سلبریتی های ترنس خارجی و ایرانی را بیشتر بشناسید

0 دیدگاه

قرار است تا در مورد سلبریتی های ترنس اطلاعات مفید و کاملی را قرار دهیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

محتوا پنهان
سلبریتی های ترنس هالیوود چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ترنس هالیوود چه افرادی هستند؟

دیده شدن ترنس ها در هالیوود و فراتر از آن به اوج جدیدی رسیده است. جالب است بدانید تا همین چند سال قبل سلبریتی های هالیوود ترنس بودن خود را مخفی می کردند. اوضاع اما تغییر کرده است؛ بهتر است که بدانید آن ها الهام بخش هستند و موانعی را برای خود و دیگران شکسته اند. به همین دلیل افراد ترنس بیشتری می توانند خود را در فیلم هایی که دوست دارند ببینند. حال در این قسمت می خواهیم تا به معرفی برخی از سلبریتی های ترنس هالیوود بپردازیم، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

الیوت پیج

الیوت پیج در سال 2020 به عنوان ترنس ظاهر شد و در اینستاگرام خود نوشت (من عاشق این هستم که ترنس هستم و عاشق این هستم که عجیب و غریب هستم). به احتمال زیاد او را از نقش اولش در جونو و یا آکادمی چتر نتفلیکس به یاد بیاورید.

آسیا کیت دیلون

این روز ها آسیا کیت دیلون در میان ترنس ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. او را بیشتر به دلیل حضورش در Billions می شناسند. آسیا کیت دیلون یکی از اولین بازیگر آشکار ترنس است که در تلویزیون یک شخصیت ترنس را نیز بازی کرده است.

ایندیا مور

ایندیا مور در Pose حضور داشته است، امروزه او به عنوان یک مدل توانسته نامی برای خود دست و پا کند. او اولین فردی بود که آشکارا ترنس و غیر باینری روی جلد Elle را زیبا کرد و از او به عنوان فرصتی برای روشن کردن کنشگری استفاده شد.

لاورن کاکس

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید لاورن کاکس اولین فرد آشکارا تراجنسیتی بود که نامزد دریافت جایزه (Primetime Emmy) در رشته بازیگری شد. در سال 2015، او برای تهیه‌کنندگی اجرایی Laverne Cox Presents: The T Word، یک جایزه امی در روز دریافت کرد و به عنوان نخستین زن ترنس آشکارا تاریخ ساز شد.

دومینیک جکسون

جکسون کتابی به نام The Transexual from Tribago را نیز نوشته است. او در سال 2019 به مترو گفت: در طول سال‌ ها، خیلی از مردم این تصور غلط را درباره ترنس‌ جندر بودن داشته‌ اند. هم چنین بهتر است که بدانید او به دلیل حضورش در Pose شناخته شده است.

سلبریتی های ترنس ایرانی کدامند؟

امروزه در ایران و در بین سلبریتی‌ های کشور نیز مشاهده می‌ شود که برخی از آن ها ترنس هستند. حال در این قسمت می خواهیم به معرفی برخی از سلبریتی های ترنس ایرانی بپردازیم. درباره این افراد باید بیان شود بعضی از آن ها از سلبریتی های اینستاگرام می باشند. پیشنهاد می کنیم همراه ما تا انتهای مطالب باشید.

فرزانه ارسطو

فرزانه ارسطو متولد 15 خرداد 1346 در شاهرود می باشد. او کارگردان، بازیگر، نمایش نامه و فیلم نامه نویس و هم چنین مدرس تئاتر اهل ایران است. بهتر است که بدانید این سلبریتی معروف در سال 1387 و در سن 41 سالگی، عمل تغییر جنسیت انجام داد و از آن پس نام خود را از فرزانه به سامان تغییر داد. او در همان سال ازدواج کرد، اما در سال 1390 جدا شد. سامان ارسطو بار دیگر و در سال 1394 مجددا ازدواج کرد.

شادی امین

شادی امین نیز یکی از افراد معروف ترنس است. او فمنیست ایرانی مقیم آلمان، از مدیران (سازمان عدالت برای ایران) و مسئول و هم چنین هماهنگ‌ کنندۀ (شبکه همجنسگرایان و ترنس‌ جندر های ایرانی) می باشد. بهتر است که بدانید شادی امین لوح افتخار جشنواره فیلم صدا های امروز زنان 2014 را دریافت کرده است.

مریم کشاورز

مریم کشاورز متولد 1975 در نیویورک آمریکا است، وی فیلمسازی ایرانی-آمریکایی می باشد. فیلم شرایط به کارگردانی او اوت 2011 در شهر های لس آنجلس و نیویورک گشایش یافت. این فیلم که در جشنواره سینمای ساندنس در ژانویه جایزه بهترین فیلم مورد پسند تماشاگران را دریافت کرد. کشاورز نیز یکی دیگر از سلبریتی های ترنس است.

الهام ملک‌ پور

الهام ملک‌ پور و یا الهام ملک‌ پور ارشلو شاعر، نویسنده و هم چنین فعال حقوق بشر اهل ایران است، او در شهر کرمان به دنیا آمده است. وی در ماه شهریور 1390 به دلیل تهدید های جانی کشور را ترک کرد. از سال 1394، او عضو انجمن جهانی قلم در کشور هلند است. هم چنین الهام ملک‌ پور از سال 2015 تا 2018 عضو هیئت مدیرهٔ بنیاد ژوپی‌ آ بوده است.

شاپی خرسندی

شاپرک خرسندی (شاپی خرسندی) متولد 8 ژوئیه 1973، یک کمدین ایرانی‌ تبار مقیم لندن است. در سال 2014، او به عنوان 100 زن بی‌ بی‌ سی (صد زن تأثیرگذار در دنیا از نظر بی‌ بی‌ سی) انتخاب شده‌ است. وی دختر هادی خرسندی شاعر و طنزپرداز مشهور اهل ایران است.

عکس سلبریتی های ترنس هالیوود

امروزه خیلی از مردم کنجکاو هستند تا بدانند که کدام سلبریتی های هالیوود ترنس هستند و به همین دلیل تمایل دارند تا به مشاهده عکس ها آن ها بپردازند تا به این گونه با این دسته از افراد معروف بیشتر آشنا شوند. باید بدانید موضوع ترنس بودن سلبریتی ها در دسته جنجالی ترین حاشیه های 2021 قرار می گیرد. در این باره باید بگوییم که با توجه به شبکه های مجازی مشاهده عکس های این دسته از افراد معروف کار راحت و آسانی می باشد، چرا که شما با مراجعه به اینستاگرام آن‌ ها می‌ توانید عکس های متعددی از این افراد معروف را مشاهده کنید.

علاوه بر شبکه های مجازی اگر به اینترنت مراجعه کنید نیز می توانید عکس‌ های متعددی از این دسته از افراد معروف را جستجو کنید. هم چنین می توانید به جستجو و مشاهده عکس قبل عمل سلبریتی های ترنس نیز بپردازید و یا این که در رابطه با هنرمندانی که تغییر جنسیت داده اند و یا کدام سلبریتی ها ترنس هستند نیز اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

عکس سلبریتی های ترنس ایرانی

در بین سلبریتی های ایرانی نیز مشاهده می‌ شود که برخی از آن ها ترنس هستند. حال اگر تمایل دارید تا با این دسته از افراد مشهور بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می‌ کنیم تا به مشاهده عکس های آن ها که در اینستاگرام و اینترنت منتشر شده است، بپردازید.

