فضای مجازی بازهم دردسر ساز شد. با ما همراه باشید تا باهم ماجرا و رابطه ترلان پروانه و سعید عزت اللهی را بررسی کنیم.

آیا ترلان پروانه و سعید عزت اللهی با هم رابطه دارند؟

این روزها همه به دنبال پاسخ این سوال هستند. اما چه اتفاقی باعث شده است که چنین سوالی برای کاربران پیش بیاید؟ چند روز پیش سعید عزت اللهی بازیکن جوان و با استعداد کشورمون از لژیونرهای ایران که در حال حاضر برای یک تیم انگلیسی بازی می کند. زیر یکی از پست های بازیگر جوان سینمای ایران ترلان پروانه کامنت گذاشت. این کامنت جنجالی باعث به وجود آمدن چنین حواشی گردید. در ادامه باهم بررسی خواهیم کرد که رابطه این دو نفر در چه حد جدی است؟ آیا اصلا این دو نفر رابطه خود را تایید می کنند؟

کامنت های دردسر ساز ترلان پروانه و سعید عزت اللهی
بازیگر جوان سینمای ایران

کامنت های دردسر ساز ترلان پروانه و سعید عزت اللهی

سعید در زیر عکس ترلان کامنت قلب گذاشته بود. و ترلان هم در جواب او چندین قلب و بوسه فرستاد. بلافاصاله کاربران نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. واکنش ها و حواشی ترلان پروانه و عزت اللهی تا حدی ادامه یافت که باعث شد این بازیکن جوان نسبت به آن واکنش نشان دهد و برای مردم این موضوع را شفاف سازی کند. در ادامه به گفته و بیانات سعید اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

واکنش تند سعید عزت اللهی نسبت به رابطه با ترلان پروانه

با جدی شدن شایعات سعید در صفحه اینستاگرامش پستی انتشار کرد و نوشت: انقدر دنبال حواشی نباشید. من و ترلان باهم از قدیم دوست هستیم. اما دوستی ما ساده است و هیچ گونه رابطه جدی بین ما وجود ندارد. اما ترلان نسبت به گفته های سعید هیچ گونه واکنشی نشان نداد و آن را تایید یا تکذیب نکرد. همین عامل باز باعث به وجود آمدن حواشی جدید گردید. خیلی از کاربران و خبرگذاران به دنبال این هستند که ببینند این دو نفر در چه حد با یکدیگر رابطه دارند. آیا حرف و شفاف سازی سعید حقیقت دارد؟ ترلان نسبت به این گفته واکنشی نشان نداد؟ البته لازم به ذکر است ترلان پروانه در کل جزء جنجالی ترین بازیگران ایرانی بوده است و همیشه سعی داشته به صورت مستقیم یا غیرمستقیم برای خود حاشیه بسازد.

سوالات متداول

  1. چرا مردم و کاربران به رابطه پروانه و سعید عزت اللهی واکنش نشان دادند؟

    زیرا این دو سلبریتی جوان برای هم کامنت های قلب می گذاشتند.

  2. ترلان نسبت به حواشی پیش آمده چه واکنشی نشان داد؟

    هیچی، او این خبررا نه تایید کرد نه تکذیب.

  3. چه کسی تصمیم به شفاف سازی رابطه این دو نفر گرفت؟

    خود سعید با توجه به افزایش حواشی تصمیم گرفت ماجرا را توضیح دهد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید