پر حاشیه ترین مربی های جهان از ابتدا تا به امروز

0 دیدگاه

در تمامی جهان انواع مربی های بسیاری وجود دارند که به دلیل رفتاری که انجام می دهند، جزء پر حاشیه ترین ها شناخته می شوند. در این مقاله با ما همراه باشید تا به صورت اختصاصی به پر حاشیه ترین مربی های جهان بپردازیم. توجه داشته باشید که هم سرمربی های برتر جهان و هم مربی های ایرانی مد نظر ما هستند.

محتوا پنهان
پر حاشیه ترین مربی های جهان چه کسانی هستند؟

پر حاشیه ترین مربی های جهان چه کسانی هستند؟

در ابتدا این مقاله به صورت اختصاصی سریعا به سراغ پر حاشیه ترین مربی های جهان می رویم. در این بین افرادی وجود دارند که بسیار شناخته شده و مطرح می باشند و دست کم برای یک بار نیز نام آن ها به گوش خورده است.

یوآخیملوو که بازیکن هافبک نجومی سابق است

این مربی فوتبال همیشه در کنار زمین وقتی دچار استرس است کار زننده و غیر بهداشتی انجام می دهد که شکار دوربین ها می شود (دستش را در بینی خود می کند)، این موضوع باعث ساخته شدن شایعه برای وی شده است.

پپ گواردیولا که نام اصلی او جوزپ گواردیولا سالا است:

نوع نشستن این مربی در کنار زمین که سرپا می نیشند، سوژه خبرنگاران و مردم است. می توانید عکس های نحوه ایستادن این فرد را در اینستاگرام و یا با جست و جو در گوگل مشاهده کنید.

فرهاد مجیدی

بعد از سرمبیگری یک تیم عربستانی به او پول زیادی دادند. مجیدی با آن پول ماشین های لوکس خرید اما قادر به پرداخت پول گمرک نبود به همین دلیل حاشیه های زیادی به دنبال داشت.

ژوزه مورینیو که نام اصلی او ژوزه ماریو سانتوس مورینیو فلیکس است:

در یکی از مصاحبه هایش خود را فردی برتر و خاص تر از بقیه دانست. همین موضوع باعث شد تا اخبار بسیار زیادی به صورت حاشیه ای برای او به وجود آید. می توانید این اخبار را از سایت های معتبر مشاهده کنید.

یورگن کلوب با نام اصلی یورگن نوبرت کلوپ

این مربی برخلاف دیگر بازیکنان و مربیان اصلا حاشیه ای ندارد و همین موضوع باعث اخبار کذب و شایعه برای وی شده است. می توانید به راحتی این اخبار را از طریق انواع سایت های معتبر در زمینه زندگی ورزشی این فرد مشاهده کنید.

الکس فرگوسن که نامش الکساندر چپمن فرگوسن است:

ملکه بریتانیا به فرگوسن لقب سر را داد، همین موضوع باعث به وجود آمدن حاشیه برای وی شد.

زیدان با نام اصلی زین الدین زیدان ملقب به زیرو

حاشیه هایی که برای زیدان به وجود می آید به دلیل فحاشی او زمانیست که عصبی یا استرسی می شود.

استیو بروس با نام اصلی استیون راجر استیو بروس:

این مربی هم مانند مربی قبلی که در بالا اشاره کردیم، به خاطر بد دهنی حاشیه های بسیاری دارد. وی قبلا سرمربی تیم عربستان بود.

فرانچسکو

این مربی به دلیل 3 بار باخت پیاپی از تیم خود اخراج شد. قبل از او هیچکدام از مربیان به این دلیل اخراج نشده بودند. این موضوع باعث حاشیه سازی شد.

علی پروین

به خاطر صحبت هایش راجع به خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس همواره جزء افرادی می باشد که شایعه های بسیاری در رابطه با او به وجود آمده است.

دلیل حاشیه های این افراد چه بوده است؟

این افراد به خاطر معروفیت، پولدار بودن و از همه مهم تر چون ورشکاران سر شناسی هستند همیشه شمار دوربین ها می شوند و ناخواسته برای آن ها اخبار دروغین یا کذب ساخته می شود. هر چند این افراد در بیشتر مواقع بعد از حواشی در یک مصاحیه یا خبر و یا پیج اینستاگرام خود اخبار را تکذیب می کنند.

عکس پر حاشیه ترین مربی های جهان را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای دیدن عکس های این بازیکنان به گوگل مراجعه کنید و یا از فضای مجازی کمک بگیرید. می توانید از اینستاگرام این اشخاص نیز در این زمینه استفاده کرده و عکس های بیشتری را از آن ها مشاهده کنید. این کار باعث می شود تا با این دسته از مربی ها بیشتر آشنا شده و با مشاهده کردن عکس های این افراد اطلاعات بیشتری را از آن ها کسب کنید.

پیج اینستاگرام پر حاشیه ترین مربی های جهان چیست؟

شما با سرچ نام این مربیان در اینستاگرام خود به پیج آن ها دستیابی پیدا می کنید. لازم به ذکر است اگر پس از سرچ نام مربیان در اینستا، کنار نام آنها تیک آبی دیدید به این معناست که پیج توسط خودشان اداره می شود. اما اگر تیک آبی نداشت به این معنیست که پیج هواداری یا همان فن پیج است.

