مشهورترین افراد اینستاگرام چه کسانی هستند؟ بیوگرافی و حواشی این افراد

0 دیدگاه

با توجه به استفاده تعداد زیادی از کاربران برنامه اجتماعی اینستاگرام، بعضی از کاربران به عنوان چهره محبوب و مشهور شناخته شده اند که در این مقاله شما را با مشهورترین افراد اینستاگرام آشنا می کنیم. این افراد بیشتر در قالب سلبریتی های اینستاگرام هستند که خب همه از درآمد بالایی هم برخوردار اند!

محتوا پنهان
2 مشهورترین افراد اینستاگرام در ایران چه کسانی هستند؟
مشهورترین افراد اینستاگرام چه کسانی هستند

مشهورترین افراد اینستاگرام چه کسانی هستند؟

مشهورترین افراد اینستاگرام به کسانی گفته می‌شود که کسی تا دیروز شناختی از آنها نداشت ولی امروز با استفاده و کمک از برنامه اینستا جایگاهی در زندگی مردم برای خود پیدا کرده اند.

این افراد در زمینه های مختلفی در اینستاگرام فعال می باشند و هر کدام از آنها برای قشر خاصی از جامعه جذاب هستند.

این دسته از افراد ناشناخته بودند و با تلاش و کوشش و با استفاده از استعدادهای خود در زمینه‌های مختلف و با اشتراک گذاشتن آنها در برنامه اینستاگرام توانستند که به چهره مشهور اینستاگرام تبدیل شوند.

مشهورترین افراد اینستاگرام در ایران چه کسانی هستند؟

دنیا جهانبخت

او در شناسنامه نامش زهرا است و در آبان سال ۶۸ در تهران به دنیا آمد. او هم اکنون یکی از مشهورترین چهره‌های اینستاگرام می باشد. او در ابتدا ادعا می‌کرد عاشق ساسی مانکن شده است و دست به خودکشی می زد و با این کار خود در اینستاگرام محفلی برای شوخی و خنده ایجاد کرد و یکباره تعداد فالوور های او به اعداد میلیونی رسید.

ندا یاسی

ندا برغشی که به ندا یاسی در اینستاگرام معروف می باشد. از زمان فعالیت او تا به امروز اطلاعاتی از محل زندگی او به دست نیامده و خود نیز منتشر نکرده است اما به دلیل لهجه و گویشی که دارد شایعه شد که او افغانی می باشد. خودش در یکی از لایو هایش بیان کرد که مادرش افغان و پدرش عرب ایرانی می باشد. او نیز هم اکنون به عنوان یکی از چهره‌های مشهور اینستاگرام شناخته می شود.

امیر تتلو جزو پرطرفدارترین و مشهورترین افراد اینستاگرام است؟

امیر مقصودلو با نام امیر تتلو خواننده پر حاشیه ایرانی که این روزها مدیریت سایت شرط بندی را به عهده دارد. او در شهریور سال ۶۶ در محله مجیدیه تهران به دنیا آمد و بعد از چندین سال خوانندگی به ترکیه مهاجرت کرد و بعد از چند آهنگی که منتشر کرد با کارهای عجیب و غریب در اینستاگرام به جای خواننده مشهور به عنوان یک چهره مشهور در اینستا شناخته شد.

ساشا سبحانی

در سال ۶۷ در تهران به دنیا آمد و پدرش وزیر سابق ایران در ونزوئلا می باشد. او از جوانی سبک خاص خود را برای زندگی دارد و از زمان فعالیت در اینستاگرام با نشان دادن مال و ثروت و لایو های جنجالی که دارای تصاویر مستهجن و غیر اخلاقی بود توانست افراد زیادی را جذب کند و به چهره مشهور اینستا تبدیل شود.

پویان مختاری

او در سال ۶۹ در شهرستان ایذه متولد شد. او در ابتدا با منتشر کردن آهنگ های خود در اینستاگرام توانست تعدادی فالوور جذب کند، اما بعد از آشنایی با نیلی افشار و انجام کارهای غیر اخلاقی و عجیب و غریب توانستند افراد زیادی را جذب کنند و هم اکنون از افراد مشهور اینستا می باشند.

نیلی افشار

به گفته برخی او همسر پویان مختاری می‌باشد و به گفته بعضی دیگر فقط پارتنر یا دوست پویان است. او در ابتدا در ایران منشی یک کلینیک زیبایی بود که بعد از آشنایی با پویان به ترکیه مهاجرت کرد و در آنجا با به اشتراک گذاشتن فیلم های شخصی خود و پویان و کارهای مستهجن و رقص های خود توانست به چهره مشهور اینستا تبدیل شود.

میلاد حاتمی

او متولد دهه ۶۰ می باشد و بعد از مهاجرت کردن به ترکیه و با ساخت ویدیوهای جنجالی کم کم معروف شد. وقتی در ایران زندگی می کرد به اسم آقای مربی در اینستا مشهور بود، زیرا دخترانی که در فیلم‌های خود نشان می داد می گفت من هیکل آنها را به این زیبایی رسانده ام، من بهترین مربی ایرانم.

الناز گلرخ

یکی از چهره‌های مشهور اینستا در زمینه مد است که به یکی از سلبریتی های اینستاگرام تبدیل شده است. او متولد سال ۶۴ در تهران می باشد. در ابتدا سالن زیبایی داشت اما بعد وارد عرصه مدلینگ شد و اکنون یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام می باشد.

صدف بیوتی

صدف در سال 64 در تهران متولد شد. صدف یکی از اینفلوئنسر های معروف ایرانی می باشد که به آمریکا مهاجرت کرده است. او یکی از بزرگترین اینفلوئنسر های زیبایی در جهان می باشد.

محمد امین کریم پور

متولد سال ۷۳ در تهران می باشد و دارای لیسانس رشته برق است. فعالیت خود را از فیسبوک آغاز کرد و هیچ وقت از مسیر خارج نشد و بعدها در اینستاگرام با ساختن کلیپ های طنز معروف شد و به عنوان چهره مشهور اینستاگرام شناخته می شود.

میلاد خواه در لیست مشهورترین افراد اینستاگرام

میلاد متولد سال ۶۸ در تهران است و لیسانس معماری دارد. اسم کامل او میلاد قاسمی خواه می باشد که با ساختن ویدیو های طنز توانست جایگاه ویژه ای در بین مردم و طرفدارانش داشته باشد و چهره مشهور و معروف شود. ویدیوهای او دو ویژگی عمده دارند: یکی استفاده از روسری و مقنعه و دیگری استفاده از کلمات و اصطلاحات من‌درآوردی!

عرفان علیرضایی

متولد سال ۶۶ در تهران است. کاردانی دکوراسیون داخلی دارد. علیرضایی یکی از قدیمی‌ترین طنزپردازان اینستاگرام است و کار خود را با ساختن کلیپ های ۱۵ ثانیه ای آغاز کرد.

ایزی محسن

در سال ۶۷ در تهران به دنیا آمد و دارای لیسانس کامپیوتر است. او را به اسم سلطان دابسمش ایران می‌شناسند و از سال ۹۵ به صورت جدی در اینستا فعالیت می‌کند.

علی صبوری واینر و یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

او متولد سال ۷۱ در مشهد می باشد و ساکن تهران است. او دانشجوی اخراجی رشته هوشبری می باشد. علی صبوری فعالیت خود را در ابتدا با ساختن کلیپ در اینستا آغاز کرد و با حضور در برنامه خندوانه به اوج شهرتش رسید.

هومن ایرانمنش

متولد سال ۷۲ و ساکن آستارا می باشد. در ابتدا فعالیتش را با خوانندگی آغاز کرد و از سال ۹۵ با ساختن کلیپ های طنز در اینستا نامی برای خود دست و پا کرد.

مهدی صارمی

متولد مرداد ۵۳ در تهران است. او بعد از کار کردن در تئاتر از آن محیط فاصله گرفت و به ساخت ویدیو های طنز در اینستاگرام پرداخت.

