دانلود آلبوم یاد حصین ابلیس با کیفیت 320 از رادیو جوان

0 دیدگاه

آلبوم یاد حصین پس از سال ها انتظار به بازار عرضه شد و هواداران او توانستند این آلبوم را در دسترس داشته باشند و یک موزیک زیبای دیگری از وی را بشنوند. این البوم را می توانید با کیفیت های مختلف در سایت و وبلاگ های اینترنتی جستجو کنید و آن را در اختیار داشته باشید. همچنین برخی از سایت ها امکانی را بوجود آورده اند که می توانید بر اساس آن، آهنگ های آن را به صورت آنلاین گوش دهید. سال ها پیش پس از آن که خبر هایی منتشر شد که این خواننده معروف قصد دارد تا آلبومی جدید ضبط کند، همه طرفداران او برای آن لحظه شماری می کردند. در طول این سال ها بارها خبر کنسل شدن این پروژه به گوش رسید اما بالاخره پس از کش و قوس های متوالی به بازار آمد. برای اطلاع از چگونگی این آلبوم با ادامه مقاله همراه باشید.

دانلود آلبوم یاد حصین با کیفیت 320

دانلود آلبوم یاد حصین با کیفیت 320

اگر به سایت و وبلاگ های مربوط به موزیک مراجعه کنید، می بینید که تمام آنها این آلبوم را برای علاقمندان حصین در دسترس گذاشته اند. البته ناگفته نماند که قبل از منتشر نشدن این آلبوم این سایت ها اکثرا برای تبلیغات نیز پست هایی زده بودند که با باز کردن صفحه مربوطه می دیدیم که آلبوم دیگری از این خواننده گذاشته شده و نوشته که در صورت در دسترس بودن آن برایتان خواهیم گذاشت. همه می دانیم که تمام سایت و وبلاگ ها برای رقابت بیشتر با یکدیگر دست به تبلیغات دروغین می زنند. اما با آمدن آلبوم یاد این خواننده تمام آنها فورا آن را برای دانلود قرار دادند.

این خواننده معروف که به سبک رپ آواز می خواند، سال ها پیش گفته بود که قصد دارد آلبوم جدیدی به نام یاد ضبط کند. قابل یادآوری است که در طول این سال ها افراد مختلفی خبر از کنسل شدن آن داده بودند اما بالاخره این آلبوم ضبط و راهی بازار شد. در حال حاضر علاقمندان به این خواننده و آلبومش می توانند آن را با کیفیت های 320 و 128 از اینترنت دانلود کنند.

آلبوم یاد از حصین ابلیس

حسین رحمتی که به حصین ابلیس معروف است، سال ها پیش به طرفدارانش گفته بود که در حال ضبط آلبومی با نام یاد می باشد. در این مدت بارها خبر های منفی توسط افراد مختلفی به گوش می رسید. در یکی از این خبرها آمده بود که این خواننده با افراد گروه به مشکل بر خورده و قصد دارد تا آهنگساز و افراد دیگری را جایگزین آنها کند. یکی دیگر از شایعات این بود که نام افراد مشهور دیگری را اعلام می کردند و می گفتند که قرار این آنها با حصین همکاری کند اما پس از مدتی این شایعات رد می شدند.

حدودا در سال گذشته بود که آلبوم یاد دچار تغییراتی شده است و برخی از اجزای آن حذف و جایگزین شده است اما پس از مدت کوتاهی دوباره این موضوع نیز رد شد. سپس شایعه دیگری در فضای مجازی منتشر شد که قرار است چند قطعه این آلبوم در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد اما انتظار علاقمندان مشتاق به جایی نرسید.

پس از آن تئو که خود را دوست و آهنگساز حصین معرفی کرد، در اکانت شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرامش پستی جنجالی را منتشر کرد. او در این پست خبرهایی از همکاری خود با آلبوم یاد گفته بود. این آهنگساز اعلام کرده بود که موضوعاتی را می خواهم برای شما علاقمندان توضیح دهم. وی افزود که دیگر با آلبوم یاد و حصین کار نمی کند و آهنگ هایی را که برای او ضبط کرده بود را کنسل کرده است. او از هوادارنش خواست که دیگر در مورد این مسئله از او سوال نپرسند.

