در این مقاله می پردازیم به آهنگ امیر تتلو و گندم 021g که قرار است به زودی منتشر شود. این آهنگ در واقع همان آهنگ گرگ 3 میباشد که قبل از قرار بود با رپر های دیگری بیرون بیایید.

فیت تتلو و گندم گرگ 3

شاید تا نام گندم را در بین خواننده های رپ نشنیده باشید. گندم مقلب به 021 جی چند سالی هست که در حوزه رپ خواندن فعالیت خودش را شروع کرده است. این رپر قرار است به زودی یک فیت با تتلو منتشر کند. این خبر از جانب امیر تتلو از رپر های نسل اول هم تایید شده است. این همکاری در مراحل پایانی می باشد. به احتمال زیاد تا آخر تابستان آهنگ تتلو و گندم 021g منتشر شود. برای دیدن و شنیدن کارهای گندم می توانید در یوتیوب کارهای او را دنبال کنید. در ادامه به جزئیات بیشتر اشاره خواهیم کرد.

واکنش ها به آهنگ تتلو و گندم 021g

واکنش ها به آهنگ تتلو و گندم 021g

خیلی از کاربران نسبت به فیت دادن تتلو با یک رپر تازه کار واکنش نشان دادند. اما تتلو در لایوی که چند روز پیش به اشتراک گذاشت به این حواشی خاتمه داد. او در لایو اعلام کرد:

من حاضرم با رپرهای تازه کار با استعداد و خلاق همکاری داشته باشم. خیلی از رپرهای نسل دو،سه و چهار هستند که من واقعا کارهاشونو دوست دارم. گندم هم شامل این نسل میشه و طبق صحبت هایی که باهم داشتیم قرار به زودی یک آهنگ مشترک منتشر کنیم. من قبلا کلیپ های گندم 021g در یوتیوب دیدم واقعا از کاراش لذت بردم. علاوه بر استعداد داشتن، دختر بسیار با شخصیت و محترمی است.

تتلو با توجه به تاکید اتحاد رپ فارسی اخیرا دست به اقدامات عجیب اما قابل تحسین زده است.

دانلود آهنگ تتلو و گندم 021g

همان طور که اشاره کردیم این آهنگ در مراحل پایانی است. به احتمال زیاد تا آخر تابستان امسال این موزیک منتشر خواهد شد. تا کنون جزئیات زیادی از این آهنگ اعلام نشده است. قرار به زودی بعضی از این جزئیات مانند نام ترک، زمان انتشار، نحوه دانلود و… معلوم شود. با توجه به گفته و حمایت های اخیر تتلو از رپرهای نسل جدید باید شاهد همکاری های بیشتری از وی با این نسل باشیم. در مقاله های بعد به واکنش های گندم نسبت به همکاری اش با تتلو و حواشی های پیش آمده اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آیا زمان دقیق منتشر شدن آهنگ تتلو و گندم 021g معلوم شده است؟

    خیر تا کنون تاریخ دقیقی تعیین نشده است. اما به احتمال زیاد پایان این تابستان منتشر خواهد شد.

  2. تتلو در لایو چند روز گذشته که به اشتراک گذاشت بیشتر به چه موضوع ای تاکید کرد؟

    بیشتر به اتحاد رپ فارس اشاره کرد و برای همکاری با رپرهای نسل جدید اعلام آمادگی کرد.

  3. ساخت آهنگ تتلو و گندم 021g در چه مرحله ای است؟

    صحبت های لازم برای ساخت موزیک انجام شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید