شیومین کیست؟ بیوگرافی کیم مین سوک جوان رتین عضو گروه اکسو

0 دیدگاه

شیومین، یکی از خوانندگان کره ای گروه اکسو و یک خواننده حرفه ای می باشد. این فرد بسیار محبوب است و در کره و در کل دنیا بسیار معروف و مشهور می باشد. در اینجا می خواهیم به معرفی این خواننده حرفه ای پرداخته و قدری بیشتر راجع به زندگی شخصی و هنری وی بیشتر بدانیم.

شیومین کیست؟

شیومین کیست؟

از خواننده های برتر کره ای می توان به شیومین اشاره کرد. این شخص متولد بیست و شش مارس هزار و نهصد و نود می باشد و در کره جنوبی به دنیا امده است. او در دانشگاه کاتولیک و در کواندوک درس خوانده است. وی فعالیت خود را از بیست و دو سالگی و با گروه اکسو شروع کرده است. قد او صد و هفتاد و دو سانتی متر و و وزنش پنجاه و هفت کیلو گرم می باشد. او هم چنین در صنعت مدلینگ نیز فعالیت می کند.

نام اصلی این خواننده، کیم مین سوک می باشد و اگر بخواهیم تاریخ تولد وی را به شمسی بگوییم، باید گفت که او متولد شش فرودین سال هزار و سیصد و شصت و نه می باشد. او در شهر گوری استان گیونگی در کره جنوبی به دنیا امده است. او یک خواهر کوچک تر دارد.

این شخص در سنین کودکی به اموختن هنر های رزمی پرداخت و به مدرسه هنرهای رزمی رفت. او در ان جا شروع به یادگیری تکواندو نمود و در این رشته بسیار موفق عمل کرد و کمربند مشکی گرفت. هم چنین در رشته های ووشو و شمشیر بازی اموش دیده است و به فوتبال نیز علاقه بسیار زیادی دارد. او هم چنین سفیر افتخاری اتحادیه فوتبال کره نیز می باشد.

این خواننده جوان و با استعداد در سال دو هزار و هشت، وقتی که تنها هجده سال سن داشت، در یک کمپانی استعداد یابی به نام جی وای پی شرکت کرد و شانس خود را امتحان نمود. او متاسفانه در این تست رد شد و اما بعداز ان نیز دوباره با شرکت کردن در یک کمپانی استعداد یابی دیگر به نام اوری سینگ، توانست مقام دوم را به دست بیاورد. بعد از کسب این مقام او به عنوان کار اموز این کمپانی شروع به فعالیت کرد.

وی در سال دو هزار و دوازده، بعد از اینکه چهار سال کار اموزی انجام داد و این کار اموزی با نام هنری وی بود. نام او به معنی عالی و هم چنین ترکیبی از هجای چینی شیومین باشد. هجای چینی شیو به معنی عالی و مین هجای اول نام واقعی او می باشد. او هم چنین بعد از مدتی به عنوان هفتمین عضو گروه پسران اکسو معرفی شد که یک کمپانی جدید بود. او در این گروه به عنوان وکالیست مشغول به کار شد و در هشتم اوریل با البوم ماما شروع به کار کرد.

او در ماه ژانویه دو هزارو پانزده، برای اینکه در اولین نمایش موزیکال خود به نام مدرسه ایفای نقش کند انتخاب شد. در این موزیک ویدیو هم گروهی های دیگر وی به نام سوهو، و هم چنین هم کمپانی های وی به نام های لونا، کی و چانگمین نیز وی را همراهی کردند.

او هم چنین یک بازیگر می باشد و کار بازی حرفه ای نیز انجام داده است. او از سال دوهزار و پانزده با بازی در وب درامای گروه اکسو که در بعدی اکسو نام داشت، کار خود را اغاز کرد که در ان نقش اصلی را داشت. این سریال تبدیل به پر بیننده ترین وب درامای سال دو هزار و پانزده شد و تنها بعد از هفده روز بازدید این سریال به بیست میلیون رسید. این امار برای یک سریال عالی می باشد.

او در همان سال فعالیت خوانندگی سولو خود را با اهنگی دیگر در وب دراما اغاز نمود. وی هم چنین در سال بعدش یعنی سال دو هزار و شانزده با دیگر اعضای گروه اکسو به نام بکهیون و هم چنین چن، در اهنگ اصلی سریال عاشقان ماه که برای تو نام داشت همکاری نمود.

در فوریه سال دو هزار و شانزده، این خواننده جوان در یک تک اهنگ از جیمین که عضو گروه ای اُ ای می باشد همکاری کرد و هم چنین در موزیک ویدیو او نیز حضور پیدا کرد.

او در فیلم های سینمایی زیادی نیز بازی کرده است که اولین را در سال دو هزار و شانزده و در ماه ژوئیه و در کنار ستارگان سینمای کره همانند یو سئونگ هو انجام داد. این فیلم از بازخورد های عمومی خوبی بسیار زیادی برخوردار شد و هم چنین مهارت های این خواننده بیشتر تحت بررسی و توجه قرار گرفت.

در سال بعد ان یعنی در سال دو هزار و هفده او با همکاری یکی از هم گروهی های خود که سوهو نام داشت، روایت گر یک مستند بود که در این مستند مکان های مختلف گردشگری کره را که بسیار زیبا هم بود را معرفی می کرد.

او در همان سال نیز با دیگر عضو اکسو که چن نام داشت در یک مستند گردشگری دیگر همکاری نمود. در اکتبر دوهزار و شانزده شیومین با دیگر اعضای گروه اکسو یعنی چن و بکهیون، یک زیر گروه فرعی را تشکیل دادند که Exo-CBX نام داشت. این زیر گروه برای اولین بار در سی و یک اکتبر در همان سال با ساختن یک موزیک ویدیو کار خود را اغاز کرد.

بعد از ان نیز در ماه جولای دوهزار و هفده ، با یکی از اعضای گروه ان تی سی برای یک پروژه استیشن همکاری نمود. او در ماه اگوست همان سال نیز در یک برنامه تلوزیونی و به عنوان عضو ثابت این برنامه انتخاب شد که بسیار محبوب نیز بود.

بعداز تمام فعالیت ها حال نوبت به سربازی می رسد. او در هفت می دوهزار و نوزده به سربازی رفت و در نوامبر دوهزار و بیست به خاطر سیاست های ارتش به هنگام شیوع ویروس کرونا مدتی بعد به مرخصی امد. وی سپس در ششم دسامبر همان سال بعد از دوسال سربازی مرخص شد.

هم چنین در مورد شیومین باید گفت که او بزرگترین عضو اکسو می باشد. اما برخلاف سنش ظاهری بسیار جوان و بچگانه دارد و این باعث شده است که اغلب مردم تصور کنند که او جوانترین و یا کوچک ترین فرد اکسو می باشد. هم چنین باید گفت که در دورانی که اکسو تازه شروع به کار کرده بود، شیومین به دلیل ظاهرش و به دلیل فعالیتش در زیر گروه چینی اکسو که اکسو ام نام داشت ، و هم اینکه به زبان چینی تسلط زیادی داشت، بعضی از افراد فکر کنند که او ملیتی چینی دارد ولی این در حالی می باشد که او یک کره ای اصیل می باشد.

در مورد علاقه های شیومین باید گفت که وی بسیار به بهداشت حساس است و روی نظم نیز بسیار مانور می دهد. این فرد که یکی از کراش های کره ای می باشد هم چنین یک اشپز بسیار خوب می باشد که بسیار زیاد به اشپزی علاقه دارد. او یکی از ترس هایش هم چنین به گربه است و از گربه بسیار زیاد می ترسد. اینکه وی بسیار زیاد به رنگ ابی علاقه دارد و الگوی او نیز یکی از خوانندگان به نام جی جی لین می باشد. از دوستان صمیمی وی می توان به سونگمین که عضو گروه سوپر جونیور می باشد و هم چنین امبر که عضو گروه اف اکس می باشد نیز هستند.

عکس های شیومین

شیومین یک خواننده بسیار محبوب می باشد که عکس های او در سراسر فضای مجازی وجود دارد و این شخص نیز در اینستاگرام خود عکس های زیادی از خود منتشر کرده است که دیدن این عکس ها خارج از لطف نیست. با جست و جو کردن جمله عکس های شیومین می توان عکس های بسیار زیادی را از این شخص در اینترنت دید و هم چنین می توان در اینستاگرام او عکس های او را مشاهده نمود.

خواهر شیومین

شیومین دارای یک خواهر کوچک تر از خودش می باشد. اطلاعات دقیقی از خواهر این شخص در دسترس نیست اما گویا این شخص نیز مدتی به خوانندگی مشغول بوده است. مادر شیومین از وی خواسته بود که هیچ گاه هویت خود را فاش نکند و او هم این کار را انجام نداده است. از خواهر شیومین فقط تعدادی عکس در اختیار است که می توان با سرچ کردن تنها نام خواهر شیومین عکس های این شخص را مشاهده نمود. هم چنین چون مشخص نیست که نام این شخص چه می باشد اینستاگرام خواهر شیومین نیز مشخص نمی باشد.

ثروت شیومین چقدر است؟

شیومین یکی از عضو های پر کار گروه اکسو می باشد. این شخص نیز با کار های مختلفی که انجام داده است از مدلینگ تا کار کردن تا خوانندگی و بازیگری و هم چنین با مجری مستند های گرشگری و نیز همکاری با گروه های دیگر قطعا تا کنون ثروت بسیار زیادی را به دست اورده است. او یک خواننده ثروتمند می باشد و البته در مورد اینکه چقدر ثروت دارد اطلاعاتی در دسترس نیست اما می توان گفت که یک فرد پر در امد می باشد و از زندگی مرفهی برخوردار است.

این خواننده در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

این خواننده که یک بازیگر می باشد در فیلم های مختلفی نیز بازی کرده است. او سریال های بسیار زیادی را بازی کرده است که این سریال ها نیز تبدیل به سریال های پر بیننده شده است. هم چنین در فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است که هر کدام به نوبه خود بازخورد های بسیار زیادی داشته است.

او در سال دوهزار و شانزده در فیلم مردی که رود خانه را می فروشد بازی کرد و نقش مکمل مرد را داشت.

هم چنین در سال دوهزار و پانزده در فیلم همسایه بغلی اکسو به عنوان یکی از اعضای گروه اکسو بازی کرد و در همان سال نیز در فیلم سقوط برای چالش بازی کرد که نقش اصلی را داشت. بعد از ان نیز مجدد در همان سال فیلم مدرسه اُز را بازی کرد و بعد از ان نیز در فیلم بازگشت بازی کرد. او یک بازیگر و خواننده معروف می باشد که محبوبیت و شهرت بسیار زیادی را در کره دارا می باشد. او نقش های مختلفی بازی کرده است که هر کدام خصوصیت های مختلفی داشته است و توانسته است که او را باچالش های مختلفی رو به رو کند. او در مصاحبه ای گفته است که این چالش ها برای وی بسیار جذاب می باشد و باعث شده است که او بتواند تجربه های مختلفی را کسب کند.

اینستاگرام شیومین

شیومین یک سلبریتی معروف با کار های مختلف در کره می باشد. او در اینستاگرام خود دارای هفت و نیم میلیون دنبال کننده می باشد و هم چنین سی و شش پست دارد. او از اینستاگرام تیک ابی دریافت کرده است و هم چنین صفحه پر بازدید دارد. وی در اینستاگرام خود کار تبلیغات نیز انجام می دهد و از این طریق نیز به کسب در امد مشغول می باشد.

مصاحبه با شیومین

باید گفت که با گروه اکسو تا کنون مصاحبه های مختلفی انجام شده است. این مصاحبه ها را افراد و موسسه های مختلف انجام داده اند. مثلا تا کنون از برند های مختلف و هم چنین از مجلات مختلف با شیومین مصاحبه شده است. هم چنین باید گفت که با این شخص جوان چند برنامه تلوزیونی و اینترنتی مختلف نیز مصاحبه کرده اند. این مصاحبه ها و فیلم های این مصاحبه ها به صورت کامل در سایت های مختلف خبری و جود دارد و می توان این فیلم ها را دانلود نموده و تماشا نمود.

حاشیه های این خواننده

شیومین یک خواننده بسیار پرکار می باشد. باید گفت که او انقدر سرگرم کار های خود می باشد که اصلا فرصت نمی کند تا کاری انجام بدهد که او را به حاشیه برساند. در مورد شیومین هر اطلاعاتی که وجود دارد در مورد کار های او می باشد که این کارها شامل فعالیت های هنری و هم چنین فعایت های بازیگری و خوانندگی او است که او بسیار به این کار ها علاقه دارد و پیوسته ان ها را دنبال می کند.

کلاب هاوس شیومین

یکی از شبکه های مجازی بسیار مورد علاقه افراد، کلاب هاوس می باشد که می توان به راحتی ان را نصب نموده و از ان استفاده کرد. باید گفت که تعداد کاربران در کلاب هاوس هنوز بسیار کم می باشد و به تعداد افراد اینستاگرام نمی باشد و بیشتر سلبریتی ها در ان می باشند. شیومین نیز یکی از سلبریتی هایی می باشد که در کلاب هاوس دارای صفحه می باشد و این صفحه نیز دارای دنبال کنندگان زیادی می باشد. سلبریتی ها می توانند در کلاب هاوس نیز در به فعالیت تبلیغات خود ادامه بدهند. ان ها در این فضا می توانند بسیار زیاد نیز فعالیت های مفیدی انجام بدهند. شیومین نیز در کلاب هاوس فعالیت دارد و فعالیت های مفیدی نیز در این جا انجام می دهند.

جوایز و افتخارات این خواننده محبوب

شیومین یک خواننده بسیار موفق بوده است و توانسته است که فعالیت های بسیار زیادی انجام دهد و در همین جهت جوایز بسیار زیادی را دریافت کند. او در ماه اگوست دوهزار و نوزده به همراه اونیو از شاینی و یون چی سانگ در موزیکال ارتش بازی کرد و دارای جایزه شد. هم چنین در سال دوهزار و پانزده برای بازی در درام در چهل و سومین جشنواره برنده جایزه Web Drama شد. هم چنین در سال دو هزار و هفده در یک مراسم به نام کلیک استار وارس برنده جایزه مشهور ترین خواننده شد. او علاوه بر این ها جوایز بسیار زیاد دیگری نیز دریافت کرده است. او یک خواننده موفق بوده است که توانسته است که از جوایز زیادی برخوردار باشد. این جوایز به دلیل بازی های مختلف در فیلم های مختلف بوده است و هم چنین به دلیل کار های موزیکال مختلفی که انجام داده است می باشد.

بهترین اهنگ های شیومین

شیومین اهنگ های بسیار زیادی را خوانده است که این اهنگ ها بسیار زیاد بازخورد ها واکنش های مثبتی را داشته است. او هم چنین توانسته است که بهترین اهنگ هارا منتشر کند که در بین افراد مختلف دنیا بسیار شنیدنی می باشد. در ادامه نیز به معرفی چند مورد از اهنگ های بسیار زیبای شیومین می پردازیم.

با احساست نجنگ

اهنگ با احساست نجنگ یکی از اهنگ های بسیار زیبای این شخص می باشد که بعد از منتشر شدن توانست توجه های بسیا زیادی رابه خود جلب کند.

جنگ

اهنگ جنگ شیومین از اهنگ های او می باشد که جزو برترین اهنگ های اوست. این اهنگ از متن حماسی و هم چنین محکمی برخوردار می باشد که بسیار جذاب است.

اگزکت

اهنگ اگزکت نیز یکی دیگر از اهنگ های شیومین می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و توانسته است که جزو اهنگ های برتر شیومین باشد.

ریتمم را بهم نزن

اهنگ ریتمم را بهم نزن یکی از اهنگ های شاد شیومین می باشد که بسیار پرهیجان می باشد و بسیار پر جنب و جوش می باشد.

وسواس

اهنگ وسواس نیز از دیگر کارها و هم چنین از کار های احساسی شیومین می باشد که بسیار جذاب است.

