بیوگرافی اوگور ییلدیران و لیست بهترین فیلم های او

0 دیدگاه

اوگور ییلدیران یکی از بازیگران ترکی مشهور می باشد که با حضور در فیلم گودال توانست به معروفیت خود اضافه کند، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درمورد این بازیگر همه چیز را به شما بگوییم و اطلاعاتی را کسب کنید.

اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور ییلدیران یکی از بهترین بازیگران مرد ترکی می باشد که توانسته با حضور در فیلم گودال طرفداران زیادی را جذب کند این بازیگر که در فیلم گودال دو نقش را بازی کرده است، یکی در نقش کمال و دیگری در نقش نینجا سیاهپوش بوده است. در ادامه بیوگرافی اوگور ییلدیران باید گفت که او متولد 26 ژوئیه 1981 در شهر استانبول ترکیه می باشد. اوگور از همان اول به رقص علاقه زیادی داشت و کار خود را با رقص آغاز کرده است و توانسته در رقابت هادس در یوروویژن نام خود را به عنوان رقصنده به دست آورد. اوگور ییلدیران با حضور در فیلم گودال جایگاه خود را در تلویزیون پیدا کرد. او تحصیلات خود را در رشته ژیمناستیک آکادمی ورزشی دانشگاه گازی ادامه داده است.

بد نیست بدانید برادر اوگور یعنی مصطفی ییلدیران نیز در زمینه بازیگری فعالیت می کند و درمورد خود اوگور باید گفت که او در کنار بازیگری مجری گری و همچنین رقصندگی نیز می کند، به طوری که در یکی از برنامه ها مجری اوگور ییلدیران بوده است و از آراس بولوت اینملی درخواست کرد به روی سن بیاید آراس همان یاماچ در فیلم گودال می باشد، سپس زمانی که آراس به سن آمد از اوگور پرسید: بالاخره متوجه نشدم نینجا کی بود؟ اوگور در جواب به این سوال با شروع حرکات نینجایی پاسخ داد نمی دانم، که این موضوع نشان می دهد اوگور ییلدیران در فیلم گودال دو نقش را به بازیگری گرفته است.

عکس های اوگور ییلدیران را از کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این بازیگر شما می توانید نام اوگور ییلدیران را در گوگل سرچ کنید و تمام عکس های او را پیدا کنید و تماشا کنید در غیر این صورت می توانید به صفحه اینستاگرام او‌مراجعه کنید و تمام عکس ها، فیلم ها و تمام چیز هایی که مربوط به اوگور است را در پیج خودش مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام اوگور ییلدیران چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستا این بازیگر می توانید نام او را در برنامه اینستا سرچ کنید تا بتوانید پیج اصلی او را با تیک آبی پیدا کنید در غیر این صورت می توانید این آی دی ugur_yildiran را در اینستاگرام خود سرچ کنید تا وارد پیج اصلی او شوید، تعداد پست های به اشتراک گذاشته اوگور در اینستا 26 پست می باشد و تعداد دنبال کننده های او در حال حاضر 712 نفر می باشند، او در بیو پیج خود نام هنرمند را قرار داده است.

اوگور در پست های خود فیلم ها و عکس هایی را به اشتراک گذاشته است که می توانید با دنبال کردن او عکس ها و پست هایش را ببینید. اوگور ییلدیران اینستا نسبتاً خلوتی دارد لذا استوری و پست هایی به اشتراک ‌می گذارد، اما اگر به دنبال یوتیوب اوگور ییلدیران می باشید می توانید نام او را در برنامه یوتیوب سرچ کنید تا وارد یوتیوب او شوید.

همسر اوگور ییلدیران کیست؟

اوگور از جذاب ترین بازیگران ترکی در حال حاضر مجرد می باشد و تا به حال با کسی ازدواج نکرده است، لذا حاشیه این بازیگر درمورد عکسی بود که در کنار یک خانم ترکیه ای گرفته شده بود و عده ای بر این باور بودند که این دو با یکدیگر نامزد کرده اند اما باید گفت تمام این صحبت ها دروغ بوده و هیچ صحتی ندارد، اوگور ییلدیران کاملا مجرد می باشد و نامزدی ندارد.

اوگور ییلدیران در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

اوگور ییلدیران بازیگر ترک در فیلم های بسیار زیادی بازی نکرده است لذا از سال 2014 فعالیت خود را در تلویزیون آغاز کرده است شما می توانید در این متن همراه ما باشید تا تعدادی از فیلم های این بازیگر را به شما معرفی کنیم.

سریال گودال

این بازیگر توانست با حضور در فیلم گودال به معروفیت بالایی برسد همچنین باید گفت حرفه ای و فعالیتش در این که کاملا به صورت حرفه ای نقشش را اجرا کرده است بی تاثیر نیست. او در این فیلم دو نقش را بازی کرده است یکی از نقش های وی به نام کمال بوده است که یکی از نزدیکان یاماچ در فیلم بوده است و در آخر کشته می شود و نقش بعدی او در نقش نینجای سیاهپوش بوده است که باز هم کشته می شود اما این سری به دست یاماچ کشته می شود.

