بیوگرافی یاسین ترکی به همراه معرفی دوست دختر های این خواننده

2 دیدگاه

یاسین ترکی را می توان به عنوان بهترین خواننده پاپ ایران دانست که اکنون در این مقاله می‌ خواهیم او را به شما معرفی کنیم تا شما هم او را بشناسید و با او آشنا شوید و اگر شما هم طالب دانستن اطلاعاتی در مورد او هستید می توانید مطالب مقاله را تا پایان به دقت مطالعه کنید و ما را همراهی فرمایید.

بیوگرافی یاسین ترکی

بیوگرافی یاسین ترکی

اگر می خواهید بدانید که یاسین ترکی کیست باید بگوییم که در این بخش می خواهیم بیوگرافی او را به طور واضح برای شما بیان کنیم اگر شما هم می خواهید اطلاعاتی در مورد او داشته باشید مطالب این بخش را به دقت مطالعه فرمایید. او متولد دی سال ۱۳۷۱ در اصفهان می باشد و خواننده و آهنگساز است.

او از کودکی علاقه بسیار زیادی به نواختن و خوانندگی داشته و کار خود را از ۳ سالگی شروع کرده است اما چون پدرش مخالف بود همراه با برادرش در پشت بام تمرین هایشان را انجام می دادند تا این که در دوره راهنمایی به کلاس موسیقی رفت و آموختن پیانو را به راحتی فرا گرفت.

او بعد از گذراندن دوره راهنمایی وارد هنرستان موسیقی شد و به یکی از آرزوهایش رسید اما به علت این که دارای ۴ انگشت می باشد و انگشت کوچک دست چپ را ندارد و نمی تواند بعضی از سازها را بزند که با مخالفت شدید استادانش رو به رو شد.

اما به علت این که علاقه زیادی به نواختن داشت توانست در سال دوم هنرستان رهبری ارکستر گروهی را به عهده بگیرد که توجه خیلی از اساتید را به خود جلب کرد و به عنوان یک نخبه در این عرصه شناخته شد. او بعد از آن که از این طریق شناخته شد با امید حاجیلی آشنا شد و نواختن ساز ترومپت را از او فرا گرفت.

آهنگ های یاسین ترکی

بعد از آن که توانست با امید حاجیلی آشنا شود و ساز جدید را فرا بگیرد، با همکاری او آهنگ برای ترانه های خواننده های معروف ساخت و از طریق همان هم توانست شهرت بیشتر به دست بیاورد و آهنگ های بیشتر بسازد و آهنگ او که با قطعه the love در سال ۲۰۱۵ منتشر شد توانست غوغا به پا کند و خیلی مورد استقبال قرار بگیرد.

سپس بعد از آن هم آهنگی برای فیلم سینمایی هفت معکوس ساخت که استقبال خیلی زیادی هم از آن شد. البته ناگفته نماند که او آهنگ هم خوانده که از شبکه pmc پخش شده و از طریق همان هم می توان گفت که به شهرت رسیده است. اکنون در موارد زیر چند مورد از آهنگ های یاسین ترکی را به شما معرفی می کنیم:

آهنگ یاسین ترکی خیلی جالبه

او این آهنگ را که یکی از بهترین آهنگ های پاپ ایران می باشد را در سال ۹۳ خواند و از شبکه pmc پخش شد که باعث شهرت و معروفیت او شد و توانست خود را در بین سایر خوانندگان به خوبی باز کند و از استقبال خیلی زیادی برخوردار بود.

آهنگ یاسین ترکی خوبتم دیدم

بلافاصله بعد از آهنگ خیلی جالبه این آهنگ را منتشر کرد و مضمون عاشقانه دارد، این آهنگ هم از استقبال خیلی زیادی برخوردار بود و در یوتیوب هم توانست لایک زیادی داشته باشد.

آهنگ یاسین ترکی به من عادت کن

یکی دیگر از آهنگ های یاسین ترکی که توانست غوغا به پا کند و مورد استقبال قرار بگیرد آهنگ به من عادت کن بود که در سال ۹۴ این آهنگ منتشر شد.

آهنگ یاسین ترکی دوست معمولی

از دیگر آهنگ هایی که می‌ توان به آن اشاره کرد که یاسین ترکی خوانده دوست معمولی می باشد که آن را در پاییز ۹۴ منتشر کرد.

آهنگ یاسین ترکی بیا عوض کن

او این آهنگ را با مضمون عاشقانه ای در سال ۹۵ منتشر کرد که این آهنگ مورد استقبال قرار نگرفت و از آن استقبال زیادی نشد و به صورت یک آهنگ خیلی معمولی و پیش پا افتاده‌ ای در میان سایر آهنگ های دیگر بود.

آهنگ یاسین ترکی 8118

آهنگ ۸۱۱۸ که در سال ۹۶ آن را منتشر کرد یکی دیگر از آهنگ های او می باشد که بسیار متفاوت است و مضمون بسیار خاصی دارد که توانست جنجال ها و غوغا های زیادی به پا کند و خیلی شنیده شود.

آهنگ یاسین توافقی

از دیگر آهنگ های او که مورد استقبال خیلی زیادی قرار گرفت و خیلی شنیده شد همین آهنگ توافقی می‌ باشد که در سال ۹۷ منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت.

آهنگ یاسین دست آخر

جدیدترین آهنگی که او خوانده و منتشر کرده است دست آخر می باشد که مربوط به سال گذشته است و از یک سال پیش تا به امروز آهنگ منتشر نکرده است.

دانلود آهنگ یاسین ترکی را از کجا و چگونه می توان انجام داد؟

اگر به دنبال دانلود کردن آهنگ های یاسین ترکی هستید و نمی دانید که چگونه آن ها را دانلود کنید می توانید از داخل تمام سایت‌ های ایرانی در داخل گوگل به راحتی آن ها را دانلود کنید و یا این که آن ها را به همراه ویدیو هایشان در یوتیوب هم می توانید دانلود و ذخیره کنید.

راحت ترین کار برای دانلود آهنگ های او عضو شدن در کانال های موزیک در تلگرام می باشد که به راحتی می توانید آن ها را دانلود کنید. دانلود آهنگ یاسین ترکی به من عادت کن در سایت های ایرانی در داخل گوگل می توانید انجام دهید.

دانلود آهنگ یاسین ترکی خیلی جالبه در داخل کانال های موزیک در تلگرام موجود می باشد و اگر می خواهید دانلود آهنگ یاسین ترکی خوبتو دیدم یا یاسین ترکی بیا عوض کن در آپارات انجام دهید رایگان می باشد و به راحتی شما می‌ توانید با کم ترین هزینه آن ها را دانلود و ذخیره کنید و هر وقت که می‌ خواهید گوش بدهید.

دوست دختر یاسین ترکی چه کسی می باشد؟

از آن جایی که وی در ایران زندگی می‌ کند و توانسته است که شهرت خیلی زیادی با زحمت فراوان و سختی‌ هایی که در طول این مسیر کشیده است به دست بیاورد هیچ نام و نشانی از دوست دختر خود به میان نیاورده است و کسی نمی داند که آیا واقعاً دوست دختر دارد و یا این که چه کسی می باشد.

چرا که اگر چنین کاری را انجام دهد حواشی زیادی برای او به وجود می آید و کمی از شهرت و معروفیت او ممکن است بکاهد. به همین علت او هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی اش در طی مصاحبه‌ هایی که داشته نداده است و کسی به عنوان همسر یاسین ترکی وجود ندارد.

عکس های یاسین ترکی را کجا می توان مشاهده کرد؟

اگر به دنبال دیدن عکس های یاسین ترکی می باشید می‌ توانید عکس‌ های او را در داخل پیج اینستاگرامش و همچنین در فیلم‌ هایی که در یوتیوب گذاشته می‌ شود به راحتی ببینید. اگر که در فضای مجازی فعالیت ندارید می توانید در اینترنت سرچ کنید و همه عکس های او را بیابید.

اگر هم شبکه‌ های ماهواره‌ ای در منزل دارید آهنگ های او از شبکه‌ های ماهواره‌ ای و pmc پخش می شود می توانید ویدیو هایش را ببینید و عکس هایش را مشاهده کنید. کلیپ یاسین ترکی در یوتیوب و شبکه های موزیک ماهواره ای در طول روز چند بار پخش می شود.

آیا اینستاگرام یاسین ادمین دارد یا به دست خودش مدیریت می شود؟

امروزه افرادی که به عنوان چهره مشهور و یا سلبریتی هستند و در فضای مجازی و اینستاگرام پیج دارند به علت این که در طول روز مشغله کاری بسیار زیادی دارند و پیام های تبلیغاتی و سایر پیام های دیگر از طرفدارانشان دریافت می‌ کنند وقت آن را ندارند که به تک‌ تک آن ها پاسخ دهند.

به همین علت فردی به عنوان ادمین پاسخگو سوالات می باشد، به همین علت او هم به عنوان یک چهره معروف و سرشناس ادمینی برای پیج خود انتخاب کرده است که مدیریت پیج را به عهده دارد و پاسخ تک تک سوالات دنبال کنندگان را می دهد و پیج را مدیریت می کند.

آیا یوتیوب یاسین ترکی فعال می باشد و در آن فعالیت می کند؟

معمولا افرادی که به عنوان سلبریتی مشغول به فعالیت هستند کمتر در فضاهای مجازی حضور پیدا می‌ کنند. او هم به علت مشکلاتی که دارد فقط در اینستاگرام پیج و صفحه ای برای خود راه‌ اندازی کرده که آن را هم به دست ادمین سپرده است و در دیگر شبکه‌ های اجتماعی حضور ندارد و در یوتیوب صفحه ای برای خود ایجاد نکرده است.

اگر فیلم هایی از او در یوتیوب می بینید مطمئن باشید که صفحه خود او نیست و همه آن صفحه هایی که ایجاد شده‌اند فیک می باشند و پیج یاسین ترکی فقط در اینستاگرام است و کسی به عنوان بچه یاسین ترکی وجود ندارد.

سوالات متداول

 1. سن یاسین ترکی چقدر می باشد؟

  او متولد سال ۷۱ است یعنی هم اکنون سن یاسین ترکی ۲۹ سال است.

 2. قد یاسین ترکی چند سانتی متر است؟

  او جزء افراد قد بلند محسوب می شود یعنی می توان گفت قد یاسین ترکی حدود ۱۸۵ سانتی متر می باشد.

 3. یاسین ترکی متولد شده و بزرگ شده کدام شهر می باشد؟

  او در شهر اصفهان به دنیا آمده و در همان جا هم رشد یافته است.

 4. آیا او مجرد می باشد؟

  او مجرد است و تاکنون هیچ ازدواجی نداشته است.سوالی اضافه کنید

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0