خیلی ها علت حذف عادل فردوسی پور از صدا سیما را حضور محمد حسین میثاقی می دانند! اما این همه ماجرا نیست. برای بررسی دقیق تر این ماجرا همراه ما باشید.

علت حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما

علت حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما چیست؟

در واقع علت حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما را بسیاری طرفداران او به این دلیل می دانستند که مدیر جدید شبکه سه سیما یعنی آقای فروغی مشکلات شخصی زیادی با عادل دارد و او را حذف کرده است. نکته جالبی که در این میان وجود دارد و کسی به آن توجه زیادی نکرده است، در مورد این می باشد که عادل در زمانی اخراج شد که قصد داشت تا در هفته بعد به بررسی دلالان فوتبالی و تاثیر آن ها در فوتبال ایران بپردازد. به نظر می رسد که دلال ها و افراد با نفوذی وجود داشته اند که نخواسته بودند توسط عادل دستشان رو شود و به همین دلیل تصمیم گرفتند تا وی را حذف کنند.

آیا عادل برای همیشه از تلویزیون خداحافظی کرده است؟

عادل فردوسی پور که یک مجری محبوب ایرانی است هنوز به طور رسمی از تلویزیون و مردمی که او را به شدت دوست دارند خداحافظی نکرده است. به نظر نمی رسد که عادل برای همیشه از مجری گری تلویزیونی خداحافظی کرده باشد به دلیل این که او بلافاصله پس از این که از طرف مدیر شبکه سه بدون هیچ توضیحی حذف شد به شبکه ورزش رفت و در آن جا برنامه فوتبال 360 را ساخته است. او در فوتبال 360 به عنوان تهیه کننده برنامه حضور دارد و جلوی دوربین نیامده است.

دست های پشت پرده در حدف عادل از برنامه 90

بررسی نقش دست های پشت پرده در حدف عادل از برنامه 90

کاملا مشخص شده است که با حذف شدن عادل فردوسی پور از صدا و سیما و برنامه تلویزیونی 90 خیلی از افراد نمی خواستند تا او به فعالیت خود را ادامه دهد و دست افرادی که برای فوتبال ایران مشکل ایجاد می کنند را رو کند. عادل یک مرد محبوب ایرانی می باشد که توانسته بود تا خیلی مشکلات فوتبال ایران از جمله مشکلات داوری و مشکلات فدراسیون و … را حل کند. بعضی از مشکل حل نشدنی فوتبال ایران با اصرارها و پیگیری های فردوسی پور اتفاق افتاده است.

بیان کردن مشکلات فوتبال در تلویزیون ملی ایران روندی بوده است که فردوسی پور در 20 سال گذشته انجام داده است. کم کم و با قوی تر شدن دلالی در فوتبال ایران عادل قصد داشت تا علل این اتفاقات بررسی کند که متاسفانه از سوی دست های پشت پرده حذف شد.

گمانه زنی های بازگشت عادل به صدا و سیما واقعیت دارد؟

احتمال این که این اتفاق ها بیفتد و عادل فردوسی پور دوباره بتواند به عرصه تلویزیون و در کنار مردم ایران که در بین آن ها بسیار محبوب برگردد خیلی زیاد است. احتمال این موضوع وجود دارد که از سوی ریاست صدا و سیما دستور داده شود که عادل به تلویزیون باید برگردد حال چه در شبکه ورزش سیما لازم به فعالیت او باشد و چه در شبکه سه سیما مجبور باشند تا به او زمانی برای ایجاد یک برنامه جذاب فوتبالی بدند. فراموش نکنید که فردوسی پور در بین مردم خیلی محبوب است و از سوی مردم فشارها برای برگشت او به تلویزیون خیلی زیاد است. باید دید تا در چند ماه آینده چه اتفاقی می افتد و عادل می تواند تا به عنوان قهرمان مردمی دوباره به صدا و سیما برگردد یا این که هم چنان دوران تبعید وی از تلویزیون ادامه خواهد داشت.

سوالات متداول در مورد حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما

  1. عادل فردوسی پور به دستور چه کسی از صدا و سیما حذف شد؟

    مدیر شبکه سه سیما یعنی آقای فروغی دستور اخراج او و انحلال برنامه نود را داد.

  2. علت واقعی حذف عادل فردوسی پور از صدا و سیما چیست؟

    او به دلیل پرده برداشت از فساد در فوتبال از سمت خود اخراج شد.

  3. آیا عادل فردوسی پور به صدا سیما بر می گردد؟

    عادل هنوز هم در برنامه فوتبال 120 فعالیت دارد ولی نه به عنوان مجری! به نظر می رسد دیگر به عنوان مجری فعالیت نکند.

5/5 - (1 امتیاز)