نظرسنجی بهترین خواننده پاپ ایران در میان اهالی این سبک موسقی

0 دیدگاه

بهترین خواننده پاپ ایران از موضوعاتی است که این روزها در بین طرفداران خواننده های مختلف باب شده است و نظرات خیلی متفاوتی دارند از این رو می‌ خواهیم بهترین خواننده های پاپ ایران را به شما در این مقاله معرفی کنیم. اگر شما هم می خواهید بدانید که معروف ترین آن ها چه کسی است و بهترین آهنگ های پاپ ایران را بشناسید می توانید همراه ما تا پایان مطالب مقاله باشید.

محتوا پنهان
بهترین خواننده پاپ ایران چه کسی است

بهترین خواننده پاپ ایران چه کسی است؟

موزیک و خوانندگی سبک های خیلی مختلفی دارند که افراد به عنوان خواننده در این سبک ها مشغول به کار می‌ باشند. یکی از سبک های خوانندگی سبک پاپ است که افراد زیادی به عنوان خواننده در این سبک فعالیت می‌ کنند که توانسته اند طرفداران زیادی را به خود جذب کنند.

در بین خواننده هایی که در سبک پاپ مشغول به فعالیت هستند تعدادی از آن ها به عنوان بهترین خواننده این سبک شناخته شده اند که تعداد آن ها زیاد است و نمی‌ توان به صورت تکی نام برد.

لیست بهترین خوانندگان پاپ ایران شامل چه کسانی می شود؟

سبک پاپ از سبک هایی است که در سال‌ های اخیر به شدت مورد توجه افراد جامعه قرار گرفته و توانسته است که طرفداران خیلی زیادی داشته باشد و خوانندگان خیلی مشهوری هم در این سال‌ ها در این سبک مشغول به فعالیت هستند که توانسته‌ اند معروفیت و محبوبیت خیلی زیادی را به دست بیاورند و کسب درآمد خیلی زیادی هم از این سبک داشته باشند که در موارد زیر چند مورد از خواننده های پاپ ایرانی که طرفدار های خیلی زیادی دارند را به شما معرفی می کنیم تا شما هم با آن ها آشنا شوید:

محمد علیزاده

محمد علیزاده یکی از بهترین و پر طرفدارترین خوانندگان در سبک پاپ می باشد. او در سال ۱۳۶۰ در کرج به دنیا آمد و برای اولین بار وقتی که ۲۴ سال سن داشت قطعه ای خواند و به بیرون منتشر کرد ولی مورد استقبال قرار نگرفت. در رشته کشاورزی تحصیل کرده و در رشته موسیقی و خوانندگی هیچ تحصیلاتی ندارد.

یکی دیگر از افتخارات او به غیر از خوانندگی قاری قرآن بودن است او بارها در این رشته در مسابقاتش شرکت کرده و به خاطر علاقه ای که دارد توانسته در مسابقات قرائت قرآن مقام های خیلی خوبی را به دست بیاورد، او در سال ۸۵ با آهنگ تیتراژ پایانی برنامه کوله پشتی توانست شهرت خیلی زیادی به دست بیاورد و دیده و معروف شود.

مسیح و آرش

مسیح و آرش دو برادری هستند که در سبک پاپ توانستند مشهوریت خیلی زیادی را به دست بیاورند و به شکل یک ستاره در آیند. آن ها در زمان نوجوانی به خارج از کشور مهاجرت کردند و در آن جا تحصیلات خود را در رشته های مربوط به موسیقی و خوانندگی ادامه دادند. مسیح بزرگ تر از برادر خود یعنی آرش است و توانسته که او را به خوانندگی تشویق کند.

فامیلی آن ها عدل زاده است و متولد شده و بزرگ شده تهران هستند. آن ها فعالیتشان را از سال ۸۵ آغاز کردند اما رسمی نبود به همین علت مورد استقبال قرار نگرفتند و دیده نشدند اما از سال ۹۵ با یکی از شرکت‌ های ترانه سازی قرارداد بستند و از اداره ارشاد مجوز گرفته و فعالیتشان را به طور رسمی آغاز کردند که مورد استقبال خیلی زیادی قرار گرفت و یکی از ستاره‌ های پاپ ایران شناخته شده‌ اند.

مهراد جم

مهراد جم با کم ترین سنی که دارد در بین خوانندگانی که موفق و پیشکسوت در سبک پاپ هستند توانسته موفقیت‌ های بزرگی به دست بیاورد و یکی از افتخارات ایران باشد نام اصلی او محسن سعدی کیا می باشد. او در مرداد سال ۷۶ در آبادان به دنیا آمد و فعالیت رسمی خود را با میثم ابراهیم زاده شروع کرد و با آهنگ شمال توانست شهرت خیلی زیادی به دست بیاورد و بعد از آن هم آهنگ غمت نباشه را خواند و منتشر کرد که به شهرت و محبوبیت او افزود.

محسن یگانه

محسن یگانه یکی دیگر از خوانندگان پر طرفدار در سبک پاپ می باشد. او در سال ۶۴ در گنبد کاووس به دنیا آمد و در همان جا هم بزرگ شد و فعالیت هنری خود را به صورت زیر زمینی درسال 83 شروع کرد و در سال ۸۵ توانست مجوز بگیرد و به صورت رسمی فعالیت کند.

اولین آهنگ او نشکن دلمو بود که به همراه محسن چاوشی به صورت زیر زمینی خواند و منتشر کرد که مورد استقبال خیلی زیادی قرار گرفت و با آن آهنگ شناخته شد. او همان طور که آلبوم های خیلی جذاب و پر طرفداری منتشر کرده است آهنگ های تکی هم به صورت خیلی زیبایی خوانده و منتشر کرده است که به نام های قول می دم و خیال تو برای تیتراژ ماه عسل می باشند.

احسان خواجه امیری

او فرزند یکی دیگر از خوانندگان پیشکسوت و معروف ایرانی می باشد که در سال ها پیش مشغول خوانندگی بود و طرفداران زیادی داشت و نامش ایرج خواجه امیری است. این خواننده معروف در سبک پاپ در آبان سال ۶۳ در تهران به دنیا آمد و علاقه خود را به موزیک و خوانندگی در پنج سالگی نشان داد که از همان زمان فعالیتش را در موسیقی شروع کرده است.

فعالیت رسمی اش را از سال ۸۳ با آهنگ من و بابا که کار مشترک خود و پدرش بود شروع کرد و توانست شهرت زیادی به دست بیاورد و موفقیت های خیلی زیادی تا به امروز داشته باشد.

پولدار ترین خواننده پاپ ایران کیست؟

همه خوانندگانی که در این سبک مشغول به فعالیت هستند طرفداران و هواداران خیلی زیادی دارند و تمام آهنگ های آن ها فروش خیلی خوبی را می توانند داشته باشند به همین دلیل می‌ توان گفت که همه خواننده ها در آمد خیلی خوبی دارند و به ثروت خیلی زیادی از این راه رسیده اند که نمی‌ توان گفت کدام آن ها پولدار تر از دیگری می باشد اما بعضی از آن ها به علت پیشکسوت بودن درآمد بیشتری دارند و می‌ توان گفت که پولدار تر از سایر همکاران خود هستند که چند مورد از آن ها را نام می بریم:

 1. مازیار فلاحی
 2. رضا صادقی
 3. بنیامین بهادری
 4. محسن یگانه

بهترین خوانندگان پاپ ایران چه افرادی هستند؟

وقتی که صحبت از بهترین خواننده می شود باید همه ویژگی ها را در نظر گرفت. این ویژگی صرفاً برای صدای خوب نمی باشد چرا که اخلاق و رفتار خوانندگان با هوا داران و طرفداران آن ها خیلی مهم تر از صدایشان می‌ باشد چرا که همیشه هواداران و طرفداران دوست دارند که فرد خواننده به آن ها توجه کند و رفتار خوب و اجتماعی با آن ها داشته باشند از این رو بهترین خوانندگان پاپ ایران شامل کسانی می‌ شود که علاوه بر داشتن صدای خوب رفتار و شخصیت خیلی خوبی هم با هواداران خود دارند که چند مورد از آن ها را نام می بریم تا آشنا شوید:

بابک جهانبخش

یکی از بهترین خوانندگان سبک پاپ می باشد که طرفداران خیلی زیادی دارد و ارتباط خیلی خوبی با همه هواداران و طرفداران خودش چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی دارد. او در سال ۶۲ در شهر بوخوم آلمان به دنیا آمده است و وقتی که فقط پنج سال داشت فعالیتش را با نواختن پیانو در شهر آلمان زیر نظر استادش به صورت حرفه ای آغاز کرد و بعد از این که تحصیلات پدرش در آن جا به پایان رسید به ایران بازگشتند.

او علاقه‌ اش را فراموش نکرد و در ایران به صورت حرفه ای تر ادامه داد و برای اولین بار فعالیت رسمی اش را در سال ۷۶ وقتی که فقط چهارده سال داشت شروع کرد و توانست مجوز رسمی از ارشاد اسلامی بگیرد و قطعه ای هم برای صدا و سیما در آن سال‌ ها خواند و منتشر کرد.

سیروان خسروی و بهترین خواننده پاپ ایران

سیروان خسروی قبل از آن که شبکه‌ های اجتماعی به وجود بیایند طرفداران خیلی زیادی به خاطر ارتباط خوبی که با مردم داشت توانست به دست بیاورد. اوعلاوه بر خوانندگی، صدا بردار، کارگردان و همچنین مدل، آهنگ ساز و شاعر و ترانه سرا هم می باشد.

او در ۴ مرداد سال ۶۱ در تهران به دنیا آمد و مادرش اهل سنندج و پدرش اهل کرمانشاه می باشند و وقتی که ۱۱ سال داشت فعالیتش را آغاز کرد و نزد اوی جونیو آموزش موسیقی و کیبورد را فرا گرفت و سپس راه خود را ادامه داد و به شهرت و معروفیتی که الان دارد تا به امروز رسیده است.

بنیامین بهادری

یکی دیگر از بهترین خوانندگان سبک پاپ می باشد که بیشتر از طرفداران داخلی طرفداران خارجی دارد و یکی از بهترین و به روز ترین خوانندگان ایرانی محسوب می شود. نام اصلی او وحید بهادری می‌ باشد اما نام هنری و مستعارش بنیامین است.

او در ۱۸ شهریور سال ۶۱ در تهران به دنیا آمد و خانواده او مذهبی هستند اما چون به موسیقی علاقه داشت به دنبال هدف هایش رفت و قبل از آن که فعالیتش را به صورت حرفه ای انجام دهد در سنین ۱۸ و ۱۹ سالگی به مداحی می پرداخت اما بعد از آن کار خوانندگی و موزیک را حرفه ای آغاز کرد.

فرزاد فرزین

یکی از خوانندگان خیلی پر طرفدار ایرانی می باشد که در سال ۹۹ جایزه بهترین تک آهنگ سال را از آن خود کرد و همچنین در سال‌ های پیش هم جوایز بسیار ارزنده‌ ای در بین خوانندگان و همکاران خود به دست آورد.

او علاوه بر طرفدارانی که در فضای واقعی دارد طرفداران خیلی زیادی هم در فضای مجازی دارد و در ۳ تیر سال ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد و علاوه بر خوانندگی کار تنظیم و آهنگ سازی را هم انجام می‌ دهد و فعالیت رسمی اش را از سال ۷۸ به صورت حرفه‌ ای آغاز کرد و تا به امروز شش آلبوم منتشر کرده است و تک آهنگ های بسیار زیادی را هم انجام داده که مورد استقبال قرار گرفته اند.

همایون شجریان

او فرزند پدر آواز ایران محمدرضا شجریان است و طرفداران خیلی زیادی دارد و به خوبی توانسته است که پا جای پای پدرش بگذارد و نام و یاد او را زنده نگه دارد. او در ۳۱ اردیبهشت سال ۵۴ در تهران به دنیا آمد و نام مادرش فرخنده گل افشان است و سه خواهر بزرگ تر از خود دارد و زمانی که به دنیا آمده است پدرش ۳۵ ساله بوده و توانسته که شهرت جهانی خیلی خوبی را برای خود به دست بیاورد و به عنوان پدر آواز ایران بعد از پدرش در این روز ها و سال ها شناخته شود.

در نظرسنجی بهترین خواننده پاپ ایران چه چیزی مشخص شد؟

هر ساله در بین افرادی که دنبال کننده و هواداران خیلی زیادی دارند و به نوعی سلبریتی شناخته می‌ شوند نظرسنجی‌ هایی گرفته می شود تا بهترین افرادی که در شغل ها و زمینه هایی که مشغول به کار هستند شناخته شوند که یکی از آن ها خوانندگی می باشد و خوانندگی هم سبک زیادی دارد.

سبک پاپ به علت این که مورد استقبال خیلی زیادی قرار گرفته است نظر سنجی های خیلی متعددی در مورد آن گرفته می‌ شود تا بهترین خواننده ها در این سبک شناخته شوند که به ۷ مورد از بهترین خوانندگان که در نظر سنجی بیشترین رای را آوردند اشاره می کنیم:

فرزاد فرخ

خواننده پر طرفدار و بی‌ حاشیه کشورمان هم نام اصلی اش با نام مستعارش کمی متفاوت می باشد یعنی نام اصلی و خلاصه شده او است که نام واقعی اش فرزاد امید فرخی فرد شیرازی می باشد. او در یکی از سال های دهه شصت در شیراز به دنیا آمده و در تهران زندگی می کند و سال ۸۰ فعالیتش را به صورت حرفه ای با شرکت در کلاس های گیتار آغاز کرد و اولین آلبوم رسمی اش را در سال ۹۷ به نام انرژی مثبت منتشر کرد که مورد استقبال خیلی زیادی قرار گرفت.

