بیوگرافی ونوس کامرانی و عکس های حاشیه ساز او در اینستاگرام

0 دیدگاه

ونوس کامرانی از جمله سلبریتی های اینستاگرام و بلاگر های شناخته شده و فعال در اینستاگرام و عرصه مدلینگ است که برای کسب و کار های معروف و یا تازه کار فعالیت کرده و در اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان بسیار زیادی را به دست آورده است. ونوس کامرانی برای برند های شال و روسری و لباس فعالیت کرده و پس از گذشت مدت ها کسب و کار های شناخته شده دیگری به او پیشنهاد همکاری بیشتری داده اند. از این رو هم اکنون افراد مختلفی هستند که تمایل دارند درباره این سلبریتی جزئیات بیشتری را به دست آورند. پس اگر شما تمایل به شناخت او دارید، همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

ونوس کامرانی کیست؟

ونوس کامرانی کیست؟

ونوس کامرانی یکی از افراد بسیار مشهور و از مدل های اینستاگرام است که با برندهای متعددی فعالیت داشته است و زمانی که پیج اینستاگرام او را فالو کنید، متوجه خواهید شد که ونوس با برند های همکاری های موثری داشته است. او متولد اردیبهشت و سال ۱۳۷۲ است و از پرتلاشان سال گذشته است که با اشتیاق فراوان در عرصه مدلینگ به کسب تجربه پرداخته است. از همین رو افراد بسیاری او را دنبال می کنند و به او علاقه مند اند.

ونوس کامرانی با چه برند هایی فعالیت داشته است؟

با توجه به متنوع بودن برند هایی که این مدل با آنها به فعالیت پرداخته، در ادامه به معرفی ۳ نمونه از این برند ها خواهیم پرداخت و شما را بیش از قبل، در جریان تمام فعالیت های او خواهیم گذاشت.

بی بی خانوم

این برند یکی از برندهای پوشاک فعال و پر طرفدار است که فعالیت‌ های خود را اینترنتی و غیر حضوری در اینستاگرام به پیش می برد و دنبال کنندگان زیادی نیز با خود همراه نموده است.

درموند کالکشن

این برند، یکی از برندهایی است که ونوس مدت‌ ها پیش همکاری و فعالیت خود را با آن آغاز نموده و به شهرت رسیده است.

شال و روسری کاتلیا

شال و روسری برند معروف کاتلیا، از جمله معروف ترین و پر طرفدار ترین برند های فعال در ایران است که در طی سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ونوس نیز فعالیت و همکاری مشترکی بسیار حرفه ای را با این برند پشت سر گذاشته است.

عکس های ونوس کامرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده همه عکس های او که از زیباترین مدل های ایرانی است؛ راه های مختلفی پیش رو شما وجود خواهد داشت که نخستین راه، فالو کردن پیج اینستاگرام ونوس می باشد. همچنین، می توانید در سایت های گوگل نیز نام او را جستجو کنید و به مشاهده تمام عکس های موجود و به انتشار در آمده از او بپردازید.

پیج اینستاگرام ونوس کامرانی چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام ونوس کامرانی @venuskamrani است و او در پیج اینستاگرامش حدود ۱۳۵ هزار فالوور و دنبال کننده را با خود همراه گردانده و از خود و فعالیت های کاری و روزمره خود ویدیو ها و عکس های متنوعی را منتشر می کند و اینگونه، ارتباط خود را با دنبال کنندگان و هواداران خود حفظ می گرداند.

درآمد این مدل چقدر است؟

 این مدل به تازگی با برندهای بسیار معروفی در حال همکاری می باشد و همین نشان از میزان تسلط و استعداد او دارد. او دیگر مانند گذشته کم کار نیست و همین موضوع باعث شده تا کسب و کار های متعددی او را از ثروتمند ترین مدل های اینستاگرامی بدانند زیرا ونوس علاوه بر فعالیت هایش در مدلینگ، در شبکه مجازی اینستاگرام نیز به تبلیغات پرداخته و همین به ثروت او افزوده است.

ونوس کامرانی چه حاشیه هایی داشته است؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که طرفداران ونوس کامرانی او را یکی از بی جنجال ترین مدل فعال در اینستاگرام می دانند زیرا او هنگامی که حرفه خود را به طور جدی در اینستاگرام آغاز نمود، حواشی چندانی را برای خود به وجود نیاورد و همین او را بسیار محبوب گردانده است. تمام بلاگر های فعال در اینستاگرام بعد از گذشت مدت اندکی، مورد توجه مردم قرار می گیرند و همین شروع جنجال زیادی برای آنها می باشد اما نقطه مثبت فعالیت ونوس این است که او تاکنون، دور از تمام حاشیه ها بوده است.

همسر ونوس کامرانی کیست؟

ونوس کامرانی در اردیبهشت سال ۱۳۷۲ چشم به جهان گشوده و تا به این لحظه مجرد بوده و تا کنون نیز ازدواج نکرده است و هیچ اطلاعاتی درباره اینکه او در چه زمانی قصد ازدواج دارد، منتشر نکرده و مطابق گمانه زنی های موجود، گمان می کنیم که او قصد دارد در آینده ای نه چندان دور با کسی که دوستش دارد و با او در رابطه است، ازدواج کند. به هر حال با دنبال کردن پیج اینستاگرام او می توانید اطلاعات بیشتری از ونوس کامرانی به دست آورید.

ونوس کامرانی قبل عمل زیبایی

با مطالعه بیوگرافی ونوس کامرانی که در مصاحبه های با او منتشر شده، می دانیم که او مدت ها قبل از انتشار پروفایل ناب عکس های ونوس کامرانی مدل خوش چهره ایرانی در اینستاگرامش، چهره خود را نشان داد و از همان زمان مردم فعال در اینستاگرام متوجه شدند که این مدل اینستاگرامی، تا به این لحظه عمل زیبایی خاص و زیادی انجام نداده و از همان زمانی که عکس هایش را اینستاگرام نشان داده بود و آن چنان عملی خاصی انجام نداده بود، ونوس کامرانی، مورد توجه قرار می گرفت. به خاطر همان چند عمل اندکی که انجام داده مانند عمل بینی، سن ونوس کامرانی تا حدی بیش از سن کنونی او به نظر می آید. قد وی حدود ۱۷۰ سانتی متر است و مطابق سخنان خودش، این مدل به غیر از عمل بينی، عمل دیگری را پشت سرنگذاشته است.

سوالات متداول

 1. ونوس کامرانی چند سال سن دارد؟

  او ۲۹ سال سن دارد و متولد سال ۷۲ می باشد.

 2. آدرس پیج اینستاگرام او چیست؟

  آدرس پیج شخصی و کاری او در اینستاگرام venuskamrani می باشد.

 3. ونوس کامرانی چند هزار دنبال کننده و فالوور دارد؟

  او در اینستاگرام حدود ۱۳۰ k دنبال کننده را با خود همراه نموده است.

 4. ونوس کامرانی تا کنون با چه برندهایی همکاری داشته است؟

  او با برند شال و روسری کاتلیا و برند پوشاک درموند کالکشن فعالیت همکاری کرده است‌.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0