شما اهدا می نماید. البته هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا عضویت در این شبکه مجلزی بسیار راحت می باشد. نکته مهم در هنگام عضویت در این سرویس این است که اطلاعات بانکیتان را به دقت و به طور کامل وارد نمایید و هیچ اطلاعاتی را از قلم نیاندازید.

زمانی که می خواهید درامد میلیونی از یوتیوب به دست اورید باید قسمت کسب درامدتان را از یوتیوب فعال نمایید. این آیتم به یوتیوب این اجازه را می دهد که در ابتدا و انتهای کلیپتان تیزر های تبلیغاتی را پخش نماید و به هر میزان که بازدید داشته باشد، برای شما کسب درامد در پی خواهد داشت. ابتدا به قسمت My Channel مراجعه نمایید و سپس گزینه Customize Channel را فعال نمایید و در اخر نیز گزینه View additional features را فعال نمایید.

فاکتور مهم در دیده شدن کلیپ هایتان این است که در قدم اول به محتوایی که در کلیپ هایمان ارائه می دهیم دقت نماییم و سپس در طول زمان تمام محتواهای خود را به روز رسانی نماییم. زیرا این محتواها باعث می شوند که ما افراد جدیدی را برای بالا بردن اعداد سابسکرایب جذب نماییم و از این طریق درامد خود را بیشتر نماییم.

سوالات متداول

 1. راه اصلی برای یوتیوبر شدن چیست؟

  راه اصلی برای یوتیوبر شدن ان است که افراد ابتدا محتوایی را که به ان علاقه دارند را برگزینند و از بابت ان که بتوانند در این زمینه محتواهای عالی تولید نمایند اطمینان حاصل نمایند. سپس به این موضوع دقت کنند که ان موضوع برای مخاطبینشان نیز جذاب باشد.

 2. بهترین روش برای حرفه ای تر شدن فعالیت هایمان در یوتیوب چیست؟

  برای انکه یوتیوبر شدن برای همه افراد اسان تر صورت بگیرد نیاز است که افراد تمام راه ها و روش هایی را که با ان می توانند فعالیت های خود را ارتقا ببخشند را اموزش ببینند. تعامل و تبلیغ در دیگر شبکه های مجازی از جمله این روش ها می باشد.

 3. چرا افراد زیادی وجود دارند که مایل اند یوتیوبر شدن را آموزش ببینند؟

  زیرا یوتیوبر شدن در جهان بنا به خواسته کاربران این شبکه مجازی درامد بسیاری را برای انها به دنبال دارد و می تواند یک راه عالی برای کسب درامد باشد تا این افراد بتوانند در کنار گذراندن وقت در این شبکه مجازی درامد خود را نیز داشته باشند.

 4. یوتیوبر شدن در ایران چگونه است؟

  برای یوتیوبر شدن در ایران ابتدا باید تحریم ها را دور زد و سعی نمود که با بهترین روش و کم ریسک ترین روش در این شبکه مجازی فعالیت نمود و به کسب درامد پرداخت.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0