بیوگرافی استفن کری و بررسی استعداد ناب این ستاره nba

0 دیدگاه

استفن کری یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال جهان و همچنین بسکتبال ملی آمریکا می باشد. واردل Stephen Kerry دوم، یکی از بهترین بازیکنان تکنیکی در سطح دنیا است. این بازیکن در بسکتبال علاوه بر تیم ملی کشورش، در باشگاه گلدن استیت واریرز نیز مشغول بازی است.

استفن کری کیست؟

استفن کری کیست؟

در ویکی پدیا Stephen Kerry آمده است که او در تاریخ 14 مارس در سال 1988 به دنیا آمده است. این بازیکن را در بازی های استف کری می نامند. مایکل جردن معروف بسکتبال درباره این بازیکن گفته است که او از خودش هم ماهر تر است و علاوه بر این که باید در لیست بهترین بسکتبالیست های جهان نامش دیده شود، بلکه به عنوان بهترین شوت زن دنیا نیز در جایگاه بالایی قرار دارد.

عکس های استفن کری را از کجا ببینیم؟

با سرچ کردن استفن کری ویکی پدیا می توانید به تصاویر و اطلاعات زیادی از این بازیکن سرشناس دست پیدا کنید. یوتیوب این بازیکن هم به اندازه سایر شبکه های اجتماعی این بازیکن فعال است.

آدرس پیج اینستاگرام استفن کری چیست؟

استفن کری اینستا فعالی به نام خودش دارد. با سرچ کردن نام این بازیکن به زبان انگلیسی می توانید به صفحه اینستاگرام پابلیک او دست پیدا کنید.

جوایز و افتخارات استفن کری 

اStephen Kerry در تیم ملی کشورش بازی های درخشانی را از خود نشان داده است و همین موضوع سبب شده است او بار ها بتواند به عنوان بهترین بازیکن بسکتبال جهان، جایزه پر افتخار ام وی پی بسکتبال را دریافت کند. این بازیکن 3 بار به عنوان مرد سال بسکتبال در دنیا شناخته شده است.

چه حاشیه هایی برای استفن کری به وجود آمد؟

بازی این تیم همیشه در سطح بسیار حرفه ای انجام می شود. بازیکنان زیادی سعی دارند تا خودشان را به وسیله او به شهرت برسانند. دیدار ها میان Stephen Kerry و لبران جیمز معمولا دیدار های بسیار پر حاشیه ای برای این دو بازیکن به حساب می آیند.

این بازیکن در کدام تیم بازی می کند؟

Stephen Kerry سرشناس امروزه برای تیم ملی آمریکا بازی می کند. او به جز تیم ملی کشورش برای باشگاه معروف گلدن استیت وایرز نیز بازی های بسیار درخشان و حرفه ای انجام داده است.

همسر این بازیکن کیست؟

با جستجو Stephen Kerry و همسرش، به تصاویر شخصی این بازیکن خواهید رسید. استفن در اینستاگرامش نیز تصاویری از نامزد زیبایش را منتشر کرده است.

ملیت این بازیکن

استفن کری در اوهایو اکرون به دنیا آمده است. ملیت کری به کشور آمریکا بر می گردد و او سال ها است که در این کشور زندگی می کند.  

سوالات متداول

 1. مایکل جردن درباره استفن کری چه گفته است؟

  گفته است که او از خودش هم ماهر تر است و علاوه بر این که باید در لیست بهترین بسکتبالیست های جهان نامش دیده شود، بلکه به عنوان بهترین شوت زن دنیا نیز در جایگاه بالایی قرار دارد.

 2. این بازیکن در چه شهری به دنیا آمده است؟

  این بازیکن در اوهایو اکرون به دنیا آمده است.

 3. این بازیکن در چه باشگاهی بازی می کند؟

  در باشگاه گلدن استیت واریرز نیز مشغول بازی است.

 4. از افتخارات این بازیکن به چه موضوعی می توان اشاره کرد؟

  این بازیکن 3 بار به عنوان مرد سال بسکتبال در دنیا شناخته شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0