رپر های وست کوست یا همان رپرهای ساحل غربی + بهترین آهنگ های آن ها

0 دیدگاه

اگر تمایل دارید تا در رابطه با رپر های وست کوست اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

رپر های وست کوست چه افرادی هستند؟

رپر های وست کوست چه افرادی هستند؟

این روز ها برخی از افراد هستند که با مفهوم وست کوست آشنایی ندارند و تصور می کنند که یک گروه و یا کمپانی است. اما در این باره باید بگوییم که وست کوست (West Coast) ساحل غربی ایالت کالیفرنیا است و محل خیلی از بزرگان رپ بوده است. حال در این قسمت می خواهیم تا به معرفی برخی از آن ها بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اسنوپ داگ

کلوین کوردوزار بروداس جونیور که با نام حرفه‌ ای خود یعنی اسنوپ داگ شناخته می‌ شود، رپر و شخصیت رسانه‌ ای آمریکایی است. بهتر است که بدانید او یکی از رپر های صاحب نام در گنگستا رپ و وست کوست هیپ هاپ می باشد. اسنوپ داگ در سراسر جهان و حتی ایران طرفداران بسیار زیادی دارد.

آیس کیوب

اوشا جکسون که با نام هنری آیس کیوب شناخته می شود، بازیگر، رپر و هم چنین فیلم‌ نامه‌ نویس آمریکایی است. وی حرفه هنری خود را با گروه هیپ هاپ C.I.A شروع کرد و بعد از آن به گروه ان.دابلیو.ای پیوست. بهتر است که بدانید معمولا متن آهنگ‌ های او خشن و سیاسی است و یکی از عضو های پایه‌ ای سبک گنگستا رپ شناخته می‌ شود.

دکتر دره

آندره رومله یانگ که با نام هنری خود، یعنی دکتر دره شناخته می شود، یکی از رپر های معروف آمریکایی است. او مؤسس و اداره‌ کنندهٔ شرکت اَفترمث است. وی تهیه‌ کننده و حامی خیلی از آلبوم‌ ها و کاشف رپر های بزرگی مانند: اسنوپ داگ، گیم، امینم، فیفتی سنت و کندریک لامار به‌ شمار می‌ رود.

کندریک لامار

کندریک لمار داکوُرث رپر، خواننده هیپ هاپ و هم چنین ترانه ساز اهل آمریکا، شهر کامپتون ایالت کالیفرنیا می باشد. بیشتر ترانه های این رپر معروف لامار انتقاد و اعتراض به معضلات اجتماعی مانند نژاد پرستی علیه سیاه پوستان، فقر و اعتیاد می باشد.

عکس رپر های وست کوست را در کجا مشاهده کنیم؟

بهتر است که بدانید اکثر رپران وست کوست از رپران مشهور و سرشناس به شمار می‌ روند که در سراسر جهان طرفداران و مخاطبان بسیار زیادی دارند. حال خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده عکس رپر های وست کوست بپردازند تا به این گونه بیشتر جویای احوال آن‌ ها شوند. در این باره باید بگوییم که روش‌ های مختلفی برای مشاهده عکس های این دسته از افراد معروف وجود دارد. به عنوان مثال اگر به شبکه‌ های مجازی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه کنید، می‌ توانید عکس‌ های جالبی از این افراد را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید. هم چنین با مراجعه به اینترنت و جستجوی عبارت مورد نظر خود نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی در رابطه با این که در حال حاضر رپر های وست کوست کجاست و در کجا فعالیت می‌ کنند را نیز به دست آورید.

پیج اینستاگرام رپر های وست کوست چیست؟

این روز ها اکثر این دسته از رپران همانند سایر رپر ها و افراد معروف دیگر در اینستاگرام که یکی از شبکه های مجازی محبوب است فعالیت می‌ کنند، آن ها از طریق این شبکه با مخاطبان و طرفداران خود در ارتباط هستند و به این گونه به معرفی آلبوم ها و آهنگ ها و کار های جدیدشان می‌ پردازند و هر از گاهی عکس ها و کلیپ هایی را نیز از خود برای مخاطبانشان منتشر می‌ کنند که تمام این پست‌ ها با طرفداران زیادی نیز رو به‌ رو شدند. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از این رپران را دارید، پیشنهاد ما این است که نام رپر مورد نظر خود را به انگلیسی در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج او برای شما برای نمایش یابد. از آن جایی که آن ها در اینستاگرام فالووران زیادی دارند، پیجشان نسبت به پیج های فیک به راحتی قابل تشخیص می باشد.

درگیری رپر های وست کوست با رپر های ایست کوست به چه دلیل است؟

در ابتدا باید بگوییم که ایست کوست (East Coast) منطقه ساحل شرقی واقع در ایالت نیویورک است و محل زندگی برخی از بزرگان رپر است. حال بهتر است که بدانید ایست کوست و وست همواره به عنوان قطب های بزرگ رپ آمریکا مطرح بوده اند که بار ها باعث تحول در رپ آمریکا شده اند. حال بهتر است که بدانید این دو گروه همواره دوست اما رقیب هم دیگر بوده اند و هر از گاهی درگیری رپر های وست کوست و ایست کوست مشاهده می شود. درگیری این دو گروه دلایل مختلفی دارد که یکی از دلایل آن در رابطه با نوع و سبکشان می باشد.

معروف ترین آهنگ های رپر های وست کوست کدامند؟

بهتر است که بدانید اکثر رپران وست کوست از رپران بزرگ و پرافتخاری هستند که تا به اکنون آثار خارق العاده و قوی را منتشر کرده اند. حال از معروف ترین آهنگ های این رپران می توان به Nuthin’ But A “G” Thang از دکتر دره، Warren G از وارن جی، It’s Funky Enough از دی.او.سی و … اشاره کرد.

رپر های وست کوست چه حاشیه هایی داشته اند؟

حاشیه در پیرامون اکثر افراد معروف مشاهده می شود که این موضوع شامل رپر های وست کوست نیز می باشد. حال بهتر است که بدانید هر از گاهی منابع اطلاعاتی آن ها در شبکه های مجازی منتشر می‌ شود که این موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه هایی برای این دسته از افراد می‌ شود. حال از مهم ترین حاشیه هایی که تا به اکنون برای آن ها به وجود آمده است می‌ توان به موضوعاتی مانند: درگیری و کل کل هایی که با سایر رپران داشته اند، روابط شخصی آن ها، کناره گیری از حرفه شان، فیت هایی که منتشر کرده اند و … اشاره کرد.

درآمد رپر های وست کوست چقدر است؟

اکثر رپران وست کوست افراد معروف و مشهوری هستند که توانسته اند از طریق حرفه شان به یک درآمد عالی و ثروت چند میلیون دلاری برسند. حال این موضوع را هم باید افزود که درآمد آن ها از طریق فروش آلبوم ها، آهنگ هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت می باشد. هم چنین بهتر است که بدانید از آن جایی که اکثر آن ها تمایلی ندارند تا میزان درآمدشان رسانه ای شود، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی در اینترنت در دسترس نمی باشد.

رپر های وست کوست در کدام منطقه زندگی می کنند؟

برای خیلی از مردم و به ویژه مخاطبان رپران وست کوست سوالی که به وجود می‌ آید، این است که آن ها در کدام منطقه زندگی می‌ کنند؟ در این باره باید بگوییم که اکثر آن ها در ساحل غربی زندگی می کنند. حال شما می توانید با مراجعه به اینترنت و جستجو عباراتی مانند رپر های ساحل غربی و هیپ هاپ ساحل غربی با نتایج خوبی رو به رو شوید.

آیا رپر های وست کوست تا کنون کنسرتی برگزار کرده اند؟

از آن جایی که این رپران مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان دارند، به همین دلیل تا به اکنون کنسرت هایی را در کشور ها و شهر های مختلف برای طرفدارانشان برگزار کردند که تمام این کنسرت ها با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شده اند.

بزرگ ترین دیس های رپر های وست کوست کدامند؟

این روز ها انتشار دیس و دیس بک در بین رپران بسیار رایج و متداول شده است. حال خیلی از افراد بر این باورند که تا به اکنون امینم دیس ترک های قوی و خارق‌ العاده‌ ای را منتشر کرده است. می توانید در سایت های موسیقی به جستجو و دانلود دیس ترک های امینم و یا سایر رپران وست کوست بپردازید.

کدام یک از رپر های وست کوست فوت کرده است؟

متاسفانه برخی از رپر های وست کوست این روز ها دیگر در میان ما نیستند و فوت کردند. حال اگر تمایل دارید تا بدانید که کدام یک از این رپران فوت شده‌ اند، می توانید به اینترنت مراجعه نمایید و لیست این دسته از رپران را جستجو و مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. معروف ترین رپر های وست کوست کدامند؟

  از معروف ترین رپر های وست کوست می توان به اسنوپ داگ، آیس کیوب، دکتر دره، کندریک لامار و … اشاره کرد.

 2. اسنوپ داگ کیست؟

  کلوین کوردوزار بروداس جونیور که با نام حرفه‌ ای خود اسنوپ داگ شناخته می‌ شود، رپر و شخصیت رسانه‌ ای اهل آمریکا است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید او یکی از رپر های صاحب نام در گنگستا رپ و وست کوست هیپ هاپ است.

 3. درآمد رپر های وست کوست چقدر است و چگونه درآمدزایی می کنند؟

  این رپران توانسته اند از طریق فروش آهنگ ها، آلبوم هایشان و هم چنین برگزاری کنسرت برای خود درآمدزایی کنند. البته اکثر آن ها تمایلی ندارند تا میزان درآمدشان رسانه ای شود، به همین دلیل در این باره اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

 4. آیا این رپران تا به اکنون کنسرت برگزار کرده اند؟

  این رپران طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند، به همین دلیل تا به اکنون کنسرت های متعددی را در کشور ها و شهر های مختلف برای طرفدارانشان برگزار کرده اند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0