کشف حجاب نیوشا مدبر بعد از مهاجرتش سوژه این روزهای اینستاگرام

0 دیدگاه

این روزها اهالی سینما واکنش های متفاوتی نسبت به کشف حجاب نیوشا مدبر از جنجالی ترین بازیگران ایرانی نشان داده اند. در ادامه به تمام جزئیات اشاره خواهیم کرد.

دلیل کشف حجاب نیوشا مدبر

نیوشا مدبر بازیگر کم حاشیه اخیرا همانند خیلی از بازیگرها به کشور ترکیه مسافرت کرد. اما زمانی که کشف حجاب نمود متوجه شدیم که وی مهاجرت کرده است. او زمانی هم که در ایران حضور داشت به موضوع حجاب اجباری چندین بار در صفحه مجازش اش اشاره نموده بود. خیلی از افراد و حتی اهالی سینمای ایران به دست های پشت پرده اشاره کردند که باعث شده است بازیگران به کشف حجاب اقدام کنند. در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد .

عکس سرلخت نیوشا مدبر

عکس سرلخت نیوشا مدبر

مدتی از مهاجرت نیوشا به ترکیه نگذشته بود. یک هته بعد از این ماجرا عکس سرلخت نیوشا مدبر در فضای مجازی منتشر شد. اکنون او از بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی قلمداد می شود. خیلی از کاربران و حتی اهالی سینما از این موضوع شگفت زده شدند. بدون هیچ شکی کشف حجاب نیوشا مدبر باعث عدم بازگشت وی به ایران می شود. شایعاتی پیچیده است که عکس های سرلخت نیوشا مدبردر ترکیه مرتبط به صحنه فیلم برداری یک فیلم است. به احتمال زیاد نیوشا به حرفه بازیگری در ترکیه ادامه خواهد داد. اما تا کنون نسبت به عکس ها هیچ گونه واکنشی نشان نداده است.

واکنش به کشف حجاب نیوشا مدبر

نیوشا مدبر خیلی بازیگر مطرح و شناخته شده ای نبود. کارهایی که وی انجام داده است به تعداد انگشتان می باشد. اما در دوران کاری خود با افراد مطرح سینما از جمله منوچهر هادی ، بهرنگ توفیقی و…. همکاری کرد. این بازیگر بلافاصله پس از انتشار عکس های خود مورد نقد اهالی سینما ایران قرار گرفت. خیلی از افراد اشاره کردند که دلیل کشف حجاب نیوشا مدبر به خاطر دیده و معروف شدن می باشد. هم چنین بعضی از بازیگرها عنوان کردند که نیوشا در انجام کارهای خود عجله کرد. وی می توانست جایگاه بسیار بهتری در سینما ایران داشته باشد.

آیا واقعا کشف حجاب نیوشا به دلیل معترض بودن وی به این مسئله بوده است؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از جمله ادامه فعالیت های او در ترکیه و…. اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. نیوشا مدبر به کدام کشور مهاجرت کرده است؟

    نیوشا به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

  2. نیوشامدبر در سینما ایران چه جایگاهی داشت؟

    از نظر خیلی از اهالی سینما ایران، نیوشا مدبر می توانست بازیگر درجه یکی شود.

  3. مدبر در ترکیه به بازیگری ادامه خواهد داد؟

    معلوم نیست تا کنون وی نسبت به این خبر واکنشی نشان نداده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0