دلیل دعوای امباپه و نیمار و نقش مسی در این ماجرا

0 دیدگاه

این روزها دعوای امباپه و نیمار دو نفر از لیست 10 بازیکن برتر فوتبال توجه مردم را به خود جلب کرده است. در این مقاله دلایل اصلی و حواشی این دعوا را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دلیل دعوای امباپه و نیمار

ماجرا مرتبط به بازی قبل پاری سن ژرمن در مقابل تیم مو‌ن‌ پولیه می باشد. این بازی با این که به نفع پاری سن ژرمن تموم شد ولی حواشی زیادی برای این تیم و بازیکنان آن به همراه داشت. این بازی دو تا پنالتی برای تیم پاری سن ژرمن به همراه داشت. یک موضوع ساده مانند زدن ضربه پنالتی بین بازیکنان این تیم تنش ایجاد کرد.

در اواخر نیمه اول برای تیم ژرمن فرصت پنالتی ایجاد می شود. امباپه تصمیم می گیرد ضربه پنالتی را خودش بزند و همین کار را هم می کند. ضربه او توسط دروازبان تیم مون پویلیه مهار می شود. در نیمه دوم فرصت دیگری برای پاری سن ژمن به وجود آمد. امباپه تلاش کرد که پنالتی دوم را هم بزند. اما این موضوع به شدت با مخالفت نیمار رو به رو شد. در ادامه مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

واکنش های بازیکنان به دعوای امباپه و نیمار

واکنش های بازیکنان به دعوای امباپه و نیمار

اقدامات این دو بازیکن مورد توجه همه قرار گرفته است. خیلی از کاربران مقصر اصلی این داستان را امباپه می دانند. البته این موضوع برای خیلی از افراد اصلا قابل بحث نیست. به خصوص برای بازیکنان و تیم هایی در سطح پاری سن ژرمن هستند.

تا کنون بازیکن مطرحی نسبت به این ماجرا واکنش نشان نداده است. حتی خود بازیکنان این تیم جز یک نفر نسبت به حواشی و اتفاق های افتاده هیچ گونه واکنشی از خود نشان نداد.

پا در میانی کردن مسی برای آشنایی نیمار و امباپه

مسی یکی از بازیکن های مطرح و شناخته شده این تیم سعی داشت به دعوای امباپه و نیمار خاتمه دهد و میزان تنش ها را کم کند. زیرا این ماجرا در حال گسترش پیدا کردن بود. البته این ماجرا به دعوای فیزیکی نرسید ولی تاثیر منفی بر روی تیم گذاشت. به نظر شما مقصر دعوای امباپه و نیمار کدام بازیکن می باشد. حواشی این ماجرا بدون شک ادامه دار خواهد بود. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. کدام بازیکن اقدام به آشتی دادن نیمار و امباپه کرد؟

    مسی بازیکن مطرح و شناخته شده تلاش کرد به دعوای امباپه و نیمار خاتمه دهد.

  2. دلیل اصلی دعوای امباپه و نیمار بر سر چه موضوع ای بود؟

    به دلیل این که کدام بازیکن پنالتی را بزند.

  3. کدام بازیکن پنالتی اول تیم پاری سن ژرمن را خراب کرد؟

    امباپه پنالتی اول در مقابل تیم حریف را خراب کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0