همسران زشت بازیگران ایرانی معروف به همراه عکس آن ها

0 دیدگاه

همان طور که می دانید در سینمای ایران بازیگران زن و مرد بسیار خوب و زیادی در حال فعالیت هستند که در طی سال های اخیر شاهد ازدواج بسیاری از آن ها بوده ایم. در ادامه این مقاله شما را با همسران زشت بازیگران ایرانی آشنا می کنیم.

همسران زشت بازیگران ایرانی چه کسانی هستند؟

همسران زشت بازیگران ایرانی چه کسانی هستند؟

همان طور که می دانید هر فردی برای انتخاب همسر معیار های خاصی دارد و اگر دقت کرده باشید بسیاری از بازیگران همسرانی دارند که از لحاظ ظاهری با یکدیگر جور نمی باشند. اما زیبایی برای انتخاب همسر دلیل موثری در خوشبختی نمی باشد. در ادامه شما را با همسران زشت برخی از بازیگران ایرانی آشنا می کنیم.

سارا صوفیانی

سارا صوفیانی بازیگر روز‌ های بی‌ قراری می باشد که همسر تهیه‌ کننده این سریال است و 28 سال اختلاف سنی دارند. وی متولد 26 فروردین ماه 1364 است. این بازیگر در سال 1389 با امیرحسین شریفی ازدواج کرد. همسر او متولد 5 اردیبهشت 1336 است. آن ها نه تنها اختلاف سنی بلکه اختلاف ظاهری زیادی دارند.

لادن مستوفی

لادن مستوفی یکی از خوانندگان خوب و برتر ایرانی است که  در سریال پریا نقش آفرینی کرده است، چند سال پیش با شهرام اسدی  کسی که فیلم‌ هایی مثل روز واقعه را کارگردانی کرده است ازدواج کردند و تفاوت سنی 20 سال دارند. آن ها اختلافات ظاهری بسیار زیادی دارند.

مژده شمسایی

مژده شمسایی بازیگر تئاتر و سینما و چهره پرداز می باشد که در سال 1347 در شهر تهران به دنیا آمده است. او با ظاهر و استایل زیبایی که دارد با بهرام بیضایی که  کارگردان و نمایشنامه نویس می باشد ازدواج کرده است و این دو شخص نه تنها از لحاظ زیبایی بلکه 30 سال تفاوت سنی با یکدیگر دارند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی از بازیگران زیبا و مشهور ایرانی می باشد که  متولد 18 تیر 1359 در تهران است و بازیگر، تهیه کننده و مدل می باشد. او در آبان ماه سال 1389 و در سن 30 سالگی با آرش پولادخان که تاجر نقره است ازدواج کرده است و بسیاری از طرفداران این بازیگر زن بر این عقیده هستند که همسر او از لحاظ زیبایی به او نمی آید.

یوسف تیموری

یوسف تیموری متولد 6 دی سال 1358 در منطقه غرب تهران است. او یکی از بازیگران کمدی معروف می باشد که  با خانمی اهل کشور تایلند ازدواج کرده است و نام فامیلی او را تغییر داده است. همسر او به عنوان یکی از همسران زشت بازیگران ایرانی شناخته می شود.

عکس همسران زشت بازیگران ایرانی

برای دیدن عکس های بیشتر از همسران زشت بازیگران ایرانی و عکس های خانوادگی آن ها می توانید از طریق سایت های اینترنتی مختلف و معتبر و سایت های اینترنتی مختلف اقدام نمایید و عکس های زیادی را از آن ها مشاهده کنید. هم چنین می توانید در سایت اینترنتی آپارات فیلم های زیادی را ازمصاحبه های دو نفری بازیگران ایرانی همراه همسرانشان مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام همسران زشت بازیگران ایرانی چیست؟

همان طور که می دانید، امروزه تعداد شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است و یکی از شبکه های اجتماعی محبوب و معروف اینستاگرام می باشد که تمامی سلبریتی ها و افراد مشهور در آن فعالیت دارند. در اینستاگرام می توانید عکس و فیلم های زیادی را به اشتراک بگذارید. تمامی بازیگران ایرانی و همسرانشان در اینستاگرام فعالیت دارند و می توانید برای دیدن عکس های جدید و بیشتر از همسران بازیگران ایرانی و مطلع شدن از اخبار جدید آن ها را در اینستاگرام دنبال کنید.

همسران زشت بازیگران ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

همان طور که می دانید همیشه برای افراد مشهور و سلبریتی ها حاشیه و شایعات بسیار زیادی به وجود می آید و برخی از این حواشی برای آن ها دردسر ساز می شود. بازیگران ایرانی چه بعد از ازدواج و چه قبل از ازدواج درگیر حاشیه هایی می شوند و بعد از ازدواج این حاشیه ها برای همسرانشان هم دردسرساز می شود. برای مثال رضا رویگری یکی از بازیگران معروف، با سابقه و قدیمی سینمای ایران می باشد که در طی سال های اخیر با همسرش که هم سن دخترش است ازدواج کرده است و این ازدواج برای او حاشیه های زیادی را به همراه داشته است.

شغل همسران زشت بازیگران ایرانی چیست؟

هر کدام از همسران بازیگران ایران مشغول به کاری هستند. بسیاری از بازیگران ایرانی با افرادی که در زمینه بازیگری و در سینما فعالیت دارند ازدواج کرده اند. همان طور که در این مقاله مطرح کردیم همسر نیوشا ضیغمی تاجر نقره است و هر کدام از آن ها یا در زمینه هنری و یا در کاری پردرآمد فعالیت می کنند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد شغل همسران زشت بازیگران ایرانی را در سایت های اینترنتی مشاهده نمایید.

همسران زشت بازیگران ایرانی در کجا زندگی می کنند؟

بیشتر بازیگران ایرانی در ایران زندگی می کنند و برخی از آن ها مانند ریحانه پارسا و مهناز افشار به خارج از کشور مهاجرت کرده اند. این بازیگران همراه همسر و فرزندان خود در ایران زندگی می کنند و درصد بسیار زیادی از آن ها در تهران زندگی می کنند. در طی سال های اخیر شایعاتی در مورد مهاجرت یوسف تیموری و همسرش به وجود آمده بود که یوسف تیموری در یکی از مصاحبه هایش گفته است که من همیشه بر این عقیده بودم که به خاطر سبک کارم هیچ دختری برای ازدواج من را جدی نمی گیرد و به همین دلیل بود که همسرم را از کشور های خارجی انتخاب کردم و باید بدانید که این انتخاب تاثیری بر علاقه من برای زندگی در ایران نداشته است و شایعاتی که در مورد مهاجرتم به وجود آمده را تکذیب می کنم.

اختلاف سنی همسران زشت بازیگران ایرانی چقدر است؟

امروزه اخبار بازیگران ایرانی بسیار شوکه کننده است، در طی سال های گذشته بازیگران زیادی با اختلاف سنی بسیار زیاد با یکدیگر ازدواج کرده اند که شامل ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان که 11 سال تفاوت سنی دارند، امیر ارجمند که پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا 15 سال تفاوت سنی دارند، شهرام شکیبا مجری تلویزیون 14 سال با همسرش ستاره سادات قطبی اختلاف سنی دارد و رضا رویگری، بازیگر و خواننده متولد سال 1325 با تارا کریمی که متولد 1368 بوده ازدواج کرده است و این زوج اختلاف سنی 43 ساله دارند.

درآمد همسران زشت بازیگران ایرانی چقدر است؟

همان طور که از بیوگرافی و از عکس هایی که از ازیگران ایرانی مشاهده می کنید باید بدانید که آن ها درآمد بسیار بالایی دارند و جزء ثروتمند ترین سلبریتی های ایران می باشند و همسران آن ها مشغول به شغل های پردرآمدی می باشند. هر کدام از این بازیگران ایرانی با درآمدی که دارند خانه و ماشین های بسیار لوکسی برای خود تهیه کرده اند و زندگی های لاکچری دارند.

همسران زشت بازیگران ایرانی قبل از عمل

امروزه با عمل های جراحی متنوع ظاهر اصلی آدم ها پنهان می شود. برای مثال بسیاری از بازیگران ایرانی برای زیبا به نظر رسیدن از عمل های جراحی مختلف استفاده کرده اند و اگر دقت کرده باشید بسیاری از همسران بازیگران ایرانی از عمل های جراحی مانند عمل بینی و تزریق ژل استفاده کرده اند. در بین بازیگران زن باید بدانید که نیوشا ضیغمی، بهنوش بختیاری و… از عمل های زیبایی استفاده کرده اند. هم چنین همسر امیر ارجمند که یاسمینا نام دارد از عمل بینی و تزریق ژل استفاده کرده است.

سوالات متداول

 1. آیا همسران زشت بازیگران ایرانی جوان هستند؟

  باید در نظر داشته باشید که سن همسران بازیگران ایرانی به زشت و یا خوشگل بودن آن ها مربوط نمی باشد و بسیاری از آن ها که در این مقاله برای شما عزیزان مطرح کردیم سن بالایی دارند و بسیاری هم جوان هستند. می توانید بسیاری از عکس های مشترک بازیگران ایرانی به همراه همسر و خانواده هایشان مشاهده کنید.

 2. همسران زشت بازیگران ایرانی از چه عمل هایی استفاده کرده اند؟

  همان طور که می دانید امروزه بسیاری از سلبریتی ها و افراد مشهور برای زیبا به نظر رسیدن از عمل های زیبایی استفاده می کنند. بسیاری از بازیگران ایرانی با افرادی که در زمینه بازیگری فعالیت دارند و یا غیره ازدواج کرده اند و از همین رو است که همسران آن ها هم به معروفیت زیادی می رسند. بسیاری از آن ها از عمل های زیبایی مانند عمل بینی و… استفاده کرده اند.

 3. بیماری های همسران زشت بازیگران ایرانی چیست؟

  همان طور که در این مقاله مطرح کردیم بسیاری از بازیگران ایرانی تا به امروز به بیماری های زیادی درگیر شده اما و اخباری در مورد بیماری های مختلف همسران بازیگران ایرانی به وجود آمده است که می توانید آن ها را در سایت های اینترنتی مختلف مشاهده کنید.

 4. آیا با همسران زشت بازیگران ایرانی مصاحبه ای انجام شده است؟

  باید بدانید که افراد زیادی بعد از ازدواج با سلبریتی ها و ازدواج با بازیگران ایرانی به شهرت زیادی رسیده آمد و آن ها در جشنواره های مختلف در کنار همسر خود حضور پیدا کرده اند. در طی سال های کاری بازیگران ایرانی نه تنها با خودشان بلکه با همسرانشان هم مصاحبات زیادی انجام شده است. شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی و در شبکه های اجتماعی مصاحبه های زیادی را از همسران زشت سلبریتی های ایرانی مشاهده کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0