بهترین دریل های فارسی که جهانی شده اند + پخش آنلاین

0 دیدگاه

رپ فارسی یکی از ژانرهای پرطرفدار موسیقی در جهان است که در ایران نیز رپ فارسی طرفداران مخصوص به خود را دارد. ابتدا باید بدانیم که دریل رپ فارسی چیست. یکی از سبک های رپ معروف به دریل رپ است که برای اولین بار در سال 2010 میلادی توسط فردی به نام یانگ چوپ از شیکاگو به وجود آمده است. رپ دریل دو سال بعد از پیدایش آن در شیکاگو در انگلستان شروع شد با این تفاوت که این سبک رپ در انگلستان بیت سریع تری ( بیت خاص رپر های انگلیسی در آن وجود دارد ) نسبت به شیکاگو دارد. از بهترین دریل های فارسی می توان به ترک عصبانی از شایع اشاره نمود.

 • پیشنهاد می شود همه چیز را درباره دریل رپ کامل فرا گیرید.
دریل در رپ چیست؟


دریل در رپ چیست؟

دریل سبکی از موسیقی رپ است که اولین بار در شیکاگو به وجود آمد که سبکی غنایی خشمگین و مملو از بیت های تاریک و خشن است که وقایع اتفاقات ناخوشایند محله های شیکاگو را به صراحت به مخاطبانش می رساند. شیکاگو دارای محله هایی سرشار از خشونت، فساد و قتل است، به همین منظور این سبک رپ برای بیان این اتفاقات و انتقال آن ها به گوش مخاطبانش به وجود آمده است. رپ دریل فارسی هم در بین رپر های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد که در آن از سختی و اتفاقات ناگوار کوچه و خیابان ها می گویند. از بهترین خواننده های دریل های رپ جهان می توان به یانگ چوپ و چیف کیف اشاره کرد.


بهترین دریل های فارسی کدامند؟

در این سبک رپر به بیان سختی ها و اتفاقات ناگوار جامعه به صورت صریح و خشن می پردازد که در ادامه به برسی دو ترک از بهترین دریل های رپ فارسی می پردازیم.

ترک ارابه مرگ از سورنا

این ترک از جمله بهترین ترک های علی سورنا می باشد که در آن سورنا، به بیان مشکلات اجتماعی و طرز فکر ناگوار جامعه ایران با سبکی داستانی و خاص می پردازد. او از رپر های دریل ایرانی است.

ترک عصبانی از شایع

شایع در این ترک مسائل و مشکلات جامعه را به صورتی واضح بیان می کند. شایع از جمله رپر های جدید ایرانی است که جدیدا آلبوم های پرطرفداری را منتشر کرده است و او از جمله خواننده های سبک دریل است.


بهترین آهنگ های دریل فارسی را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود بهترین ترک های دریل فارسی و آهنگ های دریل خارجی کافی است با سرچ کردن نام ترک مورد نظر ( و یا اگر ترک خاصی از این سبک مد نظر ندارید می توانید به صورت کلی، دانلود اهنگ های دریل فارسی یا اهنگ های دریل خارجی ویا حتی، بهترین دریل های رپ جهان، را در گوگل سرچ کنید. ) در گوگل، آن را دانلود و از شنیدن آن لذت ببرید.

کدام رپر ها بهترین آهنگ های دریل فارسی را منتشر کرده اند؟

معروف ترین ترک ها در این سبک را می توان به خوانندگانی از جمله شایع، بهرام، سورنا و … نسبت داد.

سوالات متداول

 1. ترک عصبانی از شایع در چه سبکی است؟

  این ترک از جمله ترک های دریل رپ فارسی است.

 2. رپ دریل اولین بار در کجا به وجود آمد؟

  این سبک رپ برای اولین بار در کشور آمریکا و در شیکاگو به وجود آمده است.

 3. بهرام آهنگی با سبک رپ دریل دارد؟

  آهنگ اینجا ایرانه از بهرام یکی از بهترین ترک ها در سبک رپ دریل می باشد.

 4. معروف ترین رپر های سبک رپ دریل در جهان چه کسانی هستند؟

  از جمله معروف ترین رپر های سبک دریل می توان به کیت فارل کو، تاوارس لامونت تیلور و جفری الکساندر اشاره کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0