در این مقاله تصمیم داریم بهترین یوتیوبر های ایران را معرفی نماییم و ذکر کنیم که هر یک از آنها در چه زمینه ای در حال فعالیت می باشند. اگر شما مایل هستید که در یوتیوب، فعالیت‌ های مخصوص به خودتان را شروع نمایید، بهتر است که از تجربه یوتیوبر هایی که هم اکنون به شهرت رسیده اند استفاده نمایید و مشاهده کنید که سطح فعالیت‌ های آنها تا چه اندازه ارتقا پیدا کرده است. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید تا پیرامون این موضوع آگاهی شما را افزایش دهیم.

معرفی بهترین یوتیوبر های ایران

معرفی بهترین یوتیوبر های ایران

بهترین یوتیوبر های ایران 2020 به قدری مشهور شده اند که امروزه نمی‌ توان از شهرت آنها چشم پوشی نمود. بسیاری از رسانه های پرطرفدار، یوتیوبر های معروف ایران را معرفی می‌کنند و درآمد آنها را اعلام می‌ کنند‌. امروزه که گفته می‌شود بهترین یوتیوبر های ایران بیش از ۲ میلیارد درآمد دارند، محتوای بسیار جالبی تولید می نمایند، که مورد توجه تمام کاربران این شبکه مجازی قرار گرفته است.

بر اساس تعداد سابسکرایب های هر یوتیوبر می توانیم به این موضوع پی ببریم که این افراد تا چه اندازه بر روی مردم تاثیر گذار بوده اند. برای مثال یوتیوبر های معروف ایرانی بیش از یک میلیون سابسکرایب در یوتیوب دارند که این مقدار می‌ تواند تاثیرگذاری بسیار بالای این افراد را بر روی مخاطبان و کاربران شان نشان دهد. در ادامه چند تن از یوتیوبر های معروف این شبکه مجازی را معرفی خواهیم نمود تا اطلاعات و آگاهی شما نسبت به این افراد بالا تر رود.

آریا کئوکسر

آریا کئوکسر یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی می باشد که بیش از ۱۱۸۰۰۰ سابسکرایب دارند کانال آریا کیوکسر متعلق به آریا رحمتی می باشد. او در سال ۱۳۷۵ در شهر تهران متولد شده است و تمام ویدیو های خود را در زمینه بازی‌ های کامپیوتری منتشر می‌ کند. این فرد مدتی را در هند گذرانده است و علاقه بسیار شدیدی به بازی‌ های کامپیوتری دارد و از این طریق توانسته مورد توجه کاربران یوتیوب قرار بگیرد.

او در ساخت کلیپ ها و ویدیو های خود از طنز بسیار زیادی استفاده می‌ کند و از این طریق توانسته جذابیت کلیپ ها و ویدیوهای خود را چندین برابر نماید و به تنهایی کار خاصی نمی کند و بیشتر سبک و استایل زندگی خود را در تمام کلیپ های خود نشان می دهد. او فارغ التحصیل رشته تجربی می باشد و مدرک تحصیلی خود را در مقطع دیپلم در این رشته دریافت نموده است. برخی از تحلیلگران یوتیوب درآمد او را بیش از ۵۰ میلیون تومان در یوتیوب اعلام می‌ کنند اما فکر می‌ کنیم که این مقدار کمی بیشتر باید برآورد شود. او هم اکنون ساکن کشور ترکیه می باشد.

میا پلیز

میا پلیز یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی است که به جرات می توان گفت نام او را در لیست بهترین یوتیوبر های ایرانی قرار بدهیم. او بیش از ۱۰۹ هزار سال سابسکرایبر دارد و توانست این مقدار سابسکرایب را در مدت زمان کمی جذب نماید.. او یک روانگر دارد که از زمان کنکور سراسری او را زیر نظر دارد و با هم رابطه بسیار خوبی دارند. به گفته روانگر او یک فرد بسیار خلاق و توانا و باهوش می باشد که توانسته در عرض چند سال فعالیت خود را بسیار ارتقا ببخشد و در رشته تولید محتوا فعالیت خود را بیشتر نماید.

میا پلیز هم اکنون در کشور کانادا زندگی می کند و توانست محتوای ویدیویی متنوع و مختلفی را منتشر نماید. یکی از فعالیت های او در یوتیوب ساخت ویدیو های مختلف می باشد که از این طریق جذابیت کانال یوتیوب او چندین برابر شده است. شخصی به نام کوروش توپیا با او همکاری می‌ کند و توانسته است که در ضبط و انتشار تمام کلیپ ها به او کمک زیادی نماید.

کیودی پای

سومین یوتیوبر ایرانی را می توانیم کیودی پای بنامیم که حمایت تمام طرفداران بسیار زیاد آن در تمام ویدیو ها و کلیپ های مشاهده می‌ شود. آنها از لحاظ کامنت و لایک، این یوتیوبر را بسیار حمایت می‌ کنند و توانسته اند در مدت زمان بسیار کوتاه در حدود ۹۲ هزار سابسکرایب برای او جمع آوری نمایند. او در زمینه شوخی و خنده توانسته است کلیپ های بسیار زیادی را تولید نماید و از این نظر مخاطبان زیادی را از آن خود کند. گاهی ویدیو های او چالش ها و بازی هایی را برای مخاطبان و فالوور های خود به همراه می آورد و از این نظر به کانال یوتیوبی خود جذابیت چندین برابری می بخشد.

برخی بر این باور هستند که درآمد این یوتیوبر بسیار بالا است و بیش از ۵۰ میلیون درآمد او می باشد اما برخی دیگر می‌ گویند که تمرکز او بر روی ارتقاء فعالیت هایش می باشد و کمتر بر روی کسب درآمد تمرکز کرده است. به هر حال او هم اکنون در پیج اینستاگرام خود بیش از ۲۲۰ هزار فالوور دارد و از حمایت از کاربران اینستاگرام نیز برخوردار شده است. فعالیت او در یوتیوب از ۲۰۱۶ آغاز شد و همچنان که زمان می گذرد فعالیت او روز به روز در حال گسترش می باشد.

فرشاد سایلنت

می‌ توان گفت امروزه فعالیت‌ هایی که بار ذهنی بسیار زیادی دارند و از بار جسمی کمی برخوردار می‌ باشد درآمد بسیار زیادی را برای افراد به همراه می‌ آورد. می‌ توانیم به به عنوان مثال افرادی را ذکر نماییم که محتوا های بسیار قابل توجهی را در اینستاگرام به نمایش می‌ گذارند و گاه ویدیو هایی را در این شبکه های مجازی منتشر می‌ کنند که مورد توجه همه افراد قرار می‌ گیرد. برای مثال فرشاد سایلنت یکی از افرادی است که ویدیو های طنز و کمدی منتشر می‌ کند و توانسته است از این طریق افراد زیادی را وادار به خنده نماید و برای همین است که افراد مختلف می خواهند که او را دنبال نمایند و کانال یوتیوب او را سابسکرایب نمایند.

او هم اکنون نزدیک به ۱۰۰ هزار سابسکرایبر را جذب نموده است. او به عنوان یکی از محبوب ترین یوتیوبر های ایرانی شناخته شده است و نام اصلی فرشاد سایلنت، فرشاد دهقانی می باشد که هم اکنون در کشور سوئد ساکن است. او در سال ۱۳۶۳ و در شهر بندرعباس به دنیا آمده است و بعد از آنکه هدف خود را تعیین نمود برای آن تمام تلاش خود را به کار گرفت تا بتواند بهترین خود را در این زمینه ارائه بدهد و هم اکنون سفرهای زیادی می رود و در این سفرها ایده های بسیار متنوعی را برای گسترش سطح فعالیت هایش در یوتیوب به دست می آورد.

وی مدتی هم در ترکیه بود و آن‌جا با بهترین یوتیوبر های ایرانی ارتباط‌ های صمیمانه‌ ای برقرار کرد. یکی از رازهای موفقیت فرشاد سایلنت الگو برداری از محتوای بهترین یوتیوبرهای جهان است. وی پیش از اینکه تمام تمرکز خودش را روی یوتیوب بگذارد، در زمینه مدلینگ فعالیت می‌ کرد.

امیر توسلی

امیر توسلی

پنجمین فردی که به عنوان بهترین یوتیوبر های ایرانی شناخته شده است را امیر توسلی می‌ دانیم. او هم اکنون در کشور کانادا زندگی می کند و توانسته است به خاطر محتوای جذابی که در این شبکه مجازی ارائه می کند بیش از ۷۲ هزار سابسکرایب را دریافت نماید و به قدری چالش‌ های متفاوتی را برگزار می‌ کند که همه کاربران این شبکه مجازی با چهره او آشنا هستند و فعالیت‌های او را می‌ پسندند و او را دنبال می‌ کنند. اگر شما نیز به کانال این سلبریتی وارد شوید متوجه میزان جذابیت فعالیت‌ های او خواهید شد و شما نیز بعد از آن یکی از طرفداران او خواهید شد.