پریسا پور مشکی

پریسا پورمشکی هم یکی دیگر از فعالان طنز می باشد. او به نسبت جزء پرکارترین واینرهای طنز است که کلیپ های او بازدید بسیار بالایی دارند.

آندیا بابایی

متولد اسفند سال ۷۷ در اهواز و ساکن تهران می باشد. او بازیگری را از 6 سالگی آغاز کرد و در سال ۲۰۱۶ ویدیو های خود را در اینستا آپلود کرد و توانست محبوبیتی به دست آورد.

امپراطور کوزکو

متولد سال ۶۸ در قم می باشد. زینب موسوی معروف به امپراطور کوزکو را ممکن است با برنامه خندوانه بشناسید. او بیشتر تبلیغاتش به صورت استوری می باشد.

آیروس ملودی

متولد سال ۶۹ در شیراز و ساکن شمال کشور می باشد. آیروس مادر دوقلوهای معروف اینستاگرام سام و سامیار می باشد. کلیپ های او بیشتر به صورت تبلیغات همراه با دوقلوها و پدرشان صورت می‌گیرد.

رهایی

یکی دیگر از چهره‌های مشهور اینستا می باشد که صفحه اش را به عکاسی اختصاص داده و عمده عکس های او از زندگی روزمره اش می باشد.

سوگل شاکری

۳۰ سال سن دارد و ساکن تهران است و در حوزه سبک زندگی فعالیت می‌کند. سوگل تصاویر پست هایش را با دلنوشته هایش همراهی می کند و در بحث تبلیغات بسیار حساسیت به خرج می‌دهد.

شهرزاد

در روایت سبک زندگی، سبک منحصر به خود را دارد و می‌توان گفت صفحه شهرزاد شمایل یکسانی را دنبال نمی کند. او نیز تبلیغاتش را در غالب پست و استوری انجام می دهد.

ستوده یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

تم پاییزی در تمام پست های ستوده دیده می شود و فضای صمیمانه ای در سبک زندگی ستوده به چشم می‌خورد. او در تبلیغاتش سبک بسیار خلاقانه ای دارد.

دنیای آسوده

دنیای آسوده حقیقت رنگارنگ و جذاب است. او همراه با همسرش به مستندهایی در خلال سفر هایش می پردازد و چندان در بحث تبلیغات فعال نمی باشد.

هدی رستمی

متولد اردیبهشت ۶۵ است و در بین چهره های مشهور در اینستا در بین جهانگردان معروف‌تر است. صفحه هدی داستان جهانگردی ها، ایرانگردی ها و سبک زندگی او را به نمایش می‌گذارد.

ملیکا بکایی یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

او در حال حاضر در گواتلاما زندگی می‌کند و دو سال و نیم است که زندگی در سفر را آغاز کرده و فضای صمیمانه ای در صفحه ملیکا دیده می شود و اطلاعات دقیقی در مورد مکان ها در اختیار فالوورانش قرار می دهد.

سحر

۲۶ سال سن دارد و در صفحه خود سبک زندگی و تولید محتوای خلاقانه و تبلیغات برندها را به اشتراک می گذارد.

مملیکا

او جهانگرد، تورلیدر ماجراجویی می باشد که فعالیت هایش را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک می‌گذارد. تبلیغاتش بیشتر در زمینه کسب و کارهای مرتبط با گردشگری است.

پژمان حسینی

او همسر آیروس ملودی و پدر دوقلوهای اینستاگرام سام و سامیار می باشد و اکثر فعالیتش با تبلیغات به همراه خانواده صورت می گیرد.

سهیل مستجابیان یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

اینفلوئنسری می باشد که بر روی صدا های پخش شده و گفت و گوها دابسمش تولید می کند و به خاطر فرم صورتی که دارد و اداهایی که در می اورد به یک باره به شهرت رسید.

نیکا نیکتا

خواهران دوقلوی دندانپزشک ایرانی که با سبک زندگی ساده و اخلاق نیک توانسته‌اند، دید عموم جامعه را در مورد پزشکان و دندانپزشکان عوض کنند و محبوب دل ها شوند.

حسن ریوندی

او کمدین معروف ایرانی است که با داشتن نه و نیم نیم میلیون فالوور توانسته جایگاه ویژه‌ای را در دنیای اینستاگرام برای خود رقم بزند.

سحرسیسی

دختری جوان که اول با گذاشتن عکس های خود و بعد داستان زندگی اش توانست به بالای یک میلیون نفر ه فالوور برسد و شناخته شود.

گونشین کیزلاری

مادر سه قلوهای دختر اینستاگرام مایسا، لنا و سایا می باشد که با نوع سبک زندگی و ادب و تربیت سه قلوهایش یکی از پربازدیدترین پیج های اینستاگرامی می باشد و بالای یک میلیون نفر فالوور واقعی دارد.

سام و سامیار یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

دوقلو های اینستاگرامی که به خاطر زیبایی چهره و تبلیغات بیسکویت مادر و دیگر برندها توانستند جایگاه ویژه‌ای در دل مردم داشته باشند.

پانیذ اسماعیلی

دختر بچه ۵ یا ۶ ساله ای که با خوش زبانی و انتشار یک فیلم از او و گیلاس هایش توانست به اوج شهرت در بین کاربران اینستاگرام برسد.

فاطمه مهلبان

خواننده زن جوانی است که با انتشار آهنگ های خود در اینستاگرام به یک بار دیده شده بر سر زبان ها افتاد و توانست جایگاه ویژه‌ای را در بین همکاران خود در فضای اینستاگرام داشته باشد.

النازقاسمی

رقصنده معروف اینستاگرام که شش سال است فعالیت خود را در غالب رقص به صورت حرفه ای آغاز کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد و مربی رقص نیز می باشد.

سحرتبر

دختر جوان و زیبایی است که با فتوشاپ چهره های ترسناک و عجیب و غریب برای خود درست می کند و به دنبال پخش آنها در دنیای اینستاگرام به یک چهره شناخته شده و معروف تبدیل شد.

مائده هژبری یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

دختر رقصنده جوانی می باشد که با انتشار فیلم های رقص خود در اینستاگرام به شهرت رسید و از محبوبیت خاصی برخوردار شد.

فرشید کله گنده

فرشید یک فرد خلاق در حوزه محتوا و مدیا و گرافیک می باشد. او با درست کردن عکس ها و ویدیو هایی با افکت های خاص یک اینفلوئنسر خاص در بین همکاران خود می باشد.

گلمنگلی

دختری بیست و دو ساله با نام عاطفه و معروف به گلمنگلی که محتوای پیجش اکثراً گل گلی و رنگی رنگی است و تولید محتوایش در قالب مهربانی و شکرگزاری و انرژی مثبت می باشد.

رنگی رنگی جان

مژگان توت فرنگی دختر بسیار جوان و پر انرژی و مهربان است که با انتشار زندگی روزمره اش و عکس هایی که می گیرد فضای بسیار شاد و رنگی در صفحه اش به وجود آورده است که چشم هر بیننده‌ای را حتی برای یک بار هم که شده به خود جلب می کند.

زری چی

دختر ۲۲ ساله اصفهانی که دانشجوی ادبیات فرانسه می باشد و با نوشتن دلنوشته های خود به سبکی خاص توانسته جایگاه ویژه ای در بین هم سن و سالان خود در اینستاگرام داشته باشد.

مریم خاتمی مقدم یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

دختر ۳۲ ساله آملی که به مدت یک سال است به آمریکا مهاجرت کرده و توانسته با انتشار عکس های خود و محیط زندگی جدیدش با اخلاق نیکویی که دارد به شهرت قابل توجهی برسد.

آشیانه مریم

مریم خانم، یک شهروند یزدی می باشد که محتوای پیجش بیشتر روزمرگی است و با لهجه شیرین یزدی توانسته است سری تو سرها در اینستاگرام دربیاورد.

سیما شوکتی

یک بانوی روستایی شمالی که با پیج روزمرگی و انتشار عکس های بسیار زیبا از روستاهای شمال توانسته است اسمی از خود بر سر زبان‌ها بیاندازد.

فاطمه عبداللهی

دختر روستایی شیرازی که با ۲۲ سال سن و با لهجه شیرینش توانسته محفلی برای دوستداران شیراز و شیرازی به وجود بیاورد.

فاطمه راد

میکاپ آرتیست جوانی که با آموزش سبک آرایش اروپایی در صفحه اش توانسته علاقه‌مندان زیادی به این سبک آرایش را گردهم بیاورد.

مشهورترین افراد اینستاگرام در جهان چه افرادی هستند؟

اگر شما هم در مورد معروف ترین افراد اینستاگرام در سطح جهان کنجکاو هستید مطالب ذیل را به دقت مطالعه کنید:

گال گادوت gal gadot

این خواننده و ترانه سرای جوان دارای ۲۷.۲ میلیون فالوور می باشد.

رابرت داونی robert downey

این هنرپیشه سینما اکنون دارای ۲۷.۳ میلیون فالوور می باشد.

لئوواردو دیکاپریو leonardo dicaprio

این بازیگر و تهیه‌کننده با ۲۸ میلیون فالوور توانست جایگاه چهل و هفتم را از آن خود کند.

اسنوپ داگ snoop dogg

این رپر و تهیه کننده ۲۸.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام خود دارد.

لویس ویتان louis vuittan

این شخص 29 میلیون فالور دارد و توانسته در لیست 50 حساب اینستاگرام خود را جای دهد.

لیدی گاگا lady gaga در لیست هنرمندان و مشهورترین افراد اینستاگرام

هنرمند جنجالی و پر سر و صدا که توانسته ۳۱.۷ میلیون دنبال کننده داشته باشد.

آنیتا anitta

خواننده برزیلی جوانی که ۳۳.۱ میلیون نفر فالوور دارد.

برانا مارکویزن brana marqueizn

بازیگر برزیلی می باشد که ۳۳.۷ میلیون فالوور دارد.

راک ارفان یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام

بازیگر مشهوری است که ۳۷ میلیون فالور دارد و محبوبیت زیادی دارد.

کریس براون chris browne

رپر معروف جنجالی که ۴۹.۲ میلیون نفر فالور دارد و شهرت بسیاری دارد.

مشهورترین افراد اینستاگرام از تبلیغات چقدر درآمد دارند؟

مبلغ واحدی برای اندازه گیری درآمد اینفلوئنسر ها وجود ندارد. به طور کلی اغلب آنها بر اساس میزان میزان فالوور و سلیقه، هزینه پست و تعداد فالوور هایی که دارند به صورت دل بخواهی مبلغی را برای انجام تبلیغات خود در نظر می گیرند.

همانطور که می دانیم در ایران نظامی برای دادن تعرفه به اینفلوئنسر ها برای تبلیغات وجود ندارد و همه آنها بر اساس میزان فالوور واقعی که دارند و میزان بازدهی که می توانند برای تبلیغ دهندگان داشته باشند مبلغی را به عنوان دستمزد تعیین می کنند. در این مورد اگر علاقه مند هستید که چگونه اینفلوئنسر شویم می توایند از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

کسب درآمد مشهورترین افراد اینستاگرام به چه روشی است؟

آنها در اینستاگرام می‌توانند از روش‌های مختلف از جمله تولید ویدیو، عکس، استوری سلفی، استوری بنر و سایر روش‌ها خلاقانه تبلیغ کنند. بعضی از آنها از طریق پادکست و ساختن مجموعه‌هایی برای IGTV هم شروع به کسب درآمد کرده‌اند. بنابراین با استفاده از انواع اشکال محتوا می‌توان تبلیغات کرد.

اما در میان این روش‌ها، اغلب ویدیوها هزینه بیشتری دارند. چرا که از نظر تولید محتوا پیچیده‌ترند و نیازمند سناریوی مفصل‌تری هستند. تبلیغات به صورت عکس و کپشن در هر صفحه به نسبت میزان فالوور و اینگیجمنت کمی ارزان‌تر است و بعد از آن محتوای منتشر شده در استوری بر حسب تعداد آن باز هم ارزان‌تر از پست محاسبه می‌شود.

درآمد مشهورترین افراد اینستاگرام از استوری گذاشتن چقدر است؟

بیشتر صفحه هایی که تبلیغات ویدیویی در استوری های شان منتشر می کنند متناسب با تعداد فالوور های شان بالاترین قیمت را برای تبلیغات دارند. گذاشتن تبلیغ در استوری صفحه های کمدین بین ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد و صفحاتی که مادر و کودک هستند و فالوور میلیونی دارند.

گذاشتن تبلیغ در استوری های آنها به مدت ۲۴ ساعت به ۵۰ میلیون تومان هم می رسد. در واقع درآمد از استوری ها به میزان تعداد فالوور های واقعی که افراد مشهور دارند و می تواند بازدهی که برای آنها داشته باشند متفاوت است.

عکسهای مشهورترین افراد اینستاگرام به چه صورت است؟

افراد مشهور در اینستاگرام معمولاً عکس های شخصی، عکس های کاری و عکس های تولید محتوایی که دارند را در صفحه اینستاگرام خود با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌گذارند که بعضی از این عکس ها ممکن است با سلیقه فالوور یکی باشد و ممکن است مخالفان بسیاری هم داشته باشد.

عکس های آنها معمولاً مرتبط با محتوای داخل پیجشان می باشد. کلیپ مشهورترین افراد اینستاگرام را می تواینم درصفحات خودشان ببینیم. اکانت های مشهورترین افراد اینستاگرام برگرفته از اسم خودشان یا کارشان می باشد.

چه زمانی اینفلوئنسرها و افراد مشهور نمی توانند از اینستاگرام درآمد کسب کنند؟

کسب درآمد از اینستاگرام نیازمند زمینه‌سازی می باشد. بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند که اینفلوئنسر باشند و معروف شوند اما راه را به درستی طی نمی‌کنند. مثلا قبل از اینکه استراتژی برای خودشان تعریف کنند و خودشان را به فالوورها بشناسانند و به آنها نشان بدهند که چرا باید آنها را دنبال کنند، شروع به تبلیغات و افزایش فالوور صفحه‌شان می‌کنند و این فالوورها با انواع محتواهایی که برای آزمون و خطا منتشر می‌ شود روبه‌رو می‌شوند و غیرفعال می‌مانند. برقرار کردن ارتباط با مخاطب نیاز به فرصت دارد.

آیا همه افراد معروف درآمد بالایی از اینستاگرام دارند؟

با توجه به توصیفاتی که در مباحث قبلی شد، می‌توان فهمید که همه اینفلوئنسرها و افراد مشهور درآمد بالایی از اینستاگرام ندارند. خیلی از آنها قبل از این که اینفلوئنسر شوند شغل دیگری داشته و همان را هم به عنوان شغل اصلی قبول دارند.

اما برخی دیگر نیز اینفلوئنسری در اینستاگرام را به عنوان شغل اصلی می دانند اما کسانی که شغل دیگری در کنار اینفلوئنسری دارند اینفلوئنسری را شغلی مکمل و برای تفریح و سرگرمی می دانند. این افراد مبلغ دریافتی که بابت تبلیغات می گیرند برایشان مهم نیست.

سوالات متداول در مورد مشهورترین افراد اینستاگرام

آیا برای اینفلوئنسر شدن زن یا مرد بودن مهم است؟

مهم نیست، هر جنسیتی می تواند اینفلوئنسر باشد.

چهره های معروف اینستاگرام از چه قشری هستند؟

برای معروف شدن در اینستاگرام به عنوان چهره معروف می توان از هر قشری بود.

آیا اینفلوئنسرهای خیلی معروف و افراد مشهور در اینستاگرام درآمد میلیونی هم دارند؟

درآمد اینفلوئنسرها و اشخاص خیلی معروف به صد میلیون تومان در ماه هم می رسد.

آیا تمام تفراد مشهور در اینستاگرام ها به یک میزان درآمد دارند؟

درآمد افراد مشهور در اینستاگرام با توجه میزان فالووری که دارند متفاوت است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0