حامد همایون

یکی دیگر از خواننده های سبک پاپ می باشد که کار آهنگ سازی هم به وفور انجام می دهد. نام اصلی او سید حامد محمود زاده است اما نام هنری اش را به حامد همایون تغییر داده که کم تر کسی نام واقعی اش را می داند. او وقتی که در پروژه استعداد های درخشان در خوانندگی در شرکت ترانه سازی شرقی شرکت کرده بود در آن جا به عرصه موسیقی و خوانندگی معرفی شد.

اولین آلبومش را در سال ۹۵ منتشر کرد که جزء پر فروش ترین آلبوم ها در آن سال بود و برای اولین بار در برج میلاد برای شبکه پنج تلویزیون در شب یلدا اجرای زنده داشت و توانست شهرتش را از آن جا در سال ۹۵ به دست بیاورد که قبل از منتشر کردن آلبومش بود همچنین در کنسرتش در آمریکا و شهر لس‌ آنجلس ۱۴۰۰ بلیت به فروش رساند که هیچ کدام از خوانندگان ایرانی تا بحال چنین رقمی را در فروش بلیت هایشان نداشته اند.

حمید هیراد

حمید هیراد با سن کمی که داشت فعالیتش را آغاز کرد و مورد استقبال فراوان قرار گرفت و محبوبیت و شهرتش را توانست تا به امروز به خوبی حفظ کند او هم دارای نام هنری می‌ باشد و نام واقعی اش حمید حسین زاده است او در سال ۷۰ در چابکسر به دنیا آمد و اکنون ۳۰ سال سن دارد و فعالیتش را از سال ۹۵ آغاز کرد و در آهنگ بی تاب با پازل بند همکاری داشت اما در اردیبهشت سال ۹۶ اولین آهنگش به نام مستم کن را منتشر کرد که مورد استقبال شدیدی قرار گرفت و باعث شهرت و معروفیت او شد.

پرواز همای

یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که از سوی کشور های اروپایی و آمریکایی در سال های اولیه فعالیتش برای اجرای کنسرت در آن کشور ها دعوت شد. نام اصلی او سعید جعفرزاده احمد سرگورابی است و متولد ۲۰ بهمن سال ۵۸ در احمد سرگوراب می باشد.

او در سال ۸۵ گروه موسیقی مستان را راه اندازی کرد و در تالار وحدت به اجرای زنده پرداخت که از آن جا مورد استقبال خیلی فراوانی قرار گرفت و توجه افراد خارجی را به خود جلب کرد که دعوت‌ های خیلی زیادی از سایر کشور ها داشته و تا به امروز در همه سبک ها توانسته است که طرفداران زیادی داشته باشد.

آرون افشار و بهترین خواننده پاپ ایران

آرون افشار یکی از کم سن و سال ترین خواننده های پاپ ایرانی است که طرفداران خیلی زیادی دارد. او در شاندیز مشهد در یک تیر ماه سال ۱۳۷۷ به دنیا آمد و از کودکی علاقه خیلی زیادی به خوانندگی و موزیک داشت.

ساز تخصصی او گیتار می باشد و وقتی که فقط ۷ سال داشت فراگیری گیتار را آغاز کرد و از همان جا در کلاس های خوانندگی هم شرکت می‌ کرد. او فعالیت حرفه‌ ای را از سال ۹۶ آغاز کرد و با انتشار آهنگ جانم باش به اوج شهرت رسید و در سال ۹۸ هم برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی تهران اجرا زنده داشت.

حامد هاکان

این خواننده معروف در سبک پاپ در ۱۷ مرداد سال ۶۲ در شهر ری به دنیا آمد و خانواده او کاملاً مذهبی بودند و به علت این که از کودکی علاقه زیادی به خوانندگی داشت شعرها و ترانه های مذهبی می سرود اما در شانزده و هفده سالگی به دنبال علاقه خود یعنی خوانندگی در سبک پاپ رفت و در سال ۹۳ توانست مجوز از اداره ارشاد اسلامی بگیرد.

مازیار فلاحی

می توان گفت که یکی از پیشکسوتان سبک پاپ در موسیقی ایران است و طرفداران و هواداران خیلی زیادی دارد. او در ۲۶ مهر ۵۳ در تهران به دنیا آمد و یکی از پولدار ترین و ثروتمند ترین خوانندگان ایرانی است و علاوه بر کار خوانندگی و کار تنظیم و آهنگ سازی به ترانه سرایی هم می‌ پردازد و به صورت محدود در حرفه بازیگری هم فعالیت هایی انجام داده است.

درآمد بهترین خواننده پاپ ایران چقدر است؟

باید بدانید که خوانندگان و بازیگران تنها قشری هستند که از پرداخت مالیات معاف می باشند آن ها برخلاف این که درآمد های خیلی زیاد و نجومی دارند اما مالیات پرداخت نمی کنند. آن ها با توجه به این که درآمد شان زیاد است نمی‌ خواهند شفاف سازی در مورد در آمدشان انجام دهند.

اما شواهد و نشانه ها نشان می دهد که درآمد آن ها در طول یک ماه به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان می‌ رسد که باز هم از این مقدار درآمد گله‌ مند هستند و می‌ گویند که درآمد چشمگیری نداریم و به صورتی که شایعات می‌ گویند درآمدمان نیست.

بهترین خواننده پاپ ایران الان کجاست؟

خوانندگانی که در سبک پاپ مشغول به فعالیت هستند تعداد زیادی از آن ها جزء بهترین خواننده ها می باشند که اکنون در شهر تهران مشغول فعالیت و زندگی هستند البته نا گفته نماند که برخی از آن ها مانند مازیار فلاحی و بنیامین بهادری به خارج از کشور مهاجرت نکرده‌اند.

اما به صورت دائم در رفت و آمد هستند و کنسرت ها و برنامه هایی را هم در آن جا اجرا می‌ کنند اما زندگی و فعالیت اصلی آن ها در کشور ایران و شهر تهران می‌ باشد.

بهترین خواننده پاپ ایران در خارج از کشور چه کسی می باشد؟

تعداد زیادی از خواننده های ایرانی در خارج از کشور مشغول به فعالیت هستند که به ایران هم رفت و آمد می‌ کنند اما بعضی از آن ها به صورت دائم در آن جا زندگی می‌ کنند که می‌ توان به شادمهر عقیلی اشاره کرد که به عنوان یکی از خواننده های سبک پاپ ایرانی طرفداران و هواداران خیلی زیادی در خارج از کشور دارد.

بهترین خواننده پاپ ایران در سال ۹۹ فرزاد فرخ شناخته شد و بهترین خواننده پاپ ایران در سال ۹۸ بهنام بانی بود و به عنوان پولدار ترین خواننده پاپ ایران می‌ توان به مازیار فلاحی اشاره کرد.

خوانندگان سبک پاپ در ایران چه ماشین هایی سوار می شوند؟

از آن جایی که خوانندگان در آمد های بسیار زیادی دارند و درآمد آن ها در طول یک ماه ممکن است به ۶۰۰ میلیون تومان هم برسد خانه ها و ماشین های بسیار لاکچری و آخرین سیستم را سوار می شوند پایین ترین مدل ماشینی که در بین خواننده های ایرانی دیده شده است اسپورتیج بوده که کم ترین قیمت و پایین ترین سیستم را در بین دیگر ماشین های خوانندگان داشته است.

ماشین هایی که آن ها سوار می شوند همه ماشین های خارجی و کره ای می باشند و یک ماشین با سیستم چینی در بین ماشین‌ های آن ها تا به حال دیده نشده است.

سوالات متداول

 1. بهترین خواننده پاپ ایرانی در خارج از کشور چه کسی است؟

  بهترین خواننده در خارج از کشور که در سبک پاپ مشغول به کار است شادمهر عقیلی می باشد.

 2. درآمد خواننده های پاپ در ایران در طول یک ماه چقدر است؟

  درآمد خواننده هایی که در این سبک مشغول به فعالیت هستند در طول یک ماه به ۶۰۰ میلیون تومان می‌ رسد.

 3. در سبک پاپ کدام خواننده سن کم تری نسبت به سایر همکاران خود دارد؟

  در بین خواننده های ایرانی در سبک پاپ آرون افشار کم ترین سن را دارد.

 4. کدام خواننده در سبک پاپ عنوان شیک ترین خواننده را به خود اختصاص داده است؟

  در بین خواننده های ایرانی بنیامین بهادری به عنوان شیک ترین خواننده شناخته شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0