ویناک، خواننده ای در سبک موسیقی رپ می باشد. این رپر از مشهورترین رپرهای ایرانی مدت زیادی نیست که در این حوزه فعالیت می کند و به تازگی شروع به خوانندگی در این سبک کرده است. برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی این خواننده با ما تا انتهای متن همراه باشید.

ویناک کیست؟

ویناک کیست؟

ویناک یکی از رپر های نسل 4 است که در چند سال اخیر در حوزه خوانندگی شروع به فعالیت کرده و توانسته است طرفداران خاص خودش را به دست بیاورد. کسی که او را به اسم مستعار ویناک می شناسیم و فعالیتش را با این نام شروع کرده است، مدت نسبتا زیادی است که در ترکیه زندگی می کند. او در بعضی آهنگ های خود با کسانی همچون آرتا، مستر پرهام و سپهر خلسه همکاری داشته و همین طور یکی از دوستان سپهر خلسه، آرتا و کوروش وانتونز به شمار می رود که روابط صمیمانه ای با هم دارند. یکی از آهنگ هایی که با همکاری آرتا منتشر کرده و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و توانسته است شنوندگان زیادی پیدا کند، آهنگی به نام ” پیشم بیا ” است که جزو پر شنونده ترین آهنگ های او به شمار می رود. از دیگر ترانه های او می توان به هوس کردم، کدئین، شهر ما، تا فردا، اگه دوست داری منو، پاپاپا، اینجا کجاست، قورباغه، آخرین جمعه و همه چی خوبه اشاره کرد.

معروف ترین آهنگ های ویناک کدامند؟

در بین ترانه های هر خواننده بعضی از آهنگ ها هستند که طرفداران بیشتری پیدا می کنند و پرشنونده تر و محبوب تر می شوند. این خواننده هم مانند هر خواننده دیگری آهنگ هایی دارد که نسبت به آهنگ های دیگرش محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

پیشم بیا

یکی از این آهنگ ها “پیشم بیا” است که در سال ۲۰۱۸ ویناک آن را با همکاری آرتا منتشر کرده است.

قورباغه

ترانه دیگری که از جزو معروف ترین ترانه های این خواننده رپ به شمار می رود “قورباغه” است که به تازگی و در سال ۲۰۲۱ توسط ویناک متتشر شده و به یکی از پرشنونده ترین موزیک های این خواننده نسبتا تازه کار تبدیل شده است.

عکس های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

طبیعتا هر خواننده ای بعد از مشهور شدن طرفداران خاص خودش را پیدا می کند و این طرفداران مشتاق به دیدن عکس های آنها هستند. از این رو کسانی که مایل به دیدن عکس های ویناک، این خواننده سبک رپ هستند می توانند عکس های او را در صفحه های مجازی او همانند اینستاگرام، تلگرام و توییتر و همچنین در سایت های مختلف مشاهده کنند. یکی از بهترین منابع برای دنبال کردن این خواننده و دیدن جدید ترین عکس و فیلم های او اینستاگرام او است که عکس هایش را در قالب پست یا استوری منتشر می کند و طرفداران و دوست‌ داران او می توانند جدید ترین آنها را در این صفحات مشاهده کنند.

آیدی پیج اینستاگرام ویناک چیست؟

در حال حاضر که تقریبا همه مردم در صفحات مجازی فعالیت داشته و مدت زیادی را در فضای مجازی سپری می کنند. افراد معروف و مشهور همانند خواننده ها، بازیگران، مدل ها و … پیج های اینستاگرامی مخصوص خود را داشته و عکس ها و کلیپ های خود را در این پیج ها منتشر کرده و در اختیار مردم قرار می دهند. ویناک هم همانند هر شخص مشهور دیگری پیج اینستاگرام داشته که در آن عکس ها و فیلم هایی از خودش منتشر می کند و همین طور در صورت برگزاری کنسرت می تواند اطلاع رسانی هایی را در این پیج قرار دهد تا طرفداران او از آنها با خبر شوند. آدرس پیج اینستاگرامی این خواننده vinakofficial است که تقریبا بیش از ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

درآمد ویناک چقدر است؟

ویناک که یکی از خواننده های سبک رپ است که نسبت به خیلی از خواننده های دیگر در این سبک، درآمد بیشتری داشته است. اما به دلیل اینکه مدت زیادی نیست که خوانندگی رپ را شروع کرده، درآمد او نسبت به اشخاص مشهور تر و قدیمی تر که در حوزه خوانندگی سبک رپ فعالیت می کنند، نسبتا کمتر می باشد. با این حال ویناک هم مانند هر شخص معروف دیگری می تواند درآمد زیادی از طریق صفحات مجازی اش کسب کند و این درآمد با معروفیت بیشتر او و بیشتر شناخته شدن او بیشتر خواهد شد. علاوه بر صفحات مجازی، کنسرت ها هم بخش خیلی بزرگی از درآمد هر خواننده را ایجاد می کنند به همین خاطر از زمانی که ویناک شروع به برگزاری کنسرت کند درآمد او هم به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا ویناک تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

آیا ویناک تا کنون کنسرتی برگزار کرده است؟

یکی از سوال هایی که در رابطه با این خواننده پیش می آید این است که آیا او تا به حال کنسرتی برگزار کرده است یا خیر. در پاسخ به این سوال باید گفت تا زمانی که ویناک در ایران زندگی می کرده با توجه به اینکه سبک موسیقی او رپ است، این خواننده نتوانسته مجوز برگزاری کنسرت را بگیرد و پس از آن هم، در حال حاضر که در ترکیه زندگی می کند موفق به برگزاری کنسرت در این کشور نشده است. اما امید است که بتواند در آینده ای خیلی نزدیک کنسرت های متعددی برگزار کند و دوست داران و شنوندگان آهنگ های او به کنسرت هایش بروند.

ویناک چه حاشیه هایی داشته است؟

در رابطه با حاشیه های رپ فارس و حواشی این رپر نسبتا تازه کار باید گفت که او هم مانند هر شخصیت معروف و شناخته شده دیگری حاشیه هایی داشته و از این موضوع مستثنی نیست. در بین خواننده ها و مخصوصا خواننده های سبک رپ زمانی حاشیه های زیادی ایجاد می شود که شخص دیس بک هایی در رابطه با رپر ها یا رپری دیگر منتشر می کند. ویناک هم با انتشار دیس بک برای خواننده ای به نام علی جیدال حاشیه های زیادی برایش به وجود آمد و همین طور برای طرف مقابلش هم حاشیه هایی ایجاد شد. اما همچنان این خواننده حاشیه های زیادی را با خود به همراه نداشته و به نسبت دیگر رپر ها کم حاشیه تر است.

پوری با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

پوری با کدام رپر ها همکاری کرده است؟

ویناک مدت خیلی زیادی نیست که مشغول فعالیت در خوانندگی در سیک رپ است اما در همین زمان نسبتا کم هم توانسته با همکاری رپر های معروف و متعددی آهنگ تولید و منتشر کند. از جمله این آهنگ ها پیشم بیا است که این خواننده توانسته در سال ۲۰۱۸ با همکاری آرتا آین آهنگ شنیدنی و پرطرفدار را منتشر کند. علاوه بر پیشم بیا می توان به آهنگ تا فردا هم اشاره کرد که این آهنگ توسط ویناک و سپهر خلسه تولید و منتشر شده و در بین طرفداران ویناک محبوب است. این خواننده همین طور همکاری هایی باKas, piltan emshahi, ary karami, alipasha, ali t داشته و محبوبیت و مشهور بودن این خواننده ها تاثیر زیادی بر شنیده شدن آهنگ های ویناک و همین طور بیشتر شناخته شدن او در بین شنوندگان سبک رپ داشته است.

اولین آهنگ ویناک چه نام داشت؟

اولین آهنگ این خواننده “اگه منو دوس داری” نام دارد که کمتر از ۳ دقیقه مدت زمان این آهنگ است و در سال ۲۰۱۷ منتشر شده که در آن زمان ویناک معروفیت زیادی نداشت و این آهنگ تا حدود کمی باعث شناخته شدن او در بین طرفداران سبک رپ شد و همین طور باعث شد افراد زیادی او را دنبال کرده و شنونده موزیک هایی باشند که در آینده از او منتشر می شود. اما با این حال ترانه “اگه منو دوس داری” تاثیر آنچنان زیادی بر معروفیت و مشهور شدن او در بین طرفداران سبک رپ نشد اما با ادامه فعالیت او و همکاری تعدادی از رپر های معروف با او همچون آرتا، سپهر خلسه و غیره باعث معروفیت بیشتر او شد.

موزیک ویدیو های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

موزیک ویدیو های ویناک را در کجا مشاهده کنیم؟

در حال حاضر که افراد زیادی درفضای مجازی در حال فعالیت هستند و زمان زیادی را در طول روز به آن اختصاص می دهند هر کسی می تواند با جستجوی نام این خواننده در صفحات مجازی و یا در سایت ها در کمترین زمان به موزیک ویدئو های او دسترسی پیدا کند و آنها را مشاهده کنند؛ و یا حتی می توانند با دنبال کردن صفحات اصلی او در فضای مجازی جدید ترین موزیک ویدئو های این خواننده رپر را مشاهده کنند. باید گفت بهترین منبع برای دیدن کلیپ ها و موزیک ویدیو های هر خواننده ای، اینستاگرام و یوتیوب است به همین خاطر برای دیدن موزیک ویدئو های مربوط به ویناک هم این دو منبع بهترین منابع هستند.

اولین آلبوم ویناک چه نام داشت؟

اکثر خواننده ها پس از گذشت مدتی از شروع فعالیت خود، شروع به ساخت آلبوم می کنند اما ویناک هنوز آلبومی منتشر نکرده و همین طور که طرفداران او منتظر انشار آلبوم از سوی او هستند می توان امید داشت که در آینده ای نه چندان دور این خواننده هم آلبومی منتشر کند و در بیوگرافی ویناک این آلبوم ثبت شود. ویناک اینستا هم فعلا درباره ساخت آلبوم مطلبی منتشر نکرده اما دانلود آهنگ جدید ویناک این دیوونه دانلود آهنگ ویناک به نام اکیپ ما دانلود آهنگ ویناک بنام لین لند ترانه های پیشنهادی هستند که میتوانید از شنیدن آنها لذت ببرید و با دانلود پلی لیست آهنگ های ویناک عضوی از طرفداران او بشوید.

سوالات متداول

 1. ویناک در چه سبکی از موسیقی فعالیت دارد؟

  سبک موسیقی ویناک این خواننده تازه کار، رپ می باشد.

 2. نخستین ترانه ویناک در چه سالی منتشر شد؟

  در سال ۲۰۱۷ اولین آهنگ از ویناک منتشر شده است.

 3. اسم آهنگی که ویناک با همکاری سپهر خلسه خوانده چیست؟

  اسم این موزیک “تا فردا” می‌ باشد.

 4. اسم صفحه مجازی ویناک در اینستاگرام چیست؟

  آدرس صفحه مجازی ویناک در اینستاگرام vinakofficial است که بیش از ۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید