بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش به همراه عکس

0 دیدگاه

سهراب ام جی mj خواننده یکی از رپر های معروف عصر حاضر است که در سبک هیپ هاپ فعالیت داشته و موزیک های بسیاری را خوانده است. در این مطلب قصد داریم تا در رابطه با این خواننده توانا و با استعداد کشورمان مطالب خوبی را بیان کنیم در ادامه با ما همراه باشید. در ضمن این نکته قابل به ذکر می باشد که سایت سهراب ام جی یا همان گنگ بت یکی از سایت های معتبر بوده که به صورت تخصصی آن را برایتان مورد بررسی قرار داده ایم.

محتوا پنهان
بیوگرافی سهراب ام جی

بیوگرافی سهراب ام جی خواننده

در ارتباط با بیوگرافی سهراب ام جی خواننده می توان این گونه گفت که این خواننده یکی از رپر های برجسته ایران است. این آرتیست پر طرفدار از دوران کودکی در خارج از کشور مشغول به زندگی به تحصیل بوده و بعد از دوران نوجوانی و مدرسه توانست در سال های دوران دبیرستان با دوستان نوجوان خود که در واقع هم مدرسه ای های او بودند به دنبال عشق و علاقه خود در رشته هنری موسیقی بپردازد.

از دوستان نزدیک او که در این رشته پر طرفدار  به همراه او شروع به فعالیت کردند می توان به مهراد هیدن و سامان ویلسون اشاره کرد. این سه رپر حرفه ای جزو اولین رپر های کشور مان هستند و یکی از اولین گروه های رپ فارسی به نام زد بازی را تشکیل دادند. در ارتباط با سهراب ام جی می شود گفت که از همان ابتدا در یک خانواده غنی چشم به جهان گشود.

محل تولد او تهران و در تاریخ نوزدهم ماه آبان سال شصت و چهار متولد شد. یکی از مهم ترین شاخصه های این رپر بزرگ که افراد زیادی را طرفدار او کرده لوتی بودن و منش خاکیشه که توانسته است تاثیر بسیار زیادی روی موزیک و فلو موزیک های او بگذارد. سبک رپ های ام جی معمولا گنگ و دیس های خفنه که بیشتر تو کل کل با رپ کن های بزرگ رپ فارسی به چشم می خورد.

همکاری ام جی و زد بازی

سهراب ام جی  از پایه های اصلی گروه زد بازی بود که تقریبا تو همه موزیک های خفن این گروه که شامل 99 درصد آهنگاشون می شود، حضور داشت و تونسته بود بسیاری از علاقه مندان به این سبک رو مجاب کنه که به موزیکا گوش کنن و طرفدار آن ها شوند. همان طور که میدانید جذب طرفداران برای یک خواننده چه در حیطه پاپ و چه در حیطه رپ و هیپ هاپ از اهمیت بسیاری برخوردار است و در واقع مهم ترین چیز برای خواننده ها طرافداراشان هستند.

این مورد در حیطه رپ بسیار بیشتر قابل لمس هست و به راحتی قابل مشاهده می باشد. پس باید یه رپر خیلی کار درست و حرفه ای باشه که طرفداران میلیونی داشته باشه و سهراب ام جی و گروه خوبش زد بازی خیلی کار درست تر از این حرف ها بودند. توجه داشته باشید گروه زد بازی باری دیگر در تابستان 1399 روی کار می آید و می توانید شاهد هنرنمایی دوباره ام جی در این چهار چوب باشید.

بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش

برای بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش باید به این نکته اشاره کنیم که آن ها در یک مهمانی با هم آشنا شدن و به واسطه آرتیست بودن ام جی با هم ازدواج کردند. همسر او از فن های قدیمی و طرفداران پر و پا قرص او بود که همیشه سهراب ام جی رو حمایت می کرد. آن ها با هم ازدواج کردن و به تازگی فرزندشان متولد شده که خبرش را خود سهراب از پیج اصلیش اعلام کرد.

بيوگرافی سهراب ام جی پره از فراز و نشیب های خفن که اغلبشون باعث پیشرفت و قشنگ تر شدن رپ فارس شدند. همیشه با ساختن کارهای خفن و نوشتن ورسای فوق‌ العاده حرفه ای و گنگش جذابیت خاصی به رپ کشورمان داد. ام جی توی چند تا از پر مخاطب ترین موزیک های رپ فارسی حضور داشته است. همچنین برای ایجاد تنوع و هم این خودش رو محک بزنه با رپرهای بزرگ دیگه ای فیت داد که این موزیکای پلی بسیاری در سایت های رسمی موزیک مثل رادیو جوان و رپ فارسی خورده اند.

راه اندازی کافه عمو سهراب

از کارهای دیگری که سهراب در کنار رپ انجام داده و شاید جالب باشه برای شما که در زندگینامه سهراب ام جی چه اتفاقات دیگه ای رقم خورده است؛ این بوده که او در تهران یه کافه قدیمی به سبک چایخانه های قدیمی تاسیس کرده و همه جا هم از علاقش به این کار گفته است.

بهترین آهنگ های سهراب ام جی چه می باشد؟

در رابطه با موزیک های این فرد باید بیان کرد که در کارنامه کاری خودش موزیک های بسیار جذابی دارد که برای شما ۵ مورد آن ها را می آوریم و توضیحاتی در رابطه با این اهنگ ها به شما می دهیم.

پز

یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی این خواننده سرشناس می باشد که با فرد دیگری در این موزیک همکاری داشته است به نام آرش سرطان در رابطه با این آهنگ باید بیان داشت که یکی از موزیک های بسیار جذاب و شنیدنی است که در کارنامه کاری سهراب ام جی ثبت شده است. شما می توانید به راحتی این موزیک را دانلود و از گوش دادن به آن لذت ببرید.

آهنگ عشق است

یکی از موزیک های بسیار جذاب این خواننده سرشناس می باشد که با علی اردوان در آن نقش آفرینی کرده است این هنرمند سرشناس بعد از انتشار این اهنگ توانست به معروفیت فراوان برسد در رابطه با این موضوع باید به این نکته اشاره کرد که جزو شاهکار های او به حساب می آید شما می توانید به راحتی از طریق سایت های معتبر این موزیک را گوش کنید.

ابدی 

یکی از موزیک هایی است که این فرد در کارنامه کاری خودش دارد جزو بهترین کار های او به حساب می آید. اگر شما علاقه مند هستید که بهترین کار این خواننده سرشناس را گوش کنید به شما توصیه می شود حتماً این کار را گوش کنید زیرا جزو بهترین کارهای او محسوب می شود. بسیاری از افراد این موزیک را دانلود می‌ کنند و در سیستم های خودشان با صدای بلند به آن گوش می سپارند.

همین کارا

یکی از شنیدنی ترین موزیک های ام جی به حساب می آید که با دو خواننده بسیار سرشناس از گروه زدبازی به نام سامان ویلسون و مهراد هیدن در این موزیک همکاری داشته است. صدای این سه خواننده در کنار یکدیگر موزیک بسیار جذاب را به وجود آورده است.

پشت دست

موزیک پشت دست یکی از بهترین کار هایی است که این خواننده سرشناس به همراه سامان ویلسون و مهراد هیدن در آن نقش آفرینی کرده است. شما می توانید این موزیک جذاب را به راحتی از طریق اینترنت دانلود کنید و از گوش دادن به آن لذت ببرید در رابطه با این آهنگ باید بیان داشت که یکی از بهترین موزیک های این سه خواننده سرشناس به حساب می آید. اگر شما علاقه بسیاری به گروه زدبازی دارید به شما توصیه می شود حتما این موزیک را گوش کنید زیرا جزو بهترین کار های ام جی به حساب می آید.

آهنگ جدید سهراب ام جی

آهنگ جدید سهراب ام جی موزیک گرگ 2 هست که مدتی پیش از سایت رادیو جوان پخش شد. این موزیک فیت امیر تتلو و سهراب ام جی هست که یکی از فیت های بزرگ رپ فارسی محسوب می شود و برای اولین بار این فیت خوانده شد و بسیاری از طرفدار ها از پخش بی مقدمه این موزیک بسیار شکه شدند. البته همان طور که گفته شد ام جی توی فیت های بزرگ دیگری نیز حضور داشته است مانند:

سهراب ام جی در سریال قورباغه نقشی داشته است؟

در رابطه با این قضیه باید بگوییم سهراب ام جی در سریال قورباغه حضور نداشته است. این رپر تا کنون در هیچ فیلم و سریال دیگری بازی نکرده است. ام جی از آغاز فعالیت خود به خوانندگی مشغول بوده و شغل های نیز دارد. این شخص تنها در حرفه های مخصوص خود مشغول بوده و تا کنون بازیگر فیلمی نبوده است.

حاشیه های سهراب ام جی

از حواشی سهراب ام جی می شود به موارد بسیاری اشاره کرد که مهم ترین حاشیه ای که ساخت حضور در مناطق عملیاتی جبهه و هشت سال دفاع مقدس تحت عنوان سفرهای راهیان نور می باشد. حضور او در این مناطق جنگی بسیار خبر ساز و جنجالی بود به گونه ای که بسیاری از هواداران او نیز از این حرکت سهراب mj به عنوان یک حرکت چیپ و مسخره یاد کردن و به او تهمت کاسه لیسی برای نظام رو زدند.

حتی در اثر این اتفاق دیس هايی نیز برای سهراب ام جی خوانده شد که از معروف ترین آن ها دیس فری استایل سروش هیچکس به ام جی بود که چون هیچکس رپر بزرگی محسوب میشه ام جی خواست تا جوابش رو بده و طی یک دیس بک که اون هم به صورت فری استایل بود جوابش رو داد و کلی هم مورد توجه هوادانش قرار گرفت.


از دیگر رپرهایی که کل کل بسیار با سهراب داشت و دیس و دیس بازی با هم داشتن امیر خلوت بود. توی آلبوم ام جی نیز یه دیس ترک به امیر خلوت وجود داشت که جزو موزیک های خفن رپ فارسی به حساب می آید.

اما از قدیمی ترین زاخارهایی که با ام جی و گروهش زد بازی کل کل و دیس های فوق‌ العاده ای با هم داشتن و همیشه گنگ آن ها سر زبان طرف دارانشان بوده است، رضا پیشرو بود. گنگ بین آن ها جذاب ترین اتفاق رپ فارسی محسوب میشه و با تکست های خفن و بیت های حرفه ای دیس ترک های فوق العاده ای ساختند که نبوغ رپر های ایرانی رو توی سبک گنگ به خوبی به نمایش گذاشته است.

حاشیه بعدی او راه اندازی سایت شرط بندی می باشد. ما در مقاله ای مجزا شرایط موجود در سایت سهراب ام جی را بررسی کرده ایم که می توانید برای اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

داستان کل کل بین سروش هیچکس و سهراب ام جی چه بود؟

هیچکس و گروه زدبازی از همکاران و دوستان بسیار قدیمی هم به شمار می روند. آن ها حتی قبل از شروع فعالیت ها با هم رفت و آمدهای دوستانه داشتند. زدبازی و هیچکس ترک های معروفی با هم منتشر می کردند. روابط آن ها خوب به نظر می رسید تا زمانی که ماجرای سفر راهیان نور ام جی پیش آمد. هیچکس قبل از اینکه آلبوم مجاز خود را منتشر کند اعلام کرده بود ام جی هم در این آلبوم حضور دارد. بعد از اینکه ام جی سفر خود را اعلام کرده بود آهنگساز هیچکس توئیت عجیبی گذاشت.

مهدیار آقاجانی به نوعی اعتراض خود را به این موضوع نشان داد. سروش هیچکس هم به دنباله او اعتراض خود را نشان داد و به او طعنه زد. این ماجراها در حالی بود که تنها 40 روز به انتشار آلبوم مجاز مانده بود. هیچکس و ام جی بعد از آن دعواها و درگیری های زیادی داشتند. پس از انتشار آلبوم مشخص شد که ام جی در این آلبوم حضور نداشته است. اما وی در جواب تمام انتقادات که وارد شد گفت از کاری که کرده پشیمان نیست. او گفت من به عشقی که به شهدا و اعتقاداتم داشتم به این سفر رفتم.

وی به حضور هیچکس در برخی از ترک ها و دیس ترک ها اشاره کرد. او گفت که هیچکس با ترک ها و با همکاری هایی که با گروه زدبازی داشته است معروف شد. او اضافه کرد ما حتی باهم ترک چرا بدی را برای دیس به رضا پیشرو منتشر کردیم. هیچکس در جواب گفت که او در آن زمان نمی دانسته که این ترک دیس به رضا پیشرو است. سال ها پس از دیس ترک چرا بدی ام جی هابیل را هم برای دیس به پیشرو منتشر کرد. درگیری این دو نفر همچنان ادامه دارد و ترک چرا بدی آخرین همکاری هیچکس یا گروه زدبازی بود.

اینستاگرام سهراب ام جی

سهراب ام جی همانند دیگر خواننده ها و شخصیت های مشهور و یا حتی افراد عادی که در اینستاگرام فعالیت دارند در این اپلیکیشن پرطرفدار فعالیت می کند. اینستاگرام برنامه مورد علاقه مردم سراسر دنیا می باشد که اکثر سلبریتی های معروف در اینستاگرام فعال می باشند. سهراب ام جی هم توانسته با طرفداران و علاقمندان زیادی که دارد حدود 2 میلیون نفر دنبال کننده داشته باشد. سهراب ام جی با انتشار آهنگ ها و همچنین با قرار دادن اطلاعات آلبوم و تاریخ انتشار از فعالیت های هنری خود توانسته مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید.

با وجود فالوورهای زیادی که دارد پست های نسبتا کمی در پیج خود دارد. وی در پیج خود عکس های شخصی و همچنین چند عکس از کنسرت هایی که اجرا کرده است دارد. بیشتر مخاطبین او در اینستاگرام نوجوانان و جوانان هستند. اگر علاقمند به این خواننده که یکی از رپر های معروف ایرانی می باشد هستید، با سرچ نام او sohmj در اینستاگرام به راحتی می توانید او را پیدا کنید و از دنبال کننده های او در این اپلیکیشن معروف باشید.

کلاب هاوس سهراب mj

در این سال های اخیر ساخت اپلیکیشن های اجتماعی گسترده شده است چون با پیشرفت جهان به سمت تکنولوژی و اینترنتی شدن همه کارها ساخت این نوع پلتفرم ها ضروری شده است. این اپلیکیشن ها طوری ساخته شده اند که مورد استفاده همه در سنین مختلف باشد. برنامه هایی مانند یوتیوب، توییتر و اینستاگرام بسیار که از برنامه های پرطرفدار در سراسر دنیا می‌باشند. سازندگان نرم افزار های پر کاربرد مدتی است برنامه جدیدی به نام کلاب هاوس ساخته اند که در مدت کوتاه توانسته طرفداران و مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید. این برنامه با ورود به بازار اول مورد استفاده افراد مشهور و معروف قرار گرفت.

با ورود این برنامه که اول فقط برای گوشی های ios قابل نصب بود توانست در مدت خیلی کوتاه پرطرفدار شود. این برنامه که صدا محور می باشد توانست بعد از مدت کوتاه قابل نصب برای اندروید هم شود. یکی از این شخصیت های محبوب و پر طرفدار سهراب خواننده رپ فارسی ایرانی است که برای برنامه کلاب هاوس تبلیغات بسیاری می کند همچنین بارها و بارها از فالووران و طرفداران خود در برنامه های مختلف در خواست کرده است، جزو کسانی باشند که این برنامه را نصب و استفاده می‌کنند و همچنین با استفاده از کلاب هاوس از دنبال کننده های وی باشند تا بتوانند از خبرها و رویدادهای جدیدش با خبر شوند.

سهراب ام جی واکسن ایرانی زده است؟

سهراب ام جی رپر مشهور ایرانی که در گروه رپ زدبازی فعالیت می کند تصویری از خود در هنگام زدن واکسن ایرانی برکت برای مقابله با کرونا در پیج اینستاگرام خود منتشر کرد و با منتشر کردن عکس خود نوشت امروز با افتخار و به صورت داوطلبانه واکسن ایرانی برکت ساخت دانشمندان عزیزمان را زدم، به امید ریشه کن شدن این ویروس، او با انتشار این تصویر خیلی از هواداران خود را شوکه کرد. اکثر هواداران و طرفداران او عکس العمل منفی به زدن واکسن نشان دادند و از اینکه او واکسن زده نگران هستند.

سهراب ام جی در راهیان نور

سهراب مصطفوی، معروف به سهراب ام‌جی، شامگاه دوشنبه بیستم اسفندماه 1397، با حضور در یادمان شهدای شلمچه، در ویژه برنامه شب‌های بله‌ برون شرکت کرد. وی در حاشیه حضور خود، در پاسخ به سؤال خبرنگار که از او پرسیده بود چرا اینجا….اونم شما….؟ با لبخند، گفت: نمی دونم. آدم یه وقتایی یه جایی میاد که دست خودش نیست. دوست‌ داشتم همیشه بیام و مناطق عملیاتی رو ببینم. حتی اون موقعی که خارج از ایران بودم، ارادت خاصی به شهدا داشتم. به اونایی که واسه امنیت ما رفتن جنگیدند و جونشون رو دادند، خیلی علاقه خاصی داشتم و خواهم داشت.

سهراب ام جی سپاه

مراسم رونمایی از کتاب مربع‌ های قرمز شامل خاطرات شفاهی حاج حسین یکتا نوشته زینب عرفانیان عصر جمعه ۲۲ تیر۹۷ با حضور محمد حسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران، سردار نائینی رئیس مرکز اسناد دفاع مقدس سپاه، جمعی از مسئولان و فرماندهان، رزمندگان دفاع مقدس، خانواده شهدا و عموم مردم در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.

از نکات جالب و عجیب این مراسم حضور سهراب مصطفوی ملقب به سهراب ام جی خواننده معروف زیرزمینی و گرفتن عکس یادگاری با حاج حسین یکتا بود. خود سهراب درباره این مراسم می گوید به خاطر علاقه به شهدا و شخصیت این رزمنده عزیز در این مراسم شرکت کردم و هیچ ارتباطی با سپاه ندارم.

ماجرای سهراب ام جی و حسین یکتا چیست؟

ماجرای حضور سهراب ام جی در مراسم رونمایی از کتاب حسین یکتا بسیار جنجالی شد. پیش تر ام جی در مراسم های گوناگون که مربوط به حکومت بود حضور داشته است. به همین دلیل به او سهراب ام جی حکومتی هم گفته می شود. به عنوان مثال او جزو اولین نفراتی است که واکسن برکت را استفاده کرد. او عکس خود را در حال زدن واکسن منتشر کرد و گفت برای حفظ سلامت همه شما باید استفاده کنید.

این عکس او باعث به وجود آمدن حواشی زیادی شد و واکنش سلبریتی های دیگر را در بر داشت. اما ام جی با حضور در مراسم حسین یکتا جنجالی تازه به پا کرد. حسین یکتا عضو اصلی شورای مرکزی عمار به شمار می رود. وی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور هم می باشد. او تا کنون دانش آموزان و دانشجویان زیادی را در قالب اردو به راهیان نور برده است. وی چندین سال پیش مراسمی برای رونمایی از کتاب خود برگزار کرد.

کتاب او که مربع های قرمز نام دارد و چکیده ای از خاطرات شفاهی خودش می باشد. این شخص از افراد برجسته دفاع مقدس است و خاطرات خود را در این کتاب آورده است. سهراب مصطفوی چند وقت پیش با همین شخص و گروه آن ها به راهیان نور رفته بود. پس از اینکه خبر رفتن او به راهیان نور منتشر شد خیلی از هنرمندان دیگر واکنش شدیدی نشان دادند. سهراب در خصوص این سفر گفته بود که تجربه بسیار شیرینی برایش بوده است.

ام جی گفت من عاشق شهیدان هستم آن ها از کشور ما دفاع کردند و لایق عشق ورزیدن هستند، او اضافه کرد اگر آن ها نبودند من و شما انقدر آسودانه به زندگی خود نمی رسیدیم. حضور او برای بار دوم در کنار حسین یکتا جنجال دیگری به پا کرد. خیلی ها گفتند که ام جی خیلی ساده طرف خود را مشخص کرده است. عکس های او در این مراسم به شدت وایرال شد و واکنش های مختلفی را در بر داشت.

دیس های سهراب ام جی

سهراب ام جی بعد از شرکت در مراسم راهیان نور و همچنین مراسم رونمایی از کتاب که زندگینامه یکی از رزمندگان بود دیس های فراوانی دریافت کرد. از جمله معروف ترین دیس ها، دیس هیچکس به سهراب بود همچنین دیس شایع به سهراب بعد از ملاقات او با میلاد حاتمی بود. او بعد این اتفاقات دیس های زیادی از خوانندگان رپ دریافت کرد البته که این دیس ها توسط سهراب با دیس بک های خوبی بی جواب نماندند.

یوتیوب سهراب mj

در حال حاضر اکثر افراد مشهور در یوتیوب فعالیت زیادی دارند و ویدیو های زیادی را در این شبکه اجتماعی می توانید پیدا کنید. سهراب نیز جزو افرادی است که از طرفداران زیادی بر خوردار است و با توجه به حمایت و بازدیدهای بالا از ویدیوهای او در یوتیوب از برترین های موسیقی رپ به شمار می رود و به راحتی می توانید به موسیقی ها و موزیک ویدیوهای او دسترسی پیدا کنید.

او جزو خوانندگانی نیست که محتوای پوچ و بیهوده تولید کند او حتی برای کاور های موسیقی نیز زحمت زیادی می کشد و به راحتی از کنار مسائل نمی گذرد. به گفته چندی از هواداران او کاور های موسیقی سهراب را باید موشکافانه بررسی کرد. البته سبک موسیقی سهراب به نوعی است که هرکسی قادر به درک و شناخت درست از اون نخواهد و لازمه فهمیدن آن است که بارها موزیک را گوش دهید شما می توانید در یوتیوب به راحتی به تمامی موزیک های سهراب دسترسی پیدا کنید و از شنیدن آن ها لذت ببرید.

سهراب ام جی و امیر تتلو

در حدود چند ماه پیش آهنگی با همخوانی سهراب ام جی و امیر تتلو منتشر شد که نردبان نام داشت و در این آهنگ زیبا و شنیدنی هنر این خواننده بسیار به چشم می آید و توانسته تا توجه طرفداران خود را به خود جلب نماید. شما نیز می توانید با جستجوی نام آهنگ در اینترنت آن را دانلود کنید و از شنیدن این آهنگ زیبا و جذاب لذت ببرید. این خواننده در این آهنگ به چند نفر از جمله به رضا پیشرو دیس بک دادند.

سهراب ام جی و پیشرو

سهراب ام جی و تتلو با انتشار آهنگ نردبان که یک فیت زیبا بود توانستند مخاطبین زیادی را جذب این آهنگ کنند، این آهنگ که چند ماهی می شود منتشر شده توانسته در این مدت پلی زیادی بخورد در این آهنگ به چند دیس بک به خوانندگان از جمله رضا پیشرو داده شده که این دیس بک با یک دیس بک 33 ثانیه ایی از سمت رضا پیشرو پاسخ داده شد.

کنسرت سهراب ام جی

سهراب اولین کنسرت خود را در ترکیه در فرودین 99 اجرا کرد. این کنسرت که اولین کنسرت ام جی با گروه زد بازی بود که با استقبال زیادی از طرفداران و علاقمندان روبرو شد.

زن سهراب ام جی کیست؟

شهریور 1392 سهراب ام جی با همسرش خانم پارا ازدواج کرد و حالا این زوج صاحب یک فرزند هم می باشند. آن ها قبل از ازدواج برای مدت هشت سال دوست بودند. آن ها از دوران دانشجویی با ام جی دوست شده بودند.

یکی از نکات جالب توجهی که در ارتباط با سهراب و خصوصیات اخلاقی اش در ارتباط با زندگی زناشویی او، وجود دارد این است که ام جی یک غیرت و تعصب خاصی روی همسر خود پارا دارد و آن غیرت تا این حد است که حتی او را در پست های دو نفره ای که در پیج خود می گذارد تگ نمی کند تا کسی آیدی همسرش را پیدا نکند.

درآمد سهراب ام جی چقدر است؟

منبع اصلی درآمد این خواننده معروف و هم چنین کل خانواده‌ اش فروش محصولات و تجهیزات کالا های پزشکی می باشد هم چنین او به عنوان یکی از بنکداران این شغل به حساب می آید، چرا که تمام خانواده سهراب در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند. البته خیلی از افراد بر این باورند که منبع درآمد اصلی این رپر که توانسته است از طریق آن ثروت زیادی را به دست آورد، سایت بازی انفجار او می باشد.

ماجرای امنیت ملی MJ به چه صورت می باشد؟

یکی از خواننده های بسیار پر حاشیه است که در راهیان نور حضور داشته است و حضور او در راهیان نور باعث شد که حواشی بسیاری برای او ساخته شود در رابطه با این نکته باید بیان کرد که در مصاحبه ای که در تلویزیون ایران پخش شد این هنرمند سرشناس را می‌ بینید که خبرنگار دارد با او مصاحبه می کند. او بیان می کند که حضور شما در اینجا بسیار عجیب است و چطور می شود که شما به این جا آمده اید بعد از آن سهراب ام جی بیان می کند که من علاقه بسیاری به ایران دارم و جزو افرادی هستم که همیشه ارادت خاصی نسبت به شهدا دارم و احترام آن ها را نگه می دارم. به همین دلیل به این محل آمده ام تا بتوانم سپاسگزاری این نعمت بزرگ را به جا اورم زیرا این افراد برای ما و امنیت کشورمان تلاش های بسیار کرده اند و ما باید با قدردانی از آن ها سپاسگزار این امنیت و آسایش باشیم.

سهراب ام جی با چه کسانی فیت داشته است؟

سهراب مصطفوی که به ام جی معروف است تا کنون فیت های زیادی داشته است. او فیت های زیادی با رپرهای بزرگ را در کارنامه خود دارد. او که زمان زیادی عضو گروه زدبازی بود موفق شد به دستاوردهای زیادی برسد. در این بخش به خوانندگانی که او با آن ها همکاری داشته است خواهیم پرداخت.

علی اردوان

علی اردوان یکی از خوانندگان برجسته و پر طرفدار است که با ام جی همکاری های خوبی داشته است. حاصل همکاری این دو نفر ترک های معروف زیادی است که در فضای مجازی وایرال شد. سهراب ام جی dammi را با علی اردوان خوانده است. آهنگ دمی سهراب ام جی به شدت معروف شد. ناگفته نماند که سهراب ام جی halal osoun را هم با علی اردوان خوانده است.

اردوان با اینکه سابقه زیادی در زمینه موسیقی ندارد اما بسیار معروف است. یکی از دلایل معروفیت او سبک جذاب آهنگ ها و همکاری با خوانندگان مشهوری مثل ام جی می باشد. او قبل از اینکه به صورت مستقل مشغول آهنگسازی و خوانندگی شود عضو گروه اکتاو بود. سپس او بعد از چند ماه از این گروه جدا شد ترک های اختصاصی منتشر کرد.

امیر تتلو

امیر تتلو یکی از خوانندگانی است که ام جی با او فیت های زیادی داشته است. آهنگ های مشترک این دو نفر شهرت زیادی دارد. ام جی در خصوص تتلو گفته بود که از همکاری با او بسیار لذت برده ام. وی گفت امیر تتلو یکی از معدود کسانی است که واقعا با تلاش خودش یه این درجه رسیده است. ترک های نردبون، مال من باش و مستر لوده از آهنگ های معروف این دو نفر می باشد.

تتلو که نام اصلی او امیر حسین مقصودلو است در سال 1366 در تهران به دنیا آمد. او از آغاز شروع فعالیت خوانندگی لقب تتلو را برای خود برگزید. از گذشته تا کنون همگی او را با نام تتلو به یاد می آوردند. امیر تتلو خواننده، ترانه نویس، آهنگساز ایرانی است. وی در چند ژانر گوناگون چون رپ، پاپ، اراندبی فعالیت می کند و جزو خوانندگان مشهور است. او از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.

سروش هیچکس

سروش هیچکس را احتمالا همه شما می شناسید کسی که به عنوان پدر رپ فارس شناخته شده است. هیچکس تا کنون با رپرهای زیادی همکاری داشته است که یکی از آن ها گروه زدبازی بود. ام جی و گروه خود با سروش هیچکس فیت داد و ترک چرا بدی را منتشر کردند. آن ها این ترک را برای دیس به رضا پیشرو منتشر کردند. اما متاسفانه پس از گذشت چند وقت رابطه هیچکس با گروه زدبازی بهم خورد. هیچکس زاده سال 1364 می باشد که نام و فامیل اصلی او سروش لشکری است. هیچکس (هیچ کس) نام هنری او می باشد. او خواننده، آهنگساز و ترانه نویس ایرانی است که دو گروه بزرگ رپ فارس را به نام صامت و ملتفت را پایه گذاری کرد.

حسین رحمتی

حسین رحمتی و ام جی ترک های موفقی را با همکاری هم منتشر کرده اند. این دو نفر دوستی و همکاری خوبی با یکدیگر داشته اند. این دو، تا کنون ترک های معروفی مثل 12 به بعد و وزه و… منتشر کرده اند. در اوایل شروع کار با نام حصین ابلیس شناخته می شد اما کم کم لقب ابلیس را حذف نمود. وی اکنون تنها با نام حصین (با صاد) شناخته می شود. حصین متولد سال 1365 در تهران است که از 15 سالگی به موسیقی علاقمند می شود.

سهراب mj و آرش سرطان

سهراب ام جی و آرش سرطان یک فیت بسیار زیبا به نام پر منتشر کردند که از استقبال زیادی بین طرفداران و علاقمندان برخودار شد. برای دانلود این فیت زیبا می توانید در سایت های مختلف سرچ کنید و از شنیدن این آهنگ لذت ببرید.

سهراب ام جی و هانی کرده آیا با یکدیگر همکاری داشتند؟

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که هانی کرده یکی از خواننده های بسیار سرشناس ایرانی است که با این هنرمند بسیار سرشناس ایرانی که در گروه زدبازی فعالیت می کرد و فعالیت های بسیاری داشته است و موزیک های بسیاری منتشر کرده اند که نظر افراد بسیاری را به خودشان جلب کرده اند. اگر شما می خواهید موزیک های این دو فرد سرشناس را گوش کنید بهتر است به گوگل مراجعه کنید و نام این دو فرد را در گوگل جستجو کنید تا موزیک هایی که با یکدیگر منتشر کرده اند را به طور کامل بتوانید دانلود کنید و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.

سهراب ام جی یکی از افرادی است که قبل از این که به شهرت برسد با هانی کرده دوست بوده است و دوستی این دو حدود ۲۰ سال می باشد و رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. فعالیت های بسیاری در زمینه موسیقی با هم دارند و موزیک های بسیار جذابی منتشر کرده که بعد از انتشار این موزیک ها به شهرت بیشتر رسیدند.

آیا mj از گروه زدبازی جدا شده است؟

گروه زدبازی یکی از قدیمی ترین گروه های رپ فارس به شمار می رود. اما به نظر می رسد که این گروه منحل شده باشد. پس از اینکه ام جی در برخی از مراسمات حکومتی حضور داشت رابطه او با اعضای تیمش خراب شد. مهراد هیدن یکی از اولین کسانی است که مخالفت خود را با او اعلام کرد. اعضای این تیم درگیری هایی هم در فضای مجازی با هم داشتند. سهراب ام جی پلمپ را چند وقت اخیر منتشر کرد. به نظر می رسد که این ترک دیس به اعضای تیم خود و سایر رپرها باشد.

حضور سهراب ام جی در یکی از میتینگ های تهران

حضور سهراب ام جی در یکی از میتینگ های تهران بسیار خبرساز شد. چند ماه اخیر ویدئویی از ام جی منتشر شد که در یکی از میتینگ های تهران شرکت کرده است. او برای افراد آن جمع یکی از ترک های خود را اجرا کرد. این میتینگ با مجوز سازمان ارشاد برگزار شده است.

خداحافظی سهراب ام جی از رپ فارسی

ظاهرا سهراب ام جی در طی یک استوری اعلام کرده که از رپ فارس فارس خداحافظی کرده است. او با منتشر کردن یک فری استایل از خود به طور غیر مستقیم اعلام کرد که دیگر در زمینه رپ فعالیت نمی کند. وی تا کنون به طور مستقیم خداحافظی خود را از رپ فارس اعلام نکرده است.

سوالات متداول

 1. سهراب ام جی در بین رپر ها با چه عنوانی شناخته می شود؟

  بسیاری او را رپر حکومتی قلمداد می کنند.

 2. سهراب ام جی در چه گروهی فعالیت داشت؟

  او در یک گروه موسیقی به نام زد بازی فعالیت می کرد.

 3. سهراب ام جی با چه کسی ازدواج کرد؟

  او با پارا که چندین سال دوست بودند ازدواج کرده است.

 4. سهراب به چی لقبی معروف است؟

  او به لقب عمو سهراب معروف است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0