تو کجا بودی هیچکس به همراه لینک دانلود و متن

0 دیدگاه

آهنگ تو کجا بودی هیچکس دومین آهنگ از آلبوم جدید هیچکس می باشد. سروش لشگری، با نام هنری هیچکس، یکی از پایه گذاران رپ فارسی و از قدیمی ترین خوانندگان رپ در ایران می باشد که بسیاری نیز او را پدر رپ فارس می دانند. وی حدود 6 سال پیش خبر کار بر روی آلبوم جدیدی به نام مجاز را به طرفداران خود داد و هم اکنون دیگر چیزی نمانده تا دانلود آلبوم مجاز هیچکس ! در ادامه با ما هماره باشید تا راجع به این آلبوم و این آهنگ از آلبوم مجاز بیش تر بدانید.

انتشار آلبوم مجاز از هیچکس

به گفته ی خود سروش هیچکس و همچنین اعضای گروه تشکل ملتفت، این آلبوم در تاریخ 12 فروردین سال 1399 منتشر خواهد شد و افراد می توانند از الان نسبت به پیش خرید و دانلود آلبوم مجاز هیچکس اقدام کنند. وی آهنگ های این آلبوم را در صفحه ی اینستاگرامش به نوبت معرفی می کند، دومین آن ها آهنگ تو کجا بودی از آلبوم مجاز می باشد. همچنین آدرس سایتی که برای پیش فروش آلبوم مجاز توسط این تیم معرفی شده است، www.hichkas.me می باشد و نکته ی قابل توجه این است که این تیم به منظور جا انداختن فرهنگ خرید آثار، برای قیمت این آلبوم رقم دقیقی مشخص نکرده اند و افراد می توانند مقدار مبلغی که قادرند پرداخت کنند را انتخاب نمایند.

دانلود آهنگ تو کجا بودی هیچکس

آهنگ تو کجا بودی هیچکس

همان طور که گفتیم این آهنگ دومین آهنگ از آلبوم مجاز می باشد، کلام آهنگ تو کجا بودی از هیچکس بدون همراهی هیچ یک اعضای گروه ملتفت صورت گرفته و آهنگ سازی آن را مهدیار آقاجانی، یکی از توانمند ترین آهنگ سازان انجام داده است. تیم ما لینک دانلود و متن آهنگ تو کجا بودی مجاز و همچنین آلبوم مجاز به صورت کامل را نیز به محض انتشار این آلبوم در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. اطلاعات تکمیلی در اینستاگرام این آرتیست موجود می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0