عملکرد کی روش در کلمبیا در ابتدا با رضایت هواداران همراه بود اما توقع هواداران بالا تر از نتایجی بود که کارلوس کی روش با کلمبیا کسب کرد. هواداران توقع داشتند کیروش با این تیم برای بار دیگر به جام جهانی صعود کنند و کیروش پل صعود کلمبیا به این رقابت ها باشد.

  • بازگشت کی روش به تیم ملی ایران برای جام جهانی 2022 شاید جنجالی ترین خبر فوتبالی بود که در آغاز جام جهانی اعلام و اعمال شد.
عملکرد کی روش در تیم ملی کلمبیا چگونه بود؟

عملکرد کی روش در تیم ملی کلمبیا چگونه بود؟

کیروش بعد از حدود دو ماه که قرارداد خود را با کشور کلمبیا رسمی کرده بود در بازی تدارکاتی مقابل ژاپن قرار گرفت و در این بازی با تک گل رادامل فالکائو به برتری رسید تا به گونه ای انتقام باخت ایران مقابل این تیم در جام ملت های آسیا را گرفته باشد. این آغازی انتقام گیرانه بر عملکرد کی روش در کلمبیا بود. بعد از آن بازی کیروش و یارانش با تیم کره جنوبی نیز بازی کرد و کم کم به سراغ بازی های سخت تر رفت و نتوانست انتظارات را برآورده کند. کیروش که در انتهای مربیگری در کلمبیا شرایط سخت و دشواری را سپری می کرد در انتها از این تیم کنار گذاشته شد و برای هدایت تیم ملی مصر به آفریقا سفر کرد.

دلیل اخراج کی روش از کلمبیا چه بود؟

دلیل اخراج کی روش از کلمبیا چه بود؟

پایان کار کارلوس کی روش در کلمبیا فرا رسید. عملکرد کی روش در کلمبیا با اختلافی که بین مربی و بازیکن پر آوازه رخ داد از یاد ها رفت. از زبان خبرنگاران کلمبیایی می توان این چنین گفت که دلیل اصلی اخراج کارلوس کیروش پرتغالی اختلافی بود که بین این مربی و ستاره سابق رئال مادرید ایجاد شده بود دانست و متوجه بود که اتفاق صورت گرفته باعث جدایی این مربی خواهد بود چرا که این مربی بعد از اختلاف با خامس رودریگز دیگر توان کنترل رختکن را نخواهد داشت. کیروش خامس رودریگز را برای تاخیر در حضور در یکی از اردو های این تیم جربمه کرد و پیراهن شماره 10 این کشور را به بازیکن دیگری داد و خامس رودریگز از این تصمیم آزرده شد.

آیا عملکرد کی روش در کلمبیا قابل قبول بود؟

اگرچه که کیروش 8 پیروزی با کلمبیا کسب کرد و هواداران فکر اینکه از این مربی ناامید شوند را در سر نداشتند اما ناگهان این مربی محبوبیت خود را از دست داد. این اتفاق را می توان از ناکامی این تیم در صعود به جام جهای و اختلافاتی که در رختکن با بازیکنان داشت درک کرد؛ این مربی شرایط را برای خود سخت کرد و نتوانست فشار ها و انتقادات را کنترل کند و علاوه بر اون بحث و جدل های زیادی را در رختکن این تیم با بازیکنان داشت و کار خود را تمام شده می دید.

طعنه رسانه های خارجی به عملکرد این مربی چگونه بود؟

طعنه رسانه های خارجی به عملکرد این مربی چگونه بود؟

پس از این که مربی پرتغالی با هردو تیم ملی کلمبیا و مصر در صعود به جام جهانی نا کام بود و بار دیگر به ایران آمد تا سرمربی ایران در جام جهانی قطر باشد رسانه آبولا وی آی پی اینگونه به کیروش طعنه زد: هرگاه احساس ناامیدی کردید به کارلوس کیروش فکر کنید که با تیم های ملی کلمبیا و مصر نتوانست به جام جهانی 2022 صعود کند اما حالا مربی تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 خواهد بود و همراه این تیم به قطر خواهد رفت.

او به دنبال این است تا جوال منتقدان خود را با صعود به دور حذفی جام جهانی همراه ایران بدهد و شاید تصورات زیادی مانند شکست انگلیس در این رقابت ها را در سر دارد.

نتایج کی روش در کلمبیا چگونه بود؟

کارنامه عملکرد کی روش در کلمبیا عملکرد کیروش در اولین سال حضورش در کلمبیا به این شکل بود که 14 بازی را بعنوان سرمربی این تیم روی نیمکت نشست و از این بازی ها 8 بازی را با کسب نتیجه پیروزی از زمین خارج شد و از 4 بازی تساوی کسب کرد و 2 بازی را هم به تیم های حریف واگذار کرد و آمار 66% پیروزی را در کلمبیا برای خود به جای گذاشت. این آمار که شاید برخی هواداران را راضی نگه می داشت اما منتقدان همواره در حال اعتراض به این مربی بودند.

سوالات متداول

  1. آیا کی روش در جام جهانی قطر حضور خواهد داشت؟

    کیروش اگرچه با تیم های کلمبیا و مصر از صعود به این رقابت ها بازماند اما سرمربی ایران در جام جهانی 2022 خواهد بود.

  2. آیا کی روش بعد از کلمبیا به مصر رفت؟

    کیروش بعد از ناکامی با کلمبیا به مصر رفت تا شاید سبب موفقیت این تیم شود اما در نهایت با شکست در فینال جام ملت های آفریقا با این تیم هم در صعود به قطر ناکام بود.

  3. آیا کادر کی روش در تیم کلمبیا همان کادر ایران بود؟

    این مربی کادر خود را در کلمبیا تغییر داد و با دستیاران جدیدی به مربیگری در کلمبیا پرداخت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید