تونی جانسون (Tony Johnson) رزمی کار معروف آمریکایی

0 دیدگاه

در این مقاله سعی بر آن شده که به معرفی مسابقات و زندگی نامه مبارز هنرهای رزمی ترکیبی، تونی جانسون آمریکایی پرداخته بشود و اطلاعاتی در مورد Tony Johnson این مبارز حرفه ای در اختیار خوانندگان گذاشته شود.

 • برای ورود به سایت شرط بندی ufc معتبر می توانید همین حالا بر روی گزینه “ورود به وب سایت” که در صفحه در دسترس است کلیک کنید.
تونی جانسون کیست؟

تونی جانسون کیست؟

تونی جانسون با نام کامل آنتونی جانسون و ملقب به رامبل، رزمی کار رشته ی هنرهای رزمی ترکیبی (ufc چیست) است. او در ۶ مارس ۱۹۸۴ میلادی در شهر دابلین جورجیا آمریکا متولد شده ، وی توسط پدربزرگ و مادر بزرگ خود که از دوسالگی سرپرستی او را قبول کرده اند بزرگ شده است. Tony Johnson ازدواج نکرده و به علت آزار و اذیت دوست دختر خود که فرزندانی از او دارد محکوم شده است.

عکس های تونی جانسون در کجا ببینیم؟

علاقمندان به رشته هنرهای رزمی ترکیبی و طرفداران این مبارز آمریکایی می توانند با مراجعه به صفحات اینترنتی و پیج اینستا گرامی این مبارز، عکس های او را نیز مشاهده نمایند.

آدرس پیج اینستاگرام این مبارز چیست؟

Tony Johnson در اینستاگرام حضور دارد. علاقمندان این مبارز آمریکایی می توانند با مراجعه به پیج اینستاگرامی او به طور کامل تری در جریان برنامه ها و مبارزات او قرار بگیرند.
پیج اینستاگرامی تونی جانسون anthony_rumble می باشد.

تونی جانسون چه افتخاراتی به دست آورده است؟

Tony Johnson این مبارز ۳۷ ساله آمریکایی از سال ۲۰۰۶ میلادی فعالیت خود را در هنرهای رزمی ترکیبی آغاز کرده است او در مجموع ۲۹ بازی که انجام داده ۲۳ بازی را برده و ۶ بازی را از دست داده است. او با برد هایی که در این رشته ورزشی داشته و جوایز و پول های نقدی که از این بردها به دست آورده است توانسته به ثروت خوبی دست پیدا کند و پس از مسابقات هنرهای رزمی برای خود یک کمپانی نفتی تاسیس کند.

تونی جانسون در چه رشته ای فعالیت دارد؟

تونی جانسون امریکایی در سن ۲۰ سالگی فعالیت خود را در رشته هنرهای رزمی ترکیبی آغاز کرده است.

مسابقات این مبارز را در کجا ببینیم؟

علاقمندان و طرفداران این مبارز آمریکایی می توانند مسابقات او را با مراجعه وجستجو در اینترنت وسایت آپارات مشاهده کنند.

رقیب Tony Johnson کیست؟

Tony Johnson از سال ۲۰۰۶ میلادی به طور حرفه ای وارد مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی شد و با مبارزان بزرگی به مسابقه پرداخته است از جمله این مبارزان، خوزه آگوستر، گلوورتکسیرا، مایکل کایل و مبارزه ای با دنیل کورمیر داشته است. Tony Johnson در سال ۲۰۱۷ با دنیای هنرهای رزمی خداحافظی کرد اما در سال ۲۰۲۰ با سه سال وقفه دوباره به میادین ورزشی بازگشت به امید مسابقه با رقیب دیگر خود به نام جان جونز که در این باره تونی جانسون گفته است؛ تنها راه خروج من از بازنشستگی مبارزه با جان جونز می باشد و در ادامه صحبت های خود نقل کرده هرچند که در رویارویی با این مبارز بازنده باشم ولی لااقل در مقابل بهترین ها به میدان رفته ام وبا خیال آسوده شب ها به خواب می روم.

تونی جانسون در کدام رده وزنی قرار دارد؟

تونی جانسون از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱ در رده وزنی سبک وزن بوده است درسال ۲۰۱۳ در رده سنگین وزن و در حال حاضر در رده وزنی سبک وزن فعالیت دارد.

سوالات متداول

 1. تونی جانسون متولد چه سالی و در کجا است؟

  او متولد ۶ مارس ۱۹۸۴ در شهر دابلین جورجیا آمریکا می باشد.

 2. تونی جانسون از چه سالی فعالیت خود را در رشته هنرهای رزمی آغاز کرده است؟

  او از سال ۲۰۰۶ فعالیت رزمی خود را آغاز کرده است.

 3. Tony Johnson در مجموع چند بازی انجام داده و نتایج آن چه بوده است؟

  ۲۹ بازی انجام داده است که ۲۳ برد و۶ بازی را از دست داده است‌.

 4. Tony Johnson در چه سالی از هنرهای رزمی خداحافظی کرد؟

  او در سال ۲۰۱۷ از دنیای هنرهای رزمی خداحافظی کرد‌.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0