سریال های شیومین

سریال هایی که شیومین در ان ها بازی کرده است بسیار جذاب می باشد. او در این سریال ها توانسته است که مهارت های بازیگری خود را به نمایش بگذارد و مورد توجه علاقه مندانش قرار بگیرد. هم چنین گاهی اوقات این سریال ها تبدیل به سریال های پر بیننده سال شده است.

شیومین و همسرش

باید گفت که شیومین تا کنون در گیر هیچگونه روابط عاطفی نشده است و این باعث می شود که او تا کنون ازدواج نکرده باشد و هم چنین همسری نداشته باشد. البته اگر هم او رابطه عاطفی داشته باشد اطلاعی از ان در دسترس نیست. البته که می گویند که او دختری را دوست دارد.

شیومین و کیم یو جونگ

کیم یو جونگ یکی از بازیگران بسیار موفق و بسیار مطرح نه تنها در کره بلکه در بیشتر کشور ها می باشد. این دو نفر در یکی از سریال ها و فیلم های سینمایی با یکدیگر همکاری کرده اند و این همکاری باعث شد تا خروجی کار بسیار زیاد جذاب باشد.

شیومین و لوهان

لوهان یکی دیگر از افراد گروه اکسو می باشد که او نیز بسیار معروف است. این دو نفر بسیار با یکدیگر کار های مختلفی را انجام داده اند و فعالیت های بسیار زیادی را با یکدیگر انجام داده اند. همچنین اینکه باید گفت که فعالیت های این دو نفر بسیار شاد و پر از حال خوب می باشد و افراد زیادی ان را دنبال می کنند. این دو نفر کار های فان را انجام می دهند و هم چنین اینکه ویدیو هایی که از این دو نفر کار های این دونفر وجود دارد بسیار زیاد دیدنی می باشد.

شیومین و مارک

مارک نیز یکی دیگر از دوستان شیومین می باشد که فعالیت های بسیار زیادی را با شیومین انجام داده است و این فعالیت ها نیز در خصوص خوانندگی می باشد یعنی اینکه این دو نفر کنسرت های مشترک مختلفی را با یکدیگر انجام داده اند و این کار های دو نفره مشترک بازخورد های بسیار خوبی را داشته است. این کار های این دو نفر نیز به دلیل اینکه بسیار خوب با یکدیگر فعالیت می کنند، توانسته اند که بسیار کارهای بسیار خوبی را از خود ارائه دهند. هم چنین کیفیت کار های این دو نفر نیز بسیار خوب می باشد و توانسته است که مخاطبان زیادی را جذب کرده است.

خانواده شیومین

شیومین تا کنون از خانواده خود هیچگونه اطلاعاتی را منتشر نکرده است و این به دلیل خواسته مادرش می باشد. زیرا مادرش از او خواسته است که هیچگونه اطلاعاتی از خانواده خود فاش نکند و هویت خود را فاش نکند. البته باید گفت که خانواده او باید بسیار به وی اهمیت بدهند و هم چنین بسیار زیاد این شخص را حمایت کنند چرا که او بدون حمایت خانواده نمی توانست که به این درجه از موفقیت برسد. او باید از خانواده متمدن و خوبی برخوردار باشد و هم چنین اینکه از خانوده بسیار با فرهنگی برخوردار است.

 • ویکی پدیا xiumin را برایتان در دسترس قرار داده ایم تا با کمک از آن بتوایند شناخت بهتری از این خواننده برای خود رقم بزنید.

سوالات متداول

 1. نام خواهر شیومین چیست؟

  از خواهر شیومین هیچ اطلاعی در دسترس نمی باشد زیرا که مادرش از او خواسته است که اطلاعت هویتی را فاش نکند.

 2. او در ابتدا در کدام گروه عضو بوده است؟

  وی از همان ابتدا عضو گروه اکسو بوده است و هم چنان عضو این گروه می باشد.

 3. این شخص نیز با کدام یک از هم گروهی هایش یک زیر گروه زده است؟

  با یکی از هم گروهی هایش به نام بکهیون این زیر گروه را زده اند.

 4. دوستان صمیمی شیومین چه کسانی هستند و عضو کدام گروه می باشند؟

  سونگمین عضو گروه سوپر جونیور و هم چنین امبر عضو گروه اف اکس از دوستان این شخص می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0