داستان این فیلم به این صورت است که عده ای خود را صاحب یک محله می داند و برای حفظ این محله جان های زیادی را از دست می دهد و درگیری های زیادی پیش می آید که کمال نیز یکی از نزدیکان یاماچ صاحب محله می باشد و به او در حمله ها دعوا ها کمک های زیادی می کند و در آخر کشته می شود. این فیلم از سال 2017 تا 2019 طول کشیده است اما سرانجام یکی از بهترین فیلم های ترکیه شده است که بسیاری طرفدار دو آتیشه فیلم گودال بوده اند، برای تماشای این فیلم جذاب و زیبا شما می توانید آن را از گوگل پیدا کرده و به صورت دوبله فارسی و یا زبان اصلی دانلود کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

سریال نفوذی

این سریال یکی دیگر از بهترین سریال هایی می باشد که اوگور ییلدیران در آن نقشی را بازی کرده است. این فیلم از سال 2017 تا 2018 در جا منتشر شدن بوده است و قسمت های زیادی را دارد. داستان این فیلم این گونه می باشد که دو پلیس به دنبال افرادی افتاده اند که جرایم زیادی دارند یکی از پلیس ها به اسم مرت کمک هایی به آن مجرم می کند و دیگری به اسم سارپ به عنوان پلیس مخفی در کنار این شخص حضور دارد.

می توان گفت این فیلم همانند فیلم گودال یکی از بهترین فیلم های ترکیه می باشد و اگر می خواهید این فیلم را تماشا کنید می توانید با سرچ کردن نام فیلم آن را پیدا کنید و این فیلم را به صورت زبان اصلی و یا دوبله مشاهده کنید و همچنین قابل ذکر است که این فیلم در شبکه های مختلفی نیز پخش می شود که اگر شرایطش موجود می باشد می توانید به صورت رایگان آن ها را تماشا کنید.

filinta

فیلم filinta جزو اولین فیلم های اوگور ییلدیران می باشد که از شبکه تلویزیونی پخش شده است این فیلم در سال 2014 تا 2016 در حال فیلمبرداری بوده است، ژانر این فیلم به صورت تاریخی و اکشن می باشد و داستان آن به این صورت است که مصطفی یک فرد جذاب و جوان می باشد که مهارت هایی را دارد او به همراه یکی از دوستان بچگی های خود به نام علی دوست و همکار می باشد و با هم خدمت می کنند.

داستان این فیلم از آنجایی شروع می شود که یک توطئه این دو رو درگیر خود می کند. شما می توانید برای دانلود کرده این فیلم می توانید به گوگل مراجعه کنید و با دانلود کردن آن از دیدنش لذت ببرید.

اوگور ییلدیران مدل است؟

درمورد فعالیت این بازیگر در زمینه مدلینگ اطلاعاتی در دست نمی باشد لذا او در زمینه های بازیگری، مجری گری و رقصندگی فعالیت هایی را دارد و در این عرصه ها کار می کند.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

همان طور که گفته شد او هنوز مجرد می باشد پس می توان گفت که فرزندی نیز ندارد و درمورد این که چه زمانی می خواهد ازدواج کند نیز چیزی گفته نشده است.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

این بازیگر درآمد قابل توجهی را کسب می کند همان طور که می دانید تمام بازیگران در هر پروژه کاری یک درآمد بسیار بالایی را دریافت می کنند حال که این بازیگر در کنار بازیگری شغل های دیگری نیز دارد نشان می دهد درآمد پایینی را کسب نمی کند. درمورد قد اوگور ییلدیران نیز باید گفت او قد بلندی دارد و چیزی حدود 184 سانتی متر قد این بازیگر محبوب می باشد.

این بازیگر چه افتخاراتی را کسب کرده است؟

او با حضور در فیلم گودال توانسته افتخاراتی را در نقش بازیگر کمال کسب کند همچنین، سریال های اوگور ییلدیران یکی از یکی معروف تر می باشند. رقص اوگور ییلدیران در رقابت های هادس یوروویژن توانست او را بیشتر نشان دهد و به عنوان رقصنده انتخاب شود. درمورد همسر اوگور ییلدیران باید گفت او هنوز مجرد است و همچنین اوگور ییلدیران اینستا کم جمعیتی نسبت به بقیه بازیگران سریال گودال دارد.

مدل موی کمال در سریال گودال به دو صورت بود که مدلی یک مدل کوتاه و جذاب و مدتی موهای بلندی از او به نمایش گذاشته شد درمورد والپیپر کمال در گودال می توانید در گوگل سرچ کنید و اطلاعاتی را از آن کسب کنید همچنین درمورد قد و وزن بازیگران گودال نیز می توانید به سرچ گوگل مراجعه کنید لذا درمورد قد بازیگر نقش کمال باید گفت او 184 سانتی متر قد دارد. شما می توانید کلیپ اوگور ییلدیران در فیلم هایش را از طریق اینستا اصلی او مشاهده کنید.

سوالات متداول

 1. اوگور ییلدیران چند سال سن دارد؟

  او متولد سال 1981 می باشد و می توان گفت او در حال حاضر چهل سال سن دارد.

 2. آیا نینجای سیاهپوش همان کمال بوده است؟

  بله، این بازیگر در نقش نینجای سیاهپوش در فیلم گودال بازی کرده است.

 3. اوگور ییلدیران ازدواج کرده است؟

  خیر، او در حال حاضر مجرد می باشد و تا به حال ازدواج نکرده است.

 4. او به غیر از بازیگری در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

  اوگور در زمینه کارگردانی، مجری گری، بازیگری و رقصندگی فعالیت هایی را دارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0