سروش صحت را چقدر می شناسید؟ بررسی رزومه هنری و حواشی جدید او

0 دیدگاه

بازیگری یکی از حرفه های بسیار مورد توجه بوده است و معمولا افراد زیادی تمایل دارند در این حرفه فعالیت کنند. یکی از شخصیت های محبوب و مشهور این عرصه سروش صحت از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی است که در این متن اطلاعاتی از او را در اختیارتان می گذاریم.

سروش صحت کیست؟

سروش صحت کیست؟

سروش صحت بازیگر کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی متولد ۸ آذر ۱۳۴۴ در اصفهان می باشد. این بازیگر ایرانی بیشتر در فیلم های طنز حضور داشته است. این کارگردان و مجری در سال ۱۳۹۸ توانست برنده سیمرغ سیمین به عنوان بهترین کارگردان برای فیلم جهان با من برقص شود. این کارگردان در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر این جایزه را برنده شد. او دوره تحصیل خود را در شهر اصفهان سپری کرد و در نهایت در سال ۱۳۶۳ پس از پذیرفته شدن در دانشگاه تهران، اصفهان را ترک و به تهران نقل مکان کرد. تحصیلات این بازیگر کارشناسی ارشد آلودگی و حفاظت محیط زیست دریا است و مدرک کاردانی او رادیولوژی و کارشناسی او شیمی کاربردی بوده است. این چهره مشهور ایرانی با حضور در مجموعه جنگ ۷۷ مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت. او در کنار بازیگری، نویسندگی را هم دنبال می کرد و نویسندگی فیلم های بسیاری را انجام داده است.

سروش صحت در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

سروش صحت یکی از بازیگر های موفق و مشهور عرصه سینما و تلویزیون است که در کارنامه حرفه ای او فیلم ها و نقش های بسیاری وجود دارد که این چهره در آن ها بازی کرده و معمولا این فیلم ها بسیار موفق و پر بیننده بوده است. در این قسمت به معرفی تعدادی از فیلم های این بازیگر می پردازیم.

فیلم سینمایی شراره

اولین حضور این چهره محبوب در عرصه سینما بازی در فیلم شراره بوده است. این فیلم در سال ۱۳۷۸ به کارگردانی سیامک شایقی منتشر شده بود.

جنگ ۷۷

حضور سروش صحت در تلویزیون با مجموعه جنگ ۷۷ بوده که این بازیگر در این مجموعه توانست بسیار خوش بدرخشد. جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری در سال ۱۳۷۷ پخش شد. این برنامه یکی از محبوب ترین برنامه ها در آن سال ها بوده است.

سروش صحت چه فیلم هایی را کارگردانی کرده است؟

در کارنامه حرفه ای ایت شخصیت فیلم های بسیاری وجود دارد که او کارگردانی آن ها را بر عهده گرفته است. اغلب فیلم های این چهره طنز بوده از جمله لیسانسه ها و ساختمان پزشکان که از آثار ممتاز او است. فیلم های این کارگردان ایرانی معمولا در دسته فیلم های پربیننده و محبوب می باشد.

عکس های سروش صحت را در کجا مشاهده کنیم؟

این کارگردان و هنرمند مشهور و محبوب ایرانی در طول فعالیت حرفه ای خود به عنوان هنرمند سینما و تلویزیون توانسته است بسیار موفق ظاهر شود و یکی از مشهور ترین چهره های این عرصه باشد. از این رو مشاهده عکس های او به دلیل شهرتش بسیار آسان می باشد. اگر تمایل دارید عکس های او را مشاهده نمایید می توانید به مرورگر گوگل مراجعه نمایید و با وارد کردن نام این چهره مشهور ایرانی به قسمت عکس های گوگل رفته و تصاویر مربوط به او را مشاهده نمایید. این بازیگر و کارگردان در اینستاگرام هم نیز فعالیت دارد که می توانید با مراجعه به صفحه شخصی او، عکس هایی را که این چهره در پیج خود به اشتراک می گذارد را مشاهده نمایید. عکس های او از دوران بازیگری این چهره بسیار مورد توجه بوده و علاقه مندان به این بازیگر در سایت های مختلف، بسیاری عکس های او را مشاهده می نمایند.

آدرس پیج سروش صحت چیست؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار پرطرفدار و محبوب است، که امروزه همه افراد با وضعیت ها مالی متفاوت و مشاغل گوناگون به نوعی در آن فعالیت می کنند و تعداد زیادی از افراد از طریق این شبکه به کسب درآمد نیز می پردازند. می توان گفت که اینستاگرام بستری مناسب برای کسب درآمد می باشد. که افراد شاغل در این عرصه، درآمد های بسیار بالایی را کسب می کنند. این بازیگر با سابقه و محبوب ایرانی در این شبکه اجتماعی فعالیت می کند. او یکی از چهره های سرشناس عرصه سینما و تلویزیون است که افراد زیادی طرفدار و علاقه مند هستند در اینستاگرام آیدی این چهره را دنبال می کنند.

برای دستیابی به صفحه شخصی این چهره هنرمند و فعالیت های او در اینستاگرام می توانند پیج این بازیگر را در اینستاگرام دنبال کنند و عکس ها و فیلم هایی که این چهره از زندگی شخصی و حرفه ای خود و کلیپ ها و ویدیوهای گوناگونی که به اشتراک می گذارد، دیدن کنند. از این رو علاقه مندان و طرفداران این فرد می توانند با مراجعه به اینستاگرام و وارد کردن نام او در قسمت جستجو به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و فیلم ها و عکس های او را مشاهده نمایند و از این طریق به طور مستقیم در جریان فعالیت حرفه ای این شخصیت و سلبریتی قرار بگیرید.

همسر این سلبریتی کیست؟

این سلبریتی در حال حاضر مجرد است ولی در گذشته او با سارا سالار ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج یک پسر بوده. سارا سالار نویسنده رمان احتمالا گم شده ام می باشد که توانست با این اثر خود برنده جایزه هوشنگ گلشیری شود. شایعه های زیادی در مورد علت جدایی سروش صحت از همسرش وجود دارد. همسر سابق سروش صحت و خود این بازیگر هیچگاه در مورد علت جدایشان صحبت نکرده اند. عکس های بسیاری از این بازیگر به همراه ساناز طاری وجود دارد که این عکس ها شایعه ازدواج سروش صحت ساناز طاری را بیشتر کرده است.

سروش صحت چه حاشیه هایی داشته است؟

با توجه به این نکته که هر حرفه ای حاشیه های خاص خود را دارد که این حاشیه ها در مشاغلی که فرد به یک چهره تبدیل می شود و افراد زیادی او را می شناسند، بسیار بیشتر می شود، باید گفت حاشیه در عرصه بازیگری بسیار بیشتر است و این حواشی در مواقعی درست و در مواقع دیگر کذب می باشند و ساخته ذهن افرادی است که از حاشیه به وجود آمده به منفعتی می رسند. وسعت این حاشیه ها بستگی به میزان شهرت فرد و نوع و سبک زندگی او دارد. در مواقعی افراد با فعالیت در اینستاگرام و با به اشتراک گذاشتن عکس های مختلفی در مورد زندگی شخصی و روابط خود باعث به وجود آمدن حاشیه بیشتر می شود و یا اینکه با عنوان کردن مطالبی در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد جنجال می شوند.

هرچند که با گسترش فضای مجازی و حضور و فعالیت بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی و بزرگ نمایی واقعیت های زندگی و حرفه خود، میزان مطالب به وجود آمده برای این افراد بسیار بیشتر شده است و در مواردی زندگی و فعالیت را برای این افراد دشوار تر ساخته و در مواردی هم این حاشیه ها باعث رسیدن به شهرت بیشتر شده است. حاشیه هایی نیز در مورد این بازیگر وجود دارد که یکی از آن ها ساناز طاری سروش صحت می باشد که گفته شده این دو شخصیت با یکدیگر در رابطه هستند‌ و مورد دیگر علت طلاق سروش صحت و همسرش است.

علت حذف سروش صحت از برنامه کتاب باز چه بود؟

سروش صحت کتاب باز را به شهرت و محبوبیت رساند. این بازیگر با اجرا این برنامه نشان داد که در عرصه مجری گری هم مانند عرصه بازیگری توانمند است. او بعد از مدتی از اجرا در این برنامه حذف شد که علت های مختلفی برای حذف این مجری عنوان شده است که یکی از آنها ممنوع الکار بودن این چهره بوده است و علت دیگر همزمانی این برنامه با دیگر کار های او و تداخل در برنامه های این چهره عنوان شده است.

درآمد سروش صحت چقدر است؟

حرفه بازیگری یکی از حرفه های پر درآمد است که این چهره هم با فعالیت در این عرصه ها توانسته است به در آمد بسیار بالایی دست پیدا کند.

آیا سروش صحت با ساناز طاری ازدواج کرده است؟

شایعات بسیاری در مورد ازدواج سروش صحت با ساناز طاری وجود دارد. با انتشار عکس های مشترک این دو چهره ور صفحه شخصی ساناز طاری صحبت های زیادی در مورد ازدواج آن ها مطرح شده است.

آیا سروش صحت ممنوع التصویر شده است؟

توضیحاتی در مورد این خبر در سایت های مختلف بیان شده است که نشان می دهد این چهره ممنوع التصویر شده است. اما این خبر هنوز به طور رسمی از جانب خود این چهره عنوان نشده است‌.

سوالات متداول

 1. سروش صحت بازیگر و کارگردان ایرانی در کجا متولد شده است؟

  سروش صحت یکی از چهره های محبوب سینما و تلوزیون در اصفهان به دنیا آمده است.

 2. اولین فیلم سروش صحت که در آن به عنوان بازیگر فعالیت داشته چه نام دارد؟

  اولین فیلم سروش صحت جنگ ۷۷ بوده است که او در آن نقش آفرینی کرده است.

 3. سروش صحت نویسنده و مجری برنامه تلوزیونی در چه سالی متولد شده است؟

  این بازیگر و نویسنده در ۸ آذر ۱۳۴۴ به دنیا آمده است.

 4. سروش صحت در چه سالی به تهران نقل مکان کرده است؟

  سروش صحت بعد از اتمام تحصیلات دبیرستانی خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه تهران قبول شده است و در سال ۱۳۶۳ به تهران نقل مکان کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0