سوگنگ یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی می باشد که به تازگی صفحه یوتیوب او بالای 12 هزار سابسکرایب دارد. با ما در این مقاله همراه باشید تا در کنار یک دیگر به بیوگرافی این یوتیوبر موفق ایرانی بپردازیم.

سوگنگ کیست؟

سوگنگ کیست؟

در ابتدا این مقاله قصد داریم به شما به صورت کلی بگوییم که اصلا سوگنگ کیست؟! سوگنگ یا علیرضا عزازیلاز بهترین یوتیوبر های ایران، متولد هشتم فروردین 1378 می باشد. او در شهر بوشهر به دنیا آمده است. علیرضا ابتدا زندگی خود را در اصفهان گذراند و سپس به تنهایی به کشور عمان مهاجرت کرد و در حال حاضر نیز در این کشور زندگی می کند. اگر بخواهیم به تحصیلات وی اشاره کنیم، باید بگوییم که اشاره کرده است علاقه بسیاری به روانشناسی داشته اما به دلیل اصرار خانواده اش به رشته عمران پرداخته و تحصیلاتش را در این رشته تکمیل کرده است.

عکس سوگنگ

حال که کاملا فهمیدیم سوگنگ کیست، بهترین راه مشاهده کردن عکس های این یوتیوبر برتر را به شما عزیزان ارائه می دهیم. به راحتی با مراجعه به صفحه اینستاگرام این یوتیوبر می توانید تمامی عکس های او را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید. از این طریق هم چنین می توانید اخبار جدید مربوط به این شخص را نیز مطالعه کنید. اگر با صفحه رسمی اینستاگرام این شخص آشنا نیستید، ما در عنوان بعدی این صفحه را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

پیج اینستاگرام سوگنگ چیست؟

این یوتیوبر مطرح ایرانی، علاوه بر این که در یوتیوب دارای چنل می باشد، در اینستاگرام نیز دارای یک صفحه رسمی است. همان طور که یوتیوب سوگنگ دارای دنبال کننده های بسیاری است، پیج اینستاگرام او نیز همین طور می باشد. صفحه اینستاگرام سوگنگ به نام thesogang می باشد که بالای یک میلیون دنبال کننده دارد. او از طریق استوری هایش نیز ویدیو های جدیدش را به شما عزیزان معرفی می کند. صفحه اینستاگرام این یوتیوبر می بتواند بهترین راه برای ایجاد یک ارتباط مستقیم بین او و طرفدارانش می باشد.

آدرس چنل یوتیوب سوگنگ چیست؟

آدرس چنل یوتیوب سوگنگ چیست؟

حال که با پیج اینستاگرام این شخص آشنا شدید، در این قسمت قصد داریم اختصاصی به یوتیوب این فرد مشهور بپردازیم. شما از دو طریق می توانید وارد یوتیوب سوگنگ شوید. در ابتدا می توانید از طریق لینکی که در بیو اینستاگرام این فرد می باشد وارد این صفحه شوید. روش دوم نیز استفاده از آیدی یوتیوب این فرد می باشد. کافیست تنها وارد سایت یوتیوب شده و در قسمت جست و جو نام sogang1 را جست و جو کنید. سپس چنل یوتیوب این فرد مشاهده می کنید و می توانید شما نیز جزء سابسکرایب های او باشید.

درآمد این یوتیوبر چقدر است؟

باید بدانید درآمد یوتیوبر های ایرانی بسیار زیاد می باشد؛ تمامی ما می دانیم که یکی از راه های کسب درآمد از طریق سایت یوتیوب می باشد و بیشتر افراد نیز به دلیل وجود این درآمد وارد یوتیوب می شوند. سوگنگ نیز یکی از افرادی است که به دلیل بالا بودن تعداد ویو های ویدئو هایش درآمد بسیار خوبی را کسب می کند. یوتیوب برای چنل های ری اکشن مانند چنل سوگنگ برای هر هزار بازدید بین 2 تا 4 دلار درآمد را واریز می کند. یعنی اگر بخواهیم حتی دسته پایین آن یعنی 2 دلار را فرض بگیریم، با دو میلیون ویویی که این شخص برای ویدیو های خود گرفته است، می توان گفت که ماهی 100 میلیون تومن با دلار 25 هزار تومنی برای خود درآمد داشته است.

کلیپ های سوگنگ را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های سوگنگ را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن کلیپ های سوگنگ، کافیست وارد یوتیوب وی شوید. معمولا یوتیوبر ها ویدیو های خود را در اینستاگرامشان قرار نمی دهند، مگر این که فردی بدون اجازه آن ها این کار را انجام دهد که می توان گفت کار درستی نیست زیرا آن ها از ویدیو های یوتیوب خود کسب درآمد می کند و این کار باعث پایین آمدن درآمد آن ها می شود. شما تنها کافیست به سایت یوتیوب مراجعه کرده و sogang1 را جست و جو کنید و از این طریق تمامی ویدیو های این یوتیوبر برتر ایرانی را مشاهده کنید.

 • برای دسترسی به چنل سوگنگ می توانید از این لینک کمک بگیرید.

این یوتیوبر چه حاشیه هایی داشته است؟

زمانی که سوگنگ توییتر خود را طوری در دسترس گذاشت تا افراد کامنت های هِیت خود را منتشر کنند، او تصمیم گرفت در یک ویدیو کامنت ها را بخواند. زمانی که در حال خواندن کامنت بود، منظور یکی از کامنت ها را اشتباه برداشت و سپس برای واکنش نشان دادن ویدیو بسیار زشتی را از خود منتشر کرد که در آن از الفاظ بسیار بدی استفاده می کرد. همین موضوع باعث شد تا در توییتر سر و صدایی برپا شود که این یوتیوبر فردی بی ادب است و نمی داند برای جلب ویو باید چه بگویید. این حواشی هم چنان ادامه داشت تا این که عکسی از پیام این شخص در دایرکت فردی دیگر منتشر شد که اشاره داشت به این که منظور پیام را اشتباه برداشت کرده است، اما سوالی که این جا پیش می آمد این بود که چرا برای توهینش، معذرت نخواسته است؟

سوگنگ در کجا زندگی می کند؟

همان طور که اشاره کردیم، سوگنگ در بوشهر به دنیا آمده و به صورت کلی خود را یک عرب می داند. پس از زندگی در بوشهر، با خانواده اش به اصفهان مهاجرت کرد و سپس برای این که بتواند به صورت مستقل زندگی کند، به کشور عمان مهاجرت کرد. وی در حال حاضر در این کشور زندگی می کند و کاملا نیز خود را یک عرب می داند. او در ویدیو های خود اشاره کرده است که بیزینس های بسیاری را قرار است در این کشور راه اندازی کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سن علیرضا سوگنگ چقدر است؟

  همان طور که اشاره کردیم و متولد فرودین ماه سال 1378 می باشد. پس یعنی این فرد تا به امروز 21 سال سن دارد.

 2. بیوگرافی سوگنگ چیست؟

  علیرضا عزازیل متولد شهر بوشهر، بزرگ شده اصفهان و در حال حاضر ساکن عمان می باشد که در زمینه رشته عمران تحصیل کرده و در حال حاضر یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی می باشد.

 3. چگونه می توان ویدیو های این یوتیوبر را مشاهده کرد؟

  به راحتی با مراجعه به صفحه رسمی یوتیوب این فرد می توانید تمامی ویدیو های او را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

 4. از چه طریقی می توان عکس های این فرد را مشاهده کرد؟

  با مراجعه به صفحه اینستاگرام این فرد می توانید به راحتی تمامی عکس های جدید این یوتیوبر را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید