بیوگرافی سهراب ام جی به همراه فیلم و عکس به صورت کامل

2 دیدگاه

بیوگرافی کامل سهراب ام جی

 در بیوگرافی سهراب ام جی آمده است که سهراب خواننده است و همسر او پارا می باشد . سهراب مصطفوی یا همان سهراب ام جی که بیشتر افراد آن را با این نام می شناسند . سهراب ام جی متولد نوزدهم آبان ماه سال هزار و سیصد و شصت و چهار در شهر تهران می باشد و فعالیت او در عرصه خوانندگی رپ است . سهراب ام جی تحصیلات خود را در مقطع لیسانس و در رشته تبلیغات و روابط عمومی به پایان رسانده است او در یکی از معتبر ترین دانشگاه های انگلستان به تحصیل پرداخته است .

 حیطه فعالیت او در خوانندگی رپ است و در ابتدا با همکاری با گروه زدبازی شناخته شده است . در زندگی نامه سهراب ام جی آمده است که او در سال های نوجوانی خود و در سن پانزده سالگی به عرصه موسیقی و موسیقی رپ علاقه مند شده است و تصمیم بر پا گذاشتن به عرصه خوانندگی رپ را گرفته است .

 او به نوشتن و سرودن شعر ها و ترانه هایی به سبک موسیقی رپ ایرانی نیز پرداخته است . او برای ادامه تحصیل پس از پایان دبیرستان خود راهی کشور انگلستان شده است و در آن جا به زدبازی پیوسته است .

بیوگرافی سهراب ام جی به صورت کامل

 ازدواج سهراب ام جی

 سهراب مصطفوی خواننده معروف رپ ایزانی است که مدت هاست ازدواج کرده و به تازگی صاحب فرزند شده است . او در شهر تهران یک رستوران غذایی دارد و مسئول آن رستوران می باشد و هر از گاهی برای برگزار کردن کنسرت و یا ضبط آهنگ های خود به خارج از کشور می رود .

 سهراب ام جی در بیوگرافی سهراب ام جی و همسرش گفته است که شهریور سال هزار و سیصد و نود و دو بود که سهراب ام جی با همسرش خانم پارا ازدواج می کند . و حالا این زوج صاحب یک فرزند هم می باشند . سهراب ام جی تبحر لازم در نواختن پیانو و ساز موسیقی سنتی یا همان سه تار را دارد . سهراب ام جی می گوید ارادت خاصی به آثار استاد شهرام ناظری دارد و هنوز هم کارهای این هنرمند را دنبال می کند .

سهراب ام جی الان چند سالی است که به صورت حرفه ای وارد رشته رزمی و ورزش وینگ چون شده است . این ورزش رزمی یکی از سبک ها در رشته ورزشی کونگ فو می باشد . شغل اصلی این ورزشکار و خواننده فروش تجهیزات پزشکی است که با تاسیس یک شرکت به صورت خانوادگی آن را اداره می کنند . بیوگرافی سهراب ام جی زدبازی : در زندگی نامه سهراب ام جی گروه رپ زدبازی نقطه همکاری مشترک او با خوانندگان زیادی است .

 موضوع اصلی آهنگ های گروه زدبازی همان طور كه موضوع اصلی كلمه رپ این معنا را دارا است كل كل و جدل در موضوعات اجتماعی و زندگی روزمره است . این گروه در آهنگ های خود چنین ادعا می‌ کنند که بهترین گروه رپ ایرانی آن ها هستند . ولی با وجود این موضوع که بسیاری از فعالیت‌ های گروه‌ های موسیقی رپ ایرانی عمدتاً به صورت فعالیت های زیر زمینی است این ادعای آن ها چندان اثبات‌ پذیر نیست .

 اما این ادعا به دور از ذهن نیست و نمی تواند غیر قابل اثبات باشد . یکی از مخفی ترین و در عین حال بهترین گروه های رپ فارسی همین گروه زدبازی می باشد که در لندن فعالیت می کنند . این گروه تشکیل شده از سه یار اصلی می باشد که این سه یار به نام های سامان ویلسون و مهراد هیدن و سهراب ام جی می باشند . این در حالی است که گروه زدبازی با خوانندگان متفاوت دیگری نیز همکاری داشته است .

برای دسترسی به لیست سایت های شرط بندی می توانید بر روی این متن کلیک نمایید .

 این گروه رپ آلبوم های متعددی از خود انتشار کرده اند اما امروزه با یک دیگر فعالیت ندارند . آهنگ های سهراب ام جی : سهراب نسبت به آهنگ های خود در عرصه رپ گفته که در اوایل موسیقی یکسری الفاظ را به کار بردیم اما به این نتیجه رسیدیم درست نبوده به همین خاطر این رویه لااقل برای او عوض شده است . در بیوگرافی سهراب ام جی ویکی پدیا آهنگ هایی چون یه روزی می رسیم و دوازده به بعد و پابلو ثبت شده است .

 متن آهنگ سهراب ام جی

 یه روزی میرسیم به قُله یه روزی میرسیم به کلش یه روزی میرسیم اونجا که دیگه داداشا نرن هی نگی میرسیم اون بالا ها به هم یه روزی میرسیم یه رفیق داشتم من از داداش نزدیک تر همش از آرزوهام باهاش حرف میزدم چند وقت که توو خونشون زندانی بود میرفتم پیشش بدیم زدبازی گوش بهش گفتم میخوام بشم مثل سیجل گفت باور بکن که برسی مرد الان سیجل شده خُب داش سیاوش ولی اون رفیقم دیگه پیش ما مثل که نیست نه اسیر شهر شد و قلبش شب کند زود نمیدونم با خودش چند چند بود همیشه شَر بود و کم معقول آخه با عاقلا نمیشدم من اصاً دوست دوست داشتم همیشه باش لبِ خط باشم اراده بکنیم یه آن همه نباشن بعد دیدم صخره ی لبِ پرتگاهشم من دیدم علت همه درداشم به قول حاجی تهشم که همه بلدین رفت زیر خاک و موندش غمِ ابدیش از اونوره پرده هم که اگه خبری کسی داره بگه اینور ما همه هَولیم اون شب به جای اون میشد من باشم فرشته ها نمیدونم چی شد رحم داشتن شاید خواستن بمونم و قصّشو بگم آخه کلمه ها نمیگیرن حسمو یه کم یه روزی میرسیم ، به قُله یه روزی میرسیم ،

سایت های لایو بت داوود هزینه و سایت هات بت در آخرین مقالات سایت مورد بررسی قرار گرفته است .

 به کُلِش یه روزی میرسیم ، اونجا که دیگه داداشا نرن هی نگی میرسیم ، اون بالا ها به هم یه روزی میرسیم ، یه روزی میرسیم دآش میگی میرم میگم نه نمیتونی تو مگه توو این دنیا چقدر ما میمونیم رو اوج میگم اگه بری بدون منم باهات میام توو اتوبانِ جهنم ، توی راه بگیرم تو رو باز توو بغلم بگم رفیق کی شده رو سفید پاشو بریم پیش خانم دکترمون میگن چندتا جدید آورده بکنیم دوباره پُر دورمون مثل ایام قدیم که عیاش بودیم میشد پخش باز همین پولا هر جا رو میز دنیا زشت و ما نقاش بودیم هرجوره داشی ماها کل باش زوری نمیخوای هم برم سره کمد یه بیست سالشو بیارم یریم برا یه بطر خودمون کج ولی لیوانا صاف باشن دو تا آدمی که شبو میخوان الاغ باشن

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0