امروز در این مقاله قصد داریم به یک موضوع بسیار جذاب که هم چنین سوال خیلی ها است یعنی پولدارترین سلبریتی های ایرانی بپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. این افراد در واقع به عنوان سلبریتی های اینستاگرام هم شناخته می شوند ولی خب برای درک بهتر تا به انتهای مقاله همراه ما باشید.

پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند

پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند

امروزه به دلیل فراگیر شدن دنیای مجازی در سرتاسر دنیا، چهره های معروف بیشتر از قبل دیده می شوند وطرفدارن و مردم بیشتر از قبل با آن ها در ارتباط هستند، همین موضوع باعث می شود که مردم بیشتر از قبل برایشان سوالاتی درباره سلبریتی ها پیش آید یکی از این سوالات این است که پولدارترین سلبریتی های ایرانی چه کسانی هستند.

مردم ایران به دیدن فیلم و سریال بسیار علاقه دارند به همین دلیل بازیگران ایرانی از معروفیت و محبوبیت زیادی در ایران برخوردار هستند. حال در این قسمت از مقاله می خواهیم به معرفی پولدارترین سلبریتی های ایرانی بپردازیم، ایران سلبریتی های معروفی دارد که بیشتر این افراد در فیلم های طنز بسیار با استعداد هستند. همراه ما باشید تا پولدارترین سلبریتی های ایرانی را بیشتر بشناسید و هم چنین دستمزد آن ها را بدانید.

رضا عطاران یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی

اولین بازیگر محبوب در بین مردم رضا عطاران است وی متولد مشهد است، گفته شده است فیلمی که رضا عطاران در آن بازی کند فروش بسیار بالایی خواهد داشت این سلبریتی یکی از پولدار ترین بازیگران در ایران است. گفته شده رضا عطاران گران ترین دستمزد را بین تمام بازیگران ایران دارد و این دستمزد بالغ بریک میلیارد و شصد میلیون تومان تخمین زده شده است.

مهران مدیری

مهران مدیری که به عنوان یک اسطوره در ایران یاد می شود و کمتر کسی است که او را نشناسد، مدیری یکی از بهترین بازیگران در ایران است او علاوه بر بازیگری در زمینه هایی مانند: نویسندگی، خوانندگی، تهیه کنندگی و به تازگی در مجری گری نیز فعالیت می کند. او برای بازی در فیلم ها مبلغی بالغ بر یک میلیارد تومان و حتی بیشتر دریافت می کند، خیلی از مردم و حتی اکثر بازیگران ایران برای مدیری احترام ویژه ای قائل هستند و او را بزرگ سینمای ایران می دانند، مدیری در تلویزیون دارای سبک خاص خود است، او نیز یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی است. برای شناخت بیشتر حتما اینستاگرام مهران مدیری را دنبال کنید.

محمد رضا گلزار جایگاه سوم در پولدارترین سلبریتی های ایرانی

محمد رضا گلزار است خیلی کم پیش می آید که این بازیگرا را کسی نشناسد او هم اکنون به غیر از بازیگری، در خوانندگی نیز فعالیت می کند. به گفته اخبار هنرمندان او نیز یکی از گران قیمت ترین بازیگران است و برای هر فیلم یک میلیارد تومان دستمزد می گیرد، البته وی در زمینه های دیگری نیز فعالیت دارد که از آن بیزینس ها نیز درآمد زیادی بدست می آورد. در واقع اینستاگرام محمدرضا گلزار با فالور های میلیونی می تواند محل تبلیغات خیلی از برند های معتبر باشد!

بهرام رادان

بهرام رادان یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران است او به دلیل چشم های آبیش در ایران بسیار معروف شده است، او نیز یکی از بازیگران گران قیمت در ایران بشمار می رود که تخمین زده شده است برای هر بازی حدود یک میلیارد تومان دستمزد دریافت می کند، از او به عنوان یکی از خوش اخلاق ترین سلبریتی ها یاد می شود هم چنین او نیز یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی است.

پژمان جمشیدی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی و بازیکن اسبق پرسپولیس

پژمان جمشیدی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی و بازیکن اسبق پرسپولیس

پژمان جمشیدی که یکی از فوتبالیست های معروف قدیمی است و در تیم پرسپولیس بازی کرده است در چند سال اخیر استعداد خود را دنیای بازیگری نیز شکوفا کرده است. حال از او بیشتر به عنوان یک بازیگر یاد می شود تا یک فوتبالیست، او در فیلم ها و سریال های کمدی بسیار خوب ایفا نقش می کند. گفته شده است جمشیدی برا ی بازی در هر فیلم مبلغی بین 700 الی 800 میلیون تومان می گیرد.

مهنار افشار در جمع پولدارترین سلبریتی های ایرانی خارج کشور

مهنار افشار یکی از سلبریتی های معروف ایران است که معروفیت آن به دلیل شباهت زیادش به خواننده قدیمی و مشهور ایران یعنی گوگوش است وی چندین بار علاقه ی خود را به این خواننده بیان کرده است و حتی چندین بار به کنسرت گوگوش به خارج از کشور رفته است. او یکی از بازیگران گران قیمت در ایران است که برای بازی در هر فیلم یک میلیارد تومان دستمزد دریافت می کند از او به عنوان خاکی ترین و مهربان ترین بازیگر زن ایران یاد می شود.

علی صادقی معروف ترین چهره های کمدی ایران

علی صادقی یکی از معروف ترین چهره های کمدی ایران است او بیشتر در فیلم های کمدی ایفا نقش می کند به گفته اخبار هنرمندان وی بعد از بازی در سریال خانه بدوش بسیار در بین مردم محبوب شده است ولی متاسفانه صادقی ازشبکه خانگی خداحافظی کرد و فقط در فیلم های سینمایی فعالیت خود را ادامه می دهد. او نیز یکی از گران قیمت ترین بازیگران ایران است که مبلغی بالای 700 میلیون تومان دریافت می کند، هم چنین او نیز یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی است.

ترانه علی دوستی

ترانه علی دوستی یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران ایران است، او در چند سال اخیر مخصوصا با بازی در سریال شهرزاد بسیار مشهور و محبوب شده است، علی دوستی نیز برای هر فیلم دستمزدی بالای 900 میلیون تومان می گیرد.

امیر تتلو خواننده زیر زمینی

امیر مقصودلو یکی از خوانندگان معروف ایران است که نام مستعار او امیر تتلو است، تتلو به تازگی در ترکیه ساکن شده است و گفته می شود که در بین خوانندگان گران ترین کنسرت را دارد، او طرفدارن بسیار زیادی در سرتاسر ایران و هم چنین ترکیه دارد. اینکه ما این هنرمند را در لیست پولدارترین سلبریتی های ایرانی قرار داده ایم دلیل اصلی آن راه اندازی سایت شرط بندی تتل بت می باشد که زیر نظر وی به فعالیت چرداخته است.

پولدارترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

پولدارترین سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام

خیلی از سلبریتی ها ایرانی در اینستاگرام فعالیت می کنند و کار ها و فعالیت های خود را با مردم در میان می گذارند، مهناز افشار دارای بیشترین دنبال کننده در ایران است هم چنین او یکی از پولدارترین بازیگران ایرانی است. بعد از مهناز افشار، سحر قریشی دارای بیشترین دنبال کننده است او در اینستاگرام فعالیت زیادی می کند به همین دلیل طرفدارن زیادی او را دنبال می کنند.

جالب است که بدانید به غیر از بازیگران ایرانی کسانی هستند که از طریق اینستاگرام بسیار معروف شده اند و دنبال کنندگان زیادی دارند،از بعضی از آن ها به عنوان شاخ مجازی نیز یاد می شود.

دنیا یکی از شاخ های مجازی است که توانسته از طریق اینستاگرام به معروفیت و درآمد زیادی برسد او در حال حاضر در ترکیه زندگی می کند، او دارای بیشترین دنبال کننده در بین افراد معروف ایران است.

میلاد قاسمی خواه پارگام یکی از پولدارترین سلبریتی های ایرانی

یکی از افراد دیگر که توانسته است توسط اینستاگرام به مشهوریت زیادی برسد میلاد قاسمی خواه پارگام است، او کلیپ های کمدی و خنده داری از خودش به همراه دوستانش در اینستاگرام آپلود می کند که از همین طریق توانسته به 4 میلیون فالور در اینستاگرام برسد. گفته شده است برای هر تبلیغی که در اینستاگرام می کند مبلغ بین 2 الی 3 میلیون تومان دریافت می کند.

به غیر از افراد معروف، پیج های دیگری هم هستند که در راستای فعالیت هایی در زمینه های متفاوت توانسته اند به فالور میلیونی برسند و از این طریق درآمد زدایی بکنند یکی از این پیج ها به اسم بدانید است، مجله ای از علم و حقیقت است که دنبال کنندگان زیادی را جذب خود کرده است، این پیج با داشتن فالور های زیادی در اینستاگرام به تبلیغ پیج های دیگر پرداخته است و از این کار درآمد زدایی می کند.

بررسی حواشی پولدارترین سلبریتی های ایرانی

می توان گفت سلبریتی ها زندگی خصوصی ندارند و همه کنجکاو آن ها هستند که چگونه زندگی می کنند، حال اگر اتفاق و یا حاشیه ای از آن ها بشنوند مشتاق می شوند و از آن خبر حاشیه های زیادی در دنیا مجازی پخش می شود.

یکی از این حواشی ها طلاق مهناز افشار و رفتن او از ایران است، مهناز افشار که یکی از بازیگران معروف در ایران است که با شخص پر حاشیه ای ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر است. همسر وی مدتی بخاطر پخش شیر خشک های قلابی در زندان بوده است ولی افشار همیشه از همسر خود حمایت کرده است و این اتفاق را سوء تفاهمی بیش نمی دانست. در نهایت افشار پس از چند سال زندگی از همسر خود طلاق گرفته و همراه فرزندش در آلمان زندگی می کند.

حواشی پولدارترین سلبریتی های ایرانی

سوالات متداول درباره ی پولدارترین سلبریتی های ایرانی

  1. گران قیمت ترین دستمزد در ایران را چه کسی می گیرد؟

    گفته شده رضا عطاران گران ترین دستمزد را بین تمام بازیگران ایران دارد و این دستمزد بالغ بریک میلیارد و شصد میلیون تومان تخمین زده شده است.

  2. امیر تتلو باعث ایجاد چه حواشی شده است؟

    تتلو با صحبت هایش در دنیای مجازی باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شده است، یکی از کار های جنجالی او تتو کل بدنش حتی صورتش است از حواشی دیگر او آهنگ هایی که منتشر می کند است.

  3. آیا مهناز افشار در ایران زندگی می کند؟

    خیر،افشار پس از چند سال زندگی از همسر خود طلاق گرفته و همراه فرزندش در آلمان زندگی می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید