دانلود آهنگ شایع و تتلو به همراه بررسی تیکه های این آهنگ

0 دیدگاه

بریم به بررسی آهنگ شایع و تتلو بپردازیم که حواشی های زیادی با خود همراه داشته است.

دانلود آهنگ تتلو و شایع

در حال حاضر نمی توان به این موضوع اشاره کنیم زیرا هنوز ساخت آهنگ شایع و تتلو قطعی نشده است. همین ابتدا کار بین دو این خواننده حواشی هایی به وجود آمده است که ممکن است همکاری کنسل شود و آهنگی منتشر نشود. در ادامه این مقاله به تمامی این حواشی اشاره خواهیم کرد.

حواشی آهنگ تتلو و شایع

حواشی آهنگ تتلو و شایع

اخیرا تتلو برای گسترش اتحاد رپ فارسی با سایر رپرها در حال همکاری است. در طی یک ماه گذشته شاهد همکاری این خواننده با رپرهای مطرحی از جمله رضا پیشرو، حسین تهی، حصین ابلیس و…. بوده ایم. او به محمدرضا شایع هم پیشنهاد این همکاری را داد. اما شایع در پاسخ به این پیشنهاد همکاری گفت: من در حال حاضر دارم روی آلبوم جدیدم کار می کنم. بعید می دونم تا چند ماه آینده بتوانم همکاری داشته باشم.

پاسخ شایع بسیار تتلو را ناراحت و عصبانی کرد. در همان روز پیرو گفته های شایع کلیپی منتشر می کند که باعث به وجود آمدن حواشی بین این دو خواننده می شود. در ادامه به حرف هایی که امیر تتلو در کلیپ زده اشاره خواهیم کرد.

دعوت همکاری تتلو از شایع

تتلو بعد از جواب شایع در کلیپی با خشونت اعلام کرد: برو رو آلبومت کار کن ببینم به کجا می رسی؟ همه از خداشون با من همکاری کنند. در عوض تو برای من کلاس می زاری؟

گویا پاسخ نه شایع باعث ایجاد دلخوری و ناراحتی تتلو شده است. به همین منظور در ابتدا مقاله اشاره کردیم که امکان دارد آهنگ شایع و تتلو ساخته نشود. تتلو برای اتحاد رپ فارس اخیرا دست به اقدامات جالبی زده است و با رپرهای زیادی در حال همکاری است. باید ببینیم آیا این همکاری بین شایع و تتلو اتفاق خواهد افتاد یا نه؟ بدون شک خیلی از طرفداران رپ منتظر این همکاری و منتشر شدن آهنگ شایع و امیرتتلو می باشند. تا کنون شایع نسبت به کلیپ و گفته های تتلو واکنشی نشان نداده است. به نظر شما کدام خواننده می تواند مقصر این ماجرا و حواشی باشد؟ آیا آهنگ شایع و تتلو ساخته خواهد شد؟

سوالات متداول

  1. برای ساخت آهنگ شایع و تتلو کدام یک در ابتدا پیشنهاد همکاری داده است؟

    در ابتدا تتلو به شایع پیشنهاد می دهد.

  2. به چه دلیلی شایع پیشنهاد امیر تتلورا برای ساخت موزیک رد کرد؟

    به دلیل این که درگیر ساخت آلبوم جدیدش می باشد.

  3. آیا تا کنون شایع نسبت به گفته های جنجالی تتلو واکنشی نشان داده است؟

    خیر تا کنون هیچ بازخوردی از شایع منتشر نشده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0