این هنرمند ادامه داد که دیگر هیچ همکاری با حصین ندارد و قصد دارد پروژه های شخصی خودش را ادامه دهد و در حال حاضر نیز با هنرمندان مشهور آمریکایی و غربی کار می کند. تئو با انتقاد از هواداران این خواننده رپ از آنها خواست که برای دنبال کردن خبرهای آلبوم یاد باید به صفحه اینستاگرام حصین مراجعه کنند. او به آنها هشدار داد که دیگر نباید از الفاظ زشت و رکیک در پست های صفحه شخصی او استفاده کنند و از آنها خواست تا او را دیگر دنبال نکنند. در پایان از هواداران خودش تشکر کرد و به آنها وعده داد که به زودی خبرهای جدیدی در مورد کارهای جدیدش را اعلام خواهد کرد.

پخش آلبوم یاد از رادیو جوان

برخی ها بر این باورند که این آلبوم باید از رادیو جوان منتشر می شد اما این رادیو هرگز چنین کاری نکردند. اما در سایت رادیوی دیگری این آلبوم منتشر شده و می توانید تمام آهنگ های آن را دانلود کنید. این سایت تمام اهنگ های ایرانی را دارا می باشد و دارای 28 هزار آهنگ و آهنگ های تصویری از تمام خواننده ها می باشد. بر اساس اطلاعاتی که در آن منتشر شده، این سایت یکی از بهترین سایت ها در این زمینه بوده و تمام خدمات و امکانات آن به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. ما در ادامه برایتان از همین منبع لینک های دانبود را در دسترس قرار می دهیم.

آلبوم یاد حصین دیدگاه

یکی دیگر از آهنگ های خوب و پر طرفدار این خواننده سبک رپ، ترک دیدگاه می باشد. حصین در این آهنگ به صورت شعر رپ از زندگی خود صحبت می کند. او با لحنی بسیار زیبا اعلام می کند که تمام دستاوردها و موفقیت هایش را با تلاش های خودش بدست آورده و از مشکلاتی که وجود داشته به عنوان پل استفاده کرده و از آنها عبو کرده است. او در ادامه می گوید که در حال حاضر تیمی دارد که به تمام آنها افتخار می کند. پس از آن می گوید که خطاهایی نیز داشته که با اتحاد یکدیگر آنها را رفع خواهند کرد.

دموی آلبوم یاد از حصین

برخی مواقع خواننده ها قبل از انتشار یک آهنگ، کلیپ تبلیغاتی و دموی آن را منتشر می کنند. تیزر آلبوم یاد حصین نیز در ابتدا چنین کاری را انجام داد و چند هفته زودتر از آلبوم اصلی به بازار عرضه شد. به دلیل اینکه سال ها طول کشید تا این آهنگ به بازار بیاید، هواداران در ابتدا باور نمی کردند اما پس از شنیدن آن بی صبرانه منتظر البوم اصلی بودند. پس از تایید آن، علاقمندان به او بارها با مراجعه به گوگل جملاتی مانند ” آلبوم یاد حصین کی میاد”، ” اولین ترک آلبوم یاد حصین”، ” متن آلبوم یاد حصین” را جستجو می کردند.

اسپانسر آلبوم یاد حصین کیست

آلبوم های موسیقی همواره با اسپانسر های متنوع همکاری می کنند تا درآمد زایی بهتری را شاهد باشند اما این موضوع در مورد آلبوم یاد حصین کمی جالب می باشد. در واقع موارد بسیاری از آلبوم ها را می توان نام برد که اسپانسر آن ها یکی از معتبرترین سایت های شرط بندی بوده است ولی خب در مورد این آلبوم باید بگوییم که اسپانسر سایت شرط نبدی حصین یا همان سنگین بت می باشد. این مورد را خود حصین بار ها در اینستاگرامش بازگو کرده است و باید منتظر توانایی های اسپانسرینگ شدن این سایت باشیم.

سوالات متداول در مورد این خواننده رپ

  1. آلبوم جدید حصین ابلیس به نام یاد را از کجا می توان در دسترس داشت؟

    سایت های مختلفی این آلبوم را برای دانلود گذاشته اند.

  2. زمان پخش آلبوم یاد چه تاریخی بود؟

    این آلبوم در سال جاری منتشر شده است.

  3. از جمله دیس ترک های آلبوم به چه دیسی می توان اشاره کرد؟

    احتمال می رود دیس ترک به هیچ کس و مونتیگو از برخی از دیس های موجود دراین آلبوم باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0