مرگ تتلو از حاشیه تا واقعیت به همراه فیلم های مستند

0 دیدگاه

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو خواننده و رپر معروف ایرانی است که در کنار خوانندگی فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی دارد. این خواننده تاکنون بارها و به دفعات با انتشار حواشی و خبرهای مختلف در رابطه با موضوعات مختلف سعی در جلب توجه و حاشیه ‌سازی داشته است. به همین خاطر همواره شاهد حضور پررنگ این خواننده در شبکه های اجتماعی هستیم و هر بار به بهانه های مختلف نام او در تیتر خبرهای این شبکه ها قرار دارد. تاکنون چندین بار خبر مرگ تتلو در اینستاگرام و دیگر شبکه ها منتشر شده و پس از مدت کوتاهی خبر تکذیب آن اعلام شده است. به تازگی هم خبر مرگ او در شبکه ها اعلام شد که با تعجب کاربران و طرفداران او همراه بود. در ادامه به بررسی مرگ امیر تتلو از شایعه تا واقعیت با اصل خبر و توضیحات مربوط به آن می پردازیم و اطلاعات کامل تری را در اختیار شما خواننده گرامی قرار می دهیم.

آیا خبر مرگ تتلو صحت دارد؟

آیا خبر مرگ تتلو صحت دارد؟

تتلو یکی از پرحاشیه‌ ترین و جنجالی ترین خوانندگان رپ فارسی است که بیشتر از خوانندگی حواشی مربوط به او خبر ساز و موجب شهرت او شده است. او هرچند گاهی با ایجاد یک حاشیه جدید خودش را بر سر زبان‌ ها می اندازد. او که از رپرهای نسل اول است؛ به تازگی برای مقابله با رپر های نسل چهار با دیگر همکاران نسل یکی خود یعنی رضا پیشرو و حسین تهی متحد شده تا کنسرتی را به صورت مشترک برگزار کنند و تمامی طرفداران او پیگیر اخبار و حواشی مربوط به برگزاری این کنسرت بودند که به ناگاه خبری مبنی بر این که تتلو خواننده جنجالی ایرانی فوت کرد در شبکه های مختلف اجتماعی و فضای اجتماعی منتشر و مطرح شد. که با تعجب و غافلگیری همگان همراه بود و با واکنش های مختلف از سوی کاربران فضای مجازی مواجه بود. البته در گذشته شاهد انتشار خبر هایی مانند این خبر مبنی بر مرگ تتلو به خاطر تصادف یا ترور و درگیری مسلحانه بوده ایم که بعدها مشخص شد همگی آن ها ساخته و پرداخته خود تتلو و عوامل دست اندرکار او بوده است.

آیا مرگ تتلو به صورت رسمی تایید یا تکذیب شده است؟

با انتشار شایعه فوت امیر تتلو و ایجاد جنجال و هیاهو در بین کاربران و طرفداران این خواننده، امین فردین مجری معروف و پرحاشیه اولین نفری بود که در صفحه اینستاگرام خود این خبر را تکذیب کرد. چند ساعت بعد خود امیر تتلو در کانال تلگرامش در واکنش به چنین خبری اعلام کرد که این خبر واقعیت ندارد و پیامی را با این مضمون که او نه کرونا می گیرد و نه از به خاطر می می رد را منتشر کرد و اینگونه به جنجال ها و حاشیه ها در رابطه با این خبر پایان داد.

حواشی مربوط به فوت این خواننده چگونه ایجاد شد؟

این خبر برای اولین بار در کانال تلگرامی این خواننده منتشر شد و در آن پستی به اشتراک گذاشته شد به این مضمون که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا امیر تتلو فوت کرد. اما از آنجایی که آن چنان مورد توجه قرار نگرفته و واکنش خاصی در رابطه با آن ایجاد نشد، دوباره اعلام کردند که امیر تتلو در اثر ایست قلبی و فشار بالا در گذشت. البته این بار توانست تا حدودی توجهات را به خود جلب کند طوری که به سرعت این خبر در دیگر شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. این در حالی بود که حتی عکس هایی از جسد او در این شبکه ها به اشتراک گذاشته شده بود و فعالیت های برای برگزاری کنسرت کمتر رنگ تر از قبل دیده می شد و تمامی شواهد مبنی بر واقعی بودن انتشار این خبر واقعیت بود. تا اینکه ساعاتی بعد دوباره خود امیر تتلو با انتشار پستی این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که در صحت و سلامت به سر می ‌برد و به این شایعه ‌ها پایان داد.

هدف از انتشار این اخبار چه بود؟

امیر تتلو در چند سال گذشته یعنی از زمانی که به کشور ترکیه مهاجرت کرده است شروع به طراحی و ساخت سایت های شرط بندی کرده است. طبیعتاً هرچه ورودی به این سایت ها بیشتر باشد درآمد افرادی امسال تتلو نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین او سعی می ‌کند با انتشار حواشی و خبر های جنجالی همواره خود را سر تیتر خبرها نگه دارد تا به تعداد فالوور و طرفداران خود افزایش دهد و از این طریق سایت خود را به آنها تبلیغ کند.

واکنش کاربران فضای مجازی به خبر مرگ تتلو چگونه بود؟

امیرحسین مقصودلو در شبکه های اجتماعی طرفداران و فالووران زیادی دارد که با اشتیاق زیاد پیگیر کارها و برنامه های کاری او هستند. آنها در حالی که درگیر حواشی مربوط به برگزاری کنسرت امیر تتلو بودن ناگهان خبر مرگ او را شنیدند و واکنش ها و بازخورد ها نسبت به این خبر بسیار زیاد بود. هر کس بر اساس دیدگاه و نظر خود در رابطه با این موضوع اظهار نظر می‌ کرد. عده ای دلیل آن را جدایی او از سحر قریشی می دانستند و برخی دیگر معتقد بودند که او به خاطر استرس ناشی از برگزاری کنسرت دچار این سانحه شده است.

آیا خود این خواننده به حواشی مربوط به خبر مرگ خودش واکنش نشان داده است؟

چند ساعت از انتشار خبر مرگ تتلو نگذشته بود که خود امیرحسین مقصودلو در واکنش به آن پستی را در کانال تلگرام منتشر کرد و در آن اعلام کرد که نه از کرونا می گیرد و نه به علت کرونا می میرد و در واقع این گونه به این شایعات پایان داد.

چگونه اطلاعات لحظه به لحظه از خبر مرگ تتلو را پیگیری کنیم؟

برای اطلاع از تمامی خبرها و حواشی مربوط به امیر تتلو می توانید به آیدی پیج اینستاگرام و تلگرام او وارد شوید. از این طریق علاوه بر اطلاع از برنامه های کاری و فعالیت های او می توانید از جدیدترین خبر ها و موضوعات مرتبط با آن نیز مطلع شوید و پیگیر این خواننده باشید.

سوالات متداول

 1. از جدیدترین خبرهای جنجالی مربوط به تتلو که در شبکه های اجتماعی مطرح شد مربوط به کدام خبر است؟

  به تازگی خبر فوت خواننده ایرانی در ترکیه سر تیتر خبرها در شبکه های مجازی قرار گرفت.

 2. در خبرها علت مرگ تتلو چه چیزی اعلام شد؟

  در خبر ها این گونه مطرح شد که تتلو بر اثر ایست قلبی به دلیل استرس های کنسرت فوت کرد.

 3. برای اولین بار خبر مرگ تتلو در کدام شبکه اعلام شد؟

  برای اولین بار خبر مرگ تتلو در کانال تلگرامش منتشر شد.

 4. چه کسی خبر مرگ تتلو را تکذیب کرد؟

  مدت کمی بعد از انتشار این خبر امین فردین در صفحه اینستاگرام خود این خبر را تکذیب کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0