پیج اینستاگرام سلبریتی های ترنس هالیوود چیست؟

بهتر است که بدانید این روز ها سلبریتی های ترنس هالیوود همانند سایر افراد معروف و یا مردم عادی در اینستاگرام فعالیت می کنند. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام هر کدام از این افراد معروف را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا نام سلبریتی مورد نظر خود را در قسمت سرچ این برنامه جستجو کنید تا پیج او برای شما نمایش یابد.

پیج اینستاگرام سلبریتی های ترنس ایرانی چیست؟

اگر تمایل به پیدا کردن آدرس اینستاگرام سلبریتی های ایرانی که ترنس هستند را دارید، کافیست تا به قسمت جستجوی این برنامه مراجعه نمایید و نام سلبریتی مورد نظر خود را سرچ کنید.

سلبریتی های ترنس هالیوود چه حاشیه هایی داشته اند؟

زمانی که مردم متوجه می‌ شوند برخی از سلبریتی های هالیوود ترنس هستند، حواشی متعددی در پیرامون آن ها و مورد فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهند و هم چنین روابط شخصی این دسته از افراد به وجود می‌ آید.

سلبریتی های ترنس ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

امروزه افراد معروف ترنس ایرانی در کانون حاشیه ها و جنجال های متعددی قرار گرفته اند. زمانی که مردم متوجه می شوند آن ها ترنس هستند، به طور معمول در مورد روابط شخصی این دسته از افراد حاشیه‌ های مختلفی به وجود می آید.

درآمد سلبریتی های ترنس هالیوود چقدر است؟

بهتر است که بدانید درآمد افراد مشهور هالیوود نسبت به حرفه شان و فعالیت هایی که انجام می‌ دهند متفاوت است. این موضوع را هم باید افزود از آن جایی که آن ها در مورد درآمدشان در مصاحبه های خود صحبتی نمی کنند، به همین دلیل در این باره اطلاعات دقیقی موجود نمی باشد.

درآمد سلبریتی های ترنس ایرانی چقدر است؟

بهتر است که بدانید افراد معروف ترنس اهل ایران با توجه به فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهند و هم چنین حرفه شان درآمد متفاوتی دارند.

آیا سلبریتی های ترنس هالیوود ازدواج کرده اند؟

مشاهده می‌ شود که این روز ها برخی از افراد معروف ترنس هالیوود ازدواج کرده اند. حال اگر به اینترنت مراجعه کنید می توانید اطلاعات مفیدی را در رابطه با همسران آن ها به دست آورید و یا به مشاهده عکس آن ها در کنار همسرانشان بپردازید.

آیا سلبریتی های ترنس ایرانی ازدواج کرده اند؟

بعضی از افراد معروف ترنس ایرانی ازدواج کرده اند و حتی خیلی از آن ها در مصاحبه های خود بیان کرده اند که در حال حاضر در کنار همسران خود خوشبخت و خوشحال هستند.

سوالات متداول

 1. افراد چگونه می توانند به مشاهده عکس سلبریتی های ترنس بپردازند؟

  برای مشاهده عکس های هر کدام از این افراد معروف کافیست تا به اینترنت و یا حتی شبکه‌ های مجازی آن ها مانند اینستاگرام مراجعه کنید.

 2. سلبریتی های خارجی ترنس چه کسانی هستند؟

  از سلبریتی های خارجی ترنس می توان به الیوت پیج، آسیا کیت دیلون، لاورن کاکس، ایندیا مور و دومینیک جکسون اشاره کرد.

 3. آسیا کیت دیلون کیست؟

  آسیا کیت دیلون را بیشتر به دلیل حضورش در Billions می شناسند. وی یکی از اولین بازیگر آشکار ترنس است که در تلویزیون یک شخصیت ترنس را نیز بازی کرده است.

 4. چگونه می توان آدرس اینستاگرام این دسته از افراد معروف را پیدا کرد؟

  برای پیدا کردن آدرس اینستاگرام این دسته از افراد معروف کافیست تا نام سلبریتی مورد نظر خود را در قسمت سرچ این برنامه جستجو کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0