لایو تتلو با افراد مشهور و شاخ های مجازی در قرنطینه خانگی

0 دیدگاه

جریان لاوی تتلو در این ایام به دلیل است که در این روزها که افراد دیگر کرونا و قرنطینه هستند، بسیاری از افراد مشهور همواره راه هایی برای سرگرمی افراد و خصوصا طرفدارانشان ارائه کرده اند. بسیاری که در اینستاگرام مخاطبان زیادی دارند، هر شب لایو برگزار می کنند و این لايو ها بسته به توانایی فرد می تواند موضوعات متفاوتی داشته باشد. تتلو نیز ار جمله افرادی است که هر شب لایوی بر گزار می کند و در آن با افراد مشهور و به اصطلاح شاخ های اینستاگرام صحبت می کند که این لايو ها جنجال هایزیادی به دنبال داشته است که در این مقاله مفصلا به آن ها پرداخته ایم.

بیوگرافی امیر تتلو

بیوگرافی امیر تتلو

پیش از پرداختن به لایو تتلو در اینستا بگذارید کمی بیش تر راجع به خواننده پر حاشیه صحبت کنیم. امیر تتلو یکی از خوانندگان جوان ایرانی است که تا به امروز توانسته شهرت بسیاری بدست آورد. البته نمی توان منکر اسعداد او در موسیقی شد ولی حاشیه های وی نیز در شهرت او بی تاثیر نبوده است.

این خواننده بالا و پایین های زیادی داشته به طوری که چندین بار توسط دولت ایران دستگیر شده و چندین بار از او تجلیل شده است! این خواننده در چندین سال اخیر بار ها به مردم ایران و خصوصا دختران ایرانی توهین و فحاشی کرده است که همین امر سبب واکنش های منفی بسیاری از مردم و حتی افراد مشهور و شناخته شده شد.

بسته شدن پیج امیر تتلو توسط اینستاگرام

مدتی پیج توهین ها و فحاشی ها در لایو تتلو شدت گرفت. به طوری که این بار با خشم افراد مشهور و مردم مواجه شد و افراد بسیاری پیج او را در اینستاگرام ریپورت کردند و این ریپورت ها به قدری زیاد شد که پیج وی توسط اینستاگرام بسته شد. اما وی پس از مدتی با پجی جدید دوباره به این فضا بازگشت.

لایو تتلو با ندا یاسی

لایو تتلو و ندا یاسی یکی از پر جنجال ترین و پر حاشیه ترین لايو ها بود که جالب است بدانید این لايو رکورد بازدید کننده را در اینستاگرام شکست و پر بازدید ترین لايو در ایسنتاگرام شد. اما راجع به جریانات و صحبت هایی که در آن پیش آمد باید بگوییم که قسمت زیادی از آن مبتذل و مستهجن بود و ما راجع به برخی از آن ها در ادامه توضیح داده ای. اما چیزی که واضح است این می باشد که چه کسی باید جلوی این ابتذال را بگیرد وقتی نوجوانان بسیاری نیز این گونه لايو ها را مشاهده می کنند؟

صحبت های تتلو و ندا یاسی در لایو

چیزی که به وضوح مشخص بود این بود که در این لايو با گذر زمان صحبت های این دو شخص مبتذل تر و مستهجن تر می شد و به کار بردن الفاظ رکیک بالا تر می گرفت و همزمان با آن بر بینندگان این لايو افزوده می شد. در فیلم لایو تتلو با دنیا جهانبخت نیز صحبت غیر مستقیمی داشت و گفت که از او خوشش می آید و دختر خوبی است.

اما بر گردیم به صحبت های او با ندا یاسی. صحبت های این دو در ابتدا در جریان خواستگاری تتلو از ندا یاسی بود و رفته رفته کار به در خواست ماساژ و صحبت های دیگر کشیده شد. و به نظر می آمد که ندا یاسی از تتلو خوشش می آید و از پرسید که آیا دوست دارد با هم باشند؟ و در پاسخ گفته شد که به عنوان یک دوست و نه بیش تر آره.

ندا یاسی کیست؟

لاوی تتلو با پویان مختاری، ندا یاسی و… باعث می شود که برای بسیاری این سوال پیش آید که این افراد که می باشند؟ در این بخش هم نیز چون راجع به لايو وی با ندا یاسی صحبت کرده ایم، بد نیست برای افرادی که وی را نمی شناسند یک توضیح کوتا راجع به آن ارائه کنیم.

ندا یاسی در واقع یکی از چهره های اینستاگرامی است که از طریق انتشار عکس ها و ویدیو های عجیب و مستهجن از خو و با ایجاد حاشیه و جنجال به شهرت رسید. او مادری افغانی و پدری عرب دارد که به گفته ی خودش دلیل نفرتش از مردم ایران و فحاشی به آن رفتار بدی است که با وی در دوران مدرسه به دلیل اصالتش انجام شده است. با این وجود که وی همواره به مردم ایران توهین می کند اما جالب است بدانید که بسیاری از دنبال کننده های او ایرانی هستند!

لایو تتلو با ساشا سبحانی

لایو تتلو و ساشا سبحانی نیز در این شب ها یکی از پر بازدیدی ترین لايو های ایسنتاگرام بود که البته در آن نیز فحاشی بسیار بود که آن ها از برنامه های مستهجن خود برای بعد از کرونا گفتند و این در حالی بود که هر دوی آن ها مست بودند و از هوشیاری کامل بر خوردار نبودند.

حتی در قسمتی از این لایو این دو بر سر انتخاب دختر خوشگل تر و بهتر برای خودشان صحبت کردندکه برای توصیف این شرایط از کلمات و لفظ های بسیار زشتی استفاده می کردند. چیزی که باید به آن توجه شود این است که این لايو ها که محتوایی جز صحبت های +18 ندارند، چرا باید انقدر بیننده داشته باشند؟

لایو تتلو و پویان مختاری

لایو امیر تتلو با پویان مختاری نیز این گونه شروع شد که تتلو گفت سوال های جنجالی ازت دارم. در ابتدا باید بگوییم که پویان مختاری نیز در این ایام هر شب لايو بر گزار می کند که در ان نیز افرادی می ایند که کار های مستهجن انجام می دهند. امیر تتلو در ابتدا از پویان مختاری پرسید که با بر گزاری این گونه لايو ها دوست دخترت نیلی افشار به تو گیر نمی دهد؟ که پویان مختاری در پاسخ گفت مدتی است مجرد است و از نیلی افشار به دلیل مشکلاتی جدا شده است و صحبت ها به جایی کشیدده شد که وی گفت از این به بعد می توانم هر کاری بکنم و محدودیتی ندارم و دلم برای مجردی تنگ شده بود.

در نهایت باید بگوییم که شما می توانید فیلم لایو امیر تتلو در زندان را نیز از طریق مقاله مربوط به مقاله بازداشت امیر تتلو مطالعه کنید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0