درآمد پر حاشیه ترین مربی های جهان چقدر است؟

اگر بخواهیم به تعدادی از مربی ها با درآمد آن ها اشاره کنیم، باید ابتدا به یوآخیملوو که دارای 5 میلیون دلار درآمد است بپردازیم. گواردیولا مبلغی حدودا 15 تا 20 میلیون پوند درآمد، ژوزه مورینیو مبلغ 7 میلیون بورو هر سال درآمد دارد، یورگن کلوب 3.56 میلیون پوند درآمد از مربیگری به دست می آورد، درآمد الکس فرگوسن چیزی حدود 129.266 دلار یا 62 دلار هر ساعت است، زیدان از  مربیگری 12 میلیون یورو درآمد دارد، استیو بروس مبلغی معادل 57.000 پوند در هفته درآمد دارد، فرانچسکو برای مربیگری 4.5 میلیون یورو دریافت می کند. لازم به ذکر است تمامی ارقام نوشته شده از سایت های مختلف جمع آوری شده و از صحت کامل آن ها اطلاعی نداریم.

پر حاشیه ترین مربی های جهان مربی چه تیم هایی هستند؟

در ابتدا می توانید به این موضوع اشاره کنیم که یوآخیملوو سابقه مربیگری خوبی دارد. او مربیگری تیم های زیادی را بر عهده داشته است. آخرین تجربه او در تیم آلمان است و تا کنون ادامه دار بوده است. بعد از آن گواردیولا است. او تا کنون 2 بار مربیگری تیم بارسلونا را بر عهده داشته است. سال 2013 تا 2016 مربی بایرن مونیخ بود و از سال 2016 تا کنون مربی تیم منچستر است. در ادامه نیز فرهاد مجیدی را داریم. او ابتدا به صورت دستیار مربی استقلال  شروع به کار کرد. بعد بصورت موقت مربی شد. از سال 2019 تا کنون مربی استقلال است. فرد بعدی، ژوزه مورینیو می باشد. مورینیو هم کارنامه مربیگری خوبی دارد. آخریت تجربه وی مربیگری تیم رم است.

واکنش ها به حواشی این مربیان چه بوده است؟

مربیان سرشناس و پرحاشیه چه ایرانی و چه خارجی در جواب حواشی خود سعی می‌ کنند واکنشی نشان ندهد مگر اینکه در مصاحبه ها گفت و گو با گزارشگران و یا صفحات رسمی خود در فضای مجازی مثل اینستاگرام و توییتر اخبار و حواشی را تایید و یا تکذیب کنند.

سن پر حاشیه ترین مربی های جهان چقدر است؟

سن این افراد به ترتیب یوآخیملوو 62 سال، گواردیولا 51 سال، فرهاد مجیدی 45 سال، ژوزه مورینیو 59 سال، یورگن کلوب 54 سال، الکس فرگوسن 80 سال، زیدان 49 سال، استیو بروس 67 سال، فرانچسکو 45 سال و علی پروین 75 سال می باشد.

ملیت پر حاشیه ترین مربی های جهان کجایی است؟

یوآخیملوو در شهر شونا ایم شوارتزوالد در منتهی الیه جنوب غربی آلمان به دنیا آمده است و گواردیولا ملیتی اسپانیایی دارد. فرهاد مجیدی در ایران و در شهر تهران متولد شده است و هم چنین ژوزه مورینیو مربی اهل پرتغال  است و در شهر ستوبال پرتغال به دنیا آمده است. یورگن کلوب در آلمان در ایالت اشتونگارت به دنیا آمده است و الکس فرگوسن اهل اسکاتلند، گلاسگو می باشد. زیدان در کشور فرانسه و در شهر مارسی که دومین شهر پر جمعیت فرانسه است زاده شده است و استیو بروس انگلیسی است و در شهر کوربریج، نورث آمبرلند می باشد. فرانچسکو در کشور ایتالیا و شهر رم  به دنیا آمده است و علی پروین که معرف حضور همگان است، زاده ایران است در تهران به دنیا آمده است.

پر حاشیه ترین مربی های ایرانی کدامند؟

از جمله پر حاشیه ترین مربیان ایرانی می توان به علی پروین و فرهاد مجیدی که در تیتر های بالا به آنها اشاره کردیم. هم چنین علی دایی، پس از گفت و گو با علی دایی برای حواشی های انجام شده گفت بدترین شکست دوران مربیگری من شکست رسمی من در مقابل مربی تیم ملی بود متاسفانه دوستان خوش ذوق رسانه‌ای را چاپ کردند و من فقط می‌ توانم برای این اتفاق ابراز تاسف کنم بازی با عربستان برای من روز تلخی بود هم برای من و هم برای تیم ملی و حتی برای مردم حاشیه دیگری که برای علی دایی درست شد زمان حضور در قرعه کشی  جام جهانی بود که اخیرا انجام شد حواشی عجیبی که منتشر شد می گفت: درخواست سفیر ایران در قطر از علی دایی برای باز کردن کراوات قبل از حضور روی سن بود و علی دایی با اشاره به جدا بودن محل استقرار دعوت شدگان با برگزارکنندگان مراسم و مهمانان ویژه توضیح داد که اصلاً دیدار و گفت و گو با سفیر نداشته و چنین درخواستی از او انجام نشده است.

سوالات متداول

  1. حاشیه های فرهاد مجیدی از پر حاشیه ترین مربی های جهان در عربستان چه بوده است؟

    طبق بعضی رسانه‌ ها و گزارشگران که البته لازم به ذکر است که صحت آن معلوم نیست گفته شد مجیدی برای سرمربی گری تیم ملی در عربستان مبلغی هنگفت دریافت کرده است که با این پول ماشین های بسیار لوکس و لاکچری خریداری کرده اما ما به دلیل پرداخت نکردن پول گمرک ناچار به رها کردن خودروهای خود در عربستان شده است.

  2. چرا برای پر حاشیه ترین مربی های جهان حاشیه سازی می کنند؟

    در دنیا  برای افراد سرشناس و پولدار که معروف می شوند متاسفانه حاشیه ها و اخبار های کذب می سازند. این مشکل در تمام کشورها و برای تمام افراد معروف اتفاق می افتد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0