جاوید کریم متولد ۲۸ اکتبر ۱۹۷۹است، این شخص اولین یوتیوبر جهان به شمار می رود. یک مهندس نرم‌افزار آمریکایی و کارآفرین اینترنتی اهل بنگلادشی و آلمانی می باشد. او یکی از بنیان گذاران یوتیوب و اولین فردی است که به عنوان یک یوتیوبر ویدیویی را در سایت به اشتراک گذاشت. این ویدیوی افتتاحیه، با عنوان من در باغ وحش و در 23 آوریل 2005 آپلود شد، تا 29 اوت 2022 بیش از 246 میلیون بار مشاهده شده است. در دورانی که کریم در پی پال کار می کرد، جایی که او با استیو چن و چاد هرلی، بنیان گذاران دیگر یوتیوب آشنا شد، بسیاری از اجزای اصلی از جمله سیستم ضد کلاهبرداری اینترنتی بلادرنگ آن را طراحی کرده بود.

اولین یوتیوبر جهان کیست؟

جاوید کریم ویکی پدیا را در این مقاله معرفی می کنیم. جاوید کریم از یوتیوبر های خارجی در 28 اکتبر 1979 می باشد او در آلمان شرقی متولد شد، از پدری بنگلادشی و مادری آلمانی به دنیا آمد. پدرش کریم مسلمان بنگلادشی است که به عنوان محقق در شرکت 3M کار می کند و مادرش کریستین دانشمند آلمانی بیوشیمی در دانشگاه مینه سوتا است. او در اوایل دهه 1980 به‌ دلیل بیگانه ‌هراسی به همراه خانواده ‌اش از مرز های داخلی آلمان عبور کرد، در نئوس، که در آلمان غربی بزرگ شد. او در سال 1997 از دبیرستان سن پل سنترال فارغ التحصیل شد، و در دانشگاه ایلینوی در Urbana-Champaign ثبت نام کرد. او قبل از فارغ التحصیلی دانشگاه را رها کرد تا کارمند شرکت پی پال شود. با این حال، او به تحصیلات خود ادامه داد، و مدرک لیسانس خود را در علوم کامپیوتر دریافت کرد. او پس از آن مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه استنفورد دریافت کرد.

جاوید علاوه بر انگلیسی به آلمانی و بنگالی نیز صحبت می کند. در دانشگاه، کریم یک دوره کارآموزی را در سیلیکون گرافیکس که یک شرکت الکترونیکی آمریکایی بود انجام داد، جایی که او روی مدیریت نرم افزار ها و سخت افزار ها و ساخت نرم افزار سه بعدی برای مجموعه ‌های شرکت های بسیار بزرگ برای ذخیره سازی از جمله داده‌ های پروژه انسانی ، کار کرد. زمانی که در سال 2002 در شرکت پی پال کار می کرد، با چاد هرلی و استیو چن آشنا شد. سه سال بعد، در سال 2005، آنها وب سایت اشتراک ویدیو YouTube را تأسیس کردند. کریم اولین کانال را در یوتیوب به نام Jawed در 23 آوریل 2005 درست کرد و اولین ویدیوی وب سایت، “من در باغ وحش” را در همان روز آپلود کرد. کریم پس از تأسیس شرکت و توسعه وب سایت یوتیوب با چاد هرلی و استیو چن ، همچنین به عنوان دانشجوی فارغ التحصیل در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد ثبت نام کرد و در عین حال به عنوان مشاور یوتیوب کار می کرد. زمانی که این سایت در فوریه 2005 معرفی شد، کریم پذیرفت که کارمند نباشد و صرفاً یک مشاور غیررسمی باشد و تمرکز خود را بر روی تحصیلات خود گذاشته است.

در نتیجه، او سهم بسیار کمتری در شرکت در مقایسه با هرلی و چن گرفت. کریم به دلیل نقش کمترش در شرکت، به عنوان سومین موسس برای عموم مردم ناشناخته بود تا اینکه یوتیوب در سال 2006 توسط گوگل خریداری شد. ، به ارزش حدود 64 میلیون دلار بر اساس قیمت سهام بسته شدن گوگل در آن زمان بود. در اکتبر 2006، کریم در کنفرانس ACM دانشگاه ایلینوی در مورد تاریخچه یوتیوب با عنوان یوتیوب از( مفهوم تا رشد فوق العاده ) سخنرانی را انجام داد. کریم در ماه مه 2008 به عنوان 136 و جوانترین سخنران دانشگاه ایلینوی بود. در مارس 2008، کریم یک صندوق سرمایه گذاری با عنوان Youniversity Ventures که اکنون به عنوان YVentures شناخته می شود با شرکای خود راه اندازی کرد. این یوتیوبر یکی از اولین سرمایه گذاران Airbnb می باشد که در آوریل 2009 در مرحله تولید اولیه شرکت سرمایه گذاری کرد. این یوتیوبر در Y Ventures همچنین در Palantir، Reddit و Eventbrite سرمایه گذاری کرد.

اولین یوتیوبر جهان اولین ویدیو خود را در چه سالی منتشر کرد؟

اولین یوتیوبر جهان اولین ویدیو خود را در چه سالی منتشر کرد؟

او که از نظر بسیاری معروف ترین یوتیوبر جهان است؛ در سال 2002 در شرکت پی پال کار می کرد، و در آن جا با چاد هرلی و استیو چن آشنا شد. سه سال بعد، در سال 2005، آنها وب سایت اشتراک ویدیو YouTube را تأسیس کردند. کریم اولین کانال را در یوتیوب به نام Jawed در 23 آوریل 2005 درست کرد و اولین ویدیوی وب سایت، “من در باغ وحش” را در همان روز آپلود کرد. این ویدیو در یوتیوب بسیار بازدید کننده داشته است و تا الان طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرده است. یوتیوب اولین یوتیوبر جهان می باشد.

عکس های این یوتیوبر را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های اولین یوتیوبر جهان جذاب و بسیار زیبا را می توانید در در گوگل مشاهده کنید. البته این فرد محبوب در اینستاگرام فعال نیست. عکس های قدیمی این یوتیوبر را می توانید در کانال و یا سایت های مختلف تماشا کنید. جاوید کریم عکس های خیلی زیادی از خود در سایت های مختلف منتشر کرده است و تا الان طرفداران این فرد اطلاعات دقیقی از زندگی خصوصی او ندارند و همه آن ها فقط ویدیو های او را در یوتیوب دنبال می کنند. او یک فرد بسیار شناخته شده در آلمان است. او فارغ التحصیل رشته کامپیوتر می باشد و می توان گفت که در زمینه تحصیل فرد بسیار با استعدادی است. او تمام وقت خود را بر روی کار و تحصیل خود گذاشته است و به همین دلیل در شبکه های اجتماعی فعالیتی ندارد. این یوتیوبر تا الان طرفداران خیلی زیادی را به خود جذب کرده است.

آدرس پیج اینستاگرام جاوید کریم چیست؟

آدرس پیج اینستاگرام جاوید کریم چیست؟

جاوید کریم اولین یوتیوبر جهان پیجی شخصی در شبکه های مجازی ندارد و این فرد را می توانید فقط در یوتیوب و سایت های مختلف مشاهده کنید. جاوید کریم تا الان یکی از با استعداد ترین افراد شناخته شده است اما هنوز او هیچ حساب شخصی نداشته است و به همین دلیل هیچ اطلاعاتی از زندگی شخصی یا دوست دختر او در دسترس نیست. بسیاری از طرفداران او فقط در کانال یوتیوب او در ارتباط هستند. این فرد الان در آلمان یک نابغه به حساب می آید و بین معروف بسیار معروف شده است.

ملیت این یوتیوبر کجایی است؟

ملیت جاوید کریم آلمانی است و او در آلمان زندگی می کرده است و البته او مدتی بعد از مرز های داخلی عبور کرد و به آلمان شرقی رفته است و در آن جا زندگی می کند. کسانی که طرفدار این یوتویبر هستند می توانند از طریق کانل اصلی او در یوتیوب با او در ارتباط باشند. این شخص به دلیل اینکه شبکه های اجتماعی را دنبال نمی کند و به همین دلیل نمی توانید در آنجا او را دنبال کنید. این شخص زندگی بسیار خوبی دارد و تا الان به عنوان یک فرد با استعداد شناخته شده است.

آدرس کانال یوتیوب این فرد چیست؟

آدرس کانال یوتیوب این فرد چیست؟

این شخص تا الان کانال های زیادی را برای افراد مختلف تأسیس کرده است و می توان گفت خود او در سال 2005 کانال رسمی خود را ساخته است. این یوتویبر اولین کانال در یوتیوب را به اسن jawed در ۲۳ آوریل ۲۰۰۵ درست کرده است و در همان روز اولین ویدیوی وب سایت را به اسم “من در باغ وحش به اشتراک گذاشته شد. این یوتیوبر تا الان ویدیو های زیادی را تا الان به اشتراک گذاشته است و تعداد بازدید کنندگان او بسیار بالا بوده است.

اولین کلیپ این یوتیوبر در فضای یوتیوب چه مقدار بازدید داشت؟

اولین ویدیو او 220 میلیون بازدید داشته است و می توان گفت که این یوتیوبر تا الان طرفداران خیلی زیادی داشته است. همچنین ویدیو های دیگر این فرد را می توانید در کانال رسمی او مشاهده کنید. همچنین این فرد در آلمان بسیار معروف است و با درست کردن یک کانال در یوتیوب تا این حد به شهرت رسیده است.

شغل اصلی جاوید کریم چیست؟

شغل اصلی جاوید کریم چیست؟

شغل اصلی این یوتیوبر در شرکت پی بال کار می کرده است اما در واقع بعد از مدتی از آن شرکت استفاء داد و به دنبال کار های اینترنتی و کانال های یوتیوب شد. او اولین کانال را تأسیس کرد و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. او الان معروف ترین یوتیوبر های جهان می باشد و افراد زیادی این شخص را می شناسند. جاوید کریم با اینکه در شبکه های اجتماعی هیچ فعالیتی ندارد اما الان یک فرد بسیار معروف است که همه او را می شناسند. طرفداران این شخص در یوتیوب بسیار زیاد هستند و منتظر ویدیو های او هستند تا منتشر کند.

آیا جاوید کریم بنیان گذار یوتیوب می باشد؟

اولین یوتیوبر جهان امروزه بنیان گذار یوتیوب می باشد و البته او الان در چندین شرکت دیگر در آلمان سرمایه گذاری کرده است. او تا الان موفقیت های بسیار زیادی را به نام خود ثبت کرده است. می توان گفت که او امروزه یکی از موفق ترین افراد در آلمان می باشد.

سوالات متداول

 1. آیا اولین یوتیوبر جهان جاوید کریم است؟

  اولین یوتیوبر در جهان جاوید کریم می باشد و او تا الان طرفداران خیلی زیادی به خود جذب کرده است.

 2. اولین یوتیوبر جهان در کجا زندگی می کند؟

  او در آلمان شرقی متولد شد، از پدری بنگلادشی و مادری آلمانی به دنیا آمد. پدرش کریم مسلمان بنگلادشی است.

 3. آدرس پیج اینستاگرام اولین یوتیوبر جهان چیست؟

  جاوید کریم اولین یوتیوبر جهان پیج اینستاگرام ندارد و در شبکه های اجتماعی فعالیت نمی کند.

 4. اولین یوتیوبر جهان ازدواج کرده است؟

  جاوید کریم هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی خود نمی دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید