کشف حجاب مونا بانکی پور در شب تولد پسرش دارا حیایی

0 دیدگاه

این روزها کشف حجاب مونا بانکی پور باعث وجود حواشی زیادی شده است. با ما همراه باشید تا ببینیم موضوع از چه قرار است. همچنین برای آشنایی بیشتر، می توانید بیوگرافی مونا بانکی پور را مطالعه کنید.

عکس های کشف حجاب مونا بانکی پور

ماجرای کشف حجاب مونا بانکی پور

قبلا عکس های کشف حجاب زن امین حیایی را در خارج کشور منتشر شده بود. اما چند روز پیش خود مونا بانکی پور عکسی بی حجاب از خود در کاخ سعد آباد منتشر نمود. وی با یک تیشرت در حال تنیس بازی کردن است. حتی در کپشن این پست توشته بود اینجا زمین تنیس کاخ سعادت آباد است. تعجب نکنید! این ماجرای کلی کشف حجاب مونا بانکی پور بود. اما بدون شک این ماجرا حواشی زیادی را به همراه خود داشته است که در ادامه این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

عکس های کشف حجاب مونا بانکی پور

طوری نیست که این عکس ها به طور یواشکی منتشر شده باشد. همان طور که اشاره کردیم خود این بازیگر عکس های سرلخت خودرا منتشر کرده است. قبلا عکس های بدون روسری از خود منتشر کرده بود. اما بی سابقه بوده که با تیشرت آستین کوتاه در صفحه اینستاگرام عکسی منتشر کند. اگر قصد دیدن عکس های بی حجاب زن سابق امین حیایی را دارید. می توانید به پیج او در اینستاگرام سری بزنید. حواشی و اتفاقات مربوط به بی حجابی مونا در این جا ختم نمی شود. در ادمه به موضوعات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

واکنش اهالی سینما به حجاب مونا بانکی پور

زن سابق امین حیایی، مونا بانکی پور فعالیت کم رنگی در سینما ایران دارد. او تا کنون تجربه بازیگری در چند فیلم سینمایی و کارگردانی سه فیلم را دارد. او تا کنون با افراد مطرحی در سینما فعالیت داشته است از جمله مهدی فخیم زاده، امین حیایی و…. . با توجه به کشف حجاب او باید ببینیم مسئولین و وزارت ارشاد چه تصمیمی در مورد فعالیت های وی در سینما می گیرند. به احتمال زیاد مونا بانکی پور ممنوع التصویر خواهد شد. هر چند که تا کنون شخصی یا مسئولی به این موضوع اشاره نکرده است.

هواداران و طرفداران مونا منتظر واکنش نشان دادن وی به این ماجرا هستند. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

  1. آیا مونا بانکی پور به کشف حجابش واکنشی نشان داده است؟

    خیر تا کنون هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده است.

  2. چه موضوع ای در عکس های زن سابق امین حیایی مورد توجه قرار گرفت؟

    تی شرت آستین کوتاهی که پوشیده بود و کپشن پست نوشته بودند این جا کاخ سعد آباد تهران است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0