ختن

ختن نام یکی از کاربران شبکه مجازی یوتیوب می‌ باشد که به خاطر سطح بالایی از فعالیت‌ ها و محتوایی که ارائه می‌ کند توانسته بیش از ۵۷ هزار سابسکرایبر را دریافت نماید. او به رویداد های اجتماعی و رویداد های سیاسی روز واکنش های زیادی بروز می دهد و از این طریق خود را در میان کاربران مجازی مطرح می‌ کند. او در سال ۱۳۷۳ متولد شده است و زاده شهر تهران است. این کاربر شبکه مجازی توانسته از تمام آرزوهای خود دست بکشد و تنها در این شبکه مجازی چهره خود را معروف گرداند.

همانطور که گفتیم این دختر بسیار معروف در یوتیوب در سال ۱۳۷۳ متولد شده است و زاده شهر تهران می باشد. اما زندگی خود را هم اکنون در کشور ترکیه و در شهر استانبول ادامه می‌ دهد که علاقه زیادی به تحصیل در رشته روانشناسی داشت به خاطر تمرکز بیشتر بر روی فعالیت‌ هایش در یوتیوب از تحصیل در این رشته اجتناب می‌ کند و تمام تمرکز خود را بر روی یوتیوب می‌ گذارد و ناگفته نماند که او استعداد بی نظیری در این زمینه داشت و توانست در این زمینه به شهرت بسیار زیادی دست پیدا کند درآمد او هم اکنون بیش از ۳۰ میلیون تومان در ماه می باشد.

تاکسیک گرل

تاکسیک گرل نام یکی از یوتیوبر های ایرانی می‌ باشد که به عنوان بهترین کاربر این شبکه مجازی شناخته شده است و بیش از ۵۵ هزار سابسکرایبر را به دست آورده است و توانسته اولین دختری در یوتیوب شناخته شود که با افزایش سطح فعالیت هایش درآمد خود را بالا ببرد و هم اکنون بیش از ۲۰ میلیون تومان در ماه درآمد دارد و این درآمد در طول زمان بیشتر و بیشتر شده است. اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتری از زندگی او به دست آورید باید او را در شبکه مجازی اینستاگرام و یوتیوب دنبال نمایید و از این طریق شناخت خود را نسبت به او بیشتر کنید.

کوثر عزیزی نام صاحب کانال این یوتیوبر می باشد و با کمک آریا رحمتی توانسته محبوبیت و معروفیت خود را بیشتر گرداند و همچنین پیرامون موضوع بازی های کامپیوتری نیز فعالیت بسیار جذابی را ارائه می‌ کند و محتوا کانال او در میان تمام کاربران این شبکه مجازی محبوب واقع شده است. البته فعالیت های او به تنها بازی های کامپیوتری محدود نمی‌ شود و چالش‌های زیادی را در این شبکه مجازی برگزار می‌ کند که توانسته از این طریق شهرت بسیار زیادی را به دست آورد.

آروین شو

آروین شو یکی از بهترین محتواها را در اینستاگرام ارائه می‌دهد و بیش از ۳۰۰۰ سابسکرایب بر دارد که با زحمت بسیار زیادی آنها را جذب نموده است و توانسته با گذر زمان محبوبیت خود را میان این افراد چندبرابر نماید که محتوای فعالیت‌های خود را در بازی مافیا ارائه می داد هم اکنون سطح فعالیت‌های خود را گسترش داده و هم اکنون دیگر بازی های کامپیوتری و اندرویدی را نیز معرفی می نماید نوجوانان و جوانان زیادی هستند که در یوتیوب یوتیوب را دنبال می‌کند و محتوای او را برای دیگر دوستان خود به اشتراک می‌گذارند گفته می‌شود که این سلبریتی بیش از ۳۰ میلیون فالوور دارد و هرچه زمان می گذرد این تعداد فالوور نیز بیشتر و بیشتر می‌شود

در حال حاضر یوتیوبرها تمرکز خود را بر روی ارتقاء سطح فعالیت‌های خود در بازی‌های رایانه‌ای و بازی های اندرویدی و یا usb با ما داشتند و هم اکنون سعی نموده اند که از این طریق توجه قشر فعال شبکه مجازی مانند نوجوانان و جوانان را به خود جذب نمایند گفته می‌شود که این یکی از بهترین استراتژی ها برای دستیابی به ثروت بسیار زیاد در اینستاگرام و در یوتیوب می باشد

نیلو

نیلو نیز از دیگر بهترین یوتیوبر های ایرانی می باشد که در کشور کانادا ساکن است و بیش از ۷۰۰۰ سابسکرایب بردارد و توانسته با ارتقای فعالیت هایش در یوتیوب و اینستاگرام درآمد خود را سالانه چندین برابر نماید. او هم اکنون در کلیپ های خود بازی های کامپیوتری زیادی را معرفی می نماید و از این طریق توانسته استایل خاصی به کانال یوتیوبی خود ببخشد.

شاید او در میان دیگر یوتیوبرها از شهرت کمتری برخوردار باشد اما به هر حال نمی‌ توان از میزان شهرت و محبوبیت او چشم پوشی نمود. اگر شما نیز به این یوتیوبر بسیار معروف علاقه دارید، می توانید او را در یوتیوب و اینستاگرام دنبال نمایید و از این طریق پیرامون فعالیت های او بیش از پیش آگاهی کسب نمایید.

بهترین یوتیوبر های ایران 2021

بهترین یوتیوبر های ایران 2021

یوتیوبر های ایران در سال ۲۰۲۱ از مزایای بسیار نامحدودی برخوردار می باشند. در این بین هم افراد کمی هستند که طعم شهرت در یوتیوب را چشیدند و دیگر به محتوای ارائه شده خود توجه نمی‌ کنند. اما کسانی در یوتیوب به موفقیت دست پیدا کردند که توانستند همچنان که به درآمدزایی پرداختند، محتوای فعالیت خود را نیز بالاتر ببرند.

درامد یوتیوبر های معروف ایرانی

یوتیوبر های معروف ایرانی از طریق انجام تبلیغات مختلف در یوتیوب، درآمد بسیار بالایی را به دست آورده اند. اکثر یوتیوبر های ایرانی در اینستاگرام نیز فعالیت می‌ کنند و توانسته اند با ارتقای فعالیت‌ های خود در این شبکه مجازی به درآمدهای بسیار کلانی دست پیدا کنند. برای بررسی درآمد یوتیوبر ها از این لینک کمک بگیرید.

بهترین یوتیوبر جهان 2020

بهترین استریمر و یوتیوبر های ایران در سال ۲۰۲۰ را می توانیم آریا بدانیم. آریا که بسیار فعال و با استعداد است، در کشور ترکیه سکونت گزیده است و در این کشور توانسته فعالیت‌ های یوتیوبری خود را ادامه بدهد‌ ویدیو ها و اتفاقاتی که در فضای مجازی رخ می‌ دهد ری اکشن نشان م ی‌دهد و توانسته از این طریق لبخند را بر لبان هواداران مجازی خود بنشاند.

مصاحبه با بهترین یوتیوبر های ایران

با بسیاری از یوتیوبر های ایرانی مصاحبه هایی صورت گرفته است که اکثر آنها این مصاحبه ها را خود در این فضا منتشر نموده اند تا آشنایی بیشتری با مخاطبان خود داشته باشند و مخاطبان و دنبال کنندگان آنها بیشتر از قبل آنها را بشناسد و با آن‌ ها ارتباط برقرار نمایند. شما می توانید با مراجعه به پیج و صفحه شخصی هر کدام از یوتیوبر های محبوبتان مصاحبه های آنها را نگاه و تماشا نمایید.

اینستاگرام بهترین یوتیوبر های ایران

اینستاگرام بهترین یوتیوبر های ایران

زمانی که شما بهترین یوتیوبر های ایران را در این شبکه مجازی دنبال می کنید و آنها را سابسکرایب می‌ کنید بعد از مدتی می توانید در صورت داشتن علاقه آنها را در اینستاگرام نیز دنبال نمایید و نحوه فعالیت آنها را در اینستاگرام مشاهده نمایید. بیشتر این افراد هم از طریق اینستاگرام و هم از طریق یوتیوب به کسب درآمد می پردازند.

عکس بهترین یوتیوبر های ایران

بهترین یوتیوبر های ایران عکس های زیادی را از خود در این شبکه مجازی به جای گذاشته اند. به طوری که در صورت داشتن علاقه شما می توانید این عکس ها را چه در یوتیوب و چه در اینستاگرام مشاهده نمایید و با داشتن ارتباطاتی مانند لایک و کامنت با این افراد در ارتباط باشید.

سبک زندگی بهترین یوتیوبر های ایران

بسیاری از یوتیوبر های معروف در ایران سبک زندگی خود را با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌ گذارند. برای مثال بسیاری از آنها استایل درسی و مطالعه خود را به نمایش می گذارند و از این طریق باعث رواج سبک و استایل زندگی خود می‌ شوند و از این طریق تاثیر گذاری بسیار زیادی بر روی دنبال کنندگان خود خواهند داشت.

حوزه فعالیت بهترین یوتیوبر های ایران

اکثر بهترین یوتیوبر های ایران در حوزه طنز و کمدی فعالیت می‌ کنند زیرا بسیاری از مردم. چه مردم عادی و چه مردم گروه‌ های خاص به کمدین ها و سبک طنز علاقه زیادی دارند و از این طریق می‌تواند روحیه خود را قوی و شاد بسازند. به همین خاطر است که می‌ گوییم حوزه کمدی و طنز تاثیر بسیار زیادی بر مردم خواهد گذاشت.

شاخ های یوتیوب ایران

شاخ های یوتیوب ایران

شاخ های اینستاگرام و شاخ های یوتیوب ایران از جمله افرادی هستند که به عنوان پردرآمدترین کاربران شبکه مجازی شناخته شده‌ اند. شما در صورتی که آنها را دنبال نمایید، متوجه میزان کسب درآمد آنها خواهید شد. شاخ های یوتیوب ایران که بیشتر در حوزه کمدی و یا چالش های مختلف فعالیت می‌ کنند، توانسته اند در یوتیوب به عنوان پردرآمدترین کاربران کل شبکه مجاز شناخته شوند.

ارتباط یوتیوبر ها با سلبریتی های معروف

برخی سلبریتی های معروف کاربران یوتیوب را دنبال می‌ کنند. برای مثال شاهرخ استخری یکی از کاربران معروف در یوتیوب می باشد و ارتباط بسیار زیادی با تمام کاربران حرفه‌ای یوتیوب برقرار کرده است. اگر شما نیز مایل هستید که فعالیت های او و دیگر سلبریتی ها را در این شبکه مجازی مشاهده نمایید می توانید به صفحه شخصی خود در این شبکه مجازی مراجعه کنید.

راه های یوتیوبری در ایران چیست؟

در آخرین قسمت قصد داریم راه‌ های یوتیوبری در ایران را معرفی نماییم. شما بعد از آن که حساب کاربری خود را در این شبکه مجازی ایجاد نمودید، نیاز است که نحوه فعالیت های خود را به این شبکه مجازی مشخص نمایید و راه این که تبدیل به یک یوتیوبر بسیار حرفه‌ای در یوتیوب شوید را آموزش ببینید. شما نیاز است که در ابتدا تصمیم بگیرید که محتوای فعالیتتان را در چه سمت و سویی پیش خواهید برد. اینکه فعالیت شما به صورت بروز رسانی محتوا باشد می‌ تواند بسیار به شما کمک کند زیرا محبوب ترین کانال های یوتیوب همیشه به نوعی فعالیت می کنند تا بتوانند محتوا درون خود را برای مخاطبان به روزرسانی نمایند و بعد از آن مخاطبان زیادی را با خود همراه کنند.

این که ویدیو های جذاب و جدید را برای کاربران شبکه مجازی یوتیوب تهیه نمایید، می تواند بسیار مفید واقع شود افراد زیادی هستند که در یوتیوب به دنبال کلیپ ها و محتواهای جدید می باشند و از این طریق به روز رسانی محتوا می توانید این افراد را تشویق به بازدید مداوم پیج خود نمایید.

راه دیگر یوتیوبر شدن در این شبکه مجازی این است که شما تبلیغاتی را در ابتدا و انتهای کلیپ های خود بپذیرید و کاربران شبکه مجازی که در این محیط فعالیت زیادی دارند با انجام این تبلیغات می توانند تبلیغات شما را مشاهده نمایند و این تبلیغات بازدهی بسیار زیادی داشته باشد. بنابراین افراد زیادی هستند که مایلند به شما تبلیغاتی بدهند تا شما در ابتدا یا انتهای ویدیو خود بارگذاری نمایید و از این طریق بازدید این تبلیغات را بالا ببرید و سطح فعالیت‌های خود را در یوتیوب ارتقا ببخشید.

برای راهنمای دقیق تر به منظور اینکه چگونه یوتیوبر شویم می توایند از لینکی که در دسترس قرار گرفت استفاده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی کیست؟

  فرشاد دهقانی را می توانیم از بهترین یوتیوبر های ایرانی بدانیم که توانسته فعالیت‌ های بسیار چشمگیری در این شبکه مجازی ارائه دهد.

 2. بهترین یوتیوبر های ایرانی 2021 کیست؟

  آروین شو یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی در سال ۲۰۲۱ می باشد.

 3. بهترین یوتیوبر های ایرانی 2020 کیست؟

  نیلو از بهترین یوتیوبر های ایرانی در سال 2020 می باشد.

 4. راه درامدی از یوتیوب چیست؟

  افراد زیادی با رسیدن به شهرت توانسته اند تبلیغات گسترده ای را بپذیرند و درآمد کلانی را از آن خود نمایند.

1.8/5 - (5 امتیاز)